kdelibs4 - en to ne translation catalogue (69 entries)

en: License: %1
ne: इजाजतपत्र: %1

en: Submit Bug Report
ne: बग प्रतिवेदन पेश गर्नुहोस्

en: Your email address. If incorrect, use the Configure Email button to change it
ne: तपाईँको इमेल ठेगाना, यदि गलत भएमा, यसलाई परिवर्तन गर्न 'इमेल कन्फिगर गर्नुहोस्' बटन प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: The email address this bug report is sent to.
ne: बग प्रतिवेदन पठाइने इमेल ठेगाना ।

en: The application for which you wish to submit a bug report - if incorrect, please use the Report Bug menu item of the correct application
ne: तपाईँले बग प्रतिवेदन पेश गर्न चाहनुभएको अनुप्रयोग - यदि गलत भएमा, कृपया सही अनुप्रयोगको 'बग मेनु वस्तु प्रतिवेन गर्नुहोस्' प्रयोग गर्नुहोस्

en: Application:
ne: अनुप्रयोग:

en: The version of this application - please make sure that no newer version is available before sending a bug report
ne: यो अनुप्रयोगको संस्करण - कृपया बग प्रतिवेदन पठाउनु अघि नयाँ संस्करण नभएकोमा निश्चित हुनुहोस् ।

en: Version:
ne: संस्करण:

en: S&ubject:
ne: विषय:

en: Enter the text (in English if possible) that you wish to submit for the bug report.
    If you press "Send", a mail message will be sent to the maintainer of this program.
ne: तपाईँले बग प्रतिवेदनका लागि पेश गर्न चाहनुभएको पाठ (यदि सम्भव भएमा अंग्रेजीमा) प्रविष्ट गर्नुहोस् ।
    यदि तपाईँले "पठाउनुहोस्" थिच्नु भएमा, सो कार्यक्रमको मर्मतकर्तालाई एउटा पत्र सन्देश पठाइनेछ ।

en: You must specify both a subject and a description before the report can be sent.
ne: तपाईँले प्रतिवेदन पठाइनु अघि विषय र वर्णन दुवै निर्दिष्ट गर्नुपर्दछ ।

en: Bug report sent, thank you for your input.
ne: बग प्रतिवेदन पठाइयो, तपाईँको आगतका लागि धन्यावाद !

en: Close and discard
    edited message?
ne: सम्पादन गरिएका सन्देश
    बन्द गरेर छाड्नुहुन्छ ?

[ctx: @title:window]
en: Dr. Klash' Accelerator Diagnosis
ne: डा. क्लास' गतिवर्धक पहिचान

[ctx: @option:check]
en: Disable automatic checking
ne: स्वचालित जाँच अक्षम पार्नुहोस्

en: <h2>Accelerators changed</h2>
ne: <h2>गतिवर्धक परिवर्तन गरियो</h2>

en: <h2>Accelerators removed</h2>
ne: <h2>गतिवर्धक हटाइयो</h2>

en: <h2>Accelerators added (just for your info)</h2>
ne: <h2>गतिवर्धक थप गरियो (तपाईँको सूचनाका लागि मात्र)</h2>

en: Do you really want to reset all toolbars of this application to their default? The changes will be applied immediately.
ne: तपाईँ अनुप्रयोगको सबै उपकरणपट्टीलाई पूर्वनिर्धारितमा फेरि सेट गर्न चाहनुहुन्छ ? परिवर्तन तुरुन्तै लागू गरिन्छ ।

en: Reset
ne: फेरि सेट गर्नुहोस्

en: &Toolbar:
ne: उपकरणपट्टी:

note: i18n("&New"), this); new_toolbar->setPixmap(BarIcon("document-new", KIconLoader::SizeSmall)); new_toolbar->setEnabled(false); // disabled until implemented QPushButton *del_toolbar = new QPushButton(i18n("&Delete"), this); del_toolbar->setPixmap(BarIcon("edit-delete", KIconLoader::SizeSmall)); del_t
en: A&vailable actions:
ne: उपलब्ध कार्य:

en: Curr&ent actions:
ne: हालको कार्य:

en: --- separator ---
ne: --- विभाजक ---

en: This element will be replaced with all the elements of an embedded component.
ne: यो तत्व सम्मिलित अवयवको सबै तत्वसँग बदलिनेछ ।

en: This is a dynamic list of actions. You can move it, but if you remove it you will not be able to re-add it.
ne: यो कार्यको गतिशील सूची हो । तपाईँले यसलाई सार्न सक्नुहुन्छ, तर यदि तपाईँले यसलाई हटाउनु भएमा यसलाई फेरि थप्न सक्नुहुने छैन ।

en: ActionList: %1
ne: कार्यसूची: %1

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ne: मद्दत

en: About %1
ne: %1 बारेमा

en: <qt>The '%1' key combination is already used by the <b>%2</b> action.<br>Please select a different one.</qt>
ne: <qt>'%1' कुञ्जी संयोजन<b>%2</b> कार्यद्वारा पहिल्यै प्रयोग गरिएको छ ।<br>कृपया फरक एउटा चयन गर्नुहोस् ।</qt>

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
ne: आगत

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KTreeWidgetSearchLineWidget, searchFilter)
en: Search interactively for shortcut names (e.g. Copy) or combination of keys (e.g. Ctrl+C) by typing them here.
ne: सर्टकट नाम (उदाहरणका लागि प्रतिलिपि) वा यहाँ टाइप गरेर ति कुञ्जी संयोजन (जस्तै Ctrl+C) का लागि अन्तर्क्रियात्मक खोजी गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, list)
en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
ne: यहाँ तपाईँले कुञ्जी बाइन्डिङको सूची देख्न सक्नुहुन्छ, जस्तै बायाँ स्तम्भमा देखिएको(उदाहरणका लागि 'प्रतिलिपि बनाउनुहोस्') कार्यहरू बिचको सम्बन्ध वा दायाँ स्तम्भमा देखिएको (उदाहरणका लागि Ctrl+V) कुञ्जी संयोजन ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Action
ne: कार्य

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Shortcut
ne: सर्टकट

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alternate
ne: विकल्प

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Global
ne: विश्वब्यापी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Global Alternate
ne: विश्वब्यापी विकल्प

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Mouse Button Gesture
ne: माउस बटन सङ्केत

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Mouse Shape Gesture
ne: माउस आकार सङ्केत

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priLabel)
en: Main:
ne: मुख्य:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, altLabel)
en: Alternate:
ne: विकल्प:

en: Shortcuts
ne: सर्टकट

en: Description
ne: वर्णन

en: Primary language:
ne: प्राथमिक भाषा:

en: Fallback language:
ne: पूर्वनिर्धारित भाषा:

[ctx: toolbar position string]
en: Top
ne: माथि

[ctx: toolbar position string]
en: Left
ne: बायाँ

[ctx: toolbar position string]
en: Right
ne: दायाँ

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
ne: तल

en: Text Position
ne: पाठ स्थिति

en: Icon Size
ne: प्रतिमा साइज

en: Small (%1x%2)
ne: सानो (%1x%2)

en: Medium (%1x%2)
ne: मध्यम (%1x%2)

en: Large (%1x%2)
ne: ठूलो (%1x%2)

en: Huge (%1x%2)
ne: धेरै ठूलो (%1x%2)

en: Redo
ne: रिडू गर्नुहोस्

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्

en: No text
ne: पाठ छैन

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
ne: खेल

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन

[ctx: @title:menu Game move]
note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
ne: सार्नुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ne: जानुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
ne: पुस्तकचिनो

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी
