kcmkwinrules - en to wa translation catalogue (40 entries)

en: Application settings for %1
wa: Tchuzes di programe po %1

en: Window settings for %1
wa: Tchuzes di purnea po %1

en: Whether the settings should affect all windows of the application.
wa: Si les tchuzes duvrént aler po tos les purneas do programe.

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
wa: Çou n' est nén çou k' est préveyou d' apeler direk ciste usteye d' aidance.

en: Edit Window-Specific Settings
wa: Aspougnî tchuzes sipecifikes å purnea

en: Unimportant
wa: Nén impôrtant

en: Exact Match
wa: Corespond totafwaitmint

en: Substring Match
wa: Corespond å boket d' tchinne

en: Regular Expression
wa: Erîlêye ratourneure

en: Apply Initially
wa: Mete en ouve å cminçmint

en: Apply Now
wa: Mete en ouve asteure

en: Remember
wa: Rimimbrer

en: Do Not Affect
wa: En nén riwaitî

en: Force
wa: Foirci

en: Force Temporarily
wa: Foirci po kék tins

en: Edit
wa: Candjî

en: Delete
wa: Disfacer

en: Settings for %1
wa: Tchuzes po %1

en: You have specified the window class as unimportant.
    This means the settings will possibly apply to windows from all applications. If you really want to create a generic setting, it is recommended you at least limit the window types to avoid special window types.
wa: Vos avoz specifyî kel classe do purnea n' est nén impôrtante.
    Ça vout dire ki les apontiaedjes vont pleur esse metous en ouve po tos les programes. Si vs voloz vormint fé èn apontiaedje djenerike, il est rcomandé di, pol moens, limiter les sôres di purneas po n' nén aveur des sôres speciåles di purneas.

en: Shortcut
wa: Rascourti

en: Normal Window
wa: Purnea normå

en: Dialog Window
wa: Purnea d' divize

en: Utility Window
wa: Purnea d' usteye

en: Dock (panel)
wa: Dock (sicriftôr)

en: Toolbar
wa: Båre ås usteyes

en: Torn-Off Menu
wa: Disrîlêye dressêye

en: Splash Screen
wa: Waitroûle splash

en: Desktop
wa: Sicribanne

note: i18n("Unmanaged Window")},  deprecated
en: Standalone Menubar
wa: Båre di dressêye tote seule

en: All Desktops
wa: Tos les scribannes

en: Default
wa: Prémetou

en: No Placement
wa: Pont d' plaeçmint

en: Centered
wa: Å mitan

en: Random
wa: Pa accidint

en: Under Mouse
wa: Pa dzo l' sori

en: On Main Window
wa: Sol mwaisse purnea

en: Low
wa: Basse

en: Normal
wa: Normåle

en: High
wa: Hôte

en: Extreme
wa: Estrinme
