Burner - en to nl translation catalogue (920 entries)

en: Burner is a application to burn CD/DVD for the GNOME Desktop. It is designed to be as simple as possible and has some unique features to enable users to create their discs easily and quickly.
nl: Burner is een toepassing voor het branden van cd's/dvd's voor de Gnome-werkomgeving. Het is ontworpen om zo eenvoudig mogelijk te zijn en heeft een aantal unieke functies waardoor gebruikers gemakkelijk en snel schijven kunnen aanmaken.

en: Burner can create, copy and burn Data and Audio CD/DVDs. It fully supports CD-TEXT, multisession and joliet extensions. You can simply drag and drop files from other local applications or from remote shared drives to easily burn them to a disc.
nl: Met Burner kunt u data- en audiocd's/dvd's aanmaken, kopiëren en branden. CD-TEXT, multisessie en jolietextensies worden volledig ondersteund. U kunt op eenvoudige wijze bestanden van andere lokale toepassingen of van externe gedeelde stations naar een schijf branden via slepen en neerzetten.

en: Disc Burner and Copier
nl: Cd's en dvd's maken en kopiëren

en: Create and copy CDs and DVDs
nl: Cd's en dvd's maken en kopiëren

en: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;
nl: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;schijf;branden;

en: Burner Disc Burner
nl: Burner cd's branden

en: Open a New Window
nl: Een nieuw venster openen

en: Burn an Image File
nl: Een imagebestand branden

en: Burner project file
nl: Burner-projectbestand

en: Should Nautilus extension output debug statements
nl: Moeten Nautilus uitbreidingen debug-berichten weergeven

en: Should Nautilus extension output debug statements. The value should be set to true if it should.
nl: Moeten Nautilus uitbreidingen debug-berichten weergeven. Dit zou op waar gezet moeten worden als dit gedaan moet worden.

en: The type of checksum used for images
nl: Het type controlesom dat gebruikt wordt voor imagebestanden

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
nl: Instellen op 0 voor MD5, 1 voor SHA1 en 2 voor SHA256

en: The type of checksum used for files
nl: Het type controlesom dat gebruikt wordt voor bestanden

en: Directory to use for temporary files
nl: Map om tijdelijke bestanden in te bewaren

en: Contains the path to the directory where burner should store temporary files. If that value is empty, the default directory set for glib will be used.
nl: Bevat het pad naar de map waar Burner tijdelijke bestanden zal bewaren. Wanneer dit leeggelaten wordt, zal de standaard aangegeven map voor glib gebruikt worden.

en: Favourite burn engine
nl: Voorkeurs-engine voor branden

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
nl: Bevat de naam van het favoriete brandprogramma dat geïnstalleerd is. Indien mogelijk zal deze gebruikt worden.

en: White list of additional plugins to use
nl: Lijst van te gebruiken aanvullende plug-ins

en: Contains the list of additional plugins Burner will use to burn discs. If set to NULL, Burner will load them all.
nl: Bevat de lijst van extra plug-ins die Burner zal gebruiken om schijven te branden. Indien ingesteld op NULL, zal Burner alle plugins laden.

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
nl: Activeer de ‘-immed’ vlag met cdrecord

en: Whether to use the "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
nl: Geef aan of de "-immed"-vlag met cdrecord gebruikt moet worden. Wees voorzichtig bij gebruik (zet op waar) omdat het slechts een tijdelijke oplossing is voor sommige drives/instellingen.

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
nl: Geef aan of de "-use-the-force-luke=dao"-vlag met growisofs gebruikt moet worden

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, burner won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
nl: Geef aan of de "-use-the-force-luke=dao"-vlag met growisofs gebruikt moet worden. Wanneer dit op onwaar staat zal burner het niet gebruiken. Dit is mogelijk een tijdelijke oplossing voor sommige drives/instellingen.

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
nl: Samen met de ‘-immed’ vlag met cdrecord gebruikt

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
nl: Samen met de "-immed" vlag met cdrecord gebruikt.

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao
nl: Geeft aan of de "--driver generic-mmc-raw"-vlag met cdrdao gebruikt moet worden.

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, burner will use it; it may be a workaround for some drives/setups.
nl: Geeft aan of de "--driver generic-mmc-raw"-vlag met cdrdao gebruikt moet worden. Wanneer dit op Waar staat zal burner het gebruiken, dit kan een tijdelijke oplossing zijn voor sommige drives/instellingen

en: The last browsed folder while looking for images to burn
nl: De map die het laatst doorgebladerd werd op zoek naar te branden imagebestanden

en: Contains the absolute path of the directory that was last browsed for images to burn
nl: Bevat het absolute pad naar de map die het laatst doorgebladerd was voor imagebestanden om te branden

en: Enable file preview
nl: Bestandsvoorbeeld inschakelen

en: Whether to display file preview. Set to true to use it.
nl: Geeft aan of bestandsvoorbeelden getoond moeten worden.

en: Should burner filter hidden files
nl: Of Burner verborgen bestanden dient te filteren

en: Should burner filter hidden files. Set to true, burner will filter hidden files.
nl: Of Burner verborgen bestanden dient te filteren. Indien ingeschakeld worden deze gefilterd.

en: Replace symbolic links by their targets
nl: Het doel van verwijzingen gebruiken in plaats van de verwijzing zelf.

en: Should burner replace symbolic links by their target files in the project. Set to true, burner will replace symbolic links.
nl: Geeft aan of Burner het doel van verwijzingen moet gebruiken in plaats van de verwijzing zelf. Indien ingeschakeld, zal Burner verwijzingen vervangen.

en: Should burner filter broken symbolic links
nl: Of Burner verbroken verwijzingen moet filteren

en: Should burner filter broken symbolic links. Set to true, burner will filter broken symbolic links.
nl: Of Burner verbroken verwijzingen moet filteren. Indien ingeschakeld, worden deze gefilterd.

en: The priority value for the plugin
nl: Prioriteitswaarde voor de plug-in

en: When several plugins are available for the same task, this value is used to determine which plugin should be given priority. 0 means the plugin's native priority is used. A positive value overrides the plugin's native priority. A negative value disables the plugin.
nl: Wanneer er meerdere plug-ins beschikbaar zijn voor dezelfde taak, bepaalt deze waarde welke plug-in voorrang heeft. 0 betekent dat de standaardprioriteit van de plug-in wordt gebruikt. Een positieve waarde gaat boven de standaardprioriteit van de plug-in. Een negatieve waarde schakelt de plug-in uit.

en: Burning flags to be used
nl: Branden van de te gebruiken vlaggen

en: This value represents the burning flags that were used in such a context the last time.
nl: Dit zijn de gebrande vlaggen die de laatste keer gebruikt werden voor soortgelijke omstandigheden

en: The speed to be used
nl: Te gebruiken snelheid

en: This value represents the speed that was used in such a context the last time.
nl: Dit is de snelheid die de laatste keer gebruikt werd voor soortgelijke omstandigheden.

en: Cancel ongoing burning
nl: Brandproces annuleren

en: Show _Dialog
nl: _Dialoogvenster tonen

en: Show dialog
nl: Dialoogvenster tonen

en: %s, %d%% done, %s remaining
nl: %s, %d%% voltooid, %s resterend

en: %s, %d%% done
nl: %s, %d%% voltooid

en: Error while blanking.
nl: Fout tijdens het wissen.

en: Blank _Again
nl: _Opnieuw leegmaken

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: The disc was successfully blanked.
nl: De schijf is succesvol leeggemaakt.

en: The disc is ready for use.
nl: De schijf is gereed voor gebruik.

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Blank
nl: _Leegmaken

en: _Fast blanking
nl: _Snel leegmaken

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
nl: Activeer snel wissen, in tegenstelling tot langer, secuur wissen

en: Disc Blanking
nl: Schijf leegmaken

en: Burning CD/DVD
nl: Cd/dvd branden

en: The drive is busy
nl: Het station is bezig.

en: Make sure another application is not using it
nl: Controleer dat een andere toepassing deze niet gebruikt.

en: "%s" cannot be unlocked
nl: ‘%s’ kan niet vrijgegeven worden

en: No burner specified
nl: Geen station opgegeven

en: No source drive specified
nl: Geen bronstation opgegeven

en: Ongoing copying process
nl: Kopiëren is bezig

en: The drive cannot be locked (%s)
nl: Het station kan niet gereserveerd worden (%s)

en: The drive has no rewriting capabilities
nl: Het station heeft niet de mogelijkheid om te herschrijven

en: Ongoing blanking process
nl: Leegmaken is bezig

en: The drive cannot burn
nl: De drive kan niet branden

en: Ongoing burning process
nl: Brandproces is bezig

en: Ongoing checksumming operation
nl: Berekenen controlesom is bezig

en: Merging data is impossible with this disc
nl: Samenvoegen van de data is onmogelijk met deze schijf

en: Not enough space available on the disc
nl: Niet genoeg ruimte beschikbaar op de schijf

note: Translators: %s is the name of a missing application
en: %s (application)
nl: %s (programma)

note: Translators: %s is the name of a missing library
en: %s (library)
nl: %s (bibliotheek)

note: Translators: %s is the name of a missing GStreamer plugin
en: %s (GStreamer plugin)
nl: %s (GStreamer plug-in)

en: There is no track to burn
nl: Er is geen nummer om te branden

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
nl: Installeer zelf de volgende benodigde programma's en bibliotheken en probeer opnieuw.

en: Only one track at a time can be checked
nl: Er kan slechts één track per keer gecontroleerd worden

en: No format for the temporary image could be found
nl: Geen formaat gevonden voor het tijdelijke imagebestand

note: Translators: Error message saying no graft point * is specified. A graft point is the path (on the * disc) where a file from any source will be added * ("grafted")
en: An internal error occurred
nl: Er is een interne fout opgetreden

en: Burner notification
nl: Burner-notificatie

note: Translators: This string is used in the title bar %s is the action currently performed
en: %s (%i%% Done)
nl: %s (%i%% Klaar)

en: Creating Image
nl: Imagebestand maken

en: Burning DVD
nl: Dvd branden

en: Copying DVD
nl: Dvd-kopiëren

en: Burning CD
nl: cd branden

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying CD"));
en: Copying CD
nl: Cd kopiëren

en: Burning Disc
nl: Schijf branden

en: Copying Disc
nl: Schijf kopiëren

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Creating image"));
en: Creating image
nl: Imagebestand wordt aangemaakt

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of video DVD burning"));
en: Simulation of video DVD burning
nl: Simulatie van branden van video-dvd

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning video DVD"));
en: Burning video DVD
nl: Video-dvd branden

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data DVD burning"));
en: Simulation of data DVD burning
nl: Simulatie van branden van data-dvd

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data DVD"));
en: Burning data DVD
nl: Data-dvd branden

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to DVD burning")); header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data DVD copying"));
en: Simulation of data DVD copying
nl: Simulatie van kopiëren van dvd

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to DVD"));
en: Burning image to DVD
nl: Imagebestand naar dvd branden

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying data DVD"));
en: Copying data DVD
nl: Data-dvd kopiëren

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of (S)VCD burning"));
en: Simulation of (S)VCD burning
nl: Simulatie van branden van (s)vcd

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning (S)VCD"));
en: Burning (S)VCD
nl: (S)vcd branden

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of audio CD burning"));
en: Simulation of audio CD burning
nl: Simulatie van branden van audio-cd

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning audio CD"));
en: Burning audio CD
nl: Audio-cd branden

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data CD burning"));
en: Simulation of data CD burning
nl: Simulatie van branden van data-cd

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data CD"));
en: Burning data CD
nl: Data-cd branden

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of CD copying"));
en: Simulation of CD copying
nl: Simulatie van kopiëren van cd

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to CD burning"));
en: Simulation of image to CD burning
nl: Simulatie van branden van imagebestand op cd

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to CD"));
en: Burning image to CD
nl: Imagebestand naar cd branden

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of video disc burning"));
en: Simulation of video disc burning
nl: Simulatie van branden van videoschijf

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning video disc"));
en: Burning video disc
nl: Video-cd branden

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data disc burning"));
en: Simulation of data disc burning
nl: Simulatie van branden van dataschijf

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data disc"));
en: Burning data disc
nl: Dataschijf branden

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of disc copying"));
en: Simulation of disc copying
nl: Simulatie van kopiëren van schijf

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying disc"));
en: Copying disc
nl: Schijf kopiëren

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to disc burning"));
en: Simulation of image to disc burning
nl: Simulatie van branden van imagebestand op schijf

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to disc"));
en: Burning image to disc
nl: Imagebestand op schijf branden

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
nl: Vervang de schijf door een herschrijfbare schijf met gegevens.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
nl: Vervang de schijf door een schijf met gegevens.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
nl: Voer een herschrijfbare schijf met gegevens in.

en: Please insert a disc holding data.
nl: Voer een schijf met gegevens in.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
nl: Vervang de schijf door een beschrijfbare cd met minstens %i MiB vrije ruimte.

en: Please replace the disc with a writable CD.
nl: Vervang de schijf door een beschrijfbare cd.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
nl: Plaats in beschrijfbare cd met minstens %i MiB vrije ruimte

en: Please insert a writable CD.
nl: Plaats een beschrijfbare cd.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
nl: Vervang de schijf door een beschrijfbare dvd met minstens %i MiB vrije ruimte.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
nl: Vervang de schijf door een beschrijfbare dvd.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
nl: Plaats in beschrijfbare dvd met minstens %i MiB vrije ruimte

en: Please insert a writable DVD.
nl: Plaats een beschrijfbare dvd.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
nl: Vervang de schijf door een beschrijfbare cd of dvd met minstens %i MiB vrije ruimte.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
nl: Vervang de schijf door een beschrijfbare cd of dvd.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
nl: Plaats een beschrijfbare cd of dvd met minstens %i MiB vrije ruimte.

en: Please insert a writable CD or DVD.
nl: Plaats een beschrijfbare cd of dvd.

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
nl: Er is een imagebestand van de schijf op uw harddisk geplaatst.
    Het branden begint wanneer u een beschrijfbare schijf plaatst.

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
nl: Een data-integriteitstest zal uitgevoerd worden zodra een een schijf wordt ingevoerd.

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
nl: Voer de schijf opnieuw in in de cd/dvd-brander.

note: Translators: %s is the name of a drive
en: "%s" is busy.
nl: ‘%s’ is bezig.

en: There is no disc in "%s".
nl: Er is geen schijf aanwezig in ‘%s’:

en: The disc in "%s" is not supported.
nl: De schijf in ‘%s’ wordt niet ondersteund.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
nl: De schijf in ‘%s’ is niet herschrijfbaar.

en: The disc in "%s" is empty.
nl: De schijf in ‘%s’ is leeg.

en: The disc in "%s" is not writable.
nl: De schijf in ‘%s’ is niet beschrijfbaar.

en: Not enough space available on the disc in "%s".
nl: Er is niet genoeg ruimte beschikbaar op de schijf in ‘%s’.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
nl: De schijf in ‘%s’ dient opnieuw geladen te worden.

en: Please eject the disc and reload it.
nl: Open de lade en voer de schijf opnieuw in.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
nl: Kon geen bestand aanmaken in de opgegeven locatie voor tijdelijke bestanden

en: The image could not be created at the specified location
nl: Het imagebestand kon niet aangemaakt worden op de opgegeven locatie

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
nl: Wilt u een andere locatie opgeven voor deze sessie of het nogmaals met de huidige locatie proberen?

en: You may want to free some space on the disc and retry
nl: Wellicht dient u schijfruimte vrij te maken alvorens opnieuw te proberen.

en: _Keep Current Location
nl: _Huidige locatie behouden

en: _Change Location
nl: Locatie _wijzigen

en: Location for Image File
nl: Locatie voor imagebestand

en: Location for Temporary Files
nl: Locatie voor tijdelijke bestanden

en: _Replace Disc
nl: Schijf _vervangen

en: Do you really want to blank the current disc?
nl: Weet u zeker dat u de huidige schijf wilt leegmaken?

en: The disc in the drive holds data.
nl: De schijf in de speler bevat momenteel gegevens.

note: Translators: Blank is a verb here
en: _Blank Disc
nl: Schijf _leegmaken…

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
nl: Wanneer u ze importeert kunt u ze bekijken en gebruiken wanneer de huidige selectie van bestanden gebrand is.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
nl: Als u dit niet doet zullen ze onzichtbaar zijn (maar nog wel leesbaar)

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
nl: Er zijn al bestanden op deze schijf gebrand. Wilt u deze importeren?

en: _Import
nl: _Importeren

en: Only _Append
nl: Alleen _toevoegen

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
nl: Cd-rw audioschijven werken mogelijk niet goed in oudere cd-spelers en CD-Text zal niet geschreven worden.

en: Do you want to continue anyway?
nl: Wilt u toch doorgaan?

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
nl: Het wordt afgeraden audio-tracks aan een cd toe te voegen.

en: _Continue
nl: _Doorgaan

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
nl: cd-rw-audioschijven spelen mogelijk niet correct af in oudere cd-spelers.

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
nl: Het wordt afgeraden audio-tracks op een herschrijfbare schijf te schrijven.

note: Translators: %s is the name of a drive
en: Please eject the disc from "%s" manually.
nl: Verwijder de schijf uit ‘%s’.

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
nl: De schijf kon niet uitgeworpen worden, maar moet wel verwijderd worden voordat de huidige operatie verder kan gaan.

en: Do you want to replace the disc and continue?
nl: Wilt u de schijf vervangen en doorgaan?

en: The currently inserted disc could not be blanked.
nl: De huidige schijf kan niet leeggemaakt worden.

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
nl: Wilt u doorgaan met volledige Windows-compatibiliteit uitgeschakeld?

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
nl: Sommige bestanden hebben geen geschikte naam voor een Windows-compatibele cd.

en: C_ontinue
nl: D_oorgaan

en: The simulation was successful.
nl: De simulatie was succesvol.

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
nl: Het echte schrijven begint over 10 seconden.

en: Burn _Now
nl: _Nu branden

en: Save Current Session
nl: Huidige sessie opslaan

en: An unknown error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Error while burning.
nl: Fout tijdens schrijven.

en: _Save Log
nl: Logboek op_slaan

en: Video DVD successfully burned
nl: Video-dvd succesvol gebrand

en: (S)VCD successfully burned
nl: (s)vcd succesvol gebrand

en: Audio CD successfully burned
nl: Audio-cd succesvol gebrand

en: Image successfully created
nl: Imagebestand succesvol aangemaakt

en: DVD successfully copied
nl: Dvd succesvol gekopieerd

en: CD successfully copied
nl: Cd succesvol gekopieerd

en: Image of DVD successfully created
nl: Dvd-imagebestand succesvol aangemaakt

en: Image of CD successfully created
nl: Cd-imagebestand succesvol aangemaakt

en: Image successfully burned to DVD
nl: Imagebestand succesvol naar dvd gebrand

en: Image successfully burned to CD
nl: Imagebestand succesvol naar cd gebrand

en: Data DVD successfully burned
nl: Data-dvd succesvol gebrand

en: Data CD successfully burned
nl: Data-cd succesvol gebrand

en: Copy #%i has been burned successfully.
nl: Kopie #%i is succesvol gebrand

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
nl: Een nieuwe kopie zal starten wanneer u een nieuwe beschrijfbare schijf plaatst. Druk op ‘Annuleren’ als u niet nog een kopie wilt branden

en: Create Co_ver
nl: _Hoesje maken

en: There are some files left to burn
nl: Er zijn nog bestanden om te branden

en: There are some more videos left to burn
nl: Er zijn nog video's om te branden

en: There are some more songs left to burn
nl: Er zijn nog nummers om te branden

en: Do you really want to quit?
nl: Weet u zeker dat u wilt afsluiten?

en: Interrupting the process may make disc unusable.
nl: Het proces onderbreken kan de schijf onbruikbaar maken.

en: C_ontinue Burning
nl: Branden v_oortzetten

en: _Cancel Burning
nl: Brandpro_ces annuleren

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
nl: Plaats een beschrijfbare cd of dvd als u geen imagebestand wilt schrijven

en: Create _Image
nl: _Imagebestand maken

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: Make _Several Copies
nl: Meerdere _kopieën maken

note: Translators: This is a verb, an action gtk_dialog_add_button (GTK_DIALOG (dialog), _("Burn _Several Copies"), GTK_RESPONSE_ACCEPT);
en: _Burn
nl: _Branden

en: Burn _Several Copies
nl: Meer ko_pieën branden

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
nl: Wilt u de geselecteerde bestanden verdeeld branden op verschillende media?

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
nl: Het project is zelfs met de overburn-optie te groot voor deze schijf.

en: _Burn Several Discs
nl: Meerdere schijven _branden

en: Burn the selection of files across several media
nl: De geselecteerde bestanden verdeeld branden over meerdere media

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
nl: Kies een andere cd of dvd of voer een nieuwe in.

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
nl: Er zal geen track-informatie (artiest, titel, etc.) naar de schijf geschreven worden.

en: This is not supported by the current active burning backend.
nl: Dit wordt niet ondersteund door de momenteel gebruikte brand-backend.

en: Please add files.
nl: Voeg bestanden toe.

en: There are no files to write to disc
nl: Er zijn geen weg te schrijven bestanden

en: Please add songs.
nl: Voeg nummers toe.

en: There are no songs to write to disc
nl: Er zijn geen nummers om naar een schijf te schrijven

en: Please add videos.
nl: Voeg video's toe.

en: There are no videos to write to disc
nl: Er zijn geen video's om naar de schijf te schrijven

en: There is no inserted disc to copy.
nl: Er is geen schijf om te kopiëren.

en: Please select a disc image.
nl: Kies een imagebestand.

en: There is no selected disc image.
nl: Er is geen imagebestand geselecteerd.

[ctx: disc]
note: Translators: this is a disc image not a picture Translators: this is a disc image, not a picture
en: Please select another image.
nl: Kies een ander imagebestand.

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
nl: Dit lijkt geen geldig image- of cuebestand te zijn.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
nl: Voer een niet schijf zonder kopieerbeveiliging in.

en: All required applications and libraries are not installed.
nl: Niet alle vereiste programma's en bibliotheken zijn geïnstalleerd

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
nl: Vervang de schijf door een ondersteunde cd of dvd.

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
nl: Wilt u voorbij de opgegeven capaciteit van de schijf branden?

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
nl: Het project is te groot voor de schijf. U dient mogelijk bestanden te verwijderen.
    U kunt deze optie gebruiken als u een cd-r(w) van 90 of 100 minuten gebruikt die niet correct gedetecteerd kon worden, en om die reden de overburn-optie nodig heeft.
    Let op: dit kan tot fouten leiden.

en: Burn beyond the disc's reported capacity
nl: Brandt voorbij de opgegeven capaciteit van de schijf

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
nl: Het station dat de bronschijf bevat, zal ook gebruikt worden voor het schrijven.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
nl: Er zal een nieuwe beschrijfbare schijf nodig zijn wanneer de huidige gekopieerd is.

note: gtk_widget_add_events(priv->mainwin, GDK_BUTTON_PRESS_MASK); g_signal_connect(G_OBJECT(priv->mainwin), "button-press-event", G_CALLBACK (drag_handle), NULL);
en: Image Burning Setup
nl: Instellingen voor het branden van imagebestanden

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Select a disc to write to"));
en: Select a disc to write to
nl: Selecteer een schijf om naar te schrijven

note: gtk_widget_add_events(priv->mainwin, GDK_BUTTON_PRESS_MASK); g_signal_connect(G_OBJECT(priv->mainwin), "button-press-event", G_CALLBACK (drag_handle), NULL);
en: Disc Burning Setup
nl: Instellingen voor branden

en: Video Options
nl: Video-opties

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
nl: Wilt u een schijf maken met de inhoud van het imagebestand of met het imagebestand zelf?

note: Translators: %s is the name of the image
en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
nl: Er is één bestand geselecteerd(‘%s’). Het is een image van een schijf en de inhoud kan gebrand worden.

en: Burn as _File
nl: Als bestand _branden

en: Burn _Contents…
nl: _Inhoud branden...

note: pack everything string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Select a disc image to write"));
en: Select a disc image to write
nl: Selecteer een te schrijven imagebestand

en: Copy CD/DVD
nl: Kopieer cd/dvd

en: Select disc to copy
nl: Selecteer schijf om te kopiëren

en: Please install the following manually and try again:
nl: Installeer het volgende handmatig en probeer dan opnieuw:

en: Unknown song
nl: Onbekend nummer

note: Reminder: if this string happens to be used * somewhere else in burner we'll need a * context with C_() macro Translators: %s is the name of the artist. * This text is the one written on the cover of a disc. * Before it there is the name of the song. * I had to break it because it is in a GtkTextBuf
en: by %s
nl: door %s

en: "%s" cannot be read
nl: %s kan niet gelezen worden

en: SVCD image
nl: Svcd-imagebestand

en: VCD image
nl: Vcd-imagebestand

en: Video DVD image
nl: Video-dvd-imagebestand

note: NOTE for translators: the first %s is medium_name ("File * Image") and the second the path for the image file
en: %s: "%s"
nl: %s: ‘%s’

note: Translators: this string is only used when the user * wants to copy a disc using the same destination and * source drive. It tells him that burner will use as * destination disc a new one (once the source has been * copied) which is to be inserted in the drive currently * holding the source disc
en: New disc in the burner holding the source disc
nl: Nieuwe schijf

note: NOTE for translators, the first %s is the medium name
en: %s: not enough free space
nl: %s: niet genoeg vrije ruimte

note: NOTE for translators: the first %s is the medium name, the second %s * is its available free space. "Free" here is the free space available.
en: %s: %s of free space
nl: %s: %s vrije ruimte

note: Translators: the first %s is the path of the directory where burner * will store its temporary files; the second one is the size available
en: %s: %s free
nl: %s: %s vrij

en: Do you really want to choose this location?
nl: Weet u zeker dat u deze locatie wilt gebruiken?

en: You do not have the required permission to write at this location
nl: U heeft niet de juiste toegangsrechten om op deze locatie te schrijven.

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
nl: Het bestandssysteem op dit volume ondersteunt geen grote bestanden (groter dan 2 GiB).
    Dit kan een probleem zijn voor het schrijven van dvd's of grote imagebestanden.

note: Translators %s.1f is the speed used to burn
en: %.1f× (DVD)
nl: %.1f× (dvd)

note: Translators %s.1f is the speed used to burn
en: %.1f× (CD)
nl: %.1f× (cd)

note: Translators %s.1f is the speed used to burn. BD = Blu Ray
en: %.1f× (BD)
nl: %.1f× (bd)

note: Translators %s.1f is the speed used to burn for every medium * type. BD = Blu Ray
en: %.1f× (BD) %.1f× (DVD) %.1f× (CD)
nl: %.1f× (bd) %.1f× (dvd) %.1f× (cd)

en: Impossible to retrieve speeds
nl: Kon snelheden niet verkrijgen

en: Maximum speed
nl: Maximale snelheid

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Burning speed")); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), burner_utils_pack_properties (string, priv->speed, NULL), FALSE, FALSE, 0);
en: Burning speed
nl: Schrijfsnelheid

en: _Simulate before burning
nl: _Simuleren voor branden

en: Burner will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
nl: Burner zal het branden simuleren en, bij succes, na 10 seconden het daadwerkelijke branden starten.

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
nl: Gebruik burn_proof (verkleint het risico op mislukking)

en: Burn the image directly _without saving it to disc
nl: Imagebestand _rechtstreeks schrijven zonder het op schijf op te slaan

en: Leave the disc _open to add other files later
nl: Schijf ge_opend laten om later andere bestanden toe te voegen

en: Allow one to add more data to the disc later
nl: Het mogelijk maken om later meer gegevens toe te voegen aan de schijf

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Options")); title = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Options"));
en: Options
nl: Opties

en: Location for _Temporary Files
nl: Locatie voor _tijdelijke bestanden

en: Set the directory where to store temporary files
nl: De map instellen waarin tijdelijke bestanden worden bewaard

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Temporary files"));
en: Temporary files
nl: Tijdelijke bestanden

en: Hidden file
nl: Verborgen bestand

en: Unreadable file
nl: Onleesbaar bestand

en: Broken symbolic link
nl: Verbroken verwijzing

en: Recursive symbolic link
nl: Recursieve verwijzing

en: Disc image type:
nl: Type imagebestand:

en: Autodetect
nl: Automatisch detecteren

en: ISO9660 image
nl: ISO9660-imagebestand

en: Readcd/Readom image
nl: Readcd/Readom-imagebestand

en: Cue image
nl: Cue-imagebestand

en: Cdrdao image
nl: Cdrdao-imagebestand

en: Properties of %s
nl: Eigenschappen van %s

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
nl: Weet u zeker dat u de huidige bestandsextensie voor het imagebestand wilt gebruiken?

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
nl: Als u deze naam gebruikt, is het mogelijk dat andere toepassingen het bestandstype niet correct kunnen detecteren.

en: _Keep Current Extension
nl: _Huidige extensie gebruiken

en: Change _Extension
nl: Extentie _wijzigen

en: Configure recording options
nl: Opname-opties configureren

note: Translators: first %02i is hours, the second one is minutes and the * third one is seconds.
en: Total time: %02i:%02i:%02i
nl: Totale tijd: %02i:%02i:%02i

en: Average drive speed:
nl: Gemiddelde stationssnelheid:

note: Translators: first %02i is hours, the second one is minutes * and the third one is seconds.
en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
nl: Geschatte resterende tijd: %02i:%02i:%02i

en: %i MiB of %i MiB
nl: %i MiB van %i MiB

en: Estimated drive speed:
nl: Geschatte stationssnelheid:

note: Translators: %s is a path
en: "%s": loading
nl: ‘%s’: laden

note: Translators: %s is a path and image refers to a disc image
en: "%s": unknown disc image type
nl: ‘%s’: onbekend type imagebestand

note: NOTE to translators, the first %s is the path of the image * file and the second its size.
en: "%s": %s
nl: ‘%s’: %s

note: This is hackish and meant to avoid ellipsization to make the * label too small. Translators: this is a disc image
en: Click here to select a disc _image
nl: Klik h_ier om een imagebestand te selecteren

en: Select Disc Image
nl: Imagebestand selecteren

en: All files
nl: Alle bestanden

[ctx: disc]
note: Translators: this a disc image here
en: Image files
nl: Imagebestanden

en: Image type:
nl: Type imagebestand:

en: Estimated size: %s
nl: Geschatte grootte: %s

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
nl: Weet u zeker dat u ‘%s’ aan de selectie wilt toevoegen?

en: The children of this directory will have 7 parent directories.
    Burner can create an image of such a file hierarchy and burn it but the disc may not be readable on all operating systems.
    Note: Such a file hierarchy is known to work on Linux.
nl: De items in deze map zullen 7 oudermappen hebben.
    Burner kan een imagebestand van zo'n bestandshiërarchie aanmaken en schrijven, maar de schijf kan mogelijk niet door alle besturingssystemen gelezen worden.
    Onder Linux wordt een dergelijke bestandshiërarchie wel ondersteund.

en: Ne_ver Add Such File
nl: Zo'n bestand nooit toe_voegen

en: Al_ways Add Such File
nl: Zo'n bestand _altijd toevoegen

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
nl: Weet u zeker dat u ‘%s’ aan de selectie toe wilt voegen en de derde versie van de ISO9660-standaard wilt gebruiken om het te ondersteunen?

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
nl: Het bestand is groter dan 2 GB. Bestanden groter dan 2 GB worden niet ondersteund door de ISO9660-standaard van de eerste en tweede versie (dit zijn de meest voorkomende).
    Het wordt aanbevolen om de derde versie van de ISO9660-standaard te gebruiken, die door de meeste besturingssystemen wordt ondersteund, waaronder Linux en alle versies van Windows™.
    Mac OS X kan echter geen imagebestanden lezen die aangemaakt zijn met versie 3 van de ISO9660-standaard.

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
nl: Moeten bestanden hernoemd worden voor Windows-compatibiliteit?

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
nl: Die namen zouden aangepast moeten worden en ingekort tot 64 tekens.

en: _Disable Full Windows Compatibility
nl: Volledige Windows-compatibiliteit _uitschakelen

en: _Rename for Full Windows Compatibility
nl: _Hernoemen voor volledige Windows-compatibiliteit

en: Size Estimation
nl: Schatting van grootte

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
nl: Een moment geduld totdat de schatting van de bestandsgrootte is voltooid.

en: All files need to be analysed to complete this operation.
nl: Alle bestanden moeten onderzocht worden om de handeling te voltooien.

en: Check _Again
nl: _Opnieuw controleren

en: The file integrity check could not be performed.
nl: De integriteitscontrole kon niet uitgevoerd worden.

en: An unknown error occurred
nl: Er is een onbekende fout opgetreden

en: The file integrity check was performed successfully.
nl: De integriteitscontrole is gelukt.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
nl: Het lijkt erop dat er geen beschadigde bestanden op de schijf aanwezig zijn

en: The following files appear to be corrupted:
nl: De volgende bestanden lijken beschadigd te zijn:

en: Corrupted Files
nl: Beschadigde bestanden

en: Downloading MD5 file
nl: MD5-bestand aan het downloaden

en: "%s" is not a valid URI
nl: ‘%s’ is geen geldige URI

en: No MD5 file was given.
nl: Er is geen MD5-bestand opgegeven

en: Use an _MD5 file to check the disc
nl: Gebruik een _MD5-bestand om de schijf te controleren

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
nl: Een extern md5-bestand gebruiken om de controlesom van de schijf te controleren

en: Open an MD5 file
nl: Open een MD5-bestand

en: _Check
nl: _Controleren

en: Disc Checking
nl: Schijf controleren

en: The operation cannot be performed.
nl: De handeling kan niet uitgevoerd worden.

en: The disc is not supported
nl: De schijf wordt niet ondersteund

en: The drive is empty
nl: Het station is leeg

note: title_str = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Select a disc"));
en: Select a disc
nl: Selecteer een schijf

note: title_str = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Progress"));
en: Progress
nl: Voortgang

en: (loading…)
nl: (laden...)

en: Empty
nl: Leeg

en: Disc file
nl: Schijfbestand

en: New folder
nl: Nieuwe map

en: New folder %i
nl: Nieuwe map %i

en: Analysing files
nl: Bestanden onderzoeken

en: "%s" is a recursive symbolic link.
nl: ‘%s’ is een recursieve verwijzing.

note: Translators: %s is the path of a drive
en: "%s" cannot be found.
nl: ‘%s’ kan niet gevonden worden.

en: Retrieving image format and size
nl: Bestandsformaat en -grootte verkrijgen

note: Translators: This is a disc image
en: The format of the disc image could not be identified
nl: De grootte van het imagebestand kon niet bepaald worden

en: Please set it manually
nl: Stel het handmatig in

note: Translators: %s is the name of the file that has just been deleted
en: "%s" was removed from the file system.
nl: ‘%s’ is verwijderd van het bestandssysteem.

en: Directories cannot be added to video or audio discs
nl: Mappen kunnen niet toegevoegd worden aan video- of audioschijven

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
nl: Afspeellijsten kunnen niet toegevoegd worden aan audio- of videoschijven

note: Translators: %s is the name of the file
en: "%s" is not suitable for audio or video media
nl: ‘%s’ is niet geschikt voor audio- of videomedia

en: Analysing video files
nl: Videobestanden onderzoeken

en: Video format:
nl: Videoformaat:

en: Format used mostly on the North American continent
nl: Formaat dat voornamelijk op het Noord-Amerikaans continent gebruikt wordt

en: Format used mostly in Europe
nl: Hoofdzakelijk in Europa gebruikt formaat

en: Native _format
nl: Eigen _formaat

en: Aspect ratio:
nl: Beeldverhouding:

note: Video options for (S)VCD
en: VCD type:
nl: Vcd-type:

en: Create an SVCD
nl: Een svcd maken

en: Create a VCD
nl: Een vcd maken

en: Directory could not be created (%s)
nl: Map kon niet aangemaakt worden (%s)

en: Getting size
nl: Grootte opvragen

en: Writing
nl: Schrijven

en: Blanking
nl: Leegmaken

en: Creating checksum
nl: Controlesom aanmaken

en: Copying file
nl: Bestand kopiëren

en: Analysing audio files
nl: Audiobestanden onderzoeken

en: Transcoding song
nl: Nummer transcoderen

en: Preparing to write
nl: Voorbereiden om te schrijven

en: Writing leadin
nl: Leadin wegschrijven

en: Writing CD-Text information
nl: CD-Text informatie aan het schrijven

en: Finalizing
nl: Fixeren

en: Writing leadout
nl: Leadout wegschrijven

en: Starting to record
nl: Starten met schrijven

en: Success
nl: Geslaagd

en: Ejecting medium
nl: Medium uitwerpen

en: Display debug statements on stdout for Burner burn library
nl: Debugcommando's tonen op stdout voor de Burner-mediabibliotheek

en: Burner media burning library
nl: Burner's softwarebibliotheek voor het branden van media

en: Display options for Burner-burn library
nl: Opties voor Burner-mediabibliotheek tonen

note: Translators: %s is the plugin name
en: "%s" did not behave properly
nl: ‘%s’ gedroeg zich niet normaal

note: Translators: the first %s is the size of the free space on the medium * and the second %s is the size of the space required by the data to be * burnt.
en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
nl: Niet genoeg ruimte beschikbaar op de schijf (%s beschikbaar voor %s)

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
nl: Het bestandssysteem dat u heeft gekozen om het tijdelijke imagebestand te bewaren ondersteunt geen bestanden groter dan 2 GiB

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
nl: De geselecteerde locatie heeft niet genoeg vrije ruimte om het imagebestand op te slaan (%ld MiB nodig)

en: The size of the volume could not be retrieved
nl: De grootte van het volume kon niet opgehaald worden

en: No path was specified for the image output
nl: Er is geen pad opgegeven voor de uitvoer van het imagebestand

note: Translators: %s is the error returned by libburn Translators: the %s is the error message from errno
en: An internal error occurred (%s)
nl: Er is een interne fout opgetreden (%s)

en: The file is not stored locally
nl: Het bestand is niet lokaal opgeslagen

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
nl: VIDEO_TS-map bestaat niet of is ongeldig

en: "%s" could not be found in the path
nl: ‘%s’ kon niet gevonden worden in het pad

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
nl: ‘%s’ GStreamer plug-in kon niet gevonden worden

en: The version of "%s" is too old
nl: De versie van ‘%s’ is te oud

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
nl: ‘%s’ is een symbolische link die naar een ander programma verwijst

note: Translators: %s is a filename
en: "%s" could not be found
nl: ‘%s’ kon niet gevonden worden

note: Translators: %s is the name of the burner element
en: Process "%s" ended with an error code (%i)
nl: Proces ‘%s’ is gestopt met een foutcode (%i)

note: Translators: This is a fake drive, a file, and means that * when we're writing, we're writing to a file and create an * image on the hard drive.
en: Image File
nl: Imagebestand

en: Unnamed CD/DVD Drive
nl: Naamloze cd/dvd-speler

en: Display debug statements on stdout for Burner media library
nl: Debugcommando's tonen op stdout voor de Burner-mediabibliotheek

en: Burner optical media library
nl: Burner's optische mediabibliotheek

en: Display options for Burner media library
nl: Toon opties voor Burner media-bibliotheek

en: File
nl: Bestand

en: CD-ROM
nl: cd-rom

en: CD-R
nl: Cd-r

en: CD-RW
nl: Cd-rw

en: DVD-ROM
nl: Dvd-rom

en: DVD-R
nl: Dvd-r

en: DVD-RW
nl: Dvd-rw

en: DVD+R
nl: Dvd+r

en: DVD+RW
nl: Dvd+rw

en: DVD+R dual layer
nl: Dubbellaags dvd+r

en: DVD+RW dual layer
nl: Dubbellaags dvd+rw

en: DVD-R dual layer
nl: Dubbellaags dvd-r

en: DVD-RAM
nl: Dvd-RAM

en: Blu-ray disc
nl: Blu-ray-schijf

en: Writable Blu-ray disc
nl: Beschrijfbare blu-ray-schijf

en: Rewritable Blu-ray disc
nl: Herschrijfbare Blu-ray-schijf

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Blank %s in %s
nl: %s in %s leegmaken

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Audio and data %s in %s
nl: %s in %s (audio en data)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Audio %s in %s
nl: %s in %s (audio)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Data %s in %s
nl: %s in %s (data)

note: NOTE for translators, the first %s is the medium name
en: %s: empty
nl: %s: leeg

en: Searching for available discs
nl: Beschikbare schijven zoeken

en: No disc available
nl: Geen schijf beschikbaar

note: Translators: this is hour minute second like '2 h 14 min 25'
en: %s h %s min %s
nl: %s u %s min %s

note: Translators: this is hour minute like '2 h 14'
en: %s h %s
nl: %s u %s

note: Translators: this is hour like '2 h'
en: %s h
nl: %s u

en: The disc mount point could not be retrieved
nl: De schijfkoppellocatie kon niet opgevraagd worden.

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and Blank is an adjective.
en: Blank disc (%s)
nl: Lege schijf (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type.
en: Audio and data disc (%s)
nl: %s (audio en data)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type. NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_ . * The %s is the date
en: Audio disc (%s)
nl: Audioschijf (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type. NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_ otherwise it gets truncated. * The %s is the date
en: Data disc (%s)
nl: Dataschijf (%s)

en: It does not appear to be a valid ISO image
nl: Dit lijkt geen geldig ISO-bestand te zijn.

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Size mismatch
nl: Grootte komt niet overeen

en: Type mismatch
nl: Type komt niet overeen

en: Bad argument
nl: Ongeldig argument

en: Outrange address
nl: Adres buiten bereik

en: Invalid address
nl: Ongeldig adres

en: Invalid command
nl: Ongeldig commando

en: Invalid parameter in command
nl: Ongeldige parameter in het commando

en: Invalid field in command
nl: Ongeldig veld in commando

en: The device timed out
nl: Het apparaat antwoordde niet op tijd

en: Key not established
nl: Sleutel niet overgeengekomen

en: Invalid track mode
nl: Ongeldige track-modus

en: _Hide changes
nl: Wijzigingen _verbergen

en: _Show changes
nl: Wijzigingen _weergeven

en: The file does not appear to be a playlist
nl: het bestand lijkt geen afspeellijst te zijn

en: _Color
nl: _Kleur

en: Solid color
nl: Effen kleur

en: Horizontal gradient
nl: Horizontaal kleurverloop

en: Vertical gradient
nl: Verticaal kleurverloop

note: second part Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: _Image
nl: I_mage

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image path:
nl: Pad naar imagebestand:

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Choose an image
nl: Een imagebestand kiezen

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image style:
nl: Imagestijl:

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Tiled
nl: Tegelpatroon

en: Scaled
nl: Geschaald

en: Background Properties
nl: Achtergrondeigenschappen

en: Print
nl: Afdrukken

en: Bac_kground Properties
nl: Achte_rgrondinstellingen

en: Background properties
nl: Achtergrondeigenschappen

en: Align right
nl: Rechts uitlijnen

en: Center
nl: Midden

en: Align left
nl: Links uitlijnen

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Italic
nl: Cursief

en: Bold
nl: Vet

en: Font family and size
nl: Lettertype-familie en grootte

en: _Text Color
nl: _Tekstkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Cover Editor
nl: Hoesjesbewerker

en: Set Bac_kground Properties
nl: Achte_rgrondeigenschappen instellen

en: SIDES
nl: ZIJDEN

en: BACK COVER
nl: ACHTERKANT

en: FRONT COVER
nl: VOORKANT

note: Translators: This is an image, * a picture, not a "Disc Image"
en: The image could not be loaded.
nl: Het imagebestand kon niet geladen worden.

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
nl: ‘%s’ kon niet door GStreamer gebruikt worden

note: Translators: %s is the name of the object (as in * GObject) from the Gstreamer library that could * not be created
en: %s element could not be created
nl: %s-element kon niet aangemaakt worden

en: Display debug statements on stdout for Burner utilities library
nl: Debugcommando's tonen op stdout voor de Burner-mediabibliotheek

en: Burner utilities library
nl: Burner's mediabibliotheek

en: Display options for Burner-utils library
nl: Opties voor Burner-mediabibliotheek tonen

en: Pick a Color
nl: Kies een kleur

en: CD/DVD Creator
nl: Cd's/dvd's branden

en: Create CDs and DVDs
nl: Cd's en dvd's maken

en: Medium Icon
nl: Gemiddeld pictogram

[ctx: picture]
note: Translators: this is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image files
nl: Imagebestanden

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: CD/DVD Creator Folder
nl: Map voor cd/dvd-schrijven

en: Disc Name:
nl: Schijfnaam:

note: Translators: be careful, anything longer than the English will likely * not fit on small Nautilus windows
en: Drag or copy files below to write them to disc
nl: Sleep of kopieer bestanden om ze naar schijf te schrijven

en: Write to Disc
nl: Naar schijf schrijven

en: Write contents to a CD or DVD
nl: Brand inhoud naar een cd of dvd

en: Copy Disc
nl: Schijf kopiëren

en: _Write to Disc…
nl: Naar schijf _schrijven…

en: Write disc image to a CD or DVD
nl: Imagebestand op een cd of dvd branden

en: _Copy Disc…
nl: Schijf _kopiëren…

en: Create a copy of this CD or DVD
nl: Een kopie van deze cd of dvd maken

en: _Blank Disc…
nl: Schijf _wissen...

en: Blank this CD or DVD
nl: Wis deze cd of dvd

en: _Check Disc…
nl: Schijf _controleren…

en: Check the data integrity on this CD or DVD
nl: Controleer de integriteit van de data op deze cd of dvd

en: Data could not be read (%s)
nl: Data kon niet gelezen worden (%s)

en: Data could not be written (%s)
nl: Data kon niet geschreven worden (%s)

en: Generates .cue files from audio
nl: Genereert .cue-bestanden van audio

en: cdrdao burning suite
nl: cdrdao brand-suite

en: Copying audio track
nl: Audiotrack kopiëren

en: Copying data track
nl: Datatrack kopiëren

en: Analysing track %02i
nl: Track %02i onderzoeken

en: You do not have the required permissions to use this drive
nl: U hebt niet de benodigde rechten om dit station te gebruiken

en: Converting toc file
nl: Toc-bestand omzetten

en: Copies, burns and blanks CDs
nl: Kopieert, brandt en wist cd's.

en: Enable the "--driver generic-mmc-raw" flag (see cdrdao manual)
nl: Activeer de "--driver generic-mmc-raw"-vlag (zie cdrdao-handleiding)

en: cdrkit burning suite
nl: cdrkit brand-suite

en: Last session import failed
nl: Laatste sessie-import mislukt

en: An image could not be created
nl: Er kon geen imagebestand worden aangemaakt

en: This version of genisoimage is not supported
nl: Deze versie van genisoimage lijkt niet te worden ondersteund

en: Some files have invalid filenames
nl: Bepaalde bestanden hebben ongeldige bestandsnamen

en: Unknown character encoding
nl: Onbekende teken-codering

en: There is no space left on the device
nl: Er is geen vrije ruimte meer op de schijf

en: Creates disc images from a file selection
nl: Maakt een imagebestand van een bestandsselectie

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
nl: De geselecteerde locatie heeft niet genoeg vrije ruimte om het imagebestand op te slaan

en: Copies any disc to a disc image
nl: Kopieert elke schijf naar een schijf-imagebestand

en: An error occurred while writing to disc
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het schrijven naar de schijf

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
nl: Het systeem is te traag om de cd op deze snelheid te branden. Probeer een lagere snelheid

note: Translators: %s is the number of the track
en: Writing track %s
nl: Track %s schrijven

en: Formatting disc
nl: Schijf formatteren

en: Writing cue sheet
nl: Cue-sheet word weggeschreven

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
nl: De schijf moet opnieuw geladen worden alvorens beschreven te worden

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
nl: Brandt, wist en formatteert cd's en dvd's

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
nl: Activeer de "-immed"-vlag (zie wodim handleiding)

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
nl: Minimale vulverhouding van stationsbuffer (in %) (zie de wodim-handleiding):

en: Copying audio track %02d
nl: Audio-nummer %02d aan het kopiëren

en: Preparing to copy audio disc
nl: Kopiëren van audio-cd voorbereiden

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
nl: Kopieer nummers met alle bijbehorende informatie van een audio-cd

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
nl: Brandt, wist en formatteert cd's, dvd's en bd's

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
nl: Activeer de "-immed"-vlag (zie cdrecord handleiding)

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
nl: Minimale drive-buffer capaciteit (in %%) (zie cdrecord handleiding)

en: cdrtools burning suite
nl: cdrtools brand-suite

en: This version of mkisofs is not supported
nl: Deze versie van mkisofs wordt niet ondersteund

en: File "%s" could not be opened (%s)
nl: Bestand ‘%s’ kon niet geopend worden (%s)

en: Creating checksum for image files
nl: Controlesom voor imagebestanden aanmaken

en: No checksum file could be found on the disc
nl: Er kon geen controlesom-bestand gevonden worden op de schijf

en: Checking file integrity
nl: Bestandsintegriteit controleren

en: File "%s" could not be opened
nl: Bestand ‘%s’ kon niet geopend worden

en: Some files may be corrupted on the disc
nl: Bepaalde bestanden op de schijf zijn mogelijk beschadigd

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: File Checksum
nl: Controlesom

en: Checks file integrities on a disc
nl: Controleer bestandsintegriteit op een schijf

en: Hashing algorithm to be used:
nl: Te gebruiken hash-algoritme:

note: Translators: first %s is the filename, second %s * is the error generated from errno Translators: first %s is the filename, second %s is the error * generated from errno
en: "%s" could not be opened (%s)
nl: ‘%s’ kon niet geopend worden (%s)

en: Creating image checksum
nl: Controlesom van het imagebestand aanmaken

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: Image Checksum
nl: Controlesom imagebestand

en: Checks disc integrity after it is burnt
nl: Controleer de schijfintegriteit na het branden

en: Creating file layout
nl: Bestandsopmaak aanmaken

en: Creates disc images suitable for video DVDs
nl: Maakt imagebestanden aan geschikt voor video-dvd's

note: Translators: %s is the path to a drive. "regionset %s" * should be left as is just like "DVDCSS_METHOD=title * burner --no-existing-session"
en: Error while retrieving a key used for encryption. You may solve such a problem with one of the following methods: in a terminal either set the proper DVD region code for your CD/DVD player with the "regionset %s" command or run the "DVDCSS_METHOD=title burner --no-existing-session" command
nl: Fout bij het opvragen van een encryptiesleutel. U kunt dit probleem waarschijnlijk op een van de volgende manieren oplossen. U kunt in een terminalvenster de juiste DVD-regiocode voor de cd/dvd-speler instellen met de opdrachtregel ‘regionset %s’ of deze toepassing starten met ‘DVDCSS_METHOD=title burner --no-existing-session’.

en: Retrieving DVD keys
nl: Dvd-sleutels verkrijgen

en: Video DVD could not be opened
nl: Video-dvd kon niet geopend worden

en: Error while reading video DVD (%s)
nl: Fout bij lezen video-dvd (%s)

en: Copying video DVD
nl: Video-dvd kopiëren

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
nl: Kopieert CSS-versleutelde video-dvd's naar een imagebestand

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
nl: Wist en formatteert herschrijfbare dvd's en bd's

en: Burns and blanks DVDs and BDs
nl: Brandt en wist dvd's en bd's

en: Allow DAO use
nl: DAO-gebruik toestaan

en: growisofs burning suite
nl: growisofs brand-suite

en: libburn track could not be created
nl: libburn-nummer kon niet aangemaakt worden

en: libburn library could not be initialized
nl: libburn-bibliotheek kon niet geïnitialiseerd worden.

en: The drive address could not be retrieved
nl: Het adres van het station kon niet bepaald worden

en: Writing track %02i
nl: Nummer %02i aan het schrijven

en: libburnia burning suite
nl: libburnia brand-suite

en: Volume could not be created
nl: Volume kon niet aangemaakt worden

en: libisofs could not be initialized.
nl: libisofs kon niet geïnitialiseerd worden.

en: Read options could not be created
nl: Leesopties konden niet aangemaakt worden

note: Translators: %s is the path
en: No parent could be found in the tree for the path "%s"
nl: Er kon geen ouder gevonden worden in de structuur voor het pad ‘%s’

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
nl: libisofs gaf een foutmelding bij het aanmaken van map ‘%s’

en: libisofs reported an error while adding contents to directory "%s" (%x)
nl: libisofs gaf een foutmelding bij het toevoegen van inhoud aan map ‘%s’ (%x)

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
nl: libisofs gaf een foutmelding bij het toevoegen van bestand aan pad ‘%s’

en: Copying checksum file
nl: Bestand met controlesom kopiëren

en: Copying files locally
nl: Bestanden lokaal kopiëren

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: File Downloader
nl: Bestandsdownloader

en: Allows files not stored locally to be burned
nl: Hiermee kunt u niet-lokaal opgeslagen bestanden branden

en: Impossible to retrieve local file path
nl: Kon lokaal bestandspad niet opvragen

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
nl: Hiermee kunt u bestanden die in de ‘cd/dvd creator folder’ van nautilus geplaatst zijn branden

note: Translators: This message is sent * when burner could not link together * two gstreamer plugins so that one * sends its data to the second for further * processing. This data transmission is * done through a pad. Maybe this is a bit * too technical and should be removed?
en: Impossible to link plugin pads
nl: Kon plug-in datapaden niet verbinden

en: Normalizing tracks
nl: Tracks normaliseren

en: Normalization
nl: Normaliseren

en: Sets consistent sound levels between tracks
nl: Stelt consistent geluidsniveau tussen nummers in

note: Translators: %s is the string error from errno
en: Error while padding file (%s)
nl: Fout bij het verlengen van bestand (%s)

en: Error while getting duration
nl: Fout bij het opvragen van de lengte

en: Analysing "%s"
nl: Analyseren van ‘%s’

en: Transcoding "%s"
nl: Transcoderen van ‘%s’

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
nl: Converteert elk muziekbestand naar een formaat geschikt voor audio-cd's

en: Converting video file to MPEG2
nl: Videobestand omzetten naar MPEG2

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
nl: Zet elk videobestand om naar een geschikt formaat voor video-dvd's

en: Creates disc images suitable for SVCDs
nl: Maakt een imagebestand aan geschikt voor svcd's

en: Create a data CD/DVD
nl: Een data-cd/dvd maken

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
nl: Een cd/dvd maken die alle soorten data kan bevatten en alleen op een computer gelezen kan worden

note: {N_("Audi_o project"), N_("Create a traditional audio CD"), N_("Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos"), "media-optical-audio-new", BURNER_PROJECT_TYPE_AUDIO},
en: D_ata project
nl: D_ataproject

note: {N_("_Video project"), N_("Create a video DVD or an SVCD"), N_("Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers"), "media-optical-video-new", BURNER_PROJECT_TYPE_VIDEO}, {N_("Disc _copy"), N_("Create 1:1 copy of a CD/DVD"), N_("Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your h
en: Burn _image
nl: Imagebestand _branden

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
nl: Een bestaande cd/dvd-image op een schijf branden

en: _View
nl: Beel_d

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Tools
nl: E_xtra

en: _Help
nl: _Hulp

en: P_lugins
nl: _Plug-ins

en: Choose plugins for Burner
nl: Kies plug-ins voor Burner

en: E_ject
nl: _Uitwerpen

en: Eject a disc
nl: Een schijf uitwerpen

en: _Blank…
nl: _Leegmaken…

en: Blank a disc
nl: Een schijf leegmaken

en: _Check Integrity…
nl: Integriteit _controleren...

en: Check data integrity of disc
nl: De data-integriteit van de schijf controleren

en: Quit Burner
nl: Burner afsluiten

en: _Contents
nl: In_houd

en: Display help
nl: Hulp tonen

en: About
nl: I_nfo

en: Disc Burner
nl: Cd's branden

en: Error while loading the project
nl: Fout bij laden van project

en: Please add files to the project.
nl: U kunt nu bestanden aan het project toevoegen.

en: The project is empty
nl: Het project is leeg

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
nl: Een eenvoudig te gebruiken cd/dvd-brandtoepassing voor Gnome

en: Burner Homepage
nl: Burner-website

en: The project "%s" does not exist
nl: Het project ‘%s’ bestaat niet

en: _Recent Projects
nl: _Recente projecten

en: Display the projects recently opened
nl: Onlangs geopende projecten tonen

en: Open the selected files
nl: Geselecteerde bestanden openen

en: _Edit Information…
nl: Informatie be_werken...

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
nl: Bewerk de nummerinformatie (begin, einde, auteur, etc.)

en: Remove the selected files from the project
nl: Geselecteerde bestanden uit het project verwijderen

en: Paste files
nl: Plak bestanden

en: Add the files stored in the clipboard
nl: Bestanden van het klembord toevoegen

en: I_nsert a Pause
nl: Pauze i_nvoegen

en: Add a 2 second pause after the track
nl: Een pauze van 2 seconden toevoegen na de track

en: _Split Track…
nl: Nummer _splitsen

en: Split the selected track
nl: Geselecteerde track splitsen

en: Pause
nl: Pauze

en: Split
nl: Splitsen

en: Title
nl: Titel

en: Artist
nl: Artiest

en: Length
nl: Lengte

en: The track will be padded at its end.
nl: De track zal aan het einde verlengd worden.

en: The track is shorter than 6 seconds
nl: De track is korter dan 6 seconden

en: Make sure the appropriate codec is installed
nl: Controleer of een geschikte codec geïnstalleerd is

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
nl: Wilt u ‘%s’ toevoegen, dit is een videobestand.

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
nl: Dit bestand is een videobestand. Hiervan kan enkel het audiogedeelte naar de schijf geschreven worden.

en: _Discard File
nl: Bestand _negeren

en: _Add File
nl: Bestand _toevoegen

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
nl: Wilt u naar audiobestanden zoeken binnen deze map?

en: Search _Directory
nl: _Map doorzoeken

en: "%s" could not be opened.
nl: ‘%s’ kon niet geopend worden.

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
nl: Wilt u een audio-cd met dst-nummers aanmaken?

en: Some of the selected songs are suitable for creating DTS tracks.
    This type of audio CD track provides a higher quality of sound but can only be played by specific digital players.
    Note: if you agree, normalization will not be applied to these tracks.
nl: Sommige van de geselecteerde nummers zijn geschikt om dts-nummers mee te maken.
    Dit type audio-cd heeft een hogere geluidskwaliteit maar kan alleen met speciale digitale spelers beluisterd worden.
    Let op: als u akkoord gaat zullen deze nummers niet genormaliseerd worden.

en: Create _Regular Tracks
nl: No_rmale nummers aanmaken

en: Click here to burn all songs as regular tracks
nl: Klik hier om alle liedjes als normale nummers te branden

en: Create _DTS Tracks
nl: _Dts-nummers aanmaken

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
nl: Klik hier om alle geschikte liedjes als dts-track te branden

en: Select one song only please.
nl: Gelieve slechts een enkel nummer te selecteren.

en: Impossible to split more than one song at a time
nl: Het is niet mogelijk meer dan een nummer tegelijkertijd te splitsen.

en: Open the specified project
nl: Het opgegeven project openen

en: Set the drive to be used for burning
nl: Kies de drive die voor het branden gebruikt moet worden

en: DEVICE PATH
nl: PAD NAAR APPARAAT

en: Create an image file instead of burning
nl: Maak een imagebestand in plaats van het branden

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
nl: Een dataproject aanmaken met de via de opdrachtprompt meegegeven URI's

en: Copy a disc
nl: Een schijf kopiëren

en: PATH TO DEVICE
nl: PAD NAAR APPARAAT

en: Cover to use
nl: Te gebruiken hoesje

en: PATH TO COVER
nl: TE GEBRUIKEN HOESJE

en: URI of an image file to burn (autodetected)
nl: URI van een te branden imagebestand (automatisch gedetecteerd)

en: PATH TO IMAGE
nl: PAD NAAR IMAGEBESTAND

en: Force Burner to display the project selection page
nl: Forceer Burner om de projectselectiepagina te tonen

en: Open the blank disc dialog
nl: Het schijf leegmaken-venster tonen

en: Open the check disc dialog
nl: Het schijf controleren-venster tonen

en: Burn the contents of the burn:// URI
nl: Brand de inhoud van de burn:// URI

en: Start burning immediately.
nl: Begin meteen met branden.

en: Don't connect to an already-running instance
nl: Niet verbinden met een reeds actief programma

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
nl: Brand het opgegeven project en verwijder het.
    Deze optie is vooral handig voor integratie met andere programma's.

en: PATH
nl: PAD

note: Translators: the xid is a number identifying each window in the X11 * world (not Windows, MacOS X). The following sentence says that * burner will be set to be always on top of the window identified by * xid. In other words, the window with the given xid will become burner * parent as if burner was 
en: The XID of the parent window
nl: De XID van het oudervenster

note: Translators: %s is the path of drive
en: "%s" cannot write.
nl: ‘%s’ kan niet schrijven.

en: Wrong command line option.
nl: Verkeerde commandoprompt-optie.

en: Incompatible command line options used.
nl: Incompatibele commandoprompt-opties gebruikt.

en: Only one option can be given at a time
nl: Er kan slechts één optie per keer opgegeven worden

en: R_ename…
nl: _Hernoemen...

en: Rename the selected file
nl: Het geselecteerde bestand hernoemen

note: {"NewFolder", "folder-new", N_("New _Folder"), NULL, N_("Create a new empty folder"),
en: New _Folder
nl: Nieuwe _map

en: Create a new empty folder
nl: Een nieuwe map maken

en: The session could not be imported.
nl: De sessie kon niet geïmporteerd  worden.

en: The contents of the project changed since it was saved.
nl: De projectinhoud is gewijzigd sinds de laatste keer opslaan.

en: Discard the current modified project ?
nl: Wijzigen aan het huidige project verwerpen?

en: _Discard
nl: _Niet opslaan

en: Discard the current modified project
nl: Wijzigen aan het huidige project verwerpen

en: Continue with the current modified project
nl: Doorgaan met het huidige gewijzigde project

note: Translators: %s is the name of the image
en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
nl: Er is één bestand geselecteerd(‘%s’). Het is een image van een schijf en de inhoud kan gebrand worden

en: Burn as _Data
nl: Als _data branden

en: Burn as _Image
nl: Als _imagebestand branden

en: "%s" cannot be added to the selection.
nl: ‘%s’ kan niet aan de selectie toegevoegd worden.

en: It is a recursive symlink
nl: Het is een recursieve symbolische koppeling.

en: It does not exist at the specified location
nl: Het bestand kon niet gevonden worden op de opgegeven locatie.

note: Translators: %s is the name of the file
en: Do you want to replace "%s"?
nl: Wilt u ‘%s’ vervangen?

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
nl: Een bestand met deze naam bestaat al in de map. Het bestand vervangen zal de inhoud ervan overschrijven op de te branden schijf.

note: Translators: Keep means we're keeping the files that already existed * in the project. * Keep is a verb
en: Always K_eep
nl: Altijd behoud_en

note: Translators: Keep means we're keeping the files that already existed * in the project. * Keep is a verb
en: _Keep
nl: _Behouden

note: Translators: Replace means we're replacing the file that already * existed in the project with a new one with the same name. * Replace is a verb Translators: this is a verb
en: _Replace
nl: Ve_rvangen

note: Translators: Replace means we're replacing the file that already * existed in the project with a new one with the same name. * Replace is a verb
en: Al_ways Replace
nl: _Altijd vervangen

note: Translators: %s is a string describing the type of medium and the * drive it is in. It's a tooltip.
en: Import %s
nl: %s importeren

note: Translators: %s is the name of the volume to import. It's a menu * entry and toolbar button (text added later).
en: I_mport %s
nl: %s i_mporteren

note: Translators: This is a verb. It's a toolbar button.
en: I_mport
nl: I_mporteren

note: Translators: %s is the name of the volume to import
en: Do you want to import the session from "%s"?
nl: Wilt u de sessie van ‘%s’ importeren?

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
nl: Op deze manier zullen bestanden uit voorgaande sessies bruikbaar blijven na het schrijven.

en: I_mport Session
nl: Sessie i_mporteren

en: Click here to import its contents
nl: Klik hier om de inhoud te importeren

en: Please wait while the project is loading.
nl: Wacht tijdens het laden van het project.

en: _Cancel Loading
nl: Laden _annuleren

en: Cancel loading current project
nl: Laden van het huidige project annuleren

en: File Renaming
nl: Bestanden hernoemen

en: _Rename
nl: _Hernoemen

en: Renaming mode
nl: Hernoemingsmodus

en: Files
nl: Bestanden

en: Size
nl: Grootte

en: Description
nl: Beschrijving

en: Space
nl: Ruimte

en: The disc in "%s" cannot be ejected
nl: De schijf in ‘%s’ kan niet uitgeworpen worden

en: _Eject
nl: Uitw_erpen

en: Eject Disc
nl: Schijf uitwerpen

en: Audio files
nl: Audiobestanden

en: Movies
nl: Films

en: No file filtered
nl: Geen bestand gefilterd

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
nl[0]: De lijst met ge_filterde bestanden verbergen (%d bestand)
nl[1]: De lijst met ge_filterde bestanden verbergen (%d bestanden)

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
nl[0]: De lijst met ge_filterde bestanden weergeven (%d bestand)
nl[1]: De lijst met ge_filterde bestanden weergeven (%d bestanden)

note: gtk_widget_add_events(priv->mainwin, GDK_BUTTON_PRESS_MASK); g_signal_connect(G_OBJECT(priv->mainwin), "button-press-event", G_CALLBACK (drag_handle), NULL);
en: Filter Options
nl: Filteropties

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
nl: Selecteer de bestanden die u wilt terugplaatsen en klik vervolgens op de knop "Terugplaatsen"

en: _Restore
nl: Te_rugplaatsen

en: Restore the selected files
nl: De geselecteerde bestanden terugplaatsen

en: _Options…
nl: _Opties...

en: Set the options for file filtering
nl: De opties voor bestandsfiltering instellen

note: filter hidden files
en: Filter _hidden files
nl: _Verborgen bestanden filteren

note: replace symlink
en: Re_place symbolic links
nl: Symbolische links _vervangen

note: filter broken symlink button
en: Filter _broken symbolic links
nl: Ver_broken verwijzingen filteren

en: P_review
nl: _Voorbeeldweergave

note: Translators: this is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Display video, audio and image preview
nl: Voorbeeld van video, audio en imagebestanden tonen

en: _Show Side Panel
nl: _Zijpaneel tonen

en: Show a side pane along the project
nl: Zijpaneel naast het project tonen

en: _Horizontal Layout
nl: _Horizontale opmaak

en: Set a horizontal layout
nl: Een horizontale opmaak instellen

en: _Vertical Layout
nl: _Verticale opmaak

en: Set a vertical layout
nl: Een verticale opmaak instellen

en: Click to close the side pane
nl: Klik om het zijpaneel te sluiten

en: <Keep current values>
nl: <Huidige waardes behouden>

en: Remove silences
nl: Verwijderde stiltes

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
nl: Deze informatie zal met behulp van CD-Text technologie op de schijf gebrand worden. Het kan door sommige cd-spelers gelezen en getoond worden.

en: Song titles
nl: Nummertitels

en: Additional song information
nl: Extra nummerinformatie

en: Artist:
nl: Artiest:

en: Composer:
nl: Componist:

en: Pause length:
nl: Duur pauze:

en: Gives the length of the pause that should follow the track
nl: Geeft de duur van de pauze die na de track moet komen

en: Song Information
nl: Nummerinformatie

note: No Preview view
en: No preview
nl: Geen voorbeeld

en: Error parsing playlist "%s".
nl: Fout bij het verwerken van afspeellijst ‘%s’.

note: Translators: %d is the number of songs
en: %d song | %d songs
nl[0]: %d nummer
nl[1]: %d nummers

en: Select Playlist
nl: Afspeellijst selecteren

en: Playlists
nl: Afspeellijsten

en: Number of Songs
nl: Aantal nummers

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: _About
nl: I_nfo

en: C_onfigure
nl: C_onfigureren

en: A_ctivate
nl: In_schakelen

en: Ac_tivate All
nl: _Alles inschakelen

en: _Deactivate All
nl: Alles _uitschakelen

note: Use the translated name for the plugin.
en: Options for plugin %s
nl: Opties voor plug-in %s

en: Burner Plugins
nl: Burner-plugins

en: Save current project
nl: Huidige project opslaan

en: Save _As…
nl: Opslaan _als…

en: Save current project to a different location
nl: Het huidige project op een andere locatie opslaan

en: _Add Files
nl: Bestanden _toevoegen

en: Add files to the project
nl: Bestanden aan het project toevoegen

en: _Remove Files
nl: Bestanden _verwijderen

note: Translators: "empty" is a verb here
en: E_mpty Project
nl: Project _leegmaken

en: Remove all files from the project
nl: Alle bestanden van het project verwijderen

en: _Burn…
nl: _Branden...

en: Burn the disc
nl: De schijf branden

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
nl: Druk op de "Toevoegen"-knop om bestanden toe te voegen of sleep ze naar dit gebied

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
nl: Verwijder bestanden door ze te selecteren en vervolgens op de "Verwijder"-knop te drukken of de "Delete"-toets in te drukken

en: Estimated project size: %s
nl: Geschatte projectgrootte: %s

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
nl: Het project is te groot voor de schijf, zelfs met de overburn-optie.

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
nl: Het project is te groot voor de schijf en u moet bestanden van het project verwijderen.
    U wilt deze optie mogelijk gebruiken als u 90 of 100 min cd-R(W)'s gebruikt die niet goed herkent kunnen worden en daarom de overburn-optie nodig hebben.
    Let op: Deze optie kan fouten veroorzaken

en: Start to burn the contents of the selection
nl: Beginnen met branden van de selectie

en: Please add songs to the project.
nl: U kunt nu nummers aan het project toevoegen.

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
nl: Weet u zeker dat u een nieuw project wilt maken en het huidige project wilt weggooien?

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
nl: Als u ervoor kiest een nieuw leeg project te starten zullen alle veranderingen verloren gaan.

en: _Discard Changes
nl: Wijzigingen _verwerpen

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
nl: Wilt u de bestandsselectie verwerpen of deze aan het nieuwe project toevoegen?

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
nl: Als u ervoor kies een nieuw leeg project te starten zal de bestandsselectie verworpen worden.

en: _Discard File Selection
nl: Bestandsselectie ve_rwerpen

en: _Keep File Selection
nl: Bestandsselectie _behouden

en: _Discard Project
nl: Project _verwerpen

en: Select Files
nl: Bestanden selecteren

en: Do you really want to empty the current project?
nl: Weet u zeker dat u het huidige project wilt leegmaken?

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
nl: Als u een project leegmaakt, worden alle bestanden in het huidige project gewist. Alle wijzigingen zullen verloren gaan. Merk op dat de bestanden niet daadwerkelijk van de computer verwijderd worden: ze zullen hier alleen niet meer getoond worden.

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Remove
nl: Ve_rwijderen

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Data Disc)
nl: Burner — %s (Gegevensschijf)

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Audio Disc)
nl: Burner — %s (Audioschijf)

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Video Disc)
nl: Burner — %s (Videoschijf)

en: Your project has not been saved.
nl: Uw project is niet opgeslagen.

en: Save the changes of current project before closing?
nl: Wilt u het huidige project opslaan alvorens af te sluiten?

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
nl: Als u niet opslaat, zullen wijzigingen permanent verloren gaan.

en: Cl_ose Without Saving
nl: Afs_luiten zonder opslaan

en: Save Current Project
nl: Huidige project opslaan

en: Save project as a Burner audio project
nl: Project als Burner-audio-project opslaan

en: Save project as a plain text list
nl: Project opslaan als platte tekst

en: Save project as a PLS playlist
nl: Project opslaan als PLS-afspeellijst

en: Save project as an M3U playlist
nl: Project opslaan als M3U-afspeellijst

en: Save project as an XSPF playlist
nl: Project als een XSPF-afspeellijst opslaan

en: Save project as an iriver playlist
nl: Project als een iriver-afspeellijst opslaan

en: _Cover Editor
nl: _Hoesjesbewerker

en: Design and print covers for CDs
nl: Cd-hoesjes ontwerpen en afdrukken

en: _New Project
nl: _Nieuw project

en: Create a new project
nl: Een nieuw project aanmaken

en: _Empty Project
nl: Project l_eegmaken

en: Let you choose your new project
nl: Laat u een nieuw project kiezen

en: New _Audio Project
nl: Nieuw _audioproject

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
nl: Een reguliere audio-cd maken die afspeelbaar is op computers en muziekinstallaties

en: New _Data Project
nl: Nieuw _dataproject

en: New _Video Project
nl: Nieuw _videoproject

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
nl: Een video-dvd of svcd aanmaken die leesbaar is op TV-lezers

en: Copy _Disc…
nl: Schijf _kopiëren...

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
nl: Een een-op-een-kopie maken van een audio-cd of data-cd/dvd op uw harde schijf of op een andere cd/dvd

en: _Burn Image…
nl: Imagebestand _branden...

en: _Open…
nl: _Openen...

en: Open a project
nl: Een project openen

note: Translators: the %s is a string representing the total size * of the file selection
en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
nl[0]: %d bestand geselecteerd (%s)
nl[1]: %d bestanden geselecteerd (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
nl[0]: %d bestand wordt ondersteund (%s)
nl[1]: %d bestanden worden ondersteund (%s)

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
nl[0]: %d bestand kan worden toegevoegd (%s)
nl[1]: %d bestanden kunnen worden toegevoegd (%s)

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
nl[0]: Er kan geen bestand worden toegevoegd (%i geselecteerd bestand)
nl[1]: Er kunnen geen bestanden worden toegevoegd (%i geselecteerde bestanden)

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
nl[0]: Geen enkel bestand wordt ondersteund (%i geselecteerd bestand)
nl[1]: Geen enkel bestand wordt ondersteund (%i geselecteerde bestanden)

en: No file selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: Open Project
nl: Project openen

en: _New
nl: _Nieuw

en: _Open
nl: _Openen

en: Browse the file system
nl: Door het bestandssysteem bladeren

en: Display playlists and their contents
nl: Afspeellijsten en hun inhoud tonen

[ctx: picture]
note: Translators: this is a picture not * a disc image
en: Please select another image.
nl: Kies een ander imagebestand.

note: NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_. * The %s is the date
en: Video disc (%s)
nl: Videoschijf (%s)

en: Error while loading the project.
nl: Fout bij laden van project.

en: The project could not be opened
nl: Het project kon niet geopend worden

en: The file is empty
nl: Het bestand is leeg

en: It does not seem to be a valid Burner project
nl: Dit lijkt geen geldig Burner-project te zijn

en: Last _Unsaved Project
nl: Laatste _niet opgeslagen project

en: Load the last project that was not burned and not saved
nl: Laad het laatste project dan niet gebrand en niet opgeslagen is

en: No recently used project
nl: Geen recent gebruikt project

en: Recent projects:
nl: Recente projecten:

en: Insert text
nl: Tekst invoeren

en: Delete text
nl: Tekst verwijderen

en: Substitute text
nl: Tekst wijzigen

en: Number files according to a pattern
nl: Bestanden volgens een patroon nummeren

en: Insert number sequence at beginning
nl: Plaats nummersequentie aan het begin

note: Translators: This is a verb. This is completed later
en: Insert
nl: Voeg

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the beginning".
en: at the beginning
nl: aan het begin in

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the end".
en: at the end
nl: aan het einde in

en: Delete every occurrence of
nl: Verwijder elke instantie van

note: Reminder: if this string happens to be used somewhere else in burner * we'll need a context with C_() macro Translators: this goes with above verb to say "_Replace" [Entry] * "with" [Entry].
en: with
nl: door

en: Rename to
nl: Hernoemen naar

en: {number}
nl: {nummer}

en: No file
nl: Geen bestand

en: Start and stop playing
nl: Afspelen starten en stoppen

en: Title:
nl: Titel:

en: Song start:
nl: Begin nummer:

en: Song end:
nl: Einde nummer:

en: Track length:
nl: Tracklengte:

en: Song information for track %02i
nl: Nummerinformatie voor track %02i

en: Do you really want to split the track?
nl: Weet u zeker dat u de track wilt splitsen?

en: If you split the track, the size of the new track will be shorter than 6 seconds and will be padded.
nl: Als u de track splitst, zal de nieuwe track korter duren dan 6 seconden en zal daarom aan het einde verlengd worden.

en: _Split
nl: _Splitsen

en: The track wasn't split.
nl: De track werd niet gesplitst.

en: No silence could be detected
nl: Er kon geen stilte gevonden worden

en: An error occurred while detecting silences.
nl: Er is een fout opgetreden bij het zoeken naar stiltes.

en: This will remove all previous results.
nl: Dit zal alle voorgaande resultaten verwijderen.

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
nl: Weet u zeker dat u wilt doorgaan met automatisch splitsen?

en: _Don't split
nl: _Niet splitsen

en: Do you really want to empty the slices preview?
nl: Weet u zeker dat u de de voorvertoning wilt leegmaken?

en: Re_move All
nl: _Alles verwijderen

en: Split Track
nl: Track splitsen

en: M_ethod:
nl: M_ethode:

en: Method to be used to split the track
nl: Te gebruiken methode om de track te splitsen

en: Split track manually
nl: Nummer handmatig splitsen

en: Split track in parts with a fixed length
nl: Nummer in delen met een vaste lengte splitsen

en: Split track in a fixed number of parts
nl: Nummer in een bepaald aantal delen splitsen

en: Split track for each silence
nl: Track splitsen bij iedere stilte

en: _Slice
nl: _Splitsen

en: Add a splitting point
nl: Een splitsingspunt toevoegen

note: Translators: this goes with the next (= "seconds")
en: Split this track every
nl: Splits deze track iedere

note: Translators: this goes with the previous (= "Split track every")
en: seconds
nl: seconden

note: Translators: this goes with the next (= "parts")
en: Split this track in
nl: Splits deze track in

note: Translators: this goes with the previous (= "Split this track in")
en: parts
nl: delen

en: Slicing Method
nl: Splitsingsmethode

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Mer_ge
nl: Samenvoe_gen

en: Merge a selected slice with the next selected one
nl: Een geselecteerd stuk samenvoegen met het volgende geselecteerde stuk

en: Remove the selected slices
nl: De geselecteerde stukken verwijderen

en: Clear the slices preview
nl: De voorvertoning leegmaken

en: _List of slices that are to be created:
nl: _Lijst van stukken die gemaakt zullen worden:

en: Slices Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Hours
nl: Uren

en: Minutes
nl: Minuten

en: Seconds
nl: Seconden

en: Frames (1 second = 75 frames)
nl: Frames (1 seconde = 75 frames)

en: Open the selected video
nl: Geselecteerde video openen

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
nl: Bewerk video-informatie (begin, einde, auteur, etc.)

en: Remove the selected videos from the project
nl: De geselecteerde video's uit het project verwijderen

en: Do you want to search for video files inside the directory?
nl: Wilt u naar video's zoeken in deze map?

en: _Search Directory
nl: _Zoekmap

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
nl: ‘%s’ heeft geen geschikt type voor videoprojecten.

en: Please only add files with video content
nl: Voeg a.u.b. alleen bestanden die video bevatten toe

en: Please type "%s --help" to see all available options
nl: Typ "%s --help" om alle beschikbare opties te zien
