kdelibs4 - en to uz translation catalogue (61 entries)

en: License: %1
uz: Litsenziya: %1

en: Submit Bug Report
uz: Xato haqida xabar qilish

en: Your email address. If incorrect, use the Configure Email button to change it
uz: Sizning elektron pochtangiz. Agar u notoʻgʻri boʻlsa, "Elektron pochtani moslash" tugmasi yordamida tuzating.

en: The email address this bug report is sent to.
uz: Xato haqida xabar quyidagi manzilga joʻnatiladi.

en: Application:
uz: Dastur:

en: The version of this application - please make sure that no newer version is available before sending a bug report
uz: Bu dasturning versiyasi. Iltimos xato haqida xabar berishdan oldin yangi versiya mavjud emasligiga ishonch hosil qiling.

en: Version:
uz: Versiya:

en: S&ubject:
uz: &Mavzu:

en: Enter the text (in English if possible) that you wish to submit for the bug report.
    If you press "Send", a mail message will be sent to the maintainer of this program.
uz: Xato haqida xabarni kiriting (iloji boʻlsa Ingliz tilida).
    Agar "Joʻnatish" tugmasini bossangiz, xabar ushbu dasturning taʼminlovchisiga joʻnatiladi.

en: You must specify both a subject and a description before the report can be sent.
uz: Xabar yuborishdan oldin mavzu va taʼrifni kiritishingiz shart.

en: Bug report sent, thank you for your input.
uz: Xato haqida xabar joʻnatildi. Xabaringiz uchun sizga katta rahmat.

en: Close and discard
    edited message?
uz: Yopib xabardan
    voz kechaymi?

en: <h2>Accelerators changed</h2>
uz: <h2>Akselerator oʻzgardi</h2>

en: <h2>Accelerators removed</h2>
uz: <h2>Akselerator olib tashlandi</h2>

en: <h2>Accelerators added (just for your info)</h2>
uz: <h2>Akselerator qoʻshildi (sizning maʼlumotingiz uchun)</h2>

en: Reset
uz: Tiklash

en: &Toolbar:
uz: &Asboblar paneli:

note: i18n("&New"), this); new_toolbar->setPixmap(BarIcon("document-new", KIconLoader::SizeSmall)); new_toolbar->setEnabled(false); // disabled until implemented QPushButton *del_toolbar = new QPushButton(i18n("&Delete"), this); del_toolbar->setPixmap(BarIcon("edit-delete", KIconLoader::SizeSmall)); del_t
en: A&vailable actions:
uz: &Mavjud boʻlgan amallar:

en: Curr&ent actions:
uz: &Joriy amallar:

en: --- separator ---
uz: --- ajratuvchi ---

en: <Merge>
uz: <Birlashtirish>

en: <Merge %1>
uz: <%1'ni birlashtirish>

en: ActionList: %1
uz: Amallar roʻyxati: %1

en: Change Icon
uz: Nishonchani oʻzgartirish

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uz: &Yordam

en: About %1
uz: %1 haqida

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, list)
en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
uz: Bu yerda tugmalar birikmalarining roʻyxatini koʻrishingiz mumkin. Chap ustunda amal (m-n "Nusxa olish") va oʻng ustunda u bilan bogʻlangan tugma yoki tugmalar birikmasi (m-n Ctrl+C) koʻrsatilgan.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Action
uz: Amal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Shortcut
uz: Tugmalar birikmasi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alternate
uz: Qoʻshimcha

[ctx: header for an applications shortcut list]
en: Shortcuts for %1
uz: %1 uchun tugmalar birikmasi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priLabel)
en: Main:
uz: Asosiy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, altLabel)
en: Alternate:
uz: Qoʻshimcha:

en: Action Name
uz: Amalning nomi

en: Shortcuts
uz: Tugmalar birikmasi

en: Description
uz: Taʼrifi

en: Application Language Changed
uz: Dasturning tili oʻzgardi

en: Primary language:
uz: Asosiy til:

en: Fallback language:
uz: Ikkilamchi til:

[ctx: toolbar position string]
en: Top
uz: Yuqorida

[ctx: toolbar position string]
en: Left
uz: Chapda

[ctx: toolbar position string]
en: Right
uz: Oʻngda

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
uz: Pastda

en: Text Position
uz: Matnning joylashishi

en: Icon Size
uz: Nishonchaning oʻlchami

en: Small (%1x%2)
uz: Kichik (%1x%2)

en: Medium (%1x%2)
uz: Oʻrta (%1x%2)

en: Large (%1x%2)
uz: Katta (%1x%2)

en: Huge (%1x%2)
uz: Juda katta (%1x%2)

en: Redo
uz: Qaytarish

en: Undo
uz: Bekor qilish

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uz: &Fayl

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
uz: &Oʻyin

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uz: &Tahrirlash

[ctx: @title:menu Game move]
note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
uz: Koʻchi&rish

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uz: &Koʻrinish

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
uz: Oʻ&tish

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
uz: &Xatchoʻplar

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uz: &Vositalar

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uz: Mos&lamalar

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uz: Asosiy asboblar paneli
