kdelibs4 - en to lt translation catalogue (197 entries)

en: License: %1
lt: Licencija: %1

[ctx: @title:window]
en: About %1
lt: Apie %1

[ctx: @title:tab]
en: About
lt: Apie

[ctx: @title:tab]
en: Author | Authors
lt[0]: Autorius
lt[1]: Autoriai
lt[2]: Autoriai
lt[3]: Autoriai

[ctx: @title:tab]
en: Thanks To
lt: Dėkojame

[ctx: @title:tab]
en: Translation
lt: Vertimas

[ctx: Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
lt: Parašyti talkininkui el. laišką

en: Visit contributor's homepage
lt: Apsilankyti talkininko internetinėje svetainėje

[ctx: @info:tooltip Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
    %1
lt: Parašyti talkininkui el. laišką, adresu
    %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit contributor's homepage
    %1
lt: Apsilankyti talkininko internetinėje svetainėje
    %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit contributor's profile on %1
    %2
lt: Apsilankyti talkininko profilyje ties %1
    %2

[ctx: @title:window]
en: About KDE
lt: Apie KDE

en: <html><font size="5">KDE - Be Free!</font></html>
lt: <html><font size="5">KDE – būkite laisvi!</font></html>

en: <html><b>KDE</b> is a world-wide community of software engineers, artists, writers, translators and creators who are committed to <a href="%1">Free Software</a> development. KDE produces the Plasma desktop environment, hundreds of applications, and the many software libraries that support them.<br /><br />KDE is a cooperative enterprise: no single entity controls its direction or products. Instead, we work together to achieve the common goal of building the world's finest Free Software. Everyone is welcome to <a href="%2">join and contribute</a> to KDE, including you.<br /><br />Visit <a href="%3">%3</a> for more information about the KDE community and the software we produce.</html>
lt: <html><b>KDE</b> yra pasaulinio masto programinės įrangos bendruomenė, kurią sudaro inžinieriai, rašytojai, dailininkai, vertėjai bei kūrėjai, susibūrę <a href="%1">Laisvosios programinės įrangos</a> plėtojimui. KDE kuria Plasma darbalaukio aplinką, šimtus programų bei daug jas palaikančių programinės įrangos bibliotekų.<br /><br />KDE yra kooperacinė organizacija: nėra vienos esybės, kuri valdytų jos kryptį ar produktus. Vietoj to, mes dirbame kartu, kad pasiektume bendrą tikslą - sukurtume geriausią Laisvąją programinę įrangą pasaulyje. Visi, įskaitant ir jus, yra kviečiami <a href="%2">prisijungti ir talkinti</a> KDE.<br /><br />Išsamesnei informacijai apie KDE bendruomenę bei mūsų kuriamą programinę įrangą, apsilankykite <a href="%3">%3</a>.</html>

en: <html>Software can always be improved, and the KDE team is ready to do so. However, you - the user - must tell us when something does not work as expected or could be done better.<br /><br />KDE has a bug tracking system. Visit <a href="%1">%1</a> or use the "Report Bug..." dialog from the "Help" menu to report bugs.<br /><br />If you have a suggestion for improvement then you are welcome to use the bug tracking system to register your wish. Make sure you use the severity called "Wishlist".</html>
lt: <html>Programinė įranga visada gali būti tobulinama ir KDE komanda yra pasiryžusi tai daryti. Vis dėlto, būtent jūs - naudotojas - privalote mums pranešti, kai kas nors neveikia taip, kaip turėtų arba, jei kas nors gali būti padaryta geriau.<br /><br />KDE turi klaidų sekimo sistemą. Apsilankykite <a href="%1">%1</a> arba pasinaudokite "Pagalbos" meniu esančiu dialogu "Pranešti apie programos klaidą...", kad praneštumėte apie klaidas.<br /><br />Jei turite pasiūlymą kaip galima ką nors patobulinti, esate kviečiami naudotis klaidų sekimo sistema ir užregistruoti savo pasiūlymą. Įsitikinkite, kad naudosite svarbą, pavadinimu "Pageidavimas (angl. Wishlist)".</html>

en: <html>You do not have to be a software developer to be a member of the KDE team. You can join the national teams that translate program interfaces. You can provide graphics, themes, sounds, and improved documentation. You decide!<br /><br />Visit <a href="%1">%1</a> for information on some projects in which you can participate.<br /><br />If you need more information or documentation, then a visit to <a href="%2">%2</a> will provide you with what you need.</html>
lt: <html>Norėdami būti KDE komandos dalimi, neprivalote būti programinės įrangos programuotoju. Galite prisijungti prie nacionalinių komandų, verčiančių programų sąsajas. Galite teikti grafinius paveikslus, apipavidalinimus, garsus bei patobulintą dokumentaciją. Spręskite patys!<br /><br />Išsamesnei informacijai apie kai kuriuos projektus, kuriuose galite dalyvauti, apsilankykite <a href="%1">%1</a>.<br /><br />Jeigu jums reikia daugiau informacijos ar dokumentacijos, tuomet apsilankę <a href="%2">%2</a> rasite tai, ko ieškote.</html>

en: <html>KDE software is and will always be available free of charge, however creating it is not free.<br /><br />To support development the KDE community has formed the KDE e.V., a non-profit organization legally founded in Germany. KDE e.V. represents the KDE community in legal and financial matters. See <a href="%1">%1</a> for information on KDE e.V.<br /><br />KDE benefits from many kinds of contributions, including financial. We use the funds to reimburse members and others for expenses they incur when contributing. Further funds are used for legal support and organizing conferences and meetings. <br /> <br />We would like to encourage you to support our efforts with a financial donation, using one of the ways described at <a href="%2">%2</a>.<br /><br />Thank you very much in advance for your support.</html>
lt: <html>KDE programinė įranga yra ir visada bus nemokama, vis dėlto, jos plėtojimas nėra nemokamas.<br /><br />Norėdama palaikyti plėtojimą, KDE bendruomenė įkūrė KDE e.V. - ne pelno organizaciją, kuri teisiškai įsteigta Vokietijoje. KDE e.V. atstovauja KDE bendruomenę teisiniuose ir finansiniuose reikaluose. Išsamesnei informacijai apie KDE e.V., žiūrėkite <a href="%1">%1</a>.<br /><br />KDE praverčia įvairi parama, įskaitant ir finansinį palaikymą. Mes naudojame lėšas, kad apmokėtume dalyviams ir kitiems asmenims jų išlaidas, kurias jie patiria talkindami projektui. Kitos lėšos yra naudojamos teisiniam palaikymui ir konferencijų bei susitikimų organizavimui. <br /> <br />Norėtume paraginti jus palaikyti mūsų pastangas ir paremti mus finansiškai, naudojantis vienu iš <a href="%2">%2</a> aprašytų būdų.<br /><br />Iš anksto labai jums dėkojame už jūsų palaikymą.</html>

[ctx: @title:tab About KDE]
en: &About
lt: &Apie

[ctx: @title:tab]
en: &Report Bugs or Wishes
lt: &Praneškite apie klaidas ar pageidavimus

[ctx: @title:tab]
en: &Join KDE
lt: &Prisijunkite prie KDE

[ctx: @title:tab]
en: &Support KDE
lt: &Paremkite KDE

[ctx: @title:window]
en: Ambiguous shortcut detected
lt: Aptiktas dviprasmiškas spartusis klavišas

[ctx: @title:window]
en: Submit Bug Report
lt: Pateikti pranešimą apie programos klaidą

en: Submit Bug Report
lt: Pateikti pranešimą apie programos klaidą

en: Your email address. If incorrect, use the Configure Email button to change it
lt: Jūsų el. pašto adresas. Jei neteisingas, norėdami jį pakeisti naudokite mygtuką „Konfigūruoti el. paštą“

[ctx: Email sender address]
en: From:
lt: Nuo:

[ctx: @action:button]
en: Configure Email...
lt: Konfigūruoti el. paštą...

en: The email address this bug report is sent to.
lt: El. pašto adresas, į kurį bus siunčiamas šis pranešimas apie programos klaidą.

[ctx: Email receiver address]
en: To:
lt: Kam:

[ctx: @action:button]
en: &Send
lt: &Siųsti

[ctx: @info:tooltip]
en: Send bug report.
lt: Siųsti pranešimą apie programos klaidą.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Send this bug report to %1.
lt: Siųsti šį pranešimą apie programos klaidą į %1.

en: The application for which you wish to submit a bug report - if incorrect, please use the Report Bug menu item of the correct application
lt: Programa, apie kurios klaidą norite pranešti, – jei neteisingai įrašyta, pasinaudokite teisingos programos meniu punktu „Pranešti apie programos klaidą“

en: Application:
lt: Programa:

en: The version of this application - please make sure that no newer version is available before sending a bug report
lt: Šios programos versija. Prieš siųsdami pranešimą apie programos klaidą, įsitikinkite, kad nėra prieinama jokia naujesnė programos versija

en: Version:
lt: Versija:

en: no version set (programmer error)
lt: versija nėra nustatyta (programuotojo klaida)

[ctx: @title:group]
en: Se&verity
lt: S&varbumas

[ctx: bug severity]
en: Critical
lt: Kritinis

[ctx: bug severity]
en: Grave
lt: Svarbus

[ctx: bug severity]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: bug severity]
en: Wishlist
lt: Pageidavimas

[ctx: bug severity]
en: Translation
lt: Vertimas

en: S&ubject:
lt: &Tema :

en: Enter the text (in English if possible) that you wish to submit for the bug report.
    If you press "Send", a mail message will be sent to the maintainer of this program.
lt: Įveskite tekstą (jei įmanoma, anglų kalba), kurį norėtumėte pateikti kaip pranešimą apie klaidą.
    Jei paspausite „Siųsti“, šios programos prižiūrėtojui bus išsiųstas el. laiškas.

en: <qt>To submit a bug report, click on the button below. This will open a web browser window on <a href="https://bugs.kde.org">https://bugs.kde.org</a> where you will find a form to fill in. The information displayed above will be transferred to that server.</qt>
lt: <qt>Norėdami pateikti pranešimą apie klaidą, spustelėkite ant žemiau esančio mygtuko. Tai saityno naršyklėje atvers <a href="https://bugs.kde.org">https://bugs.kde.org</a> puslapį, kuriame rasite reikiamą užpildyti formą. Aukščiau rodoma informacija bus perkelta į tą serverį.</qt>

en: <qt>To submit a bug report, click on the button below. This will open a web browser window on <a href="%1">%2</a>.</qt>
lt: <qt>Norėdami pateikti pranešimą apie klaidą, spustelėkite ant žemiau esančio mygtuko. Tai saityno naršyklėje atvers <a href="%1">%2</a> puslapį.</qt>

[ctx: @action:button]
en: &Launch Bug Report Wizard
lt: &Paleisti pranešimo apie klaidą vediklį

[ctx: @action:button]
en: &Submit Bug Report
lt: &Pateikti pranešimą apie klaidą

en: You must specify both a subject and a description before the report can be sent.
lt: Prieš išsiunčiant pranešimą reikia nurodyti temą ir aprašymą.

en: <p>You chose the severity <b>Critical</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>break unrelated software on the system (or the whole system)</li><li>cause serious data loss</li><li>introduce a security hole on the system where the affected package is installed</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
lt: <p>Jūs pasirinkote svarbumo lygį <b>Kritinė</b>. Atkreipkite dėmesį, kad šis lygis skirtas tik toms programos klaidoms, kurios</p><ul><li>neleidžia veikti nesusijusioms programoms (ar visai sistemai)</li><li>sukelia rimtą duomenų praradimą</li><li>sukuria saugumo skylę sistemoje, kur yra įdiegtas duotas paketas</li></ul>
    <p>Ar programos klaida, apie kurią Jūs norite pranešti, sukelia kurias nors iš pasekmių, nurodytų aukščiau?  Jei ne, prašome pasirinkti žemesnį svarbumo lygį.  Ačiū!</p>

en: <p>You chose the severity <b>Grave</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>make the package in question unusable or mostly so</li><li>cause data loss</li><li>introduce a security hole allowing access to the accounts of users who use the affected package</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
lt: <p>Jūs pasirinkote svarbumo lygį <b>Svarbi</b>. Atkreipkite dėmesį, kad šis lygis skirtas tik toms ydoms, kurios</p><ul><li>padaro duotą paketą praktiškai netinkamą naudoti  </li><li>sukelia duomenų praradimą</li><li>sukuria saugumo skylę, suteikiančią  priėjimą prie paketo naudotojų failų turinio</li></ul>
    <p>Ar programos klaida, apie kurią Jūs norite pranešti, sukelia kurias nors iš pasekmių, nurodytų aukščiau?  Jei ne, prašome pasirinkti žemesnį svarbumo lygį.  Ačiū!</p>

en: Unable to send the bug report.
    Please submit a bug report manually....
    See https://bugs.kde.org/ for instructions.
lt: Nepavyko išsiųsti pranešimo apie klaidą.
    Prašome pateikti pranešimą apie klaidą rankiniu būdu....
    Instrukcijoms, žiūrėkite https://bugs.kde.org/.

en: Bug report sent, thank you for your input.
lt: Pranešimas apie klaidą išsiųstas. Dėkojame, kad prisidedate.

en: Close and discard
    edited message?
lt: Užverti ir atmesti
    redaguotą laišką?

[ctx: @title:window]
en: Close Message
lt: Užverti laišką

[ctx: @title:window]
en: Dr. Klash' Accelerator Diagnosis
lt: Dr. Klash spartintuvo diagnozė

[ctx: @option:check]
en: Disable automatic checking
lt: Išjungti automatinį tikrinimą

en: <h2>Accelerators changed</h2>
lt: <h2>Spartintuvai pakeisti</h2>

en: Old Text
lt: Senas tekstas

en: New Text
lt: Naujas tekstas

en: <h2>Accelerators removed</h2>
lt: <h2>Spartintuvai pašalinti</h2>

en: <h2>Accelerators added (just for your info)</h2>
lt: <h2>Spartintuvai pridėti (tik jūsų informacijai)</h2>

[ctx: @title:window]
en: Change Text
lt: Keisti tekstą

en: Icon te&xt:
lt: Piktogramos te&kstas:

[ctx: @option:check]
en: &Hide text when toolbar shows text alongside icons
lt: &Slėpti tekstą, kai įrankių juosta rodo tekstą šalia piktogramų

[ctx: @title:window]
en: Configure Toolbars
lt: Konfigūruoti įrankių juostas

en: Do you really want to reset all toolbars of this application to their default? The changes will be applied immediately.
lt: Ar tikrai norite atstatyti visas šios programos įrankių juostas į numatytąsias? Pakeitimai įsigalios nedelsiant.

en: Reset Toolbars
lt: Atstatyti įrankių juostas

en: Reset
lt: Atstatyti

en: &Toolbar:
lt: Į&rankių juosta:

note: i18n("&New"), this); new_toolbar->setPixmap(BarIcon("document-new", KIconLoader::SizeSmall)); new_toolbar->setEnabled(false); // disabled until implemented QPushButton *del_toolbar = new QPushButton(i18n("&Delete"), this); del_toolbar->setPixmap(BarIcon("edit-delete", KIconLoader::SizeSmall)); del_t
en: A&vailable actions:
lt: &Prieinami veiksmai:

en: Filter
lt: Filtras

en: Curr&ent actions:
lt: &Dabartiniai veiksmai:

[ctx: @action:button]
en: Change &Icon...
lt: Keisti p&iktogramą...

[ctx: @action:button]
en: Change Te&xt...
lt: Keisti &tekstą...

en: --- separator ---
lt: --- skirtukas ---

en: --- expanding spacer ---
lt: --- išsiskleidžiantis skirtukas ---

en: This element will be replaced with all the elements of an embedded component.
lt: Šis elementas bus pakeistas visais įterpto komponento elementais.

en: <Merge>
lt: <Sujungti>

en: <Merge %1>
lt: <Sujungti %1>

en: This is a dynamic list of actions. You can move it, but if you remove it you will not be able to re-add it.
lt: Tai yra dinaminis veiksmų sąrašas. Galite jį perkelti, tačiau jeigu jį pašalinsite, nebegalėsite jo pridėti iš naujo.

en: ActionList: %1
lt: Veiksmų sąrašas: %1

en: Change Icon
lt: Keisti piktogramą

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

en: About %1
lt: Apie %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+A: hold the Ctrl key and press A.
lt: Spustelėkite ant mygtuko, tada paspauskite spartųjį klavišą taip, kaip spaustumėte jį programoje.
    Pavyzdžiui kombinacijai Vald+A: laikykite nuspaustą Vald ir paspauskite A.

[ctx: %1 is the number of conflicts]
en: Shortcut Conflict | Shortcut Conflicts
lt[0]: Sparčiųjų klavišų konfliktas
lt[1]: Sparčiųjų klavišų konfliktai
lt[2]: Sparčiųjų klavišų konfliktai
lt[3]: Sparčiųjų klavišų konfliktai

en: Shortcut '%1' for action '%2'
lt: Spartusis klavišas „%1“ skirtas veiksmui „%2“

[ctx: @action:button]
en: Reassign
lt: Priskirti iš naujo

[ctx: @title:window]
en: Shortcut conflict
lt: Sparčiųjų klavišų konfliktas

en: <qt>The '%1' key combination is already used by the <b>%2</b> action.<br>Please select a different one.</qt>
lt: <qt>Klavišų kombinaciją „%1“ jau naudoja veiksmas <b>%2</b>.<br>Pasirinkite kitą klavišų kombinaciją.</qt>

[ctx: %1 is the number of conflicts (hidden), %2 is the key sequence of the shortcut that is problematic]
en: The shortcut '%2' conflicts with the following key combination:
     | The shortcut '%2' conflicts with the following key combinations:
lt[0]: Spartusis klavišas „%2“ konfliktuoja su šia klavišų kombinacija:
lt[1]: Spartusis klavišas „%2“ konfliktuoja su šiomis klavišų kombinacijomis:
lt[2]: Spartusis klavišas „%2“ konfliktuoja su šiomis klavišų kombinacijomis:
lt[3]: Spartusis klavišas „%2“ konfliktuoja su šiomis klavišų kombinacijomis:

[ctx: %1 is the number of shortcuts with which there is a conflict]
en: Conflict with Registered Global Shortcut | Conflict with Registered Global Shortcuts
lt[0]: Konfliktas su įregistruotu visuotiniu sparčiuoju klavišu
lt[1]: Konfliktas su įregistruotais visuotiniais sparčiaisiais klavišais
lt[2]: Konfliktas su įregistruotais visuotiniais sparčiaisiais klavišais
lt[3]: Konfliktas su įregistruotais visuotiniais sparčiaisiais klavišais

en: Reserved Shortcut
lt: Rezervuotas spartusis klavišas

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
lt: Klavišas F12 yra rezervuotas Windows sistemoje, taigi, negali būti naudojamas visuotiniu sparčiuoju klavišu.
    Pasirinkite kitą klavišą.

[ctx: @title:window]
en: Conflict with Standard Application Shortcut
lt: Konfliktas su standartiniu programos sparčiuoju klavišu

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
lt: Klavišų kombinacija „%1“ jau yra naudojama standartiniam veiksmui „%2“, kurį naudoja kai kurios programos.
    Ar tikrai norite ją taip pat naudoti kaip visuotinį spartųjį klavišą?

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
lt: Įvestis

[ctx: No shortcut defined]
en: None
lt: Nėra

[ctx: @title:window]
en: License Agreement
lt: Licencijos sutartis

en: Add to Toolbar
lt: Pridėti į įrankių juostą

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Shortcut...
lt: Konfigūruoti spartųjį klavišą...

en: Error connecting to server.
lt: Klaida jungiantis prie serverio.

en: Not connected.
lt: Neprisijungta.

en: Connection timed out.
lt: Baigėsi prisijungimui skirtas laikas.

en: Time out waiting for server interaction.
lt: Baigėsi sąveikai su serveriu skirtas laikas.

en: Server said: "%1"
lt: Serveris atsakė: „%1“

en: Sends a bug report by email.
lt: Siunčia pranešimą apie klaidą el. paštu.

en: The subject line of the email.
lt: El. laiško tema.

en: The email address to send the bug report to.
lt: El. pašto adresas, į kurį siųsti pranešimą apie klaidą.

[ctx: @option:radio]
en: Default:
lt: Numatytasis:

[ctx: @option:radio]
en: Custom:
lt: Tinkintas:

[ctx: @title:group]
en: Shortcut Schemes
lt: Sparčiųjų klavišų schemos

en: Current scheme:
lt: Dabartinė schema:

[ctx: @action:button]
en: New...
lt: Nauja...

[ctx: @action:button]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: @action:button]
en: More Actions
lt: Daugiau veiksmų

[ctx: @action:inmenu]
en: Save shortcuts to scheme
lt: Įrašyti sparčiuosius klavišus į schemą

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Scheme...
lt: Eksportuoti schemą...

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Scheme...
lt: Importuoti schemą...

[ctx: @title:window]
en: Name for New Scheme
lt: Naujos schemos pavadinimas

en: Name for new scheme:
lt: Naujos schemos pavadinimas:

en: New Scheme
lt: Nauja schema

en: A scheme with this name already exists.
lt: Schema šiuo pavadinimu jau yra.

en: Do you really want to delete the scheme %1?
    Note that this will not remove any system wide shortcut schemes.
lt: Ar tikrai norite ištrinti schemą %1?
    Turėkite omenyje, kad tai nepašalins jokių sistemos masto sparčiųjų klavišų schemų.

[ctx: @title:window]
en: Export Shortcuts
lt: Eksportuoti sparčiuosius klavišus

en: Shortcuts (*.shortcuts)
lt: Spartieji klavišai (*.shortcuts)

[ctx: @title:window]
en: Import Shortcuts
lt: Importuoti sparčiuosius klavišus

en: Shortcut scheme successfully saved.
lt: Sparčiųjų klavišų schema sėkmingai įrašyta.

en: Error saving the shortcut scheme.
lt: Klaida įrašant sparčiųjų klavišų schemą.

en: The current shortcut scheme is modified. Save before switching to the new one?
lt: Dabartinė sparčiųjų klavišų schema yra modifikuota. Ar norite ją įrašyti prieš persijungdami į naują schemą?

en: Manage &Schemes
lt: &Tvarkyti schemas

[ctx: @title:window]
en: Configure Keyboard Shortcuts
lt: Konfigūruoti sparčiuosius klavišus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KTreeWidgetSearchLineWidget, searchFilter)
en: Search interactively for shortcut names (e.g. Copy) or combination of keys (e.g. Ctrl+C) by typing them here.
lt: Interaktyviai ieškokite sparčiųjų klavišų pavadinimų (pvz., Kopijuoti) arba klavišų kombinacijų (pvz., Vald+C) įrašydami juos čia.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, list)
en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
lt: Čia galite matyti klavišų susiejimų sąrašą, t.y. sąsajas tarp veiksmo (pvz., „Kopijuoti“), rodomo kairiame stulpelyje, ir klavišų arba jų kombinacijų (pvz., Vald+C), rodomų dešiniame stulpelyje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Action
lt: Veiksmas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Shortcut
lt: Spartusis klavišas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alternate
lt: Alternatyvusis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Global
lt: Visuotinis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Global Alternate
lt: Visuotinis alternatyvusis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Mouse Button Gesture
lt: Pelės mygtuko gestai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Mouse Shape Gesture
lt: Pelės figūriniai gestai

[ctx: header for an applications shortcut list]
en: Shortcuts for %1
lt: %1 spartieji klavišai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priLabel)
en: Main:
lt: Pagrindinis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, altLabel)
en: Alternate:
lt: Alternatyvus:

en: Global:
lt: Visuotinis:

en: Global alternate:
lt: Visuotinis alternatyvusis:

en: Action Name
lt: Veiksmo pavadinimas

en: Shortcuts
lt: Spartieji klavišai

en: Description
lt: Aprašas

en: Please choose the language which should be used for this application:
lt: Pasirinkite kalbą, kuri bus naudojama šioje programoje:

[ctx: @action:button]
en: Add Fallback Language
lt: Pridėti pakaitinę kalbą

[ctx: @info:tooltip]
en: Adds one more language which will be used if other translations do not contain a proper translation.
lt: Prideda dar vieną kalbą, kuri bus naudojama tuo atveju, jei kituose vertimuose nebus tinkamo vertimo.

en: The language for this application has been changed. The change will take effect the next time the application is started.
lt: Šios programos kalba buvo pakeista. Pakeitimas įsigalios, kai kitą kartą paleisite programą.

[ctx: @title:window]
en: Application Language Changed
lt: Programos kalba pakeista

en: Application Language Changed
lt: Programos kalba pakeista

en: Primary language:
lt: Pirminė kalba:

en: Fallback language:
lt: Pakaitinė kalba:

[ctx: @action:button]
en: Remove
lt: Šalinti

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the main application language which will be used first, before any other languages.
lt: Tai yra pagrindinė programos kalba, kuri bus naudojama pirmiau už visas kitas kalbas.

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the language which will be used if any previous languages do not contain a proper translation.
lt: Tai yra kalba, kuri bus naudojama tuo atveju, jei ankstesnėse kalbose nebus tinkamo vertimo.

[ctx: @title:menu]
en: Toolbar Settings
lt: Įrankių juostos nuostatos

[ctx: @title:menu]
en: Show Text
lt: Rodyti tekstą

[ctx: Toolbar orientation]
en: Orientation
lt: Orientacija

[ctx: toolbar position string]
en: Top
lt: Viršus

[ctx: toolbar position string]
en: Left
lt: Kairė

[ctx: toolbar position string]
en: Right
lt: Dešinė

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
lt: Apačia

en: Text Position
lt: Teksto vieta

[ctx: @item:inmenu]
en: Icons Only
lt: Tik piktogramos

[ctx: @item:inmenu]
en: Text Only
lt: Tik tekstas

[ctx: @item:inmenu]
en: Text Alongside Icons
lt: Tekstas šalia piktogramų

[ctx: @item:inmenu]
en: Text Under Icons
lt: Tekstas po piktogramomis

en: Icon Size
lt: Piktogramų dydis

[ctx: @item:inmenu Icon size]
en: Default
lt: Numatytasis

en: Small (%1x%2)
lt: Mažos (%1x%2)

en: Medium (%1x%2)
lt: Vidutinės (%1x%2)

en: Large (%1x%2)
lt: Didelės (%1x%2)

en: Huge (%1x%2)
lt: Didžiulės (%1x%2)

en: Lock Toolbar Positions
lt: Užrakinti įrankių juostų vietas

en: Toolbars Shown
lt: Rodomos įrankių juostos

en: Redo
lt: Grąžinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: No text
lt: Jokio teksto

en: There are two actions (%1, %2) that want to use the same shortcut (%3). This is most probably a bug. Please report it in <a href='https://bugs.kde.org'>bugs.kde.org</a>
lt: Yra du veiksmai (%1, %2), kurie nori naudoti tą patį spartųjį klavišą (%3). Tai, tikriausiai, yra klaida. Prašome apie ją pranešti, adresu <a href='https://bugs.kde.org'>bugs.kde.org</a>

en: Ambiguous Shortcuts
lt: Dviprasmiški spartieji klavišai

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lt: Ž&aidimas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Taisyti

[ctx: @title:menu Game move]
note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
lt: Ė&jimas

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lt: &Eiti

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
lt: Ž&ymelės

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įrank&iai

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: Nuo&statos

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta
