kdelibs4 - en to xh translation catalogue (42 entries)

en: Submit Bug Report
xh: Ngenisa inxelo yeGciwane

en: Your email address. If incorrect, use the Configure Email button to change it
xh: Idilesi yakho ye email. Ukuba ayilunganga, sebenzisa iqhosa loqwalaselo lwe Email ukuyitshintsha

en: The email address this bug report is sent to.
xh: Idilesi ye email eli gciwane ethunyelwe kuyo.

en: The application for which you wish to submit a bug report - if incorrect, please use the Report Bug menu item of the correct application
xh: Isicelo onqwenela ukusingenisela ingxelo yegciwane - ukuba ayilunganga, nceda sebenzisa umba we menu Yengxelo Yegciwane yesicelo esilungileyo

en: Application:
xh: Isicelo:

en: The version of this application - please make sure that no newer version is available before sending a bug report
xh: Uguqulelo lwesi sicelo sebenzi lesi sicelo - nceda qinisekisa ukuba akukho nguqulelo yamsebenzi intsha ekhoyo phambi kokuthumela ingxelo yegciwane

en: Version:
xh: Uguqulelo lomsebenzi kolunye ulwimi:

en: S&ubject:
xh: &Umxholo:

en: You must specify both a subject and a description before the report can be sent.
xh: Kufuneka ukhankanye yomibini imixholo kunye nenkcazelo phambi kokuba kuthunyelwe ingxelo.

en: Bug report sent, thank you for your input.
xh: Ingxelo yegciwane ithunyelwe, enkosi ngengeniso yakho.

en: Close and discard
    edited message?
xh: Vala kwaye ulahle ngaphandle
    umyalezo ohleliweyo?

en: Reset
xh: Cwangcisa kwakhona

note: i18n("&New"), this); new_toolbar->setPixmap(BarIcon("document-new", KIconLoader::SizeSmall)); new_toolbar->setEnabled(false); // disabled until implemented QPushButton *del_toolbar = new QPushButton(i18n("&Delete"), this); del_toolbar->setPixmap(BarIcon("edit-delete", KIconLoader::SizeSmall)); del_t
en: A&vailable actions:
xh: &Iintshukumo ezikhoyo:

en: Curr&ent actions:
xh: Iintshukumo za&ngoku:

en: --- separator ---
xh: --- umahluli ---

en: This element will be replaced with all the elements of an embedded component.
xh: Ingxenye izakubuyiselwa ngazo zonke iingxenye ezilungiselelwe umgaqo ojikelezileyo.

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
xh: &Uncedo

en: About %1
xh: Malunga ne %1

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, list)
en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
xh: Apha ungabona uluhlu lwezibophelelo ezingundoqo, oko kukuthi usondelelwano phakathi kweentshukumo (umzekelo'.khuphela') kubonisiwe kumhlathi osekhohlo kunye nezitshixo okanye indibaniselayezitshixo (umzekelo. CTRL-V) eboniswe kumhlathi osekunene.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Action
xh: Intshukumo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Shortcut
xh: Indlela emfutshane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alternate
xh: Hambelana

en: Shortcuts
xh: Ezimfutshane

[ctx: toolbar position string]
en: Top
xh: Phezulu

[ctx: toolbar position string]
en: Left
xh: Ekhohlo

[ctx: toolbar position string]
en: Right
xh: Ekunene

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
xh: Ezantsi

en: Text Position
xh: Indawo Yombhalo

en: Icon Size
xh: Ubungakanani Bphawu lomfanekiso

en: Small (%1x%2)
xh: Ncinane (%1x%2)

en: Medium (%1x%2)
xh: Phakathi (%1x%2)

en: Large (%1x%2)
xh: Nkulu (%1x%2)

en: Undo
xh: Sukwenza

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
xh: &Ifayile

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
xh: &Umdlalo

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
xh: &Hlela

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
xh: &Imboniselo

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
xh: &Hamba

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
xh: &Amanqaku eencwadi

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
xh: &Izixhobo

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
xh: &Izicwangciso

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
xh: Isixhobo se bar Engundoqo
