kdelibs4 - en to or translation catalogue (78 entries)

en: License: %1
or: ଅନୁମତି ପତ୍ର: %1

en: Submit Bug Report
or: ତ୍ରୁଟି ବିବରଣୀ ଦାଖଲ କରନ୍ତୁ

en: Your email address. If incorrect, use the Configure Email button to change it
or: ଆପଣଙ୍କର ଇମେଲ ଠିକଣା। ଯଦି ଭୁଲ ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ଇମେଲ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ ବଟନ ଦବାନ୍ତୁ

en: The email address this bug report is sent to.
or: ଏହି ତ୍ରୁଟି ବିବରଣୀ ପଠାଇଥିବା ଇମେଲ ଠିକଣା।

en: Application:
or: ପ୍ରୟୋଗ:

en: Version:
or: ସଂସ୍କରଣ:

en: S&ubject:
or: ବିଷୟ (&u):

en: You must specify both a subject and a description before the report can be sent.
or: ବିବରଣୀ ପଠାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ଉଭୟ ବିଷୟ ଏବଂ ବର୍ଣ୍ଣନା ଦର୍ଶାଇବା ଉଚିତ।

en: Bug report sent, thank you for your input.
or: ତ୍ରୁଟି ବିବରଣୀ ପଠାସରିଛି, ଆପଣଙ୍କର ଅବଦାନ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ।

en: Close and discard
    edited message?
or: ସମ୍ପାଦିତ ସନ୍ଦେଶଗୁଡିକୁ
    ବନ୍ଦ ଏବଂ ପରିତ୍ୟାଗ କରିବେ କି?

[ctx: @title:window]
en: Dr. Klash' Accelerator Diagnosis
or: Dr. Klash' ତ୍ୱରକ ନିରୁପଣ

[ctx: @option:check]
en: Disable automatic checking
or: ସ୍ୱୟଂ ଯାଞ୍ଚକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: <h2>Accelerators changed</h2>
or: <h2>ତ୍ୱରକଗୁଡିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି</h2>

en: <h2>Accelerators removed</h2>
or: <h2>ତ୍ୱରକଗୁଡିକୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି</h2>

en: <h2>Accelerators added (just for your info)</h2>
or: <h2>ତ୍ୱରକଗୁଡିକୁ ଯୋଗକରାଯାଇଛି (କେବଳ ଆପଣଙ୍କର ସୂଚନା ପାଇଁ)</h2>

en: Reset Toolbars
or: ସାଧନପଟିଗୁଡିକୁ ପୁନଃ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Reset
or: ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: &Toolbar:
or: ସାଧନପଟି (&T):

note: i18n("&New"), this); new_toolbar->setPixmap(BarIcon("document-new", KIconLoader::SizeSmall)); new_toolbar->setEnabled(false); // disabled until implemented QPushButton *del_toolbar = new QPushButton(i18n("&Delete"), this); del_toolbar->setPixmap(BarIcon("edit-delete", KIconLoader::SizeSmall)); del_t
en: A&vailable actions:
or: ଉପଲବ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ (&v):

en: Curr&ent actions:
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ୟ (&e):

en: --- separator ---
or: --- ବିଭାଜକ ---

en: <Merge>
or: <ମିଶ୍ରଣ>

en: <Merge %1>
or: <ମିଶ୍ରଣ %1>

en: ActionList: %1
or: କାର୍ଯ୍ୟ ତାଲିକା: %1

en: Change Icon
or: ଚିତ୍ର ସଂକେତ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
or: ସହାୟତା (&H)

en: About %1
or: %1 ବିଷୟରେ

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
or: ନିବେଶ

[ctx: No shortcut defined]
en: None
or: କେହିନୁହଁ

en: Add to Toolbar
or: ସାଧନପଟିରେ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Current scheme:
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଯୋଜନା:

en: Name for new scheme:
or: ନୂତନ ଯୋଜନା ପାଇଁ ନାମ:

en: New Scheme
or: ନୂତନ ଯୋଜନା

en: A scheme with this name already exists.
or: ଏହି ନାମ ବିଶିଷ୍ଟ ଗୋଟିଏ ଯୋଜନା ପୂର୍ବରୁ ରହିଅଛି।

en: Do you really want to delete the scheme %1?
    Note that this will not remove any system wide shortcut schemes.
or: କଣ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯୋଜନା %1କୁ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?
    ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଏହା କୌଣସି ତନ୍ତ୍ରମୟ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରିବ ନାହିଁ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KTreeWidgetSearchLineWidget, searchFilter)
en: Search interactively for shortcut names (e.g. Copy) or combination of keys (e.g. Ctrl+C) by typing them here.
or: ନାମଗୁଡିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତପଥ ପାଇଁ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟାକ୍ଷମ ଭାବେ ଖୋଜନ୍ତୁ (e.g. ନକଲ କରନ୍ତୁ) କିମ୍ୱା କି ଗୁଡିକର ସଂଯୋଗ (e.g. Ctrl+C) ସେମାନଙ୍କୁ ଏଠାରେ ଟାଇପ କରିବା ଦ୍ୱାରା।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, list)
en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
or: ଏଠାରେ ଆପଣ କି ବନ୍ଧନଗୁଡିକର ଗୋଟିଏ ତାଲିକା ଦେଖିପାରିବେ, ଯେପରିକି ବାମ ସ୍ତମ୍ଭ ଏବଂ କିରେ ଦର୍ଶାଇଥିବା କାମଗୁଡିକ ମଧ୍ଯରେ ସାହଚର୍ଯ୍ୟ (ଯେପରିକି 'ନକଲ କରନ୍ତୁ') କିମ୍ୱା ଡାହାଣ ସ୍ତମ୍ଭରେ ଦର୍ଶାଇଥିବା କିଗୁଡିକର ସଂଯୋଗ (ଯେପରିକି Ctrl+V)।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Action
or: କାମ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Shortcut
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alternate
or: ବିକଳ୍ପ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Global
or: ସାମଗ୍ରିକ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Global Alternate
or: ସାମଗ୍ରିକ ବିକଳ୍ପ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Mouse Button Gesture
or: ମାଉସ ବଟନ ହାବଭାବ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Mouse Shape Gesture
or: ମାଉସ ଆକାର ହାବଭାବ

[ctx: header for an applications shortcut list]
en: Shortcuts for %1
or: %1 ପାଇଁ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priLabel)
en: Main:
or: ମୁଖ୍ୟ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, altLabel)
en: Alternate:
or: ବିକଳ୍ପ:

en: Global:
or: ଜାଗତିକ:

en: Action Name
or: କାର୍ଯ୍ୟ ନାମ

en: Shortcuts
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Please choose the language which should be used for this application:
or: ଦୟାକରି ସେହି ଭାଷାକୁ ବାଛନ୍ତୁ ଯେଉଁଟାକି ଏହି ପ୍ରୟୋଗ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର ହେବା ଉଚିତ:

en: Application Language Changed
or: ପ୍ରୟୋଗ ଭାଷା ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଯାଇଛି

en: Primary language:
or: ପ୍ରାଥମିକ ଭାଷା:

en: Fallback language:
or: ଶେଷ ଅବଲମ୍ବନ ଭାଷା:

[ctx: toolbar position string]
en: Top
or: ଉପର

[ctx: toolbar position string]
en: Left
or: ବାମ

[ctx: toolbar position string]
en: Right
or: ଡାହାଣ

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
or: ତଳ

en: Text Position
or: ପାଠ୍ୟ ଅବସ୍ଥାନ

en: Icon Size
or: ଚିତ୍ରସଂକେତ ଆକାର

[ctx: @item:inmenu Icon size]
en: Default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Small (%1x%2)
or: ଛୋଟ (%1x%2)

en: Medium (%1x%2)
or: ମଧ୍ଯମ (%1x%2)

en: Large (%1x%2)
or: ବଡ (%1x%2)

en: Huge (%1x%2)
or: ବିଶାଳ (%1x%2)

en: Redo
or: ପୂର୍ବ ପଦକ୍ଷେପ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: No text
or: ପାଠ୍ୟ ନାହିଁ

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
or: ଫାଇଲ (&F)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
or: ଖେଳ (&G)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (&E)

[ctx: @title:menu Game move]
note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
or: ଗତି କରନ୍ତୁ (&M)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
or: ଦୃଶ୍ୟ (&V)

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
or: ଯାଆନ୍ତୁ (&G)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
or: ସାଧନ (&T)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
or: ବିନ୍ୟାସ (&S)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
or: ମୁଖ୍ୟ ସାଧନପଟି
