burner master - en to kk translation catalogue (240 entries)

en: Open a New Window
kk: Жаңа терезені ашу

en: Burn an Image File
kk: Бейне файлын жазу

en: Menu
kk: Мәзір

en: Show _Dialog
kk: Сұхбат т_ерезесін көрсету

en: Show dialog
kk: Сұхбат терезесін көрсету

en: %s, %d%% done
kk: %s, %d%% дайын

en: Unknown error.
kk: Белгісіз қате.

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Blank
kk: Та_зарту

en: Disc Blanking
kk: Дискті тазарту

en: The drive is busy
kk: Диск құрылғысы бос емес

note: Translators: %s is the name of a missing application
en: %s (application)
kk: %s (қолданба)

note: Translators: Error message saying no graft point * is specified. A graft point is the path (on the * disc) where a file from any source will be added * ("grafted")
en: An internal error occurred
kk: Ішкі қате орын алған

note: Translators: This string is used in the title bar %s is the action currently performed
en: %s (%i%% Done)
kk: %s (%i%% дайын)

en: Creating Image
kk: Бейне жасалынуда

en: Burning DVD
kk: DVD жазылуда

en: Copying DVD
kk: DVD көшірілуде

en: Burning CD
kk: CD жазылуда

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying CD"));
en: Copying CD
kk: CD көшірілуде

en: Burning Disc
kk: Диск жазылуда

en: Copying Disc
kk: Диск көшірілуде

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Creating image"));
en: Creating image
kk: Бейне жасалынуда

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning video DVD"));
en: Burning video DVD
kk: Видео DVD жазылуда

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data DVD"));
en: Burning data DVD
kk: Мәліметтер DVD жазылуда

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to DVD"));
en: Burning image to DVD
kk: DVD дискіне бейнені жазу

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying data DVD"));
en: Copying data DVD
kk: Мәліметтер DVD-сін көшіру

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning (S)VCD"));
en: Burning (S)VCD
kk: (S)VCD жазылуда

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning audio CD"));
en: Burning audio CD
kk: Аудио CD жазылуда

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data CD"));
en: Burning data CD
kk: Мәліметтер CD жазылуда

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to CD"));
en: Burning image to CD
kk: CD дискіне бейнені жазу

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning video disc"));
en: Burning video disc
kk: Видео дискі жазылуда

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data disc"));
en: Burning data disc
kk: Мәліметтер дискі жазылуда

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying disc"));
en: Copying disc
kk: Диск көшірілуде

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to disc"));
en: Burning image to disc
kk: Дискке бейне жазылуда

note: Translators: %s is the name of a drive
en: "%s" is busy.
kk: "%s" бос емес.

en: _Import
kk: И_мпорттау

en: _Continue
kk: Жалға_стыру

en: C_ontinue
kk: Жа_лғастыру

en: Burn _Now
kk: Қа_зір жазу

en: Save Current Session
kk: Ағымдағы сессияны сақтау

en: Error while burning.
kk: Жазу кезінде қате кетті.

en: Video DVD successfully burned
kk: Видео DVD сәтті жазылды.

en: Do you really want to quit?
kk: Шығуды шынымен қалайсыз ба?

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Copy
kk: _Көшіру

en: There are no files to write to disc
kk: Дискке жазу үшін файлдар жоқ

note: Translators: the first %s is the path of the directory where burner * will store its temporary files; the second one is the size available
en: %s: %s free
kk: %s: %s бос

en: Maximum speed
kk: Максималды жылдамдығы

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Options")); title = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Options"));
en: Options
kk: Опциялар

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Temporary files"));
en: Temporary files
kk: Уақытша файлдар

en: Hidden file
kk: Жасырын файл

en: Unreadable file
kk: Оқылмайтын файл

en: Disc image type:
kk: Диск бейне түрі:

en: Autodetect
kk: Автоанықтау

en: ISO9660 image
kk: ISO9660 бейнесі

en: Readcd/Readom image
kk: Readcd/Readom бейнесі

en: Cue image
kk: Cue бейнесі

en: Cdrdao image
kk: Cdrdao бейнесі

en: Properties of %s
kk: %s қасиеттері

en: %i MiB of %i MiB
kk: %i МиБ, барлығы %i МиБ

note: Translators: %s is a path
en: "%s": loading
kk: "%s": жүктелуде

en: Select Disc Image
kk: Диск бейнесін таңдаңыз

en: All files
kk: Барлық файлдар

[ctx: disc]
note: Translators: this a disc image here
en: Image files
kk: Бейне файлдары

en: Image type:
kk: Бейне түрі:

en: Estimated size: %s
kk: Шамамен өлшемі: %s

en: _Check
kk: Т_ексеру

en: The drive is empty
kk: Диск оқу құрылғысы бос

note: title_str = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Progress"));
en: Progress
kk: Барысы

en: Empty
kk: Бос

en: Disc file
kk: Диск файлы

en: %d item | %d items
kk[0]: %d элемент

en: New folder
kk: Жаңа бума

en: New folder %i
kk: Жаңа бума %i

en: Analysing files
kk: Файлдарды зерттеу

note: Translators: %s is the path of a drive
en: "%s" cannot be found.
kk: "%s" табу мүмкін емес.

en: Retrieving image format and size
kk: Бейненің пішімін мен көлемін анықтау

note: Translators: This is a disc image
en: The format of the disc image could not be identified
kk: Диск бейнесінің пішімін анықтау мүмкін емес

en: Please set it manually
kk: Оны қолмен көрсетіңіз

en: Analysing video files
kk: Видео файлдарын зерттеу

en: Video format:
kk: Видео пішімі:

en: Format used mostly on the North American continent
kk: Көбінесе Солтүстік Америка құрлығында қолданылатын пішім

en: Format used mostly in Europe
kk: Көбінесе Еуропада қолданылатын пішім

note: Video options for (S)VCD
en: VCD type:
kk: VCD түрі:

en: Create an SVCD
kk: SVCD жасау

en: Create a VCD
kk: VCD жасау

en: Writing
kk: Жазуда

en: Blanking
kk: Дискті тазарту

en: Copying file
kk: Файлды көшіру

en: Success
kk: Сәтті

note: Translators: %s is a filename
en: "%s" could not be found
kk: "%s" табу мүмкін емес.

note: Translators: This is a fake drive, a file, and means that * when we're writing, we're writing to a file and create an * image on the hard drive.
en: Image File
kk: Бейне файлы

en: File
kk: Файл

en: Blu-ray disc
kk: Blu-Ray дискі

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: %s in %s
kk: %s, %s ішінде

note: NOTE for translators, the first %s is the medium name
en: %s: empty
kk: %s: бос

note: Translators: this is hour minute second like '2 h 14 min 25'
en: %s h %s min %s
kk: %s сағ %s мин %s

note: Translators: this is hour minute like '2 h 14'
en: %s h %s
kk: %s сағ %s

note: Translators: this is hour like '2 h'
en: %s h
kk: %s сағ

note: Translators: %s is a duration expressed in minutes
en: %s min
kk: %s мин

note: Translators: the first %s is the number of minutes * and the second one is the number of seconds. * The whole string expresses a duration
en: %s:%s min
kk: %s:%s мин

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and Blank is an adjective.
en: Blank disc (%s)
kk: Таза диск (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type. NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_ . * The %s is the date
en: Audio disc (%s)
kk: Аудио дискі (%s)

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Invalid address
kk: Адрес қате

en: The file does not appear to be a playlist
kk: Файл ойнату тізімі емес сияқты

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Images
kk: Суреттер

en: _Color
kk: Тү_с

en: Solid color
kk: Бүтін түс

note: second part Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: _Image
kk: _Сурет

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Choose an image
kk: Суретті таңдаңыз

en: Centered
kk: Ортасына қарай

en: Tiled
kk: Плитка

en: Scaled
kk: Созылған

en: Print
kk: Баспаға шығару

en: Align right
kk: Оңға туралау

en: Center
kk: Ортасы

en: Align left
kk: Солға туралау

en: Underline
kk: Асты сызылған

en: Italic
kk: Көлбеу

en: Bold
kk: Жуан

en: _Text Color
kk: Мәтін тү_сі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Pick a Color
kk: Түсті таңдаңыз

en: CD/DVD Creator
kk: CD/DVD жасаушысы

[ctx: picture]
note: Translators: this is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image files
kk: Сурет файлдары

en: Disc Name:
kk: Диск аты:

en: libisofs could not be initialized.
kk: libisofs іске қосу мүмкін емес.

en: Create a data CD/DVD
kk: Мәліметтер CD/DVD жасау

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
kk: Компьютерде оқуға болатын кез-келген мәліметтер түрі бола алатын CD/DVD жасау

note: {N_("Audi_o project"), N_("Create a traditional audio CD"), N_("Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos"), "media-optical-audio-new", BURNER_PROJECT_TYPE_AUDIO},
en: D_ata project
kk: _Мәліметтер жобасы

note: {N_("_Video project"), N_("Create a video DVD or an SVCD"), N_("Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers"), "media-optical-video-new", BURNER_PROJECT_TYPE_VIDEO}, {N_("Disc _copy"), N_("Create 1:1 copy of a CD/DVD"), N_("Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your h
en: Burn _image
kk: Бе_йнені жазу

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
kk: Бар болып тұрған CD/DVD бейнесін дискіге жазу

en: _Project
kk: Жо_ба

en: _View
kk: _Түрі

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Tools
kk: Са_ймандар

en: _Help
kk: _Көмек

en: E_ject
kk: Ш_ығару

en: Eject a disc
kk: Дискті шығару

en: Blank a disc
kk: Дискті тазарту

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: Display help
kk: Көмек ақпаратын көрсету

en: About
kk: Осы туралы

en: _Recent Projects
kk: С_оңғы жобалар

en: Open the selected files
kk: Таңдалған файлдарды ашу

en: Pause
kk: Аялдату

en: Track
kk: Трек

en: Title
kk: Атауы

en: Artist
kk: Орындаушы

en: Length
kk: Ұзақтығы

en: _Add File
kk: Фа_йлды қосу

en: Open the specified project
kk: Көрсетілген жобаны ашу

en: Set the drive to be used for burning
kk: Жазу үшін қолданылатын диск құрылғысын орнату

en: Create an image file instead of burning
kk: Жазудың орнына бейне файлын жасау

en: Copy a disc
kk: Дискті көшіру

en: Cover to use
kk: Қолданылатын мұқаба

en: URI of an image file to burn (autodetected)
kk: Жазу үшін бейне файлының URI-і (автоанықталады)

en: Force Burner to display the project selection page
kk: Burner-ны жоба таңдау парағын көрсетуді мәжбүрлету

en: Open the blank disc dialog
kk: Дискті тазарту сұхбатын ашу

en: Open the check disc dialog
kk: Дискті тексеру сұхбатын ашу

en: Burn the contents of the burn:// URI
kk: burn:// URI құрамасын жазу

en: Start burning immediately.
kk: Жазуды лезде бастау.

en: Don't connect to an already-running instance
kk: Қосулы тұрған көшірмеге байланыс жасамау

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
kk: Көрсетілген жобаны жазу мен оны өшіру.
    Бұл опция көбінесе басқа қолданбалармен байланыс ретінде қолданылады.

note: Translators: the xid is a number identifying each window in the X11 * world (not Windows, MacOS X). The following sentence says that * burner will be set to be always on top of the window identified by * xid. In other words, the window with the given xid will become burner * parent as if burner was 
en: The XID of the parent window
kk: Аталық терезесінің XID-і

note: Translators: %s is the path of drive
en: "%s" cannot write.
kk: "%s" жаза алмайды.

en: Wrong command line option.
kk: Командалық жолдың опциясы қате.

en: Incompatible command line options used.
kk: Өзара үйлеспейтін командалық жолдың опциялары қолданылған.

en: Rename the selected file
kk: Таңдалған файл атын ауыстыру

note: {"NewFolder", "folder-new", N_("New _Folder"), NULL, N_("Create a new empty folder"),
en: New _Folder
kk: Жаңа _бума

en: _Discard
kk: _Елемеу

note: Translators: Keep means we're keeping the files that already existed * in the project. * Keep is a verb
en: _Keep
kk: Ұс_тау

note: Translators: Replace means we're replacing the file that already * existed in the project with a new one with the same name. * Replace is a verb Translators: this is a verb
en: _Replace
kk: А_лмастыру

note: Translators: %s is a string describing the type of medium and the * drive it is in. It's a tooltip.
en: Import %s
kk: %s импорттау

en: File Renaming
kk: Файл атын ауыстыру

en: _Rename
kk: Атын ауысты_ру

en: Files
kk: Файлдар

en: Size
kk: Өлшемі

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: _Eject
kk: Ш_ығару

en: Eject Disc
kk: Дискті шығару

en: Audio files
kk: Аудио файлдары

en: Type
kk: Түрі

en: _Restore
kk: Қал_пына келтіру

en: Artist:
kk: Орындаушы:

en: %i × %i pixels
kk: %i × %i пиксель

en: Plugin
kk: Плагин

en: Enabled
kk: Қосулы

en: _About
kk: О_сы туралы

en: Save _As…
kk: Қалайша сақ_тау…

en: _Add Files
kk: Фа_йлдарды қосу

en: Select Files
kk: Файлдарды таңдау

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Add
kk: Қ_осу

en: _Remove
kk: Ө_шіру

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Data Disc)
kk: Burner — %s (Мәліметтер дискі)

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Audio Disc)
kk: Burner — %s (Аудио дискі)

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Video Disc)
kk: Burner — %s (Видео дискі)

en: Your project has not been saved.
kk: Жобаңыз сақталмады.

en: Save the changes of current project before closing?
kk: Жабу алдында ағымдағы жобаның өзгерістерін сақтау керек пе?

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
kk: Сақтамасаңыз, өзгерістер қайтпастай жоғалады.

en: Cl_ose Without Saving
kk: Сақ_тамай жабу

en: Save Current Project
kk: Ағымдағы жобаны сақтау

en: Save project as a Burner audio project
kk: Жобаны Burner аудио жобасы ретінде сақтау

en: Save project as a plain text list
kk: Жобаны қалыпты мәтін тізімі ретінде сақтау

en: _New Project
kk: Ж_аңа жоба

en: Create a new project
kk: Жаңа жобаны жасау

en: _Empty Project
kk: Б_ос жоба

en: Let you choose your new project
kk: Жаңа жобаңызды өзіңіз таңдаңыз

en: New _Audio Project
kk: Жаңа _аудио жобасы

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
kk: Компьютерлер не плеерлерде ойналатын қалыпты аудио CD жасау

en: New _Data Project
kk: Жаңа _мәліметтер жобасы

en: New _Video Project
kk: Жаңа _видео жобасы

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
kk: TV құрылғысында оқылатын видео DVD не SVCD жасау

en: Copy _Disc…
kk: Д_искті көшіру…

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
kk: Аудио CD не мәліметтер CD/DVD дискінің 1:1 көшірмесін қатты дискіге не басқа CD/DVD-ге көшіру

en: _Burn Image…
kk: Бе_йнені жазу…

en: _Open…
kk: А_шу…

en: Open a project
kk: Жобаны ашу

note: Translators: the %s is a string representing the total size * of the file selection
en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
kk[0]: %d файл таңдалды (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
kk[0]: %d файлға қолдау бар (%s)

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
kk[0]: %d файлды қосуға болады (%s)

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
kk[0]: Ешбір файлды қосуға болмайды (%i файл таңдалды)

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
kk[0]: Ешбір файлға қолдау жоқ (%i файл таңдалды)

en: No file selected
kk: Ешбір файл ерекшеленбеген

en: Open Project
kk: Жобаны ашу

en: _New
kk: Ж_аңа

en: _Open
kk: _Ашу

en: Browse the file system
kk: Файлдық жүйені шолу

en: Display playlists and their contents
kk: Ойнату тізімдерін мен олардың құрамаларын көрсету

en: The file is empty
kk: Файл бос

en: Recent projects:
kk: Соңғы жобалар:

en: Insert text
kk: Мәтінді кірістіру

en: Delete text
kk: Мәтінді өшіру

en: Substitute text
kk: Мәтінді алмастыру

en: No file
kk: Файл жоқ

en: Title:
kk: Атауы:

note: Translators: this goes with the previous (= "Split track every")
en: seconds
kk: секунд

en: Mer_ge
kk: Бірік_тіру

en: Minutes
kk: Минут

en: Seconds
kk: Секунд
