kwin - en to xh translation catalogue (21 entries)

en: Walk Through Windows
xh: Dlula Kwi Festile

en: Walk Through Windows (Reverse)
xh: Dlula Kwi Festle (Yiza ngomva)

en: Walk Through Desktops
xh: Dlula Kwi Desktops

en: Walk Through Desktops (Reverse)
xh: Dlula Kwi Desktops (Yiza ngomva)

en: Walk Through Desktop List
xh: Dlula Kwi Uluhlu lwedesktop

en: Walk Through Desktop List (Reverse)
xh: Dlula Kwi Uluhlu lwedesktop (Yiza ngomuva)

en: &Move
xh: &Shukuma

en: Ma&ximize
xh: &Yandisa

en: Mi&nimize
xh: &Nciphisa

en: &All Desktops
xh: &Zonke ii Desktops

en: Window Operations Menu
xh: Imisebenzisi Lwefestile Lwe Menu

en: Toggle Window Raise/Lower
xh: Dlala Nge window Nyusa/Hlisa

en: Window to Next Desktop
xh: Window kwi Desktop Elandelayo

en: Window to Previous Desktop
xh: Window kwi Desktop Edlulileyo

en: Kill Window
xh: Bulala Window

en: Switch to Next Desktop
xh: Tshintsha kwi Desktop Elandelayo

en: Switch to Previous Desktop
xh: Tshintsha kwi Desktop Edlulileyo

en: Switch One Desktop to the Right
xh: Tshintsha Enye i Desktop Ekunene

en: Switch One Desktop to the Left
xh: Tshintsha Enye i Desktop Ekhohlo

en: Switch One Desktop Up
xh: Tshintsha i Desktop Enye Phezulu

en: Switch One Desktop Down
xh: Tshintsha i Desktop Enye Ezantsi
