kdelibs4 - en to lb translation catalogue (50 entries)

en: Submit Bug Report
lb: E Käfer mellen

en: Your email address. If incorrect, use the Configure Email button to change it
lb: Är E-Mail-Adress. Wa se falsch ass, dréckt op den "E-Mail configuréieren"-Knäppche fir se z'änneren

en: The email address this bug report is sent to.
lb: D'E-Mail-Adress, wou de Käfer gemellt gëtt.

en: The application for which you wish to submit a bug report - if incorrect, please use the Report Bug menu item of the correct application
lb: De Programm an deem dir de Käfer fonnt hutt - Falls hei dee falsche Programm steet, bënotzt w.e.g. de "Käfer Mellen"-Menü vun deem richtege Programm

en: Application:
lb: Programm:

en: The version of this application - please make sure that no newer version is available before sending a bug report
lb: D'Versioun vum Programm - Kuckt w.e.g. no, ob keng méi nei Versioun eraus ass, éier dir de Bericht verschéckt

en: Version:
lb: Versioun:

en: S&ubject:
lb: Be&treff:

en: Enter the text (in English if possible) that you wish to submit for the bug report.
    If you press "Send", a mail message will be sent to the maintainer of this program.
lb: Gitt hei den Text an (wa méiglech op Englësch), deen dir als Bericht aschécke wëllt.
    Wann dir op "Fortschécken" klickt, gëtt eng E-Mail un de Verwalter vun dësem Programm geschéckt.

en: You must specify both a subject and a description before the report can be sent.
lb: Dir musst e Betreff an eng Beschreiwung ugin, éier dir de Bericht verschécke kënnt.

en: Bug report sent, thank you for your input.
lb: Käfer gemellt. Merci fir är Hëllef.

en: Close and discard
    edited message?
lb: Zoumaachen an déi 
    verännert Noricht
    si loossen?

en: <h2>Accelerators changed</h2>
lb: <h2>Kuerzbefehler geännert</h2>

en: <h2>Accelerators removed</h2>
lb: <h2>Kuerzbefehler ewechgeholl</h2>

en: <h2>Accelerators added (just for your info)</h2>
lb: <h2>Kuerzbefehler dobäigemaach (nëmme fir bescheed ze soen)</h2>

en: Do you really want to reset all toolbars of this application to their default? The changes will be applied immediately.
lb: Wëllt dir wiirklech all Toolbare vun dësem Programm op hir Standardastellungen zerécksetzen? D'Ännerunge ginn direkt virgeholl.

en: Reset
lb: Zerécksetzen

note: i18n("&New"), this); new_toolbar->setPixmap(BarIcon("document-new", KIconLoader::SizeSmall)); new_toolbar->setEnabled(false); // disabled until implemented QPushButton *del_toolbar = new QPushButton(i18n("&Delete"), this); del_toolbar->setPixmap(BarIcon("edit-delete", KIconLoader::SizeSmall)); del_t
en: A&vailable actions:
lb: &Verfügbar Aktiounen:

en: Curr&ent actions:
lb: Ug&ewisen Aktiounen:

en: --- separator ---
lb: --- Trenner ---

en: This element will be replaced with all the elements of an embedded component.
lb: Dësst Element gëtt duerch all Elementer vun enger agebetter Komponent ersat.

en: ActionList: %1
lb: Aktiounelëscht: %1

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lb: &Hëllef

en: About %1
lb: Iwwer %1

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KTreeWidgetSearchLineWidget, searchFilter)
en: Search interactively for shortcut names (e.g. Copy) or combination of keys (e.g. Ctrl+C) by typing them here.
lb: Sicht interaktiv no Kierzel-Nimm (z.B. fir "kopéieren") oder no Tastekombinatiounen (Ctrl+C), andeems der se hei agitt.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, list)
en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
lb: Hei gesitt dir eng Lëscht vun Tastebindungen, dat heescht Verknüpfungen tëschent den Aktiounen (z.B. "kopéieren") an der lénker Kolonn an den Tastekombinatiounen (z.B. Ctrl+C) an der rietser Kolonn.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Action
lb: Aktioun

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Shortcut
lb: Tastekombinatioun

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alternate
lb: Alternativ

en: Shortcuts
lb: Kierzelen

[ctx: toolbar position string]
en: Top
lb: Uewen

[ctx: toolbar position string]
en: Left
lb: Lénks

[ctx: toolbar position string]
en: Right
lb: Riets

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
lb: Ënnen

en: Text Position
lb: Positioun vum Text

en: Icon Size
lb: Gréisst vum Symbol

en: Small (%1x%2)
lb: Kleng (%1x%2)

en: Medium (%1x%2)
lb: Mëttel (%1x%2)

en: Large (%1x%2)
lb: Grouss (%1x%2)

en: Huge (%1x%2)
lb: Risëg (%1x%2)

en: Undo
lb: Réckgängeg

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lb: &Datei

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lb: S&pill

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lb: V&eränneren

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lb: &Usiicht

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lb: &Goen

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
lb: &Lieszeechen

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lb: &Verschiddenes

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lb: &Astellungen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lb: Haapt-Toolbar
