burner master - en to ms translation catalogue (49 entries)

en: Make sure another application is not using it
ms: Pastikan tiada aplikasi lain menggunakannya

en: Only one track at a time can be checked
ms: Hanya satu lagu boleh diperiksa pada satu masa

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of video DVD burning"));
en: Simulation of video DVD burning
ms: Simulasi membakar DVD video

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data DVD burning"));
en: Simulation of data DVD burning
ms: Simulasi membakar DVD data

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to DVD burning")); header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data DVD copying"));
en: Simulation of data DVD copying
ms: Simulasi menyalin DVD data

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data CD burning"));
en: Simulation of data CD burning
ms: Simulasi membakar CD data

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to CD burning"));
en: Simulation of image to CD burning
ms: Simulasi membakar imej ke CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of video disc burning"));
en: Simulation of video disc burning
ms: Simulasi membakar cakera video

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data disc burning"));
en: Simulation of data disc burning
ms: Simulasi membakar cakera data

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to disc burning"));
en: Simulation of image to disc burning
ms: Simulasi membakar imej ke cakera

en: Not enough space available on the disc in "%s".
ms: Tiada ruang mencukupi pada cakera sebanyak "%s".

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
ms: Cakera di dalam "%s" perlu dimuatkan semula.

en: You may want to free some space on the disc and retry
ms: Sediakan sedikit ruang pada cakera dan cuba semula

en: The disc in the drive holds data.
ms: Cakera didalam peranti mengandungi data.

en: There are no files to write to disc
ms: Tiada fail untuk ditulis ke cakera

en: (loading…)
ms: (memuatkan...)

en: %d item | %d items
ms[0]: Item %d

en: Retrieving image format and size
ms: Mengambil format gambar dan saiz

note: Translators: This is a disc image
en: The format of the disc image could not be identified
ms: Format imej cakera tidak boleh dikenalpasti

en: Please set it manually
ms: Sila tetapkan secara manual

en: Directories cannot be added to video or audio discs
ms: Direktori tidak boleh ditambah ke cakera video atau audio

note: Translators: %s is the name of the file
en: "%s" is not suitable for audio or video media
ms: "%s" tidak sesuai untuk media audio atau video

en: Video format:
ms: Format video:

en: Format used mostly on the North American continent
ms: Format yang banyak digunakan di benua Amerika utara

en: Format used mostly in Europe
ms: Format yang banyak digunakan di Eropah

en: Native _format
ms: Format asli:

note: Video options for (S)VCD
en: VCD type:
ms: Jenis VCD:

en: Create an SVCD
ms: Cipta SVCD

en: Create a VCD
ms: Cipta VCD

en: Burner media burning library
ms: Pustaka bakar media Burner

en: Display options for Burner-burn library
ms: Paparkan opsyen untuk pustaka Burner-bakar

note: Translators: %s is a filename
en: "%s" could not be found
ms: "%s" tidak dijumpai

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
ms: "%s" tidak dapat dikendalikan oleh GStreamer.

en: Copying audio track %02d
ms: Menyalin trek audio %02d

en: Preparing to copy audio disc
ms: Sedang bersedia untuk menyalin cakera audio

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
ms: Salin lagu dari CD audio dengan semua maklumat berkaitan

en: Song titles
ms: Tajuk-tajuk lagu

en: Additional song information
ms: Maklumat tambahan lagu

en: Insert text
ms: Masukkan Teks

en: Delete text
ms: Hapus Teks

en: Substitute text
ms: Gantikan Teks

en: Number files according to a pattern
ms: Bilangan fail berdasarkan corak

note: Translators: This is a verb. This is completed later
en: Insert
ms: Masukkan

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the beginning".
en: at the beginning
ms: pada permulaan

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the end".
en: at the end
ms: pada penghujung

note: Reminder: if this string happens to be used somewhere else in burner * we'll need a context with C_() macro Translators: this goes with above verb to say "_Replace" [Entry] * "with" [Entry].
en: with
ms: dengan

en: Rename to
ms: Namakan semula kepada

en: {number}
ms: %{number}

en: Open the selected video
ms: Buka video yang dipilih
