burner master - en to et translation catalogue (914 entries)

en: Burner is a application to burn CD/DVD for the GNOME Desktop. It is designed to be as simple as possible and has some unique features to enable users to create their discs easily and quickly.
et: Burner on CD ja DVD plaatide kirjutamise rakendus GNOME töölaual. See on tehtud nii lihtsaks kui võimalik ning sisaldab mõningaid unikaalseid võimalusi, tänu millele on plaatide kirjutamine lihtne ja kiire.

en: Burner can create, copy and burn Data and Audio CD/DVDs. It fully supports CD-TEXT, multisession and joliet extensions. You can simply drag and drop files from other local applications or from remote shared drives to easily burn them to a disc.
et: Burnerga saab luua, kopeerida ja kirjutada andme- ja audio CD ja DVD plaate. See toetab CD-TEXT vormingut, multisessioone ning jolieti laiendusi. Paatide kirjutamiseks võid lohistada faile kaustadest, teistest rakendustest või kaugketastelt, et need mugavalt plaadile kirjutada.

en: Disc Burner and Copier
et: Plaadikirjutaja ja -kopeerija

en: Create and copy CDs and DVDs
et: Loo ja kopeeri CD- ja DVD-plaate

en: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;
et: disk;plaat;cdrom;dvd;kirjutamine;kõrvetamine;audio;heliplaat;videoplaat;

en: Burner Disc Burner
et: Burner plaadikirjutaja

en: Open a New Window
et: Uue akna avamine

en: Burn an Image File
et: Tõmmise kirjutamine

en: Burner project file
et: Burner projektifail

en: Should Nautilus extension output debug statements
et: Kas Nautiluse laiendus peaks väljastama silumisteateid

en: Should Nautilus extension output debug statements. The value should be set to true if it should.
et: Kas Nautiluse laiendus peaks väljastama silumisteateid. Väljastamiseks peab väärtus olema tõene.

en: The type of checksum used for images
et: Tõmmiste jaoks kasutatava kontrollsumma liik

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
et: Määra 0, et kasutada MD5; 1, et kasutada SHA1; 2, et kasutada SHA256

en: The type of checksum used for files
et: Failide jaoks kasutatava kontrollsumma liik

en: Directory to use for temporary files
et: Ajutiste failide kataloog

en: Contains the path to the directory where burner should store temporary files. If that value is empty, the default directory set for glib will be used.
et: Sisaldab kataloogi, kus burner võib hoida ajutisi faile. Kui see on tühi, kasutatakse glib-i vaikimisi kataloogi.

en: Favourite burn engine
et: Eelistatav kirjutusmootor

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
et: Sisaldab eelistatud kirjutusmootori nime. Võimalusel kasutatakse seda.

en: White list of additional plugins to use
et: Täiendavate pluginate lubamise nimekiri

en: Contains the list of additional plugins Burner will use to burn discs. If set to NULL, Burner will load them all.
et: Sisaldab nimekirja pluginatest, mida Burner kasutab plaatide kirjutamisel. Kui väärtus on NULL, laadib Burner need kõik.

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
et: Luba cdrecord-iga "-immed" lipp

en: Whether to use the "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
et: Kas kasutada cdrecord'iga "-immed" lippu. Ettevaatust kasutamisel (tõeseks määramisel), see on vaid asenduslahendus mõnede seadmete kasutamiseks.

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
et: Kas growisofs'iga kasutada "-use-the-force-luke=dao" lippu

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, burner won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
et: Kas growisofs'iga kasutada "-use-the-force-luke=dao" lippu. Kui väärtuseks määrata väär, siis burner ei kasuta seda; see võib olla asenduslahendus mõnede seadmete kasutamiseks.

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
et: cdrecord käsuga kasutatakse "-immed" lippu

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
et: cdrecord käsuga kasutatakse "-immed" lippu.

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao
et: Kas cdrdao'ga kasutada "--driver generic-mmc-raw" lippu

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, burner will use it; it may be a workaround for some drives/setups.
et: Kas cdrdao'ga kasutada "--driver generic-mmc-raw" lippu. Kui väärtuseks määrata tõene, siis burner kasutab seda; see võib olla asenduslahendus mõnede seadmete kasutamiseks.

en: The last browsed folder while looking for images to burn
et: Kataloog, kust viimati otsiti kirjutamiseks tõmmisfaile

en: Contains the absolute path of the directory that was last browsed for images to burn
et: Sisaldab tõmmisfailide sirvimisel viimati avatud kausta absoluutset kataloogiteed

en: Enable file preview
et: Failide eelvaatlus lubatud

en: Whether to display file preview. Set to true to use it.
et: Kas näidata faili eelvaadet. Eelvaate jaoks määra väärtus tõeseks.

en: Should burner filter hidden files
et: Kas burner peaks filtreerima varjatud failid

en: Should burner filter hidden files. Set to true, burner will filter hidden files.
et: Kas burner peaks filtreerima varjatud failid. Kui tõene, filtreerib burner varjatud failid.

en: Replace symbolic links by their targets
et: Sümbolviidad asendatakse sihtfailidega

en: Should burner replace symbolic links by their target files in the project. Set to true, burner will replace symbolic links.
et: Kas burner peaks sümbolviidad asendama sihtfailidega. Kui tõene, asendab burner sümbolviidad.

en: Should burner filter broken symbolic links
et: Kas burner peaks filtreerima vigased sümbolviidad

en: Should burner filter broken symbolic links. Set to true, burner will filter broken symbolic links.
et: Kas burner peaks filtreerima vigased sümbolviidad. Kui tõene, filtreerib burner vigased sümbolviidad.

en: The priority value for the plugin
et: Plugina olulisuse hinne

en: When several plugins are available for the same task, this value is used to determine which plugin should be given priority. 0 means the plugin's native priority is used. A positive value overrides the plugin's native priority. A negative value disables the plugin.
et: Kui sama ülesande jaoks on saadaval mitu pluginat, siis see väärtus määrab, millist pluginat eelistatakse. 0 tähendab, et kasutatakse plugina enda prioriteeti. Positiivne väärtus ületab plugina enda vastavat väärtust. Negatiivne number keelab plugina.

en: Burning flags to be used
et: Kasutatavad kirjutamisprogrammi lipud

en: This value represents the burning flags that were used in such a context the last time.
et: See näitab, milliseid kirjutamisprogrammi lippe kasutati sarnases kontekstis eelmisel korral.

en: The speed to be used
et: Kasutatav kiirus

en: This value represents the speed that was used in such a context the last time.
et: See näitab, millise kiirusega kirjutati sarnases kontekstis eelmisel korral.

en: Menu
et: Menüü

en: Cancel ongoing burning
et: Katkesta töös olev kirjutamine

en: Show _Dialog
et: Näita _dialoogi

en: Show dialog
et: Näita dialoogi

en: %s, %d%% done, %s remaining
et: %s, %d%% valmis, %s jäänud

en: %s, %d%% done
et: %s, %d%% valmis

en: Error while blanking.
et: Viga tühjendamisel.

en: Blank _Again
et: Tühjenda _uuesti

en: Unknown error.
et: Tundmatu tõrge.

en: The disc was successfully blanked.
et: Plaadi tühjendamine lõpetati edukalt.

en: The disc is ready for use.
et: Plaat on kasutamiseks valmis.

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Blank
et: _Tühjenda

en: _Fast blanking
et: _Kiire tühjendamine

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
et: Luba kiire tühjendamine, vastandina kauem aega võtvale põhjalikule tühjendamisele

en: Disc Blanking
et: Plaadi tühjendamine

en: Burning CD/DVD
et: CD/DVD kirjutamine

en: The drive is busy
et: Seade on hõivatud

en: Make sure another application is not using it
et: Veendu, et ükski teine rakendus seda ei kasuta

en: "%s" cannot be unlocked
et: "%s" pole võimalik lukust lahti võtta

en: No burner specified
et: Kirjutaja pole määratud

en: No source drive specified
et: Allikseade pole määratud

en: Ongoing copying process
et: Käib kopeerimine

en: The drive cannot be locked (%s)
et: Seadet pole võimalik lukustada (%s)

en: The drive has no rewriting capabilities
et: Sellel seadmel pole ülekirjutamise võimalusi

en: Ongoing blanking process
et: Käib tühjendamine

en: The drive cannot burn
et: Seade pole võimeline kirjutama

en: Ongoing burning process
et: Kirjutamine käib

en: Ongoing checksumming operation
et: Käib kontrollsumma arvutamine

en: Merging data is impossible with this disc
et: Sellel plaadil on andmete ühendamine võimatu

en: Not enough space available on the disc
et: Kettal pole piisavalt vaba ruumi

note: Translators: %s is the name of a missing application
en: %s (application)
et: %s (rakendus)

note: Translators: %s is the name of a missing library
en: %s (library)
et: %s (teek)

note: Translators: %s is the name of a missing GStreamer plugin
en: %s (GStreamer plugin)
et: %s (GStreameri plugin)

en: There is no track to burn
et: Ei ole rada, mida kirjutada

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
et: Palun paigalda järgmised vajalikud rakendused ja teegid käsitsi ning proovi uuesti:

en: Only one track at a time can be checked
et: Kontrollida saab ainult ühte rada korraga

en: No format for the temporary image could be found
et: Ajutise tõmmise vormingut pole võimalik leida

note: Translators: Error message saying no graft point * is specified. A graft point is the path (on the * disc) where a file from any source will be added * ("grafted")
en: An internal error occurred
et: Esines sisemine tõrge

en: Burner notification
et: Burner märguanne

note: Translators: This string is used in the title bar %s is the action currently performed
en: %s (%i%% Done)
et: %s (%i%% valmis)

en: Creating Image
et: Tõmmise loomine

en: Burning DVD
et: DVD kirjutamine

en: Copying DVD
et: DVD kopeerimine

en: Burning CD
et: CD kirjutamine

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying CD"));
en: Copying CD
et: CD kopeerimine

en: Burning Disc
et: Plaadi kirjutamine

en: Copying Disc
et: Plaadi kopeerimine

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Creating image"));
en: Creating image
et: Tõmmise loomine

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of video DVD burning"));
en: Simulation of video DVD burning
et: Video-DVD kirjutamise simulatsioon

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning video DVD"));
en: Burning video DVD
et: Video-DVD kirjutamine

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data DVD burning"));
en: Simulation of data DVD burning
et: Andme-DVD kirjutamise simulatsioon

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data DVD"));
en: Burning data DVD
et: Andme-DVD kirjutamine

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to DVD burning")); header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data DVD copying"));
en: Simulation of data DVD copying
et: Andme-DVD kopeerimise simulatsioon

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to DVD"));
en: Burning image to DVD
et: Tõmmise kirjutamine DVD-le

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying data DVD"));
en: Copying data DVD
et: Andme-DVD kopeerimine

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of (S)VCD burning"));
en: Simulation of (S)VCD burning
et: (S)VCD kirjutamise simulatsioon

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning (S)VCD"));
en: Burning (S)VCD
et: (S)VCD kirjutamine

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of audio CD burning"));
en: Simulation of audio CD burning
et: Audioplaadi kirjutamise simulatsioon

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning audio CD"));
en: Burning audio CD
et: Audioplaadi kirjutamine

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data CD burning"));
en: Simulation of data CD burning
et: Andme-CD kirjutamise simulatsioon

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data CD"));
en: Burning data CD
et: Andme-CD kirjutamine

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of CD copying"));
en: Simulation of CD copying
et: CD kopeerimise simulatsioon

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to CD burning"));
en: Simulation of image to CD burning
et: Tõmmise CD-le kirjutamise simulatsioon

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to CD"));
en: Burning image to CD
et: Tõmmise kirjutamine CD-le

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of video disc burning"));
en: Simulation of video disc burning
et: Videoplaadi kirjutamise simulatsioon

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning video disc"));
en: Burning video disc
et: Videoplaadi kirjutamine

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data disc burning"));
en: Simulation of data disc burning
et: Andmeplaadi kirjutamise simulatsioon

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data disc"));
en: Burning data disc
et: Andmeplaadi kirjutamine

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of disc copying"));
en: Simulation of disc copying
et: Plaadi kopeerimise simulatsioon

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying disc"));
en: Copying disc
et: Plaadi kopeerimine

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to disc burning"));
en: Simulation of image to disc burning
et: Tõmmise plaadile kirjutamise simulatsioon

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to disc"));
en: Burning image to disc
et: Tõmmise kirjutamine plaadile

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
et: Palun asenda plaat andmeid sisaldava ülekirjutatava plaadiga.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
et: Palun asenda plaat andmeid sisaldava plaadiga.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
et: Palun sisesta andmeid sisaldav ülekirjutatav plaat.

en: Please insert a disc holding data.
et: Palun sisesta andmeid sisaldav plaat.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
et: Palun asenda plaat vähemalt %i MB vaba ruumi sisaldava kirjutatava CD-ga.

en: Please replace the disc with a writable CD.
et: Palun asenda see plaat kirjutatava CD-ga.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
et: Palun sisesta vähemalt %i MB vaba ruumi sisaldav kirjutatav CD.

en: Please insert a writable CD.
et: Palun sisesta kirjutatav CD.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
et: Palun asenda plaat vähemalt %i MB vaba ruumi sisaldava kirjutatava DVD-ga.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
et: Palun asenda plaat kirjutatava DVD-ga.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
et: Palun sisesta vähemalt %i MB vaba ruumi sisaldav kirjutatav DVD.

en: Please insert a writable DVD.
et: Palun sisesta kirjutatav DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
et: Palun asenda plaat vähemalt %i MB vaba ruumi sisaldava kirjutatava CD või DVD-ga.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
et: Palun asenda plaat kirjutatava CD või DVD-ga.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
et: Palun sisesta vähemalt %i MB vaba ruumi sisaldav kirjutatav CD või DVD.

en: Please insert a writable CD or DVD.
et: Palun sisesta kirjutatav CD või DVD.

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
et: Plaadist tehti kõvakettale tõmmis.
    Kirjutamine algab kohe, kui sisestatakse kirjutatav plaat.

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
et: Andmete tervikluse kontroll algab kohe, kui sisestatakse plaat.

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
et: Palun sisesta plaat uuesti CD/DVD kirjutajasse.

note: Translators: %s is the name of a drive
en: "%s" is busy.
et: "%s" on hõivatud.

en: There is no disc in "%s".
et: Seadmes "%s" ei ole plaati.

en: The disc in "%s" is not supported.
et: Plaat seadmes "%s" pole toetatud.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
et: Plaat seadmes "%s" pole ülekirjutatav.

en: The disc in "%s" is empty.
et: Plaat seadmes "%s" on tühi.

en: The disc in "%s" is not writable.
et: Plaat seadmes "%s" pole kirjutatav.

en: Not enough space available on the disc in "%s".
et: Kettal "%s" pole piisavalt vaba ruumi.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
et: Plaat seadmes "%s" tuleb uuesti sisestada.

en: Please eject the disc and reload it.
et: Palun väljasta plaat ja sisesta see uuesti.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
et: Ajutiste failide asukohta pole võimalik uut faili luua

en: The image could not be created at the specified location
et: Tõmmist pole võmalik määratud asukohta luua

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
et: Kas määrata sellele sessioonile uus asukoht või proovida praeguse asukohaga uuesti?

en: You may want to free some space on the disc and retry
et: Vabasta kõvakettal ruumi ning proovi uuesti

en: _Keep Current Location
et: _Säilita praegune asukoht

en: _Change Location
et: _Muuda asukohta

en: Location for Image File
et: Tõmmise asukoht

en: Location for Temporary Files
et: Ajutiste failide kataloog

en: _Replace Disc
et: _Asenda plaat

en: Do you really want to blank the current disc?
et: Kas tõesti see plaat kustutada?

en: The disc in the drive holds data.
et: Seadmes olev plaat sisaldab andmeid.

note: Translators: Blank is a verb here
en: _Blank Disc
et: _Tühjenda plaat

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
et: Kui sa need impordid, saad neid näha ja kasutada, kui praegune failide kogum on kirjutatud.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
et: Kui sa ei impordi, jäävad need nähtamatuks (kuigi loetavaks).

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
et: Sellele plaadile on juba faile kirjutatud. Kas tahad need importida?

en: _Import
et: I_mpordi

en: Only _Append
et: Ainult _lisatakse

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
et: CD-RW audioplaadid ei pruugi vanemates plaadimängijates mängida, CD-Texti ei kirjutata.

en: Do you want to continue anyway?
et: Kas sellest hoolimata jätkata?

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
et: Audioradade lisamine CD lõppu pole soovitatud.

en: _Continue
et: _Jätka

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
et: CD-RW audioplaadid ei pruugi vanemates plaadimängijates mängida.

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
et: Audioradade kirjutamine ülekirjutatavale plaadile ei ole soovitatud.

note: Translators: %s is the name of a drive
en: Please eject the disc from "%s" manually.
et: Palun väljasta plaat seadmest "%s" käsitsi.

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
et: Seda plaati pole võimalik väljastada, kuid järgmise tegevuse sooritamiseks tuleb see eemaldada.

en: Do you want to replace the disc and continue?
et: Kas soovid plaadi asendada ja jätkata?

en: The currently inserted disc could not be blanked.
et: Praegu lugejas olevat plaati pole võimalik tühjendada.

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
et: Kas jätkata Windowsiga mitteühilduva plaadi kirjutamist?

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
et: Mõne faili nimi pole Windows'iga ühilduva plaadi jaoks sobilik.

en: C_ontinue
et: _Jätka

en: The simulation was successful.
et: Simulatsioon lõpetati edukalt.

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
et: Plaadi päris kirjutamine algab 10 sekundi pärast.

en: Burn _Now
et: Kirjuta _kohe

en: Save Current Session
et: Salvesta praegune sessioon

en: An unknown error occurred.
et: Esines tundmatu tõrge.

en: Error while burning.
et: Viga kirjutamisel.

en: _Save Log
et: _Salvesta logi

en: Video DVD successfully burned
et: Video-DVD kirjutamine lõpetati edukalt

en: (S)VCD successfully burned
et: (S)VCD kirjutamine lõpetati edukalt

en: Audio CD successfully burned
et: Audioplaadi kirjutamine lõpetati edukalt

en: Image successfully created
et: Tõmmise loomine lõpetati edukalt

en: DVD successfully copied
et: DVD kopeerimine lõpetati edukalt

en: CD successfully copied
et: CD kopeerimine lõpetati edukalt

en: Image of DVD successfully created
et: DVD-st tõmmise loomine lõpetati edukalt

en: Image of CD successfully created
et: CD-st tõmmise loomine lõpetati edukalt

en: Image successfully burned to DVD
et: Tõmmise DVD-le kirjutamine lõpetati edukalt

en: Image successfully burned to CD
et: Tõmmise CD-le kirjutamine lõpetati edukalt

en: Data DVD successfully burned
et: Andme-DVD kirjutamine lõpetati edukalt

en: Data CD successfully burned
et: Andme-CD kirjutamine lõpetati edukalt

en: Copy #%i has been burned successfully.
et: Koopia nr %i kirjutamine oli edukas.

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
et: Veel ühe koopia tegemist alustatakse kohe, kui sisestad kirjutatava plaadi. Kui sa ei taha rohkem koopiaid, vajuta "Loobu".

en: Create Co_ver
et: _Tee plaadiümbris

en: There are some files left to burn
et: Veel mõned failid ootavad kirjutamist

en: There are some more videos left to burn
et: Veel mõned videod ootavad kirjutamist

en: There are some more songs left to burn
et: Veel mõned laulud ootavad kirjutamist

en: Do you really want to quit?
et: Kas tahad tõesti lõpetada?

en: Interrupting the process may make disc unusable.
et: Selle tegevuse katkestamine võib muuta plaadi kasutamatuks.

en: C_ontinue Burning
et: _Jätka kirjutamist

en: _Cancel Burning
et: _Katkesta kirjutamine

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
et: Palun sisesta kirjutatav CD või DVD, kui sa ei taha andmeid salvestada tõmmisfaili.

en: Create _Image
et: Loo _tõmmis

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Copy
et: _Kopeeri

en: Make _Several Copies
et: Tee _mitu koopiat

note: Translators: This is a verb, an action gtk_dialog_add_button (GTK_DIALOG (dialog), _("Burn _Several Copies"), GTK_RESPONSE_ACCEPT);
en: _Burn
et: _Kirjuta

en: Burn _Several Copies
et: _Kirjuta mitu koopiat

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
et: Kas valitud failid kirjutada mitmele plaadile?

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
et: Andmeid on selle plaadi jaoks liiga palju isegi siis, kui kasutada üle mahu kirjutamist.

en: _Burn Several Discs
et: _Kirjutatakse mitu plaati

en: Burn the selection of files across several media
et: Valitud failide jaotamine mitmele plaadile

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
et: Palun vali teine CD või DVD või sisesta uus.

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
et: Mitte mingit rajateavet (artist, helilooja, …) plaadile ei kirjutata.

en: This is not supported by the current active burning backend.
et: See võimalus pole valitud taustarakenduse poolt toetatud.

en: Please add files.
et: Palun lisa faile.

en: There are no files to write to disc
et: Plaadile kirjutamiseks pole ühtki faili

en: Please add songs.
et: Palun lisa muusikat.

en: There are no songs to write to disc
et: Pole ühtki lugu, mida plaadile kirjutada

en: Please add videos.
et: Palun lisa video.

en: There are no videos to write to disc
et: Pole ühtki videot, mida plaadile kirjutada

en: There is no inserted disc to copy.
et: Kopeerimiseks pole ühtki plaati sisestatud.

en: Please select a disc image.
et: Palun vali tõmmis.

en: There is no selected disc image.
et: Tõmmis pole valitud.

[ctx: disc]
note: Translators: this is a disc image not a picture Translators: this is a disc image, not a picture
en: Please select another image.
et: Palun vali mõni teine tõmmis.

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
et: Tundub, et tõmmis või cue fail pole sobiv.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
et: Palun sisesta koopiakaitseta plaat.

en: All required applications and libraries are not installed.
et: Kõik vajalikud rakendused ja teegid ei ole paigaldatud.

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
et: Palun asenda plaat toetatud CD või DVD'ga.

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
et: Kas kirjutada üle plaadi raporteeritud suuruse?

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
et: Andmeid on selle plaadi jaoks liiga palju ja muul juhul peaksid sellest faile eemaldama.
    Seda valikut kasuta 90 või 100 min CD-R(W) plaatidega, mida ei ole võimalik tuvastada ja seetõttu vajavad üle mahu kirjutamise valikut.
    MÄRKUS: See valik võib põhjustada kirjutamise nurjumise.

en: _Overburn
et: _Üle mahu kirjutamine

en: Burn beyond the disc's reported capacity
et: Kirjuta üle plaadi raporteeritud mahu

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
et: Lähteplaadiga seade on sama, mida kasutatakse kirjutamiseks.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
et: Kui praegu seadmes olev plaat saab kopeeritud, tuleb sisestada uus kirjutatav plaat.

note: gtk_widget_add_events(priv->mainwin, GDK_BUTTON_PRESS_MASK); g_signal_connect(G_OBJECT(priv->mainwin), "button-press-event", G_CALLBACK (drag_handle), NULL);
en: Image Burning Setup
et: Tõmmise kirjutamise sätted

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Select a disc to write to"));
en: Select a disc to write to
et: Plaadi valimine, millele kirjutada

note: gtk_widget_add_events(priv->mainwin, GDK_BUTTON_PRESS_MASK); g_signal_connect(G_OBJECT(priv->mainwin), "button-press-event", G_CALLBACK (drag_handle), NULL);
en: Disc Burning Setup
et: Plaadi kirjutamise sätted

en: Video Options
et: Video valikud

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
et: Kas tahad luua plaadi tõmmisfaili sisust või tahad tõmmisfaili kirjutada plaadile failina?

note: Translators: %s is the name of the image
en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
et: Valiti ainult üks fail ("%s"). See on plaaditõmmis ning selle sisu on võimalik kirjutada.

en: Burn as _File
et: Kirjuta _faili

en: Burn _Contents…
et: Kirjutamise _sisukord…

note: pack everything string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Select a disc image to write"));
en: Select a disc image to write
et: Kirjutamiseks tõmmise valimine

en: Copy CD/DVD
et: CD/DVD kopeerimine

en: Select disc to copy
et: Kopeeritava plaadi valimine

en: Please install the following manually and try again:
et: Palun paigalda järgnev käsitsi ja proovi uuesti:

en: Unknown song
et: Tundmatu lugu

note: Reminder: if this string happens to be used * somewhere else in burner we'll need a * context with C_() macro Translators: %s is the name of the artist. * This text is the one written on the cover of a disc. * Before it there is the name of the song. * I had to break it because it is in a GtkTextBuf
en: by %s
et: esitaja %s

en: "%s" cannot be read
et: "%s" ei saa lugeda

en: SVCD image
et: SVCD tõmmis

en: VCD image
et: VCD tõmmis

en: Video DVD image
et: Video-DVD tõmmis

note: Translators: this string is only used when the user * wants to copy a disc using the same destination and * source drive. It tells him that burner will use as * destination disc a new one (once the source has been * copied) which is to be inserted in the drive currently * holding the source disc
en: New disc in the burner holding the source disc
et: Sisesta plaadilugejasse lähteplaadi asemele tühi plaat

note: NOTE for translators, the first %s is the medium name
en: %s: not enough free space
et: %s: pole piisavalt vaba ruumi

note: NOTE for translators: the first %s is the medium name, the second %s * is its available free space. "Free" here is the free space available.
en: %s: %s of free space
et: %s: %s vaba ruumi

note: Translators: the first %s is the path of the directory where burner * will store its temporary files; the second one is the size available
en: %s: %s free
et: %s: %s vaba

en: Do you really want to choose this location?
et: Kas tahad selle asukoha tõesti valida?

en: You do not have the required permission to write at this location
et: Sul puuduvad vajalikud õigused sellesse kataloogi kirjutamiseks

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
et: Selle seadme failisüsteem ei toeta suuri faile (üle 2 GB).
    See võib tekitada probleeme DVD-plaatide või suurte tõmmiste kirjutamisel.

en: Impossible to retrieve speeds
et: Kiiruste tuvastamine pole võimalik

en: Maximum speed
et: Suurim võimalik

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Burning speed")); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), burner_utils_pack_properties (string, priv->speed, NULL), FALSE, FALSE, 0);
en: Burning speed
et: Kirjutamise kiirus

en: _Simulate before burning
et: _Simulatsioon enne kirjutamist

en: Burner will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
et: Burner simuleerib kirjutamist ning kui see lõpeb edukalt, jätkab 10 sekundi pärast tegeliku kirjutamisega.

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
et: Burn_proof tehnoloogia kasutamine (vähendab ebaõnnestumise riski)

en: Burn the image directly _without saving it to disc
et: Tõmmis kirjutatakse _ilma seda vahepeal kettale salvestamata

en: Leave the disc _open to add other files later
et: Plaat jäetakse _avatuks, et hiljem saaks teisi faile lisada

en: Allow one to add more data to the disc later
et: Võimaldab plaadile hiljem andmeid lisada

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Options")); title = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Options"));
en: Options
et: Valikud

en: Location for _Temporary Files
et: _Ajutiste failide kataloog

en: Set the directory where to store temporary files
et: Ajutiste failide kataloogi määramine

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Temporary files"));
en: Temporary files
et: Ajutised failid

en: Hidden file
et: Varjatud fail

en: Unreadable file
et: Loetamatu fail

en: Broken symbolic link
et: Vigane sümbolviit

en: Recursive symbolic link
et: Rekursiivne sümbolviit

en: Disc image type:
et: Tõmmise liik:

en: Autodetect
et: Isetuvastus

en: ISO9660 image
et: ISO9660 tõmmis

en: Readcd/Readom image
et: Readcd/Readom tõmmis

en: Cue image
et: Cue tõmmis

en: Cdrdao image
et: Cdrdao tõmmis

en: Properties of %s
et: %s omadused

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
et: Kas tõesti jätta plaaditõmmise nimele praegune laiend?

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
et: Kui valid nime säilitamise, ei pruugi programmid seda failitüüpi õigesti ära tunda.

en: _Keep Current Extension
et: _Säilita praegune laiend

en: Change _Extension
et: Muuda _laiendit

en: Configure recording options
et: Salvestamise valikute seadmine

note: Translators: first %02i is hours, the second one is minutes and the * third one is seconds.
en: Total time: %02i:%02i:%02i
et: Kogupikkus: %02i:%02i:%02i

en: Average drive speed:
et: Seadme keskmine kiirus:

note: Translators: first %02i is hours, the second one is minutes * and the third one is seconds.
en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
et: Hinnanguliselt jäänud: %02i:%02i:%02i

en: %i MiB of %i MiB
et: %i MiB / %i MiB

en: Estimated drive speed:
et: Hinnanguline kirjutamise kiirus:

note: Translators: %s is a path
en: "%s": loading
et: "%s": laadimine

note: Translators: %s is a path and image refers to a disc image
en: "%s": unknown disc image type
et: "%s": tundmatu tõmmise liik

note: This is hackish and meant to avoid ellipsization to make the * label too small. Translators: this is a disc image
en: Click here to select a disc _image
et: _Tõmmise valimiseks klõpsa siia

en: Select Disc Image
et: Tõmmise valimine

en: All files
et: Kõik failid

[ctx: disc]
note: Translators: this a disc image here
en: Image files
et: Tõmmisfailid

en: Image type:
et: Tõmmise liik:

en: Estimated size: %s
et: Eeldatav suurus: %s

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
et: Kas "%s" lisada tõesti valikusse?

en: The children of this directory will have 7 parent directories.
    Burner can create an image of such a file hierarchy and burn it but the disc may not be readable on all operating systems.
    Note: Such a file hierarchy is known to work on Linux.
et: Selle kataloogi alamkataloogil oleks 7 ülemkataloogi.
    Burner võib sellisest failihierarhiast tõmmise luua ja selle kirjutada; aga plaat ei pruugi olla kõigis operatsioonisüsteemides loetav.
    MÄRKUS: selline failihierarhia töötab Linuxis.

en: Ne_ver Add Such File
et: Ära _kunagi lisa sellist faili

en: Al_ways Add Such File
et: _Lisa alati selline fail

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
et: Kas tahad "%s" tõesti valikusse lisada ja selle võimaldamiseks kasutada ISO9660 standardi kolmandat versiooni?

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
et: Selle faili suurus on üle 2 GiB. Suuremaid kui 2GiB faile ei toeta ISO9660 standardi ei esimene ega teine versioon (kõige levinumad).
    On soovitatav kasutada ISO9660 standardi kolmandat versiooni, mida toetab enamik operatsioonisüsteeme, sealhulgas Linux ja kõik Windowsi © versioonid.
    Teadaolev erand on MacOS X, mis ei ole võimeline lugema ISO9660 versiooniga 3 ühilduvaid tõmmiseid.

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
et: Kas failid tuleks ümber nimetada, et saavutada Windowsiga ühilduvus?

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
et: Need nimed tuleb lühendada 64 märgini.

en: _Disable Full Windows Compatibility
et: Windows'iga ühilduvuse _keelamine

en: _Rename for Full Windows Compatibility
et: Ümber_nimetamine Windows'iga ühilduvuseks

en: Size Estimation
et: Suuruse hinnang

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
et: Palun oota, kuni projekti suuruse hindamine lõpetatakse.

en: All files need to be analysed to complete this operation.
et: Selle operatsiooni teostamiseks tuleb kõiki projekti faile analüüsida.

en: Check _Again
et: Kontrolli _uuesti

en: The file integrity check could not be performed.
et: Failide tervikluse kontrolli pole võimalik läbi viia.

en: An unknown error occurred
et: Esines tundmatu tõrge

en: The file integrity check was performed successfully.
et: Failide tervikluse kontroll lõpetati edukalt.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
et: Tundub, et plaadil pole vigaseid faile

en: The following files appear to be corrupted:
et: Järgmised failid tunduvad rikutud:

en: Corrupted Files
et: Rikutud failid

en: Downloading MD5 file
et: MD5-faili allalaadimine

en: "%s" is not a valid URI
et: "%s" pole sobiv URI

en: No MD5 file was given.
et: MD5-faili ei määratud.

en: Use an _MD5 file to check the disc
et: Plaati kontrollitakse _MD5-faili järgi

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
et: Kasuta välist .md5 faili, milles on plaadi kontrollsumma

en: Open an MD5 file
et: MD5-faili avamine

en: _Check
et: _Kontrolli

en: Disc Checking
et: Plaadi kontrollimine

en: The operation cannot be performed.
et: Operatsiooni pole võimalik teostada.

en: The disc is not supported
et: See plaat pole toetatud

en: The drive is empty
et: Seade on tühi

note: title_str = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Select a disc"));
en: Select a disc
et: Vali plaat

note: title_str = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Progress"));
en: Progress
et: Edenemine

en: (loading…)
et: (laadimine…)

en: Empty
et: Tühi

en: Disc file
et: Plaadifail

en: %d item | %d items
et[0]: %d kirje
et[1]: %d kirjet

en: New folder
et: Uus kataloog

en: New folder %i
et: Uus kataloog %i

en: Analysing files
et: Failide analüüsimine

en: "%s" is a recursive symbolic link.
et: "%s" on rekursiivne sümbolviit.

note: Translators: %s is the path of a drive
en: "%s" cannot be found.
et: "%s" ei leitud.

en: Retrieving image format and size
et: Pildi vormingu ja mõõtmete hankimine

note: Translators: This is a disc image
en: The format of the disc image could not be identified
et: Plaaditõmmise vormingut pole võimalik tuvastada

en: Please set it manually
et: Palun määra see käsitsi

note: Translators: %s is the name of the file that has just been deleted
en: "%s" was removed from the file system.
et: Fail "%s" eemaldati failisüsteemist.

en: Directories cannot be added to video or audio discs
et: Video- ega audioplaadile pole võimalik katalooge lisada

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
et: Video- ega audioplaadile pole võimalik esitusnimekirju lisada

note: Translators: %s is the name of the file
en: "%s" is not suitable for audio or video media
et: "%s" ei ole sobivat liiki audio- ega videofail

en: Analysing video files
et: Videofailide analüüsimine

en: Video format:
et: Videovorming:

en: Format used mostly on the North American continent
et: Põhiliselt Põhja-Ameerikas kasutatav vorming

en: Format used mostly in Europe
et: Põhiliselt Euroopas kasutatav vorming

en: Native _format
et: Esialgne _vorming

en: Aspect ratio:
et: Külgede suhe:

note: Video options for (S)VCD
en: VCD type:
et: VCD liik:

en: Create an SVCD
et: Loo SVCD

en: Create a VCD
et: Loo VCD

en: Directory could not be created (%s)
et: Kataloogi pole võimalik luua (%s)

en: Getting size
et: Suuruse hankimine

en: Writing
et: Kirjutamine

en: Blanking
et: Tühjendamine

en: Creating checksum
et: Kontrollsumma arvutamine

en: Copying file
et: Faili kopeerimine

en: Analysing audio files
et: Audiofailide analüüsimine

en: Transcoding song
et: Laulu ümberkodeerimine

en: Preparing to write
et: Kirjutamiseks valmistumine

en: Writing leadin
et: Sissejuhatuse kirjutamine

en: Writing CD-Text information
et: CD-Text teabe kirjutamine

en: Finalizing
et: Lõpetamine

en: Writing leadout
et: Lõpetuse kirjutamine

en: Starting to record
et: Lindistamise alustamine

en: Success
et: Edukas

en: Ejecting medium
et: Andmekandja väljastamine

en: Display debug statements on stdout for Burner burn library
et: Burner plaadikogu silumise teadete kuvamine standardväljundis

en: Burner media burning library
et: Burner plaadikogu

en: Display options for Burner-burn library
et: Burner plaadikogu kuvavalikud

note: Translators: %s is the plugin name
en: "%s" did not behave properly
et: "%s" ei käitunud korrektselt

note: Translators: the first %s is the size of the free space on the medium * and the second %s is the size of the space required by the data to be * burnt.
en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
et: Kettal pole piisavalt vaba ruumi (%s vaba, %s vaja)

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
et: Ajutiste tõmmiste hoidmiseks valitud failisüsteem ei võimalda üle 2 GB suuruseid faile

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
et: Asukohas, mille valisid ajutiste tõmmiste hoidmiseks, ei ole tõmmise jaoks piisavalt vaba ruumi (vaja on %ld MB)

en: The size of the volume could not be retrieved
et: Andmekandja suurust pole võimalik tuvastada

en: No path was specified for the image output
et: Tõmmisfaili asukoht pole määratud

note: Translators: %s is the error returned by libburn Translators: the %s is the error message from errno
en: An internal error occurred (%s)
et: Esines sisemine tõrge (%s)

en: The file is not stored locally
et: See ei ole kohalik fail

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
et: VIDEO_TS kataloog on vigane või puudu

en: "%s" could not be found in the path
et: Otsinguteelt ei leitud "%s"

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
et: GStreameri pluginat "%s" ei leitud

en: The version of "%s" is too old
et: "%s" versioon on liiga vana

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
et: "%s" on sümbolviit, mis viitab teisele rakendusele

note: Translators: %s is a filename
en: "%s" could not be found
et: "%s" ei leitud

note: Translators: %s is the name of the burner element
en: Process "%s" ended with an error code (%i)
et: Protsess "%s" lõpetas veakoodiga (%i)

note: Translators: This is a fake drive, a file, and means that * when we're writing, we're writing to a file and create an * image on the hard drive.
en: Image File
et: Tõmmis

en: Unnamed CD/DVD Drive
et: Nimetu CD/DVD ajam

en: Display debug statements on stdout for Burner media library
et: Kuva Burner meediakogu silumise teated standardväljundis

en: Burner optical media library
et: Burner optilise meedia kogu

en: Display options for Burner media library
et: Burner meediakogu kuvavalikud

en: File
et: Fail

en: DVD+R dual layer
et: DVD+R kahekihiline

en: DVD+RW dual layer
et: DVD+RW kahekihiline

en: DVD-R dual layer
et: DVD-R kahekihiline

en: Blu-ray disc
et: Blu-ray plaat

en: Writable Blu-ray disc
et: Kirjutatav Blu-ray plaat

en: Rewritable Blu-ray disc
et: Korduvkirjutatav Blu-ray plaat

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Blank %s in %s
et: Tühi %s seadmes %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Audio and data %s in %s
et: Audio- ja andme-%s seadmes %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Audio %s in %s
et: Audio-%s seadmes %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Data %s in %s
et: Andme-%s seadmes %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: %s in %s
et: %s seadmes %s

note: NOTE for translators, the first %s is the medium name
en: %s: empty
et: %s: tühi

en: Searching for available discs
et: Saadaolevate plaatide otsimine

en: No disc available
et: Ühtki plaati pole saadaval

note: Translators: this is hour minute like '2 h 14'
en: %s h %s
et: %s h %s min

en: The disc mount point could not be retrieved
et: Plaadi haakepunkti pole võimalik tuvastada

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and Blank is an adjective.
en: Blank disc (%s)
et: Tühi plaat (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type.
en: Audio and data disc (%s)
et: Audio- ja andmeplaat (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type. NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_ . * The %s is the date
en: Audio disc (%s)
et: Audioplaat (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type. NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_ otherwise it gets truncated. * The %s is the date
en: Data disc (%s)
et: Andmeplaat (%s)

en: It does not appear to be a valid ISO image
et: Tundub, et see tõmmis pole ISO vormingus

en: Unknown error
et: Tundmatu tõrge

en: Size mismatch
et: Suuruste sobimatus

en: Type mismatch
et: Tüüpide sobimatus

en: Bad argument
et: Vigane argument

en: Outrange address
et: Piirkonnast välja jääv aadress

en: Invalid address
et: Sobimatu aadress

en: Invalid command
et: Sobimatu käsk

en: Invalid parameter in command
et: Käsus esineb sobimatu parameeter

en: Invalid field in command
et: Käsus esineb sobimatu väli

en: The device timed out
et: Seade ületas ajalimiidi

en: Key not established
et: Võti ei ole sisse seatud

en: Invalid track mode
et: Sobimatu rajarežiim

en: _Hide changes
et: _Peida muudatused

en: _Show changes
et: _Näita muudatusi

en: The file does not appear to be a playlist
et: Tundub, et see fail ei ole esitusnimekiri

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Images
et: Pildid

en: _Color
et: _Värvus

en: Solid color
et: Ühtlane värvus

en: Horizontal gradient
et: Horisontaalne üleminek

en: Vertical gradient
et: Vertikaalne üleminek

note: second part Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: _Image
et: _Pilt

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image path:
et: Pildi asukoht:

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Choose an image
et: Pildi valimine

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image style:
et: Pildi paigutus:

en: Centered
et: Keskel

en: Tiled
et: Korduv

en: Scaled
et: Skaleeritud

en: Background Properties
et: Tausta omadused

en: Print
et: Printimine

en: Bac_kground Properties
et: _Tausta omadused

en: Background properties
et: Tausta omadused

en: Align right
et: Paremjoondus

en: Center
et: Keskel

en: Align left
et: Vasakjoondus

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Italic
et: Kursiiv

en: Bold
et: Rasvane

en: Font family and size
et: Kirjatüüp ja suurus

en: _Text Color
et: _Teksti värvus

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Cover Editor
et: Plaadiümbrise redaktor

en: Set Bac_kground Properties
et: Määra _tausta omadused

en: SIDES
et: KÜLJED

en: BACK COVER
et: TAGAKAAS

en: FRONT COVER
et: ESIKAAS

note: Translators: This is an image, * a picture, not a "Disc Image"
en: The image could not be loaded.
et: Tõmmist pole võimalik laadida.

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
et: "%s" pole võimalik GStreameriga käsitseda.

note: Translators: %s is the name of the object (as in * GObject) from the Gstreamer library that could * not be created
en: %s element could not be created
et: %s elementi pole võimalik luua

en: Display debug statements on stdout for Burner utilities library
et: Burner-utils teegi silumise teatete kuvamine standardväljundis

en: Burner utilities library
et: Burner utiliitide teek

en: Display options for Burner-utils library
et: Burner-utils teegi kuvavalikud

en: Pick a Color
et: Värvuse valimine

en: CD/DVD Creator
et: CD/DVD loomine

en: Create CDs and DVDs
et: Kirjuta CD- ja DVD-plaate

en: Medium Icon
et: Plaadi ikoon

[ctx: picture]
note: Translators: this is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image files
et: Pildifailid

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: CD/DVD Creator Folder
et: CD/DVD loomise kaust

en: Disc Name:
et: Plaadi nimi:

note: Translators: be careful, anything longer than the English will likely * not fit on small Nautilus windows
en: Drag or copy files below to write them to disc
et: Failide plaadile kirjutamiseks lohista või kopeeri failid siia alla

en: Write to Disc
et: Kirjuta plaadile

en: Write contents to a CD or DVD
et: Sisu kirjutamine CD- või DVD-plaadile

en: Copy Disc
et: Plaadi kopeerimine

en: _Write to Disc…
et: _Kirjuta plaadile…

en: Write disc image to a CD or DVD
et: Kirjuta plaaditõmmise CD- või DVD-plaadile

en: _Copy Disc…
et: Kopeeri _plaat…

en: Create a copy of this CD or DVD
et: Loo sellest CD- või DVD-plaadist koopia

en: _Blank Disc…
et: _Tühjenda plaat…

en: Blank this CD or DVD
et: Tühjenda see CD- või DVD-plaat

en: _Check Disc…
et: _Kontrolli plaati…

en: Check the data integrity on this CD or DVD
et: Kontrolli CD- või DVD-plaadi andmete terviklust

en: Data could not be read (%s)
et: Andmeid pole võimalik lugeda (%s)

en: Data could not be written (%s)
et: Andmeid pole võimalik kirjutada (%s)

en: Generates .cue files from audio
et: Genereerib helist .cue failid

en: cdrdao burning suite
et: cdrdao kirjutamisrakenduste komplekt

en: Copying audio track
et: Audioraja kopeerimine

en: Copying data track
et: Andmeraja kopeerimine

en: Analysing track %02i
et: %02i. raja analüüsimine

en: You do not have the required permissions to use this drive
et: Tundub, et sul puuduvad vajalikud õigused selle seadme kasutamiseks

en: Converting toc file
et: toc faili konverteerimine

en: Copies, burns and blanks CDs
et: Kopeerib, kirjutab ja tühjendab CD-plaate

en: Enable the "--driver generic-mmc-raw" flag (see cdrdao manual)
et: "--driver generic-mmc-raw" lipu lubamine (vaata cdrdao käsiraamatut)

en: cdrkit burning suite
et: cdrkit kirjutamisrakenduste komplekt

en: Last session import failed
et: Viimase sessiooni importimine nurjus

en: An image could not be created
et: Tõmmist pole võimalik luua

en: This version of genisoimage is not supported
et: Tundub, et see genisoimage versioon pole toetatud

en: Some files have invalid filenames
et: Mõnedel failidel on vigased failinimed

en: Unknown character encoding
et: Tundmatu märgikodeering

en: There is no space left on the device
et: Seadmel ei ole vaba ruumi

en: Creates disc images from a file selection
et: Failide valikust tehakse plaaditõmmis

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
et: Asukohas, mille valisid ajutiste tõmmiste hoidmiseks, ei ole tõmmise jaoks piisavalt vaba ruumi

en: Copies any disc to a disc image
et: Suvalisest plaadist plaaditõmmise tegemine

en: An error occurred while writing to disc
et: Plaadi kirjutamisel esines tõrge

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
et: Arvuti on liiga aeglane, et CD'd sellise kiirusega kirjutada. Proovi väiksemat kiirust

note: Translators: %s is the number of the track
en: Writing track %s
et: Raja %s kirjutamine

en: Formatting disc
et: Plaadi vormindamine

en: Writing cue sheet
et: "Cue sheet" kirjutamine

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
et: Meedium tuleb enne kirjutamist uuesti sisestada

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
et: Kirjuta, tühjenda ja vorminda CD- ja DVD-plaate

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
et: Lipu "-immed" lubamine (vaata wodim käsiraamatut)

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
et: Vähim seadmepuhvri täituvus (protsentides) (vaata wodim käsiraamatut):

en: Copying audio track %02d
et: Audioraja %02d kopeerimine

en: Preparing to copy audio disc
et: Audioplaadi kopeerimiseks valmistumine

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
et: Radade kopeerimine audioplaadilt koos kogu seonduva teabega

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
et: Kirjutab, tühjendab ja vormindab CD-, DVD- ja BD-plaate

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
et: "-immed" lipu lubamine (vaata cdrecord käsiraamatut)

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
et: Vähim seadmepuhvri täituvus (protsentides) (vaata cdrecord käsiraamatut):

en: cdrtools burning suite
et: cdrtools kirjutamisrakenduste komplekt

en: This version of mkisofs is not supported
et: See versioon mkisofs'ist ei ole toetatud

en: File "%s" could not be opened (%s)
et: Faili "%s" pole võimalik avada (%s)

en: Creating checksum for image files
et: Tõmmisfaili kontrollsumma arvutamine

en: No checksum file could be found on the disc
et: Plaadilt ei leitud kontrollsummafaili

en: Checking file integrity
et: Failide tervikluse kontroll

en: File "%s" could not be opened
et: Faili "%s" pole võimalik avada

en: Some files may be corrupted on the disc
et: Mõned failid plaadil võivad olla viga saanud

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: File Checksum
et: Faili kontrollsumma

en: Checks file integrities on a disc
et: Plaadi andmete tervikluse kontrollimine

en: Hashing algorithm to be used:
et: Kasutatav räsialgoritm:

note: Translators: first %s is the filename, second %s * is the error generated from errno Translators: first %s is the filename, second %s is the error * generated from errno
en: "%s" could not be opened (%s)
et: "%s" pole võimalik avada (%s)

en: Creating image checksum
et: Tõmmise kontrollsumma arvutamine

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: Image Checksum
et: Tõmmise kontrollsumma

en: Checks disc integrity after it is burnt
et: Plaadi andmete tervikluse kontrollimine pärast kirjutamist

en: Creating file layout
et: Failipaigutuse loomine

en: Creates disc images suitable for video DVDs
et: Loob video-DVD jaoks sobiliku tõmmisfaili

note: Translators: %s is the path to a drive. "regionset %s" * should be left as is just like "DVDCSS_METHOD=title * burner --no-existing-session"
en: Error while retrieving a key used for encryption. You may solve such a problem with one of the following methods: in a terminal either set the proper DVD region code for your CD/DVD player with the "regionset %s" command or run the "DVDCSS_METHOD=title burner --no-existing-session" command
et: Viga krüpteerimise võtme hankimisel. Sa võid selle lahendada järgnevalt: määrata terminalis õige DVD regiooni koodi CD/DVD mängija jaoks käsuga "regionset %s" või käivitada burner käsuga "DVDCSS_METHOD=title burner --no-existing-session"

en: Retrieving DVD keys
et: DVD võtmete hankimine

en: Video DVD could not be opened
et: Video-DVD'd pole võimalik avada

en: Error while reading video DVD (%s)
et: Viga video-DVD lugemisel (%s)

en: Copying video DVD
et: Video-DVD kopeerimine

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
et: Kopeerib CSS-krüpteeringuga video-DVD plaaditõmmiseks

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
et: Tühjendab ja vormindab ülekirjutatavaid DVD- ja BD-plaate

en: Burns and blanks DVDs and BDs
et: Kirjutab ja tühjendab DVD- ja BD-plaate

en: Allow DAO use
et: DAO kasutamise lubamine

en: growisofs burning suite
et: growisofs kirjutamisrakenduste komplekt

en: libburn track could not be created
et: libburn'i rada pole võimalik luua

en: libburn library could not be initialized
et: libburn teeki pole võimalik lähtestada

en: The drive address could not be retrieved
et: Seadme aadressi pole võimalik hankida

en: Writing track %02i
et: Raja %02i kirjutamine

en: libburnia burning suite
et: libburnia kirjutamisrakenduste komplekt

en: Volume could not be created
et: Andmeruumi pole võimalik luua

en: libisofs could not be initialized.
et: libisofs pole võimalik lähtestada

en: Read options could not be created
et: Lugemise valikuid pole võimalik luua

note: Translators: %s is the path
en: No parent could be found in the tree for the path "%s"
et: Asukoha "%s" vanemkataloogi ei leitud

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
et: libisofs raporteeris kataloogi "%s" loomise ajal veast

en: libisofs reported an error while adding contents to directory "%s" (%x)
et: libisofs raporteeris kataloogi "%s" (%x) sisu lisamise ajal veast

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
et: libisofs raporteeris faili "%s" lisamise ajal veast

en: Copying checksum file
et: Kontrollsumma faili kopeerimine

en: Copying files locally
et: Failide lokaalne kopeerimine

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: File Downloader
et: Failide allalaadija

en: Allows files not stored locally to be burned
et: Võimaldab mittekohalike failide kirjutamise

en: Impossible to retrieve local file path
et: Kohaliku faili asukoha hankimine pole võimalik

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
et: Võimaldab Nautiluse "CD/DVD loomise kausta" failide plaadile kirjutamise

note: Translators: This message is sent * when burner could not link together * two gstreamer plugins so that one * sends its data to the second for further * processing. This data transmission is * done through a pad. Maybe this is a bit * too technical and should be removed?
en: Impossible to link plugin pads
et: Pluginate plokkide linkimine pole võimalik

en: Normalizing tracks
et: Radade normaliseerimine

en: Normalization
et: Normaliseerimine

en: Sets consistent sound levels between tracks
et: Määrab kõigile radadele sarnase helivaljuse

note: Translators: %s is the string error from errno
en: Error while padding file (%s)
et: Viga lõppu vaikuse lisamisel (%s)

en: Error while getting duration
et: Viga kestuse hankimisel

en: Analysing "%s"
et: "%s" analüüsimine

en: Transcoding "%s"
et: "%s" ümberkodeerimine

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
et: Teisendab suvalise helifaili audioplaadi jaoks sobivasse vormingusse

en: Converting video file to MPEG2
et: Videofaili teisendamine MPEG2 vormingusse

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
et: Teisendab suvalise videofaili video-DVD jaoks sobivasse vormingusse

en: Creates disc images suitable for SVCDs
et: Loob SVCD-plaatide jaoks sobilikud plaaditõmmised

en: Create a data CD/DVD
et: Andmeplaadi loomine (CD või DVD)

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
et: CD/DVD-plaadi loomine suvalistest andmetest. Seda plaati saab lugeda ainult arvutis

note: {N_("Audi_o project"), N_("Create a traditional audio CD"), N_("Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos"), "media-optical-audio-new", BURNER_PROJECT_TYPE_AUDIO},
en: D_ata project
et: _Andmeprojekt

note: {N_("_Video project"), N_("Create a video DVD or an SVCD"), N_("Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers"), "media-optical-video-new", BURNER_PROJECT_TYPE_VIDEO}, {N_("Disc _copy"), N_("Create 1:1 copy of a CD/DVD"), N_("Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your h
en: Burn _image
et: _Tõmmise kirjutamine

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
et: CD/DVD-tõmmise kirjutamine plaadile

en: _Project
et: _Projekt

en: _View
et: _Vaade

en: _Edit
et: _Redigeerimine

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Help
et: A_bi

en: P_lugins
et: P_luginad

en: Choose plugins for Burner
et: Burner jaoks pluginate valimine

en: E_ject
et: _Väljasta

en: Eject a disc
et: Väljasta plaat

en: _Blank…
et: _Tühjenda…

en: Blank a disc
et: Plaadi tühjendamine

en: _Check Integrity…
et: _Kontrolli terviklust…

en: Check data integrity of disc
et: Plaadi andmete tervikluse kontrollimine

en: Quit Burner
et: Burner sulgemine

en: _Contents
et: _Sisukord

en: Display help
et: Abiteabe kuvamine

en: About
et: Programmist lähemalt

en: Disc Burner
et: Plaadikirjutaja

en: Error while loading the project
et: Viga projekti laadimisel

en: Please add files to the project.
et: Palun lisa sellesse projekti faile.

en: The project is empty
et: See projekt on tühi

en: Burner is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: Burner on vaba tarkvara; te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: Burner is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Burner't levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi ilma KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Burner; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos selle programmiga, kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
et: Lihtne CD/DVD kirjutamise rakendus GNOME'le

en: Burner Homepage
et: Burner kodulehekülg

en: The project "%s" does not exist
et: Projekti "%s" ei ole olemas

en: _Recent Projects
et: _Hiljutised projektid

en: Display the projects recently opened
et: Hiljuti avatud projektide kuvamine

en: Open the selected files
et: Ava valitud failid

en: _Edit Information…
et: _Muuda andmeid…

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
et: Raja andmete muutmine (algus, lõpp, autor jne)

en: Remove the selected files from the project
et: Eemalda valitud failid projektist

en: Paste files
et: Failide asetamine

en: Add the files stored in the clipboard
et: Lisa lõikelaual asuvad failid

en: I_nsert a Pause
et: _Sisesta paus

en: Add a 2 second pause after the track
et: Raja lõppu 2-sekundilise pausi lisamine

en: _Split Track…
et: _Tükelda rada…

en: Split the selected track
et: Valitud raja tükeldamine

en: Pause
et: Paus

en: Split
et: Tükelda

en: Track
et: Rada

en: Title
et: Pealkiri

en: Length
et: Kestus

en: The track will be padded at its end.
et: Raja lõppu lisatakse vaikust.

en: The track is shorter than 6 seconds
et: Rada on lühem kui 6 sekundit

en: Make sure the appropriate codec is installed
et: Veendu, et sobiv koodek on paigaldatud

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
et: Kas lisada videofail "%s"?

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
et: See on videofail ja seetõttu saab plaadile kirjutada ainult selle heli.

en: _Discard File
et: _Hülga fail

en: _Add File
et: _Lisa fail

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
et: Kas otsida kataloogist audiofaile?

en: Search _Directory
et: Otsi _kataloogist

en: "%s" could not be opened.
et: "%s" pole võimalik avada.

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
et: Kas luua audioplaat DTS-radadega?

en: Some of the selected songs are suitable for creating DTS tracks.
    This type of audio CD track provides a higher quality of sound but can only be played by specific digital players.
    Note: if you agree, normalization will not be applied to these tracks.
et: Mõned valitud lauludest on sobilikud DTS-radadena kirjutamiseks.
    Sellised audioplaadi rajad võimaldavad paremat kvaliteeti, kuid on kasutatavad vaid DTS toega digipleieritel.
    Märkus: kui oled nõus, siis neid radasid ei normaliseerita.

en: Create _Regular Tracks
et: Loo _tavalised rajad

en: Click here to burn all songs as regular tracks
et: Klõpsa siin, et kirjutada kõik laulud tavaliste radadena

en: Create _DTS Tracks
et: Loo _DTS-rajad

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
et: Klõpsa siin, et kirjutada kõik sobilikud laulud DTS-radadena

en: Select one song only please.
et: Palun vali ainult üks laul.

en: Impossible to split more than one song at a time
et: Korraga ei saa tükeldada rohkem kui üht laulu

en: Open the specified project
et: Määratud projekti avamine

en: PROJECT
et: PROJEKT

en: Set the drive to be used for burning
et: Määra seade, mida kasutatakse kirjutamiseks

en: DEVICE PATH
et: SEADME ASUKOHT

en: Create an image file instead of burning
et: Kirjutamise asemel luuakse tõmmisfail

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
et: Andmeprojekti avamine, lisades käsureal antud URI'd

en: Copy a disc
et: Plaadi kopeerimine

en: PATH TO DEVICE
et: SEADME ASUKOHT

en: Cover to use
et: Kasutatav plaadiümbris

en: PATH TO COVER
et: PLAADIÜMBRISE ASUKOHT

en: URI of an image file to burn (autodetected)
et: Kirjutatava tõmmise URI (isetuvastatud)

en: PATH TO IMAGE
et: TÕMMISE ASUKOHT

en: Force Burner to display the project selection page
et: Burner sundimine projektivaliku lehte kuvama

en: Open the blank disc dialog
et: Plaaditühjendamise dialoogi avamine

en: Open the check disc dialog
et: Plaadikontrolli dialoogi avamine

en: Burn the contents of the burn:// URI
et: Kirjuta burn:// URI sisu plaadile

en: Start burning immediately.
et: Kirjutamist alustatakse koheselt.

en: Don't connect to an already-running instance
et: Ei ühenduta juba töötava instantsiga

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
et: Määratud projekti kirjutamine ning seejärel eemaldamine.
    See valik on kasulik peamiselt teiste rakendustega integreerimisel.

en: PATH
et: ASUKOHT

note: Translators: the xid is a number identifying each window in the X11 * world (not Windows, MacOS X). The following sentence says that * burner will be set to be always on top of the window identified by * xid. In other words, the window with the given xid will become burner * parent as if burner was 
en: The XID of the parent window
et: Põhiakna XID-number

note: Translators: %s is the path of drive
en: "%s" cannot write.
et: "%s" pole võimalik kirjutada.

en: Wrong command line option.
et: Sobimatu käsureavõti.

en: Incompatible command line options used.
et: Kasutati kokkusobimatud käsurea võtmeid.

en: Only one option can be given at a time
et: Korraga saab valida ainult ühe valikutest

en: R_ename…
et: _Nimeta ümber…

en: Rename the selected file
et: Valitud faili ümbernimetamine

note: {"NewFolder", "folder-new", N_("New _Folder"), NULL, N_("Create a new empty folder"),
en: New _Folder
et: Uus _kaust

en: Create a new empty folder
et: Uue tühja kataloogi loomine

en: The session could not be imported.
et: Sessiooni pole võimalik importida.

en: The contents of the project changed since it was saved.
et: Selle projekti sisu on pärast viimast salvestamiskorda muutunud.

en: Discard the current modified project ?
et: Kas visata praegune muudetud projekt minema?

en: _Discard
et: _Hülga

en: Discard the current modified project
et: Praeguse muudetud projekti hülgamine

en: Continue with the current modified project
et: Praeguse muudetud projektiga jätkamine

note: Translators: %s is the name of the image
en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
et: Valitud on ainult üks fail ("%s"). See on plaaditõmmis ning selle sisu on võimalik kirjutada

en: Burn as _Data
et: Kirjuta _failina

en: Burn as _Image
et: Kirjuta _tõmmisena

en: "%s" cannot be added to the selection.
et: "%s" pole võimalik valikusse lisada.

en: It is a recursive symlink
et: See on rekursiivne sümbolviit

en: It does not exist at the specified location
et: See ei asu määratud kohas

note: Translators: %s is the name of the file
en: Do you want to replace "%s"?
et: Kas soovid faili "%s" asendada?

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
et: Sama nimega fail on juba selles kataloogis olemas.  Selle asendamine kirjutab plaadil oleva faili sisu üle.

note: Translators: Keep means we're keeping the files that already existed * in the project. * Keep is a verb
en: Always K_eep
et: Sä_ilita alati

note: Translators: Keep means we're keeping the files that already existed * in the project. * Keep is a verb
en: _Keep
et: _Säilita

note: Translators: Replace means we're replacing the file that already * existed in the project with a new one with the same name. * Replace is a verb Translators: this is a verb
en: _Replace
et: _Asenda

note: Translators: Replace means we're replacing the file that already * existed in the project with a new one with the same name. * Replace is a verb
en: Al_ways Replace
et: Asenda ala_ti

note: Translators: %s is a string describing the type of medium and the * drive it is in. It's a tooltip.
en: Import %s
et: Impordi jätkamiseks plaat %s

note: Translators: %s is the name of the volume to import. It's a menu * entry and toolbar button (text added later).
en: I_mport %s
et: I_mpordi plaat %s

note: Translators: This is a verb. It's a toolbar button.
en: I_mport
et: I_mpordi

note: Translators: %s is the name of the volume to import
en: Do you want to import the session from "%s"?
et: Kas tahad sessiooni '%s' importida?

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
et: Sel viisil on vanad failid eelmistest sessioonidest pärast kirjutamist kasutatavad.

en: I_mport Session
et: I_mpordi sessioon

en: Click here to import its contents
et: Klõpsa siin sisu importimiseks

en: Please wait while the project is loading.
et: Palun oota kuni projekti laaditakse.

en: _Cancel Loading
et: _Katkesta laadimine

en: Cancel loading current project
et: Katkseta projekti laadimine

en: File Renaming
et: Failide ümbernimetamine

en: _Rename
et: _Nimeta ümber

en: Renaming mode
et: Ümbernimetamise režiim

en: Files
et: Failid

en: Size
et: Suurus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Space
et: Ruum

en: The disc in "%s" cannot be ejected
et: Plaati seadmest "%s" pole võimalik väljastada

en: _Eject
et: _Väljasta

en: Eject Disc
et: Plaadi väljastamine

en: Audio files
et: Audiofailid

en: Movies
et: Filmid

en: No file filtered
et: Ükski fail ei jäänud filtrisse

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
et[0]: Peida _filtreeritud failide nimekiri (%d fail)
et[1]: Peida _filtreeritud failide nimekiri (%d faili)

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
et[0]: Näita _filtreeritud failide nimekirja (%d fail)
et[1]: Näita _filtreeritud failide nimekirja (%d faili)

note: gtk_widget_add_events(priv->mainwin, GDK_BUTTON_PRESS_MASK); g_signal_connect(G_OBJECT(priv->mainwin), "button-press-event", G_CALLBACK (drag_handle), NULL);
en: Filter Options
et: Filtri valikud

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
et: Vali failid, mida tahad taastada ja klõpsa nupul "Taasta"

en: Type
et: Liik

en: _Restore
et: _Taasta

en: Restore the selected files
et: Taasta valitud failid

en: _Options…
et: _Valikud…

en: Set the options for file filtering
et: Määra filtreerimise valikud

note: filter hidden files
en: Filter _hidden files
et: _Varjatud failide filter

note: replace symlink
en: Re_place symbolic links
et: Sümbolviitade _asendamine

note: filter broken symlink button
en: Filter _broken symbolic links
et: _Vigaste sümbolviitade filter

en: P_review
et: _Eelvaade

note: Translators: this is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Display video, audio and image preview
et: Näita video-, audio- ja piltide eelvaadet

en: _Show Side Panel
et: Näita _külgpaneeli

en: Show a side pane along the project
et: Projekti kõrval külgpaneeli näitamine

en: _Horizontal Layout
et: _Rõhtlaotus

en: Set a horizontal layout
et: Rõhtsa laotuse määramine

en: _Vertical Layout
et: _Püstlaotus

en: Set a vertical layout
et: Püstise laotuse määramine

en: Click to close the side pane
et: Klõpsa külgpaneeli sulgemiseks

en: <Keep current values>
et: <Hoia praeguseid väärtusi>

en: Remove silences
et: Eemalda vaikused

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
et: See teave kirjutatakse plaadile CD-Text tehnoloogiat kasutades. Seda saab mõnede audio-CD mängijatega lugeda ja kuvada.

en: Song titles
et: Laulude pealkirjad

en: Additional song information
et: Laulude lisateave

en: Composer:
et: Helilooja:

en: Pause length:
et: Pausi pikkus:

en: Gives the length of the pause that should follow the track
et: Määrab pausi pikkuse, mis tuleb raja lõpus

en: Song Information
et: Laulu andmed

en: %i × %i pixels
et: %i × %i pikslit

note: No Preview view
en: No preview
et: Eelvaade puudub

en: Error parsing playlist "%s".
et: Viga lugude nimekirja "%s" töötlemisel.

note: Translators: %d is the number of songs
en: %d song | %d songs
et[0]: %d laul
et[1]: %d laulu

en: Select Playlist
et: Lugude nimekirja valimine

en: Playlists
et: Lugude nimekirjad

en: Number of Songs
et: Laulude arv

en: Genre
et: Žanr

en: Enabled
et: Lubatud

en: Copyright %s
et: Autoriõigus %s

en: _About
et: _Lähemalt

en: C_onfigure
et: _Seadista

en: A_ctivate
et: _Aktiveeri

en: Ac_tivate All
et: Aktiveeri _kõik

en: _Deactivate All
et: _Deaktiveeri kõik

note: Use the translated name for the plugin.
en: Options for plugin %s
et: Plugina "%s" valikud

en: Burner Plugins
et: Burner pluginad

en: Save current project
et: Käesoleva projekti salvestamine

en: Save _As…
et: Sal_vesta kui…

en: Save current project to a different location
et: Käesoleva projekti salvestamine teise asukohta

en: _Add Files
et: _Lisa faile

en: Add files to the project
et: Projektile uute failide lisamine

en: _Remove Files
et: _Eemalda failid

note: Translators: "empty" is a verb here
en: E_mpty Project
et: _Tühjenda

en: Remove all files from the project
et: Kõikide failide eemaldamine projektist

en: _Burn…
et: _Kirjuta…

en: Burn the disc
et: Plaadi kirjutamine

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
et: Failide lisamiseks projekti klõpsa "Lisa" nupul või lohista failid siia alale

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
et: Failide eemaldamiseks märgi need ja klõpsa "Eemalda" nupul või vajuta "Delete" klahvi

en: Estimated project size: %s
et: Projekti eeldatav suurus: %s

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
et: Selle projekti suurus on plaadi jaoks liiga suur isegi siis, kui kasutada üle mahu kirjutamist.

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
et: Projekt on plaadi jaoks liiga suur ning sa peaksid sellest faile eemaldama.
    Seda valikut võib kasutada 90 või 100 min CD-R(W) plaatidega, mida ei ole võimalik tuvastada ja seetõttu vajavad üle mahu kirjutamise valikut.
    MÄRKUS: See valik võib põhjustada kirjutamise nurjumise.

en: Start to burn the contents of the selection
et: Alusta valiku plaadile kirjutamisega

en: Please add songs to the project.
et: Lisa sellese projekti laule.

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
et: Kas tahad tõesti luua uue projekti ja unustada praeguse?

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
et: Kui valid uue projekti loomise, lähevad kõik tehtud muudatused kaotsi.

en: _Discard Changes
et: _Unusta muudatused

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
et: Kas loobuda failivalikust või lisada need uuele projektile?

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
et: Kui valid uue projekti loomise, läheb failide valik kaotsi.

en: _Discard File Selection
et: _Hülga failide valik

en: _Keep File Selection
et: _Säilita failide valik

en: _Discard Project
et: _Tühista projekt

en: Select Files
et: Failide valimine

en: Do you really want to empty the current project?
et: Kas tahad praeguse projekti tõesti tühjendada?

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
et: Projekti tühjendamine eemaldab kõik juba lisatud failid. Kogu töö läheb kaotsi. Märkuseks, et faile nende asukohast ei kustutata, need eemaldatakse ainult kirjutamise nimekirjast.

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Add
et: _Lisa

en: _Remove
et: _Eemalda

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Data Disc)
et: Burner — %s (andmeplaat)

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Audio Disc)
et: Burner — %s (audioplaat)

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Video Disc)
et: Burner — %s (videoplaat)

en: Your project has not been saved.
et: Sinu projekti pole salvestatud.

en: Save the changes of current project before closing?
et: Kas enne sulgemist salvestada muudatused selles projektis?

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
et: Kui sa ei salvesta, lähevad muudatused jäädavalt kaotsi.

en: Cl_ose Without Saving
et: Sulge _ilma salvestamata

en: Save Current Project
et: Selle projekti salvestamine

en: Save project as a Burner audio project
et: Salvesta projekt Burner audioprojektina

en: Save project as a plain text list
et: Salvesta projekt lihttekstis nimekirjana

en: Save project as a PLS playlist
et: Salvesta projekt PLS lugude nimekirjana

en: Save project as an M3U playlist
et: Salvesta projekt M3U lugude nimekirjana

en: Save project as an XSPF playlist
et: Salvesta projekt XSPF vormingus lugude nimekirjana

en: Save project as an iriver playlist
et: Salvesta projekt iriver vormingus lugude nimekirjana

en: _Cover Editor
et: _Plaadiümbrise redaktor

en: Design and print covers for CDs
et: Plaadiümbriste kujundamine ja printimine

en: _New Project
et: _Uus projekt

en: Create a new project
et: Uue projekti loomine

en: _Empty Project
et: _Tühjenda projekt

en: Let you choose your new project
et: Vali uus projekt

en: New _Audio Project
et: Uus _audioprojekt

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
et: Tavalise audioplaadi loomine, mida saab kuulata nii arvutis kui CD-mängijas

en: New _Data Project
et: Uus an_dmeprojekt

en: New _Video Project
et: Uus _videoprojekt

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
et: Video-DVD- või SVCD-plaadi loomine, mida saab vaadata TV-lugeris

en: Copy _Disc…
et: Kopeeri _plaat…

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
et: 1:1 koopia loomine audio-CD'st või CD/DVD andmeplaadist kõvakettale või teisele CD/DVD-plaadile

en: _Burn Image…
et: _Kirjuta tõmmis…

en: _Open…
et: _Ava…

en: Open a project
et: Projekti avamine

note: Translators: the %s is a string representing the total size * of the file selection
en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
et[0]: %d fail valitud (%s)
et[1]: %d faili valitud (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
et[0]: %d fail on toetatud (%s)
et[1]: %d faili on toetatud (%s)

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
et[0]: %d faili saab lisada (%s)
et[1]: %d valitud faili saab lisada (%s)

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
et[0]: Ühtki faili pole võimalik lisada (%i fail valitud)
et[1]: Ühtki faili pole võimalik lisada (%i faili valitud)

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
et[0]: Ükski fail pole toetatud (%i valitud fail)
et[1]: Ükski fail pole toetatud (%i valitud faili)

en: No file selected
et: Ükski fail pole valitud

en: Open Project
et: Projekti avamine

en: _New
et: _Uus

en: _Open
et: _Ava

en: Browse the file system
et: Failisüsteemi sirvimine

en: Display playlists and their contents
et: Näita lugude nimekirju ja nende sisu

[ctx: picture]
note: Translators: this is a picture not * a disc image
en: Please select another image.
et: Palun vali teine tõmmis.

note: NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_. * The %s is the date
en: Video disc (%s)
et: Videoplaat (%s)

en: Error while loading the project.
et: Viga projekti laadimisel.

en: The project could not be opened
et: Seda projekti pole võimalik avada

en: The file is empty
et: See fail on tühi

en: It does not seem to be a valid Burner project
et: Tundub, et see pole sobiv Burner projektifail

en: Last _Unsaved Project
et: Viimane _salvestamata projekt

en: Load the last project that was not burned and not saved
et: Laaditakse viimane kirjutamata ja salvestamata projekt

en: No recently used project
et: Hiljutisi projekte pole

en: Recent projects:
et: Hiljutised projektid:

en: Insert text
et: Sisesta tekst

en: Delete text
et: Kustuta tekst

en: Substitute text
et: Asenda tekst

en: Number files according to a pattern
et: Nummerda failid mustri järgi

en: Insert number sequence at beginning
et: Numbrijada lisamine algusesse

note: Translators: This is a verb. This is completed later
en: Insert
et: Sisesta

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the beginning".
en: at the beginning
et: algusesse

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the end".
en: at the end
et: lõppu

en: Delete every occurrence of
et: Kustuta iga esinemine

note: Reminder: if this string happens to be used somewhere else in burner * we'll need a context with C_() macro Translators: this goes with above verb to say "_Replace" [Entry] * "with" [Entry].
en: with
et: millega

en: Rename to
et: Nimeta ümber

en: No file
et: Faile pole

en: Start and stop playing
et: Esituse alustamine ja lõpetamine

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Song start:
et: Loo algus:

en: Song end:
et: Loo lõpp:

en: Track length:
et: Raja pikkus:

en: Song information for track %02i
et: Raja %02i andmed

en: Do you really want to split the track?
et: Kas tahad tõesti raja tükeldada?

en: If you split the track, the size of the new track will be shorter than 6 seconds and will be padded.
et: Kui raja tükeldad, jääb uue raja pikkus lühem kui 6 sekundit ning selle lõppu lisatakse vaikust.

en: _Split
et: _Tükelda

en: The track wasn't split.
et: Rada ei tükeldatud.

en: No silence could be detected
et: Vaikust ei tuvastatud

en: An error occurred while detecting silences.
et: Vaikusehetkede tuvastamisel esines viga.

en: This will remove all previous results.
et: See eemaldab kõik eelmised tulemused.

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
et: Kas tahad tõesti läbi viia automaatse tükeldamise?

en: _Don't split
et: Är_a tükelda

en: Do you really want to empty the slices preview?
et: Kas tahad praeguse lõikude jaotuse kustutada?

en: Re_move All
et: Eemalda _kõik

en: Split Track
et: Raja tükeldamine

en: M_ethod:
et: _Meetod:

en: Method to be used to split the track
et: Raja tükeldamise meetod

en: Split track manually
et: Käsitsi tükeldamine

en: Split track in parts with a fixed length
et: Määratud pikkusega tükkideks

en: Split track in a fixed number of parts
et: Määratud arvuks tükkideks

en: Split track for each silence
et: Iga vaikusekoha pealt

en: _Slice
et: _Tükelda

en: Add a splitting point
et: Lisa tükeldamise koht

note: Translators: this goes with the next (= "seconds")
en: Split this track every
et: Tükelda rada iga

note: Translators: this goes with the previous (= "Split track every")
en: seconds
et: sekundi järel

note: Translators: this goes with the next (= "parts")
en: Split this track in
et: Tükelda rada

note: Translators: this goes with the previous (= "Split this track in")
en: parts
et: osaks

en: Slicing Method
et: Tükeldamise meetod

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Mer_ge
et: _Liida

en: Merge a selected slice with the next selected one
et: Liida valitud tükk järgmise valitud tükiga

en: Remove the selected slices
et: Eemalda valitud tükid

en: Clear the slices preview
et: Kustuta tükelduse eelvaade

en: _List of slices that are to be created:
et: _Loodavate tükkide nimekiri:

en: Slices Preview
et: Tükeldamise eelvaade

en: Hours
et: Tundi

en: Minutes
et: Minutit

en: Seconds
et: Sekundit

en: Frames (1 second = 75 frames)
et: Kaadrid (1 sekund = 75 kaadrit)

en: Open the selected video
et: Ava valitud video

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
et: Muuda video andmeid (algus, lõpp, autor, jm)

en: Remove the selected videos from the project
et: Eemalda valitud videod projektist

en: Do you want to search for video files inside the directory?
et: Kas otsida sellest kataloogist videofaile?

en: _Search Directory
et: _Otsi kataloogist

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
et: "%s" liik ei ole videoprojekti jaoks sobiv.

en: Please only add files with video content
et: Palun lisa ainult videosisuga faile

en: Please type "%s --help" to see all available options
et: Kõigi saadavalolevate valikute nägemiseks kirjuta "%s --help"
