kdelibs4 - en to uz@cyrillic translation catalogue (67 entries)

en: License: %1
uz@cyrillic: Лицензия: %1

en: Submit Bug Report
uz@cyrillic: Хато ҳақида хабар қилиш

en: Your email address. If incorrect, use the Configure Email button to change it
uz@cyrillic: Сизнинг электрон почтангиз. Агар у нотўғри бўлса, "Электрон почтани мослаш" тугмаси ёрдамида тузатинг.

[ctx: Email sender address]
en: From:
uz@cyrillic: Кимдан:

en: The email address this bug report is sent to.
uz@cyrillic: Хато ҳақида хабар қуйидаги манзилга жўнатилади.

[ctx: Email receiver address]
en: To:
uz@cyrillic: Кимга:

en: Application:
uz@cyrillic: Дастур:

en: The version of this application - please make sure that no newer version is available before sending a bug report
uz@cyrillic: Бу дастурнинг версияси. Илтимос хато ҳақида хабар беришдан олдин янги версия мавжуд эмаслигига ишонч ҳосил қилинг.

en: Version:
uz@cyrillic: Версия:

en: OS:
uz@cyrillic: ОС:

en: S&ubject:
uz@cyrillic: &Мавзу:

en: Enter the text (in English if possible) that you wish to submit for the bug report.
    If you press "Send", a mail message will be sent to the maintainer of this program.
uz@cyrillic: Хато ҳақида хабарни киритинг (иложи бўлса Инглиз тилида).
    Агар "Жўнатиш" тугмасини боссангиз, хабар ушбу дастурнинг таъминловчисига жўнатилади.

en: You must specify both a subject and a description before the report can be sent.
uz@cyrillic: Хабар юборишдан олдин мавзу ва таърифни киритишингиз шарт.

en: Bug report sent, thank you for your input.
uz@cyrillic: Хато ҳақида хабар жўнатилди. Хабарингиз учун сизга катта раҳмат.

en: Close and discard
    edited message?
uz@cyrillic: Ёпиб хабардан
    воз кечайми?

en: <h2>Accelerators changed</h2>
uz@cyrillic: <h2>Акселератор ўзгарди</h2>

en: <h2>Accelerators removed</h2>
uz@cyrillic: <h2>Акселератор олиб ташланди</h2>

en: <h2>Accelerators added (just for your info)</h2>
uz@cyrillic: <h2>Акселератор қўшилди (сизнинг маълумотингиз учун)</h2>

en: Reset
uz@cyrillic: Тиклаш

en: &Toolbar:
uz@cyrillic: &Асбоблар панели:

note: i18n("&New"), this); new_toolbar->setPixmap(BarIcon("document-new", KIconLoader::SizeSmall)); new_toolbar->setEnabled(false); // disabled until implemented QPushButton *del_toolbar = new QPushButton(i18n("&Delete"), this); del_toolbar->setPixmap(BarIcon("edit-delete", KIconLoader::SizeSmall)); del_t
en: A&vailable actions:
uz@cyrillic: &Мавжуд бўлган амаллар:

en: Curr&ent actions:
uz@cyrillic: &Жорий амаллар:

en: --- separator ---
uz@cyrillic: --- ажратувчи ---

en: <Merge>
uz@cyrillic: <Бирлаштириш>

en: <Merge %1>
uz@cyrillic: <%1'ни бирлаштириш>

en: ActionList: %1
uz@cyrillic: Амаллар рўйхати: %1

en: Change Icon
uz@cyrillic: Нишончани ўзгартириш

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uz@cyrillic: &Ёрдам

en: About %1
uz@cyrillic: %1 ҳақида

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, list)
en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
uz@cyrillic: Бу ерда тугмалар бирикмаларининг рўйхатини кўришингиз мумкин. Чап устунда амал (м-н "Нусха олиш") ва ўнг устунда у билан боғланган тугма ёки тугмалар бирикмаси (м-н Ctrl+C) кўрсатилган.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Action
uz@cyrillic: Амал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Shortcut
uz@cyrillic: Тугмалар бирикмаси

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alternate
uz@cyrillic: Қўшимча

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Global
uz@cyrillic: Умумий

[ctx: header for an applications shortcut list]
en: Shortcuts for %1
uz@cyrillic: %1 учун тугмалар бирикмаси

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priLabel)
en: Main:
uz@cyrillic: Асосий:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, altLabel)
en: Alternate:
uz@cyrillic: Қўшимча:

en: Global:
uz@cyrillic: Умумий:

en: Action Name
uz@cyrillic: Амалнинг номи

en: Shortcuts
uz@cyrillic: Тугмалар бирикмаси

en: Description
uz@cyrillic: Таърифи

en: Application Language Changed
uz@cyrillic: Дастурнинг тили ўзгарди

en: Primary language:
uz@cyrillic: Асосий тил:

en: Fallback language:
uz@cyrillic: Иккиламчи тил:

[ctx: toolbar position string]
en: Top
uz@cyrillic: Юқорида

[ctx: toolbar position string]
en: Left
uz@cyrillic: Чапда

[ctx: toolbar position string]
en: Right
uz@cyrillic: Ўнгда

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
uz@cyrillic: Пастда

en: Text Position
uz@cyrillic: Матннинг жойлашиши

en: Icon Size
uz@cyrillic: Нишончанинг ўлчами

en: Small (%1x%2)
uz@cyrillic: Кичик (%1x%2)

en: Medium (%1x%2)
uz@cyrillic: Ўрта (%1x%2)

en: Large (%1x%2)
uz@cyrillic: Катта (%1x%2)

en: Huge (%1x%2)
uz@cyrillic: Жуда катта (%1x%2)

en: Redo
uz@cyrillic: Қайтариш

en: Undo
uz@cyrillic: Бекор қилиш

en: No text
uz@cyrillic: Ҳеч қандай матн йўқ

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uz@cyrillic: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
uz@cyrillic: &Ўйин

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uz@cyrillic: &Таҳрирлаш

[ctx: @title:menu Game move]
note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
uz@cyrillic: Кўчи&риш

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uz@cyrillic: &Кўриниш

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
uz@cyrillic: Ў&тиш

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
uz@cyrillic: &Хатчўплар

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uz@cyrillic: &Воситалар

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uz@cyrillic: Мос&ламалар

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uz@cyrillic: Асосий асбоблар панели
