kwin_clients - en to wa translation catalogue (8 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
wa: Grand

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
wa: Li fniesse d' apontiaedje

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
wa: &Aroymint do tite

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
wa: A hintche

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
wa: Å mitan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
wa: A droete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
wa: Boirds del finiesse e coleur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
wa: Botons animés
