kdelibs4-1.1 - en to br translation catalogue (41 entries)

en: Submit Bug Report
br: ReiÃ± da c'houzout ur gudenn

en: Application:
br: &Meziant :

en: Version:
br: Doare :

en: OS:
br: RK :

en: S&ubject:
br: &Dodenn :

en: Close and discard
    edited message?
br: Serriñ ha diskar
    ar c'hemennad-red ?

en: Reset
br: Adkorañ

en: <Merge>
br: <Dastum>

en: <Merge %1>
br: <Dastum %1>

en: ActionList: %1
br: Roll ar wezhiadoù : %1

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
br: &Skoazell

en: About %1
br: Diwar-benn %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Action
br: Gwezhiad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Shortcut
br: Berradennoù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alternate
br: Tro-ha-tro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Global
br: Hollek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priLabel)
en: Main:
br: Kentañ :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, altLabel)
en: Alternate:
br: Tro-ha-tro :

en: Shortcuts
br: Berradennoù

en: Description
br: Deskrivadur

[ctx: toolbar position string]
en: Top
br: A-us

[ctx: toolbar position string]
en: Left
br: A-gleiz

[ctx: toolbar position string]
en: Right
br: A-zehoù

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
br: Traoñ

en: Text Position
br: Lec'h ar skrid

en: Icon Size
br: Ment an arlun

en: Small (%1x%2)
br: Bihan (%1x%2)

en: Medium (%1x%2)
br: Krenn (%1x%2)

en: Large (%1x%2)
br: Bras (%1x%2)

en: Huge (%1x%2)
br: Mell (%1x%2)

en: Undo
br: Dizober

en: No text
br: N'eus ket skrid

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
br: &Restr

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
br: &C'hoari

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
br: &Aozañ

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
br: &Gwel

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
br: &Kit

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
br: &Sinedoù

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
br: &Ostilhoù

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
br: &Kefluniadur

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
br: Barrenn kentañ an ostilhoù
