kdelibs4 - en to ha translation catalogue (10 entries)

[ctx: Email sender address]
en: From:
ha: Daga:

[ctx: Email receiver address]
en: To:
ha: Zuwa:

en: OS:
ha: Tsarin budanarwa:

en: S&ubject:
ha: Abinda wasika yerkoni tsa

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ha: &Agaji

en: About %1
ha: Bayani akan %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Action
ha: Aiki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Shortcut
ha: Gajeran hanya

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alternate
ha: Wata gajeran hanya

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ha: &Tsarawa
