kwin_effects - en to wa translation catalogue (79 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurLight) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseLight)
en: Light
wa: Ledjire

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
wa: Foite

en: Show Desktop Grid
wa: Mostrer grile do scribanne

[ctx: Desktop name alignment:]
en: Disabled
wa: Essocté

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
wa: Al copete

en: Top-Right
wa: Hôt droet

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Right
wa: Droete

en: Bottom-Right
wa: Bas droet

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
wa: Bas

en: Bottom-Left
wa: Bas hintche

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Left
wa: Hintche

en: Top-Left
wa: Hôt hintche

en: Center
wa: Mitan

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
wa: Rivnance

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Automatic
wa: Otomatike

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Custom
wa: A vosse môde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Desktop &name alignment:
wa: Aroymint do &no do scribanne:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Natural
wa: Naturel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Activation
wa: Metaedje en alaedje

en: Toggle Invert Effect
wa: (Dis)mete l' efet Årvier

en: Toggle Invert Effect on Window
wa: (Dis)mete l' efet Årvier sol finiesse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
wa: Tins k' deure l' animåcion:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
wa: Prémetou

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
wa: Grandeu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
wa: &Lårdjeur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
wa: aHôteur:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingLife)
en:  msec
wa:  mseg

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font)
en: Text
wa: Tecse

en: Clear All Mouse Marks
wa: Neteye totes les markes di sori

en: Clear Last Mouse Mark
wa: Netyî l' dierinne marke del sori

en: Clear Mouse Marks
wa: Netyî les markes del sori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
wa: &Coleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Draw with the mouse by holding Shift+Meta keys and moving the mouse.
wa: Dessinez avou l' sori e wårdant tchôkeyes les tapes Maj+Meta eyet bodjî l' sori.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LayoutMode)
en: Layout mode:
wa: Môde d' adjinçmint:

en: Toggle Thumbnail for Current Window
wa: (Dis)mete li prévoeyaedje pol purna do moumint

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
wa: &Lårdjeur macsimom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
wa: E&spåçmint:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Opacity:
wa: &Zero-voeyaedje:

en: Track mouse
wa: Shut l' sori

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
wa: Transparince

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
wa: Tchuzes djeneråles del transparince

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en: Combobox popups:
wa: Aspitants purneas di djivêye di dressêye disrôlante :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
wa: Opake

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
wa: Purneas di dvize :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
wa: Transparint

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en: Menus:
wa: Dressêyes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moveresize_label)
en: Moving windows:
wa: Bodjaedje des fniesses :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inactive_label)
en: Inactive windows:
wa: Finiesses essoctêyes :

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
wa: Defini a pårt li transparince del dressêye

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
wa: Dressêyes disrôlantes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
wa: Aspitantès dressêyes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
wa: Dressêyes di distindaedje:

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
wa: (Dis)mete les fniesses ki sont la (Sicribannes do moumint)

en: Toggle Present Windows (All desktops)
wa: (Dis)mete les fniesse ki sont la (Tos les scribannes)

en: Toggle Present Windows (Window class)
wa: (Dis)mete les fniesses ki sont la (Classe di fniesse)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreMinimized)
en: Ignore &minimized windows
wa: Passer houte des fniesses metowes å pus &ptit

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en: Advanced
wa: Po les spepieus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
wa: &Roedeuristé:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
wa: Bod&jî:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Move factor:
wa: Facteur di &bodjaedje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
wa: Dis&foirmer cwand on l' bodje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
wa: Disfoirmer cwand on &candje li grandeu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
wa: Mete en alaedje li &spepieus môde

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
wa: &Disfoirmaedje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
wa: Moens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
wa: Pus

en: Move Left
wa: Bodjî viè l' hintche

en: Move Right
wa: Bodjî viè l' droete

en: Move Up
wa: Monter

en: Move Down
wa: Dischinde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom Factor:
wa: Facteur di zoumaedje :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse Pointer:
wa: Pwinteu del sori :

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Scale
wa: Schåle

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
wa: Wårder

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
wa: Catchî

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Proportional
wa: Proporcionel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Centered
wa: Å mitan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Disabled
wa: Essocté

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse Tracking:
wa: Shuvaedje del sori :
