burner master - en to sl_SI translation catalogue (917 entries)

en: Burner is a application to burn CD/DVD for the GNOME Desktop. It is designed to be as simple as possible and has some unique features to enable users to create their discs easily and quickly.
sl_SI: Burner je program za zapisovanje nosilcev CD/DVD za namizje GNOME. Zasnovan je kot orodje, ki je enostavno za uporabo. Uporabnikom omogoča hitro in enostavno ustvarjanje in zapisovanje vsebine.

en: Burner can create, copy and burn Data and Audio CD/DVDs. It fully supports CD-TEXT, multisession and joliet extensions. You can simply drag and drop files from other local applications or from remote shared drives to easily burn them to a disc.
sl_SI: Program omogoča ustvarjanje, kopiranje in zapisovanje podatkovnih in zvočnih nosilcev CD in DVD. Omogoča polno podporo besedila CD-TEXT, zapisuje nosilce z več sledmi in z razširitvami joliet. Vsebino enostavno povlečemo in spustimo v programsko okno iz diska ali oddaljenega mesta in datoteke zapišemo..

en: Disc Burner and Copier
sl_SI: Zapisovalnik in kopirnik diskov

en: Create and copy CDs and DVDs
sl_SI: CD/DVD ustvarjanje in kopiranje

en: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;
sl_SI: disk;cdrom;dvd;blueray;nosilec;avdio;zvok;video;posnetki;odtisi;

en: Burner Disc Burner
sl_SI: Zapisovalnik Burner

en: Open a New Window
sl_SI: Odpri novo okno

en: Burn an Image File
sl_SI: Zapiši datoteko odtisa

en: Burner project file
sl_SI: Datoteka projekta Burner

en: Should Nautilus extension output debug statements
sl_SI: Ali naj Nautilusova razširitev izpisuje poročilo o razhroščevanju

en: Should Nautilus extension output debug statements. The value should be set to true if it should.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da Nautilusova razširitev odvaja izpis razhroščevanja

en: The type of checksum used for images
sl_SI: Vrsta nadzorne vsote uporabljena za datoteke odtisov

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
sl_SI: Vrednost 0 določa razpršilo MD5, 1 določa SHA1 in 2 razpršilo SHA256

en: The type of checksum used for files
sl_SI: Vrsta nadzorne vsote uporabljena za datoteke

en: Directory to use for temporary files
sl_SI: Mapa za shranjevanje začasnih datotek

en: Contains the path to the directory where burner should store temporary files. If that value is empty, the default directory set for glib will be used.
sl_SI: Vključuje absolutno pot do mape, kjer program shranjuje začasne datoteke. V kolikor je vrednost prazna, bo uporabljena privzeta mapa, določena za glib.

en: Favourite burn engine
sl_SI: Priljubljen pogon zapisovanja

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
sl_SI: Vsebuje ime nameščenega orodja za zapisovanje, ki bo po vsej verjetnosti uporabljeno.

en: White list of additional plugins to use
sl_SI: Seznam zaželenih vstavkov programa.

en: Contains the list of additional plugins Burner will use to burn discs. If set to NULL, Burner will load them all.
sl_SI: Vsebuje seznam dodatnih vstavkov, ki bodo uporabljeni za zapisovanje diskov. Z nastavitvijo NULL, naložite vse vstavke.

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
sl_SI: Omogoči zastavico  "-immed" s cdrecord

en: Whether to use the "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da bo uporabljena zastavica "--immed" z ukazom cdrecord. Možnost je treba uporabljati previdno, saj je namenjena le za nekatere pogone/nastavitve.

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
sl_SI: Ali naj bo uporabljena zastavica "-use-the-force-luke=dao" z growisofs

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, burner won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da bo uporabljena zastavica "--use-the-force-luk=dao" z ukazom growisofs. Možnost je treba uporabljati previdno, saj je namenjena le za nekatere pogone/nastavitve.

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
sl_SI: Uporabljeno v povezavi z "-immed"  zastavico pri cdrecord

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
sl_SI: Uporabljeno v povezavi z "-immed"  zastavico pri cdrecord.

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao
sl_SI: Ali naj bo uporabljena zastavica "--driver generic-mmc-raw" s cdrdao

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, burner will use it; it may be a workaround for some drives/setups.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da bo uporabljena zastavica "--driver generic-mmc-raw" z ukazom cdrdao. Možnost je treba uporabljati previdno, saj je namenjena le za nekatere pogone/nastavitve.

en: The last browsed folder while looking for images to burn
sl_SI: Nazadnje prebrskana mapa med iskanjem odtisov za zapisovanje

en: Contains the absolute path of the directory that was last browsed for images to burn
sl_SI: Vključuje absolutno pot do mape, ki je bila odprta med zadnjim zapisovanjem odtisa

en: Enable file preview
sl_SI: Omogoči predogled datotek

en: Whether to display file preview. Set to true to use it.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča prikaz predogleda datotek.

en: Should burner filter hidden files
sl_SI: Ali naj bodo skrite datoteke filtrirane

en: Should burner filter hidden files. Set to true, burner will filter hidden files.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da program Burner filtrira skrite datoteke.

en: Replace symbolic links by their targets
sl_SI: Zamenjaj simbolne povezave s ciljnimi datotekami.

en: Should burner replace symbolic links by their target files in the project. Set to true, burner will replace symbolic links.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da program Burner zamenja simbolne povezave s ciljnimi datotekami projekta.

en: Should burner filter broken symbolic links
sl_SI: Ali naj da program Burner filtrira okvarjene simbolne povezave

en: Should burner filter broken symbolic links. Set to true, burner will filter broken symbolic links.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da program Burner filtrira okvarjene simbolne povezave.

en: The priority value for the plugin
sl_SI: Vrednost prednosti vstavka

en: When several plugins are available for the same task, this value is used to determine which plugin should be given priority. 0 means the plugin's native priority is used. A positive value overrides the plugin's native priority. A negative value disables the plugin.
sl_SI: Kadar je na voljo več vstavkov za enako nalogo, je s to nastavitvijo mogoče določiti prednost vstavkov. Vrednost 0 pomeni, da bo privzeto uporabljen izvorni vstavek. Katerakoli pozitivna številka prepiše to nastavitev. Negativna vrednost onemogoči vstavek.

en: Burning flags to be used
sl_SI: Zastavica zapisovanje za uporabo

en: This value represents the burning flags that were used in such a context the last time.
sl_SI: Vrednost predstavlja zastavice zapisovanja, ki so bile nazadnje uporabljene za enako nalogo.

en: The speed to be used
sl_SI: Uporabljena hitrost

en: This value represents the speed that was used in such a context the last time.
sl_SI: Vrednost predstavlja hitrost, ki je bila nazadnje uporabljana za enako nalogo.

en: Menu
sl_SI: Meni

en: Cancel ongoing burning
sl_SI: Prekliči zapisovanje v teku

en: Show _Dialog
sl_SI: Pokaži _pogovorno okno

en: Show dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno

en: %s, %d%% done, %s remaining
sl_SI: %s, %d%% končano, %s preostalo

en: %s, %d%% done
sl_SI: %s, %d%% končano

en: Error while blanking.
sl_SI: Napaka med praznjenjem.

en: Blank _Again
sl_SI: _Ponovno praznjenje

en: Unknown error.
sl_SI: Neznana napaka.

en: The disc was successfully blanked.
sl_SI: Disk je bil uspešno izpraznjen.

en: The disc is ready for use.
sl_SI: Disk je pripravljen za uporabo.

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Blank
sl_SI: I_zprazni

en: _Fast blanking
sl_SI: _Hitro praznjenje

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
sl_SI: Omogoči hitro brisanje namesto dolgega natančnega praznjenja

en: Disc Blanking
sl_SI: Praznjenje diska

en: Burning CD/DVD
sl_SI: Zapisovanje CD/DVD

en: The drive is busy
sl_SI: Pogon je zaposlen

en: Make sure another application is not using it
sl_SI: Prepričajte se, da pogona ne uporablja kakšen drug program.

en: "%s" cannot be unlocked
sl_SI: "%s" ni mogoče zakleniti

en: No burner specified
sl_SI: Ni določenega zapisovalnika

en: No source drive specified
sl_SI: Ni določenega izvornega pogona

en: Ongoing copying process
sl_SI: V teku je postopek kopiranja vsebine.

en: The drive cannot be locked (%s)
sl_SI: Pogona ni mogoče zakleniti (%s)

en: The drive has no rewriting capabilities
sl_SI: Pogon nima zmožnosti za prepisovanje

en: Ongoing blanking process
sl_SI: V teku je praznjenje vsebine diska.

en: The drive cannot burn
sl_SI: S pogonom ni mogoče zapisovati

en: Ongoing burning process
sl_SI: V teku je zapisovanje vsebine.

en: Ongoing checksumming operation
sl_SI: Poteka preverjanje nadzornih vsot vsebine.

en: Merging data is impossible with this disc
sl_SI: Združevanje podatkov s to vrsto diska ni mogoče

en: Not enough space available on the disc
sl_SI: Na disku ni dovolj prostora

note: Translators: %s is the name of a missing application
en: %s (application)
sl_SI: %s (program)

note: Translators: %s is the name of a missing library
en: %s (library)
sl_SI: %s (knjižnica)

note: Translators: %s is the name of a missing GStreamer plugin
en: %s (GStreamer plugin)
sl_SI: %s (vstavek Gstreamer)

en: There is no track to burn
sl_SI: Ni sledi za zapisovanje

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
sl_SI: Namestiti je treba navedene programe in knjižnice:

en: Only one track at a time can be checked
sl_SI: Sočasno je mogoče preveriti le eno sled.

en: No format for the temporary image could be found
sl_SI: Ni mogoče najti zapisa začasnega odtisa

note: Translators: Error message saying no graft point * is specified. A graft point is the path (on the * disc) where a file from any source will be added * ("grafted")
en: An internal error occurred
sl_SI: Prišlo je do notranje napake

en: Burner notification
sl_SI: Obvestila programa

note: Translators: This string is used in the title bar %s is the action currently performed
en: %s (%i%% Done)
sl_SI: %s (%i%% končano)

en: Creating Image
sl_SI: Ustvarjanje odtisa

en: Burning DVD
sl_SI: Zapisovanje nosilca DVD

en: Copying DVD
sl_SI: Kopiranje nosilca DVD

en: Burning CD
sl_SI: Zapisovanje nosilca CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying CD"));
en: Copying CD
sl_SI: Kopiranje nosilca CD

en: Burning Disc
sl_SI: Zapisovanje diska

en: Copying Disc
sl_SI: Kopiranje diska

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Creating image"));
en: Creating image
sl_SI: Ustvarjanje odtisa

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of video DVD burning"));
en: Simulation of video DVD burning
sl_SI: Navidezno zapisovanje nosilca video DVD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning video DVD"));
en: Burning video DVD
sl_SI: Zapisovanje nosilca video DVD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data DVD burning"));
en: Simulation of data DVD burning
sl_SI: Navidezno zapisovanje podatkovnega nosilca DVD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data DVD"));
en: Burning data DVD
sl_SI: Zapisovanje podatkovnega nosilca DVD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to DVD burning")); header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data DVD copying"));
en: Simulation of data DVD copying
sl_SI: Navidezno kopiranje podatkovnega nosilca DVD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to DVD"));
en: Burning image to DVD
sl_SI: Zapisovanje odtisa na DVD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying data DVD"));
en: Copying data DVD
sl_SI: Kopiranje podatkovnega nosilca DVD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of (S)VCD burning"));
en: Simulation of (S)VCD burning
sl_SI: Navidezno zapisovanje nosilca (S)VCD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning (S)VCD"));
en: Burning (S)VCD
sl_SI: Zapisovanje nosilca (S)VCD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of audio CD burning"));
en: Simulation of audio CD burning
sl_SI: Navidezno zapisovanje zvočnega nosilca CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning audio CD"));
en: Burning audio CD
sl_SI: Zapisovanje zvočnega nosilca CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data CD burning"));
en: Simulation of data CD burning
sl_SI: Navidezno zapisovanje podatkovnega nosilca CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data CD"));
en: Burning data CD
sl_SI: Zapisovanje podatkovnega nosilca CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of CD copying"));
en: Simulation of CD copying
sl_SI: Navidezno kopiranje nosilca CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to CD burning"));
en: Simulation of image to CD burning
sl_SI: Navidezno zapisovanje odtisa na nosilec CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to CD"));
en: Burning image to CD
sl_SI: Zapisovanje odtisa na nosilec CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of video disc burning"));
en: Simulation of video disc burning
sl_SI: Navidezno zapisovanje video diska

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning video disc"));
en: Burning video disc
sl_SI: Zapisovanje video diska

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data disc burning"));
en: Simulation of data disc burning
sl_SI: Navidezno zapisovanje podatkovnega diska

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data disc"));
en: Burning data disc
sl_SI: Zapisovanje podatkovnega diska

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of disc copying"));
en: Simulation of disc copying
sl_SI: Navidezno kopiranje diska

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying disc"));
en: Copying disc
sl_SI: Kopiranje diska

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to disc burning"));
en: Simulation of image to disc burning
sl_SI: Navidezno zapisovanje odtisa na disk

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to disc"));
en: Burning image to disc
sl_SI: Zapisovanje odtisa na disk

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
sl_SI: Zamenjajte disk s prepisljivim diskom, ki vsebuje podatke.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
sl_SI: Zamenjajte disk z diskom, ki vsebuje podatke.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
sl_SI: Vstavite prepisljiv disk, ki vsebuje podatke.

en: Please insert a disc holding data.
sl_SI: Vstavite disk s podatki.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
sl_SI: Zamenjajte disk z zapisljivim nosilcem CD z vsaj %i MiB nezasedenega prostora.

en: Please replace the disc with a writable CD.
sl_SI: Zamenjajte disk z zapisljivim nosilcem CD.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
sl_SI: Vstavite zapisljiv CD z vsaj %i MiB nezasedenega prostora.

en: Please insert a writable CD.
sl_SI: Vstavite zapisljiv CD.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
sl_SI: Zamenjajte disk z zapisljivim nosilcem DVD z vsaj %i MiB nezasedenega prostora.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
sl_SI: Zamenjajte disk z zapisljivim nosilcem DVD.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
sl_SI: Vstavite zapisljiv DVD z vsaj %i MiB nezasedenega prostora.

en: Please insert a writable DVD.
sl_SI: Vstavite zapisljiv DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
sl_SI: Zamenjajte disk z zapisljivim nosilcem CD ali DVD z vsaj %i MiB nezasedenega prostora.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
sl_SI: Zamenjajte disk z zapisljivim nosilcem CD ali DVD.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
sl_SI: Vstavite zapisljiv nosilec CD ali DVD z vsaj %i MiB nezasedenega prostora.

en: Please insert a writable CD or DVD.
sl_SI: Vstavite zapisljiv nosilec CD ali DVD.

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
sl_SI: Odtis diska je bil ustvarjen na trdem disku.
    Zapisovanje se bo začelo takoj, ko bo v pogon vstavljen zapisljiv disk.

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
sl_SI: Preverjanje celovitosti podatkov se bo začelo takoj, ko bo v pogon vstavljen disk.

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
sl_SI: Ponovno vstavite disk v CD/DVD pogon.

note: Translators: %s is the name of a drive
en: "%s" is busy.
sl_SI: "%s" je zaposlen:

en: There is no disc in "%s".
sl_SI: V "%s" ni nobenega diska.

en: The disc in "%s" is not supported.
sl_SI: Disk v "%s" ni podprt.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
sl_SI: Disk v "%s" ni prepisljiv.

en: The disc in "%s" is empty.
sl_SI: Disk v "%s" je prazen.

en: The disc in "%s" is not writable.
sl_SI: Disk v "%s" ni zapisljiv.

en: Not enough space available on the disc in "%s".
sl_SI: Na disku "%s" ni dovolj prostora.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
sl_SI: Disk v "%s" mora biti ponovno naložen.

en: Please eject the disc and reload it.
sl_SI: Izvrzite disk in ga ponovno naložite.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
sl_SI: Datoteke ni mogoče ustvariti na mestu, ki je določeno za začasne datoteke

en: The image could not be created at the specified location
sl_SI: Odtisa ni mogoče ustvariti na določenem mestu.

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
sl_SI: Ali želite določiti drugo mesto za to sejo, ali želite znova poskusiti s trenutnim?

en: You may want to free some space on the disc and retry
sl_SI: Sprostite nekaj prostora na disku in poskusite znova

en: _Keep Current Location
sl_SI: _Ohrani trenutno mesto

en: _Change Location
sl_SI: _Spremeni mesto

en: Location for Image File
sl_SI: Mesto datoteke odtisa

en: Location for Temporary Files
sl_SI: Mesto začasnih datotek

en: _Replace Disc
sl_SI: _Zamenjaj disk

en: Do you really want to blank the current disc?
sl_SI: Ali res želite izprazniti trenutno vstavljeni disk?

en: The disc in the drive holds data.
sl_SI: Disk v pogonu že vsebuje podatke.

note: Translators: Blank is a verb here
en: _Blank Disc
sl_SI: I_zprazni disk

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
sl_SI: V primeru, da jih uvozite, jih bo mogoče videti in uporabljati tudi po zapisu trenutnega izbora datotek.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
sl_SI: V primeru, da ne, datoteke ne bodo vidne (jih pa bo še vedno mogoče brati).

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
sl_SI: Na disku so že zapisane datoteke. Ali jih želite uvoziti?

en: _Import
sl_SI: _Uvozi

en: Only _Append
sl_SI: Le _pripni

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
sl_SI: CD-RW diskov morda ne bo mogoče poslušati v starejših predvajalnikih, CD besedilo pa ne bo izpisano.

en: Do you want to continue anyway?
sl_SI: Ali vseeno želite nadaljevati?

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
sl_SI: Pripenjanje zvočnih sledi na CD ni priporočeno.

en: _Continue
sl_SI: _Nadaljuj

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
sl_SI: Starejši CD predvajalniki pogosto ne podpirajo CD-RW zvočnih diskov.

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
sl_SI: Zapisovanje zvočnih sledi na prepisljiv disk ni priporočeno.

note: Translators: %s is the name of a drive
en: Please eject the disc from "%s" manually.
sl_SI: Disk je treba ročno izvreči iz naprave "%s".

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
sl_SI: Diska ni mogoče samodejno izvreči, pred nadaljevanjem pa ga je treba odstraniti.

en: Do you want to replace the disc and continue?
sl_SI: Ali želite zamenjati disk in nadaljevati?

en: The currently inserted disc could not be blanked.
sl_SI: Trenutno vstavljenega diska ni mogoče izprazniti.

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
sl_SI: Ali želite nadaljevati brez polne združljivosti z Windows okoljem?

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
sl_SI: Nekatere datoteke nimajo primernih imen za polno združljivost z Windows okoljem.

en: C_ontinue
sl_SI: _Nadaljuj

en: The simulation was successful.
sl_SI: Navidezno zapisovanje je bilo uspešno.

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
sl_SI: Začetek pravega zapisovanja bo začet čez 10 sekund.

en: Burn _Now
sl_SI: _Zapiši

en: Save Current Session
sl_SI: Shrani trenutno sejo

en: An unknown error occurred.
sl_SI: Prišlo je do neznane napake.

en: Error while burning.
sl_SI: Napaka med zapisovanjem.

en: _Save Log
sl_SI: _Shrani dnevnik

en: Video DVD successfully burned
sl_SI: Video DVD je bil uspešno zapisan

en: (S)VCD successfully burned
sl_SI: (S)VCD je bil uspešno zapisan

en: Audio CD successfully burned
sl_SI: Zvočni disk je bil uspešno zapisan

en: Image successfully created
sl_SI: Odtis je bil uspešno ustvarjen

en: DVD successfully copied
sl_SI: DVD je bil uspešno kopiran

en: CD successfully copied
sl_SI: CD je bil uspešno kopiran

en: Image of DVD successfully created
sl_SI: Odtis nosilca DVD je bil uspešno ustvarjen

en: Image of CD successfully created
sl_SI: Odtis nosilca CD je bil uspešno ustvarjen

en: Image successfully burned to DVD
sl_SI: Odtis je bil uspešno zapisan na DVD

en: Image successfully burned to CD
sl_SI: Odtis je bil uspešno zapisan na CD

en: Data DVD successfully burned
sl_SI: Podatkovni DVD je bil uspešno zapisan

en: Data CD successfully burned
sl_SI: Podatkovni CD je bil uspešno zapisan

en: Copy #%i has been burned successfully.
sl_SI: Kopija #%i je bila uspešno zapisana.

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
sl_SI: Naslednja kopija bo zapisana takoj, ko bo vstavljen nov zapisljiv disk. V primeru, da ne želite zapisati nove kopije, pritisnite tipko "prekliči."

en: Create Co_ver
sl_SI: Ustvari _naslovnico

en: There are some files left to burn
sl_SI: Preostalo je nekaj datotek za zapis

en: There are some more videos left to burn
sl_SI: Preostalo je nekaj posnetkov za zapis

en: There are some more songs left to burn
sl_SI: Preostalo je nekaj skladb za zapis

en: Do you really want to quit?
sl_SI: Ali zares želite končati?

en: Interrupting the process may make disc unusable.
sl_SI: Prekinitev postopka lahko naredi disk neuporaben.

en: C_ontinue Burning
sl_SI: _Nadaljevanje zapisovanja

en: _Cancel Burning
sl_SI: _Preklic zapisovanja

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
sl_SI: Vstavite zapisljiv CD ali DVD v primeru, da vsebine ne želite zapisati kot datoteko odtisa.

en: Create _Image
sl_SI: Ustvari _odtis

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Copy
sl_SI: _Kopiraj

en: Make _Several Copies
sl_SI: _Ustvari več kopij

note: Translators: This is a verb, an action gtk_dialog_add_button (GTK_DIALOG (dialog), _("Burn _Several Copies"), GTK_RESPONSE_ACCEPT);
en: _Burn
sl_SI: _Zapiši

en: Burn _Several Copies
sl_SI: _Zapiši več diskov

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
sl_SI: Ali želite zapisati izbor datotek na več enot?

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
sl_SI: Velikost projekta je prevelika za disk tudi, če je vključena možnost zapisovanja preko nazivne vrednosti.

en: _Burn Several Discs
sl_SI: _Zapisovanje več diskov

en: Burn the selection of files across several media
sl_SI: Zapiši izbrane datoteke preko več diskov

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
sl_SI: Izberite drug CD ali DVD ali pa vstavite novega.

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
sl_SI: Podrobnosti sledi (avtor, izvajalec, ...) ne bodo zapisane na disk.

en: This is not supported by the current active burning backend.
sl_SI: Možnost ni podprta pri trenutno dejavnem hrbtnem programu za zapisovanje.

en: Please add files.
sl_SI: Dodajte datoteke.

en: There are no files to write to disc
sl_SI: Ni izbranih datotek za zapis na disk.

en: Please add songs.
sl_SI: Dodajte skladbe.

en: There are no songs to write to disc
sl_SI: Na voljo ni nobene skladbe za zapisovanje na disk

en: Please add videos.
sl_SI: Dodajte video.

en: There are no videos to write to disc
sl_SI: Na voljo ni nobenega videa za zapisovanje na disk

en: There is no inserted disc to copy.
sl_SI: Ni vstavljenega diska za kopiranje

en: Please select a disc image.
sl_SI: Izberite odtis diska.

en: There is no selected disc image.
sl_SI: Ni izbranega odtisa diska.

[ctx: disc]
note: Translators: this is a disc image not a picture Translators: this is a disc image, not a picture
en: Please select another image.
sl_SI: Izberite drug odtis.

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
sl_SI: Ni videti kot veljavna datoteka odtisa oziroma veljavna datoteka cue.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
sl_SI: Vstavite disk, ki ni zaščiten pred zapisovanjem.

en: All required applications and libraries are not installed.
sl_SI: Vsi zahtevani programi in paketi niso nameščeni.

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
sl_SI: Zamenjajte disk s podprtim CD-jem ali DVD-jem.

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
sl_SI: Ali želite zapisati disk preko njegove nazivne vrednosti?

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
sl_SI: Velikost projekta je večja od nazivne vrednosti diska, zato je treba iz projekta odstraniti nekaj datotek.
    Možnost lahko uporabite, kadar imate na voljo 90 ali 100 minutni CD-R(W), ki ga predvajalniki samodejno ne prepoznajo.
    OPOMBA: Neustrezna uporaba lahko vodi do napak pri zapisovanju.

en: _Overburn
sl_SI: _Nadmerno zapisovanje

en: Burn beyond the disc's reported capacity
sl_SI: Nadmerno zapisovanje oz. zapisovanje preko nazivne zmogljivosti diska

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
sl_SI: Pogon, v katerem je izvorni disk, bo uporabljen tudi za zapisovanje.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
sl_SI: Nov zapisljiv disk bo treba vstaviti v pogon, ko bo trenutni disk do konca kopiran.

note: gtk_widget_add_events(priv->mainwin, GDK_BUTTON_PRESS_MASK); g_signal_connect(G_OBJECT(priv->mainwin), "button-press-event", G_CALLBACK (drag_handle), NULL);
en: Image Burning Setup
sl_SI: Nastavitve zapisovanja odtisov

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Select a disc to write to"));
en: Select a disc to write to
sl_SI: Izberite pogon za zapisovanje

note: gtk_widget_add_events(priv->mainwin, GDK_BUTTON_PRESS_MASK); g_signal_connect(G_OBJECT(priv->mainwin), "button-press-event", G_CALLBACK (drag_handle), NULL);
en: Disc Burning Setup
sl_SI: Nastavitve zapisovanje

en: Video Options
sl_SI: Možnosti videa

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
sl_SI: Ali želite ustvariti disk vsebine odtisa ali s celim odtisom?

note: Translators: %s is the name of the image
en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
sl_SI: Na voljo je le ena izbrana datoteka ("%s"). Ta datoteka je odtis diska, njegovo vsebino pa je mogoče zapisati.

en: Burn as _File
sl_SI: Zapiši kot _datoteko

en: Burn _Contents…
sl_SI: Zapiši _vsebino ...

note: pack everything string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Select a disc image to write"));
en: Select a disc image to write
sl_SI: Izberite odtis za zapisovanje

en: Copy CD/DVD
sl_SI: Kopiranje nosilcev CD in DVD

en: Select disc to copy
sl_SI: Izberite disk za kopiranje

en: Please install the following manually and try again:
sl_SI: Pred novim poskusom je treba ročno namestiti:

en: Unknown song
sl_SI: Neznana skladba

note: Reminder: if this string happens to be used * somewhere else in burner we'll need a * context with C_() macro Translators: %s is the name of the artist. * This text is the one written on the cover of a disc. * Before it there is the name of the song. * I had to break it because it is in a GtkTextBuf
en: by %s
sl_SI: izvajalca %s

en: "%s" cannot be read
sl_SI: "%s" ni mogoče brati

en: SVCD image
sl_SI: Odtis SVCD

en: VCD image
sl_SI: Odtis VCD

en: Video DVD image
sl_SI: Odtis Video DVD

note: Translators: this string is only used when the user * wants to copy a disc using the same destination and * source drive. It tells him that burner will use as * destination disc a new one (once the source has been * copied) which is to be inserted in the drive currently * holding the source disc
en: New disc in the burner holding the source disc
sl_SI: Nov disk v zapisovalnik, ki vsebuje izvorni disk

note: NOTE for translators, the first %s is the medium name
en: %s: not enough free space
sl_SI: %s: na voljo ni dovolj prostora

note: NOTE for translators: the first %s is the medium name, the second %s * is its available free space. "Free" here is the free space available.
en: %s: %s of free space
sl_SI: %s: %s prostora na voljo

note: Translators: the first %s is the path of the directory where burner * will store its temporary files; the second one is the size available
en: %s: %s free
sl_SI: %s: %s prosto

en: Do you really want to choose this location?
sl_SI: Ali res želite izbrati to mesto?

en: You do not have the required permission to write at this location
sl_SI: Videti je, da ni ustreznih dovoljenj za pisanje na to mesto.

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
sl_SI: Datotečni sistem ne podpira datotek večjih od 2 GiB.
    Problem lahko nastane pri zapisovanju DVD-jev in velikih odtisov.

en: Impossible to retrieve speeds
sl_SI: Ni mogoče pridobiti podatkov hitrosti

en: Maximum speed
sl_SI: Največja hitrost

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Burning speed")); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), burner_utils_pack_properties (string, priv->speed, NULL), FALSE, FALSE, 0);
en: Burning speed
sl_SI: Hitrost zapisovanja

en: _Simulate before burning
sl_SI: _Pred zapisovanjem zapiši navidezno

en: Burner will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
sl_SI: Program Burner simulira zapisovanje in v primeru, da je to uspešno, začne zares zapisovati po desetih sekundah.

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
sl_SI: Uporabi preverjanje zapisovanja (zmanjšuje tveganje napak)

en: Burn the image directly _without saving it to disc
sl_SI: Zapiši odtis neposredno, brez predhodnega _shranjevanja na disk

en: Leave the disc _open to add other files later
sl_SI: Pusti zapis _odprt za kasnejše dodajanje datotek

en: Allow one to add more data to the disc later
sl_SI: Dovoli kasnejše dodajanje podatkov na disk

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Options")); title = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Options"));
en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Location for _Temporary Files
sl_SI: Mesto _začasnih datotek

en: Set the directory where to store temporary files
sl_SI: Izbor mape za shranjevanje začasnih datotek

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Temporary files"));
en: Temporary files
sl_SI: Začasne datoteke

en: Hidden file
sl_SI: Skrita datoteka

en: Unreadable file
sl_SI: Neberljiva datoteka

en: Broken symbolic link
sl_SI: Poškodovana simbolna povezava

en: Recursive symbolic link
sl_SI: Rekurzivna simbolna povezava

en: Disc image type:
sl_SI: Vrsta odtisa diska:

en: Autodetect
sl_SI: Samodejna zaznava

en: ISO9660 image
sl_SI: Odtis ISO9660

en: Readcd/Readom image
sl_SI: Odtis Readcd/Readom

en: Cue image
sl_SI: Odtis cue

en: Cdrdao image
sl_SI: Odtis cdrdao

en: Properties of %s
sl_SI: Lastnosti %s

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
sl_SI: Ali želite ohraniti trenutno končnico imena odtisa diska

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
sl_SI: V primeru, da se odločite obdržati končnico, programi morda ne bodo prepoznali vrste datoteke.

en: _Keep Current Extension
sl_SI: _Ohrani trenutno končnico

en: Change _Extension
sl_SI: Spremeni _končnico

en: Configure recording options
sl_SI: Nastavitev možnosti zapisovanja

note: Translators: first %02i is hours, the second one is minutes and the * third one is seconds.
en: Total time: %02i:%02i:%02i
sl_SI: Skupni čas: %02i:%02i:%02i

en: Average drive speed:
sl_SI: Povprečna hitrost pogona:

note: Translators: first %02i is hours, the second one is minutes * and the third one is seconds.
en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
sl_SI: Predviden preostali čas: %02i:%02i:%02i

en: %i MiB of %i MiB
sl_SI: %i MiB od %i MiB

en: Estimated drive speed:
sl_SI: Ocenjena hitrost pogona:

note: Translators: %s is a path
en: "%s": loading
sl_SI: "%s": nalaganje

note: Translators: %s is a path and image refers to a disc image
en: "%s": unknown disc image type
sl_SI: "%s": neznana vrsta odtisa

note: This is hackish and meant to avoid ellipsization to make the * label too small. Translators: this is a disc image
en: Click here to select a disc _image
sl_SI: Kliknite za izbor _odtisa diska.

en: Select Disc Image
sl_SI: Izbor datoteke odtisa

en: All files
sl_SI: Vse datoteke

[ctx: disc]
note: Translators: this a disc image here
en: Image files
sl_SI: Datoteke odtisov

en: Image type:
sl_SI: Vrsta odtisa:

en: Estimated size: %s
sl_SI: Ocenjena velikost: %s

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
sl_SI: Ali zares želite dodati "%s" v izboru?

en: The children of this directory will have 7 parent directories.
    Burner can create an image of such a file hierarchy and burn it but the disc may not be readable on all operating systems.
    Note: Such a file hierarchy is known to work on Linux.
sl_SI: Podrejena mapa ima 7 nadrejenih map.
    S programom Burner je mogoče zapisati vsebino s tako razporeditvijo ravni map, vendar diska morda ne bo mogoče brati na vseh operacijskih sistemih.
    Opomba: zapis s tako razporeditvijo ravni map deluje na Linux sistemih.

en: Ne_ver Add Such File
sl_SI: _Ne dodajaj takih datotek

en: Al_ways Add Such File
sl_SI: _Vedno dodaj take datoteke

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
sl_SI: Ali zares želite dodati "%s" v izbor in uporabiti tretjo različico standarda ISO9660 za podporo?

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
sl_SI: Velikost datoteke je nad 2 GiB. Datoteke večje od te vrednosti niso podprte s standardom ISO9660 različice 1 in 2 (ta sta najpogosteje uporabljena).
    Priporočljivo je uporabljati različico 3 standarda ISO9660, ki je podprt na večini operacijskih sistemih vključno z Linux sistemi in z vsemi različicami sistemov Windows™.
    Operacijski sistem MacOS tega standarda X ne podpira.

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
sl_SI: Ali naj bodo imena nekaterih datotek spremenjena za polno združljivost z Windows sistemi?

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
sl_SI: Imena bodo spremenjena in skrajšana na 64 znakov.

en: _Disable Full Windows Compatibility
sl_SI: _Onemogoči polno združljivost z Windows sistemi

en: _Rename for Full Windows Compatibility
sl_SI: _Preimenuj za polno združljivost z Windows sistemi

en: Size Estimation
sl_SI: Predvidevanje velikosti

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
sl_SI: Počakajte, dokler preverjanje velikosti projekta ni končano.

en: All files need to be analysed to complete this operation.
sl_SI: Vse datoteke projekta morajo biti preverjene pred končanjem dejanja.

en: Check _Again
sl_SI: _Znova preveri

en: The file integrity check could not be performed.
sl_SI: Ni mogoče izvesti preverjanja celovitosti datotek.

en: An unknown error occurred
sl_SI: Prišlo je do neznane napake.

en: The file integrity check was performed successfully.
sl_SI: Preverjanje celovitosti datoteke je uspešno končano.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
sl_SI: Videti je, da na disku ni pokvarjenih datotek.

en: The following files appear to be corrupted:
sl_SI: Naslednje datoteke so videti pokvarjene:

en: Corrupted Files
sl_SI: Pokvarjene datoteke

en: Downloading MD5 file
sl_SI: Prejemanje MD5 datoteke

en: "%s" is not a valid URI
sl_SI: "%s" ni veljaven naslov URI

en: No MD5 file was given.
sl_SI: Datoteka MD5 ni bila podana.

en: Use an _MD5 file to check the disc
sl_SI: Uporabi datoteko _MD5 za pregled diska

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
sl_SI: Uporabi zunanjo .md5 datoteko, ki ima shranjene nadzorne vsote odtisov

en: Open an MD5 file
sl_SI: Odpri datoteko MD5

en: _Check
sl_SI: _Preveri

en: Disc Checking
sl_SI: Preverjanje diska

en: The operation cannot be performed.
sl_SI: Dejanja ni mogoče izvesti.

en: The disc is not supported
sl_SI: Vrsta diska ni podprta.

en: The drive is empty
sl_SI: Pogon je prazen.

note: title_str = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Select a disc"));
en: Select a disc
sl_SI: Izbor diska

note: title_str = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Progress"));
en: Progress
sl_SI: Napredek

en: (loading…)
sl_SI: (nalaganje ...)

en: Empty
sl_SI: Prazno

en: Disc file
sl_SI: Datoteka diska

en: %d item | %d items
sl_SI[0]: %d predmetov
sl_SI[1]: %d predmet
sl_SI[2]: %d predmeta
sl_SI[3]: %d predmeti

en: New folder
sl_SI: Nova mapa

en: New folder %i
sl_SI: Nova mapa %i

en: Analysing files
sl_SI: Razčlenjevanje datotek

en: "%s" is a recursive symbolic link.
sl_SI: "%s" je rekurzivna simbolna povezava.

note: Translators: %s is the path of a drive
en: "%s" cannot be found.
sl_SI: "%s" ni mogoče najti.

en: Retrieving image format and size
sl_SI: Pridobivanje vrste odtisa in velikosti

note: Translators: This is a disc image
en: The format of the disc image could not be identified
sl_SI: Zapisa odtisa diska ni mogoče določiti

en: Please set it manually
sl_SI: Določite ročno.

note: Translators: %s is the name of the file that has just been deleted
en: "%s" was removed from the file system.
sl_SI: "%s" je bila odstranjena iz datotečnega sistema.

en: Directories cannot be added to video or audio discs
sl_SI: Map ni mogoče dodajati na zvočne ali video diske.

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
sl_SI: Seznamov predvajanja ni mogoče dodati na zvočne ali video diske.

note: Translators: %s is the name of the file
en: "%s" is not suitable for audio or video media
sl_SI: "%s" ni ustrezna zvočna ali slikovna datoteka za to vrsto projekta.

en: Analysing video files
sl_SI: Analiziranje video datotek

en: Video format:
sl_SI: Slikovni zapis:

en: Format used mostly on the North American continent
sl_SI: Zapis pogosto uporabljen v severni Ameriki

en: Format used mostly in Europe
sl_SI: Zapis pogosto uporabljen v Evropi

en: Native _format
sl_SI: Lastni _zapis

en: Aspect ratio:
sl_SI: Razmerje velikosti:

note: Video options for (S)VCD
en: VCD type:
sl_SI: Vrsta VCD:

en: Create an SVCD
sl_SI: Ustvari SVCD

en: Create a VCD
sl_SI: Ustvari VCD

en: Directory could not be created (%s)
sl_SI: Mape ni mogoče ustvariti (%s)

en: Getting size
sl_SI: Dobivanje velikosti

en: Writing
sl_SI: Zapisovanje

en: Blanking
sl_SI: Praznjenje

en: Creating checksum
sl_SI: Ustvarjanje nadzorne vsote

en: Copying file
sl_SI: Kopiranje datoteke

en: Analysing audio files
sl_SI: Razčlenjevanje zvočnih datotek

en: Transcoding song
sl_SI: Prekodiranje pesmi

en: Preparing to write
sl_SI: Pripravljanje na zapisovanje

en: Writing leadin
sl_SI: Zapisovanje "leadin"

en: Writing CD-Text information
sl_SI: Zapisovanje podrobnosti CD besedila

en: Finalizing
sl_SI: Zaključevanje

en: Writing leadout
sl_SI: Zapisovanje "leadout"

en: Starting to record
sl_SI: Pripravljanje na zapisovanje

en: Success
sl_SI: Uspešno zaključeno

en: Ejecting medium
sl_SI: Izmetavanje nosilca

en: Display debug statements on stdout for Burner burn library
sl_SI: Pokaži sporočila razhroščevanja ob stdout za predstavnostno knjižnico Burner

en: Burner media burning library
sl_SI: Predstavnostna knjižnica zapisovanja Burner

en: Display options for Burner-burn library
sl_SI: Prikaz možnosti za knjižnico zapisovanja burner-burn

note: Translators: %s is the plugin name
en: "%s" did not behave properly
sl_SI: "%s" se ne odziva ustrezno

note: Translators: the first %s is the size of the free space on the medium * and the second %s is the size of the space required by the data to be * burnt.
en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
sl_SI: Na disku ni dovolj prostora (%s na voljo za skupaj %s)

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
sl_SI: Na datotečnem sistemu za shranjevanje začasnih odtisov ni mogoče shraniti datoteke večje od 2 GiB.

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
sl_SI: Na mestu za shranjevanje začasnih odtisov ni dovolj prostora za celoten odtis (zahtevani prostor je %ld MiB)

en: The size of the volume could not be retrieved
sl_SI: Velikosti vsebine ni mogoče pridobiti

en: No path was specified for the image output
sl_SI: Ni določene poti za odvod odtisa

note: Translators: %s is the error returned by libburn Translators: the %s is the error message from errno
en: An internal error occurred (%s)
sl_SI: Prišlo je do notranje napake (%s)

en: The file is not stored locally
sl_SI: Datoteka ni shranjena krajevno

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
sl_SI: VIDEO_TS mapa manjka ali pa je neveljavna

en: "%s" could not be found in the path
sl_SI: "%s" ni mogoče najti na poti

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
sl_SI: GStreamer vstavka "%s" ni mogoče najti

en: The version of "%s" is too old
sl_SI: Različica "%s" je prestara

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
sl_SI: "%s" je simbolna povezava z drugim programom

note: Translators: %s is a filename
en: "%s" could not be found
sl_SI: "%s" ni mogoče najti

note: Translators: %s is the name of the burner element
en: Process "%s" ended with an error code (%i)
sl_SI: Element "%s" se je zaključil z napako kode (%i)

note: Translators: This is a fake drive, a file, and means that * when we're writing, we're writing to a file and create an * image on the hard drive.
en: Image File
sl_SI: Datoteka odtisa

en: Unnamed CD/DVD Drive
sl_SI: Neimenovan pogon CD/DVD

en: Display debug statements on stdout for Burner media library
sl_SI: Pokaži sporočila razhroščevanja ob stdout za predstavnostno knjižnico Burner

en: Burner optical media library
sl_SI: Predstavnostna knjižnica optičnih naprav Burner

en: Display options for Burner media library
sl_SI: Prikaz možnosti knjižnice predstavnosti Burner

en: File
sl_SI: Datoteka

en: DVD+R dual layer
sl_SI: DVD+R dvoplastni

en: DVD+RW dual layer
sl_SI: DVD+RW dvoplastni

en: DVD-R dual layer
sl_SI: DVD-R dvoplastni

en: Blu-ray disc
sl_SI: Blu-ray disk

en: Writable Blu-ray disc
sl_SI: Zapisljiv nosilec Blu-ray

en: Rewritable Blu-ray disc
sl_SI: Prepisljiv nosilec Blu-ray

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Blank %s in %s
sl_SI: Izprazni %s v %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Audio and data %s in %s
sl_SI: Podatkovni in zvočni %s v %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Audio %s in %s
sl_SI: Zvočni %s v %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Data %s in %s
sl_SI: Podatkovni %s v %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: %s in %s
sl_SI: %s v %s

note: NOTE for translators, the first %s is the medium name
en: %s: empty
sl_SI: %s: prazno

en: Searching for available discs
sl_SI: Iskanje prostih diskov

en: No disc available
sl_SI: Na voljo ni nobenega diska

en: The disc mount point could not be retrieved
sl_SI: Ni mogoče dobiti priklopne točke diska

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and Blank is an adjective.
en: Blank disc (%s)
sl_SI: Prazen disk (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type.
en: Audio and data disc (%s)
sl_SI: Zvočni in podatkovni disk (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type. NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_ . * The %s is the date
en: Audio disc (%s)
sl_SI: Zvočni disk (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type. NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_ otherwise it gets truncated. * The %s is the date
en: Data disc (%s)
sl_SI: Podatkovni disk (%s)

en: It does not appear to be a valid ISO image
sl_SI: Videti je, da datoteka ni veljavna ISO datoteka odtisa.

en: Unknown error
sl_SI: Neznana napaka

en: Size mismatch
sl_SI: Velikost ne ustreza

en: Type mismatch
sl_SI: Vrsta ne ustreza

en: Bad argument
sl_SI: Neveljaven argument

en: Outrange address
sl_SI: Outrange naslov

en: Invalid address
sl_SI: Neveljaven naslov

en: Invalid command
sl_SI: Neveljaven ukaz

en: Invalid parameter in command
sl_SI: Neveljaven parameter v ukazu

en: Invalid field in command
sl_SI: Neveljavno polje v ukazu

en: The device timed out
sl_SI: Pripravljanje naprava je časovno poteklo

en: Key not established
sl_SI: Ključ ni določen

en: Invalid track mode
sl_SI: Neveljaven način sledi

en: _Hide changes
sl_SI: _Skrij spremembe

en: _Show changes
sl_SI: _Pokaži spremembe

en: The file does not appear to be a playlist
sl_SI: Videti je, da to ni prava datoteka seznama predvajanja

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Images
sl_SI: Slike

en: _Color
sl_SI: _Barva

en: Solid color
sl_SI: Enobarvno

en: Horizontal gradient
sl_SI: Vodoravni preliv

en: Vertical gradient
sl_SI: Navpični preliv

note: second part Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: _Image
sl_SI: _Slika

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image path:
sl_SI: Pot do slike:

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Choose an image
sl_SI: Izbor slike

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image style:
sl_SI: Slog slike:

en: Centered
sl_SI: Sredinjeno

en: Tiled
sl_SI: Razpostavljeno

en: Scaled
sl_SI: Prilagojena velikost

en: Background Properties
sl_SI: Lastnosti ozadja

en: Print
sl_SI: Natisni

en: Bac_kground Properties
sl_SI: Lastnosti _ozadja

en: Background properties
sl_SI: Lastnosti ozadja

en: Align right
sl_SI: Poravnava desno

en: Center
sl_SI: Sredinsko

en: Align left
sl_SI: Poravnava levo

en: Underline
sl_SI: Podčrtano

en: Italic
sl_SI: Ležeče

en: Bold
sl_SI: Krepko

en: Font family and size
sl_SI: Družina pisave in velikost

en: _Text Color
sl_SI: _Barva besedila

en: Text color
sl_SI: Barva besedila

en: Cover Editor
sl_SI: Urejevalnik ovitkov

en: Set Bac_kground Properties
sl_SI: Določi lastnosti _ozadja

en: SIDES
sl_SI: BOČNI DEL

en: BACK COVER
sl_SI: ZADNJA STRAN OVITKA

en: FRONT COVER
sl_SI: PREDNJA STRAN OVITKA

note: Translators: This is an image, * a picture, not a "Disc Image"
en: The image could not be loaded.
sl_SI: Slike ni bilo mogoče naložiti.

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
sl_SI: "%s" ni mogoče upravljati s programom GStreamer.

note: Translators: %s is the name of the object (as in * GObject) from the Gstreamer library that could * not be created
en: %s element could not be created
sl_SI: %s predmeta ni mogoče ustvariti

en: Display debug statements on stdout for Burner utilities library
sl_SI: Pokaži sporočila razhroščevanja ob stdout za predstavnostno knjižnico Burner

en: Burner utilities library
sl_SI: Knjižnica pripomočkov Burner

en: Display options for Burner-utils library
sl_SI: Prikaz možnosti za knjižnicu pripomočkov burner-utils

en: Pick a Color
sl_SI: Izbor barve

en: CD/DVD Creator
sl_SI: CD/DVD zapisovalnik

en: Create CDs and DVDs
sl_SI: Ustvarjanje CD-jev in DVD-jev

en: Medium Icon
sl_SI: Ikona nosilca

[ctx: picture]
note: Translators: this is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image files
sl_SI: Slikovne datoteke

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: CD/DVD Creator Folder
sl_SI: Mapa zapisovalnika CD/DVD

en: Disc Name:
sl_SI: Ime diska:

note: Translators: be careful, anything longer than the English will likely * not fit on small Nautilus windows
en: Drag or copy files below to write them to disc
sl_SI: Potegnite ali kopirajte datoteke v spodnje okno za zapisovanje na disk.

en: Write to Disc
sl_SI: Zapiši na disk

en: Write contents to a CD or DVD
sl_SI: Zapis vsebine na CD ali DVD

en: Copy Disc
sl_SI: Kopiraj disk

en: _Write to Disc…
sl_SI: _Zapiši na disk ...

en: Write disc image to a CD or DVD
sl_SI: Zapiši odtis diska na CD ali na DVD

en: _Copy Disc…
sl_SI: _Kopiraj disk ...

en: Create a copy of this CD or DVD
sl_SI: Ustvarite kopijo nosilca CD ali DVD

en: _Blank Disc…
sl_SI: _Izprazni disk ...

en: Blank this CD or DVD
sl_SI: Izprazni CD ali DVD

en: _Check Disc…
sl_SI: Pre_veri disk ...

en: Check the data integrity on this CD or DVD
sl_SI: Preverjanje celovitosti podatkov na nosilcih CD ali DVD

en: Data could not be read (%s)
sl_SI: Podatkov ni mogoče prebrati (%s)

en: Data could not be written (%s)
sl_SI: Podatkov ni mogoče zapisati (%s)

en: Generates .cue files from audio
sl_SI: Ustvari datoteke .cue iz zvočnega zapisa

en: cdrdao burning suite
sl_SI: cdrdao zapisovalni paket

en: Copying audio track
sl_SI: Kopiranje zvočne sledi

en: Copying data track
sl_SI: Kopiranje podatkovne sledi

en: Analysing track %02i
sl_SI: Razčlenjevanje sledi %02i

en: You do not have the required permissions to use this drive
sl_SI: Videti je, da nimate zahtevanih dovoljenj za uporabo pogona

en: Converting toc file
sl_SI: Pretvarjanje datoteke toc

en: Copies, burns and blanks CDs
sl_SI: Kopira, zapisuje in prazni nosilce CD.

en: Enable the "--driver generic-mmc-raw" flag (see cdrdao manual)
sl_SI: Omogoči "--driver generic-mmc-raw" zastavico (več v cdrdao priročniku)

en: cdrkit burning suite
sl_SI: cdrkit zapisovalni paket

en: Last session import failed
sl_SI: Zadnji uvoz seje ni uspel

en: An image could not be created
sl_SI: Odtisa ni mogoče ustvariti

en: This version of genisoimage is not supported
sl_SI: Različica genisoimage ni podprta

en: Some files have invalid filenames
sl_SI: Nekatere datoteke imajo neveljavna imena

en: Unknown character encoding
sl_SI: Neznan kodni nabor znakov

en: There is no space left on the device
sl_SI: Na napravi ni več prostora

en: Creates disc images from a file selection
sl_SI: Ustvari odtis iz izbora datotek

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
sl_SI: Na mestu za shranjevanje začasnih odtisov ni dovolj prostora za celoten odtis.

en: Copies any disc to a disc image
sl_SI: Kopira disk v odtis diska

en: An error occurred while writing to disc
sl_SI: Prišlo je do napake med zapisovanjem na disk.

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
sl_SI: Sistem je prepočasen za zapisovanje pri tej hitrosti. Poskusite z nižjo hitrostjo.

note: Translators: %s is the number of the track
en: Writing track %s
sl_SI: Zapisovanje sledi %s

en: Formatting disc
sl_SI: Formatiranje diska

en: Writing cue sheet
sl_SI: Zapisovanje cue predloge

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
sl_SI: Disk mora biti ponovno naložen preden se lahko začne zapisovanje.

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
sl_SI: Zapisuje, prazni  in formatira nosilce CD in DVD.

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
sl_SI: Omogoči "-immed" zastavico (več v wodim priročniku)

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
sl_SI: Najmanjša vrednost medpomnilnika pogona za polnjenje (v %) (več v priročniku wodim):

en: Copying audio track %02d
sl_SI: Kopiranje zvočne sledi %02d

en: Preparing to copy audio disc
sl_SI: Pripravljanje na kopiranje zvočnega diska

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
sl_SI: Kopiraj sledi iz nosilca zvočnega CD z vsemi pripadajočimi podrobnostmi

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
sl_SI: Zapisuje, prazni  in formatira nosilce CD, DVD in BD.

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
sl_SI: Omogoči "-immed" zastavico (več v cdrdao priročniku)

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
sl_SI: Najmanjša velikost medpomnilnika pogona za polnjenje (v %%)(več v cdrdao priročniku):

en: cdrtools burning suite
sl_SI: cdrtools zapisovalni paket

en: This version of mkisofs is not supported
sl_SI: Različica mkisofs ni podprta

en: File "%s" could not be opened (%s)
sl_SI: Datoteke "%s" ni mogoče odpreti (%s)

en: Creating checksum for image files
sl_SI: Ustvarjanje nadzorne vsote za datoteke odtisov

en: No checksum file could be found on the disc
sl_SI: Na disku ni mogoče najti datoteke z nadzorno kodo

en: Checking file integrity
sl_SI: Preverjanje celovitosti datoteke

en: File "%s" could not be opened
sl_SI: Datoteke "%s" ni mogoče odpreti

en: Some files may be corrupted on the disc
sl_SI: Nekatere datoteke na disku so lahko poškodovane

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: File Checksum
sl_SI: Nadzorne vsote

en: Checks file integrities on a disc
sl_SI: Preverjanje celovitosti datotek na disku

en: Hashing algorithm to be used:
sl_SI: Uporaba algoritma razpršila:

note: Translators: first %s is the filename, second %s * is the error generated from errno Translators: first %s is the filename, second %s is the error * generated from errno
en: "%s" could not be opened (%s)
sl_SI: "%s" ni mogoče odpreti (%s)

en: Creating image checksum
sl_SI: Ustvarjanje nadzorne vsote odtisa

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: Image Checksum
sl_SI: Nadzorna vsota odtisa

en: Checks disc integrity after it is burnt
sl_SI: Preverjanje celovitosti datotek na disku po koncu zapisovanja

en: Creating file layout
sl_SI: Ustvarjanje razporeditve datotek

en: Creates disc images suitable for video DVDs
sl_SI: Ustvari odtis diska v ustrezni video DVD zapis.

note: Translators: %s is the path to a drive. "regionset %s" * should be left as is just like "DVDCSS_METHOD=title * burner --no-existing-session"
en: Error while retrieving a key used for encryption. You may solve such a problem with one of the following methods: in a terminal either set the proper DVD region code for your CD/DVD player with the "regionset %s" command or run the "DVDCSS_METHOD=title burner --no-existing-session" command
sl_SI: Prišlo je do napake med pridobivanjem ključa za šifriranje. Napako je mogoče odpraviti na naslednje načine: v terminalu je treba določiti pravilno regijsko kodo DVD predvajalnika z ukazom "regionset %s" ali pa zagnati ukaz "DVDCSS_METHOD=title burner --no-existing-session".

en: Retrieving DVD keys
sl_SI: Pridobivanje DVD ključev

en: Video DVD could not be opened
sl_SI: Nosilca video DVD ni mogoče odpreti.

en: Error while reading video DVD (%s)
sl_SI: Prišlo je do napake med branjem nosilca video DVD (%s)

en: Copying video DVD
sl_SI: Kopiranje video nosilca DVD

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
sl_SI: Kopira CSS šifrirani nosilec video DVD v odtis diska

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
sl_SI: Izprazni in formatira prepisljive nosilce DVD in BD.

en: Burns and blanks DVDs and BDs
sl_SI: Zapisuje in prazni nosilce DVD in BD.

en: Allow DAO use
sl_SI: Dovoli uporabo zapisa celotnega diska (DAO)

en: growisofs burning suite
sl_SI: growisofs zapisovalni paket

en: libburn track could not be created
sl_SI: libburn sledi ni mogoče ustvariti.

en: libburn library could not be initialized
sl_SI: libburn knjižnice ni mogoče zagnati.

en: The drive address could not be retrieved
sl_SI: Naslova pogona ni mogoče pridobiti.

en: Writing track %02i
sl_SI: Zapisovanje sledi %02i

en: libburnia burning suite
sl_SI: libburnia zapisovalni paket

en: Volume could not be created
sl_SI: Enote ni mogoče ustvariti

en: libisofs could not be initialized.
sl_SI: libisofs knjižnice ni mogoče zagnati.

en: Read options could not be created
sl_SI: Možnosti branja ni mogoče ustvariti

note: Translators: %s is the path
en: No parent could be found in the tree for the path "%s"
sl_SI: V poti ni mogoče najti nadrejene mape "%s"

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
sl_SI: med ustvarjanjem nove mape preko libisofs je prišlo do napake "%s"

en: libisofs reported an error while adding contents to directory "%s" (%x)
sl_SI: med dodajanjem datoteke v mapo "%s" preko libisofs je prišlo do napake (%x)

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
sl_SI: med dodajanjem datoteke na poti "%s" preko libisofs je prišlo do napake

en: Copying checksum file
sl_SI: Kopiranje nadzornih števil

en: Copying files locally
sl_SI: Krajevno kopiranje datotek

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: File Downloader
sl_SI: Prenosnik datotek

en: Allows files not stored locally to be burned
sl_SI: Omogoča zapis datotek, ki niso shranjene krajevno

en: Impossible to retrieve local file path
sl_SI: Ni mogoče pridobiti poti krajevne datoteke

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
sl_SI: Omogoča zapisovanje datotek dodanih v "Zapisovalno CD/DVD mapo" v Nautilusu

note: Translators: This message is sent * when burner could not link together * two gstreamer plugins so that one * sends its data to the second for further * processing. This data transmission is * done through a pad. Maybe this is a bit * too technical and should be removed?
en: Impossible to link plugin pads
sl_SI: Ni mogoče povezati zaporednih dejanj vstavkov

en: Normalizing tracks
sl_SI: Izravnavanje sledi

en: Normalization
sl_SI: Izenačevanje glasnosti

en: Sets consistent sound levels between tracks
sl_SI: Omogoči enotno zvočno raven med vsemi sledmi

note: Translators: %s is the string error from errno
en: Error while padding file (%s)
sl_SI: Napaka med podlaganjem datoteke (%s)

en: Error while getting duration
sl_SI: Napaka med pridobivanjem podrobnosti trajanja

en: Analysing "%s"
sl_SI: Razčlenjevanje "%s"

en: Transcoding "%s"
sl_SI: Prekodiranje "%s"

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
sl_SI: Prekodira katerokoli zvočno datoteko v ustrezni zapis nosilca zvočnega CD.

en: Converting video file to MPEG2
sl_SI: Pretvarjanje datoteke v MPEG2

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
sl_SI: Prekodira katerokoli video datoteko v ustrezni video DVD zapis.

en: Creates disc images suitable for SVCDs
sl_SI: Zapiši odtis diska v obliki SVCD.

en: Create a data CD/DVD
sl_SI: Ustvarite podatkovni CD/DVD

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
sl_SI: Ustvarite CD/DVD, ki vsebuje katerokoli vrsto podatkov, ki je mogoče prebrati le na računalniku

note: {N_("Audi_o project"), N_("Create a traditional audio CD"), N_("Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos"), "media-optical-audio-new", BURNER_PROJECT_TYPE_AUDIO},
en: D_ata project
sl_SI: _Podatkovni projekt

note: {N_("_Video project"), N_("Create a video DVD or an SVCD"), N_("Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers"), "media-optical-video-new", BURNER_PROJECT_TYPE_VIDEO}, {N_("Disc _copy"), N_("Create 1:1 copy of a CD/DVD"), N_("Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your h
en: Burn _image
sl_SI: Zapiši _odtis

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
sl_SI: Zapišite obstoječi odtis CD ali DVD na nosilec

en: _Project
sl_SI: _Projekt

en: _View
sl_SI: Po_gled

en: _Edit
sl_SI: _Uredi

en: _Tools
sl_SI: _Orodja

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: P_lugins
sl_SI: _Vstavki

en: Choose plugins for Burner
sl_SI: Izbor vstavkov za program Burner

en: E_ject
sl_SI: _Izvrzi

en: Eject a disc
sl_SI: Izvrzi disk

en: _Blank…
sl_SI: _Izprazni ...

en: Blank a disc
sl_SI: Izprazni disk

en: _Check Integrity…
sl_SI: Preveri _celovitost ...

en: Check data integrity of disc
sl_SI: Preveri celovitost podatkov na disku

en: Quit Burner
sl_SI: Končaj program

en: _Contents
sl_SI: _Vsebina

en: Display help
sl_SI: Prikaz pomoči

en: About
sl_SI: O programu

en: Disc Burner
sl_SI: Zapisovalnik diskov

en: Error while loading the project
sl_SI: Napaka med nalaganjem projekta.

en: Please add files to the project.
sl_SI: Dodajte datoteke k projektu.

en: The project is empty
sl_SI: Projekt je prazen

en: Burner is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
sl_SI: Burner je prosti program. Lahko ga razširjate in/ali spreminjate pod pogoji Splošnega Javnega dovoljenja GNU (General Public License) kot jo je objavila organizacija Free Software Foundation; bodisi pod različico 2 ali (po vašem mnenju) katerokoli kasnejšo različico.

en: Burner is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
sl_SI: Program Burner se razširja v upanju, da bo koristen, vendar BREZ ZAGOTOVILA KAKRŠNEGAKOLI JAMSTVA; tudi brez posrednega jamstva CENOVNE VREDNOSTI ali PRIMERNOSTI ZA DOLOČENO UPORABO. Za več podrobnosti si oglejte Splošno Javno dovoljenje GNU.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Burner; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA
sl_SI: Skupaj s programom bi morali prejeti kopijo Splošnega javnega dovoljenja GNU. V primeru, da je niste, pišite na Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
sl_SI: Enostaven GNOME program za zapisovanje nosilcev CD in DVD

en: Burner Homepage
sl_SI: Spletna stran programa Burner

en: The project "%s" does not exist
sl_SI: Projekt "%s" ne obstaja

en: _Recent Projects
sl_SI: _Nedavni projekti

en: Display the projects recently opened
sl_SI: Pokaže nedavno odprte projekte

en: Open the selected files
sl_SI: Odpri izbrane datoteke

en: _Edit Information…
sl_SI: _Uredi podrobnosti ...

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
sl_SI: Urejevanje podrobnosti sledi (začetek, konec, avtor, ...)

en: Remove the selected files from the project
sl_SI: Odstrani izbrane datoteke iz projekta

en: Paste files
sl_SI: Prilepi datoteke

en: Add the files stored in the clipboard
sl_SI: Dodaj datoteke shranjene v odložišču

en: I_nsert a Pause
sl_SI: _Vstavi premor

en: Add a 2 second pause after the track
sl_SI: Dodaj 2 sekundni premor za koncem skladbe

en: _Split Track…
sl_SI: _Razdeli sled ...

en: Split the selected track
sl_SI: Razdeli izbrano sled

en: Pause
sl_SI: Premor

en: Split
sl_SI: Razdeli

en: Track
sl_SI: Sled

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Artist
sl_SI: Izvajalec

en: Length
sl_SI: Dolžina

en: The track will be padded at its end.
sl_SI: Sled bo podložena na njenem koncu.

en: The track is shorter than 6 seconds
sl_SI: Sled je krajša od 6 sekund

en: Make sure the appropriate codec is installed
sl_SI: Prepričajte se, da je nameščen ustrezen kodek.

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
sl_SI: Ali želite dodati "%s", ki je video posnetek?

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
sl_SI: Datoteka je video datoteka, zato bo le zvočni del zapisan na disk.

en: _Discard File
sl_SI: _Zavrzi datoteko

en: _Add File
sl_SI: _Dodaj datoteko

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
sl_SI: Ali želite iskati zvočne datoteke znotraj mape?

en: Search _Directory
sl_SI: _Preišči mape

en: "%s" could not be opened.
sl_SI: "%s" ni mogoče odpreti.

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
sl_SI: Ali želite ustvariti zvočni CD z DTS sledmi?

en: Some of the selected songs are suitable for creating DTS tracks.
    This type of audio CD track provides a higher quality of sound but can only be played by specific digital players.
    Note: if you agree, normalization will not be applied to these tracks.
sl_SI: Nekatere izmed izbranih skladb je primernih za ustvarjanje DTS sledi.
    Ta vrsta zvočnega nosilca CD ponuja večjo kakovost zvoka, vendar jo je mogoče predvajati le v posebnih digitalnih predvajalnikih.
    Opomba: zvok teh sledi ne bo izravnan.

en: Create _Regular Tracks
sl_SI: Ustvari _običajne sledi

en: Click here to burn all songs as regular tracks
sl_SI: Kliknite za zapisovanje vseh skladb kot običajnih sledi

en: Create _DTS Tracks
sl_SI: Ustvari _DTS sledi

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
sl_SI: Kliknite za zapisovanje vseh skladb kot DTS sledi

en: Select one song only please.
sl_SI: Izberite le eno skladbo.

en: Impossible to split more than one song at a time
sl_SI: Sočasno ni mogoče razdeliti več kot ene skladbe

en: Open the specified project
sl_SI: Odpri izbran projekt

en: PROJECT
sl_SI: PROJEKT

en: Set the drive to be used for burning
sl_SI: Nastavitev pogona za zapisovanje

en: DEVICE PATH
sl_SI: POT DO NAPRAVE

en: Create an image file instead of burning
sl_SI: Ustvari odtis namesto zapisovanja na disk

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
sl_SI: Odpri podatkovni projekt z dodanimi URI-ji, ki so podani v ukazni vrstici

en: Copy a disc
sl_SI: Kopiraj disk

en: PATH TO DEVICE
sl_SI: POT DO NAPRAVE

en: Cover to use
sl_SI: Uporabljeni ovitki

en: PATH TO COVER
sl_SI: POT DO OVITKA

en: URI of an image file to burn (autodetected)
sl_SI: Naslov URI datoteke odtisa, ki ga želite zapisati (samodejna zaznava)

en: PATH TO IMAGE
sl_SI: POT DO ODTISA

en: Force Burner to display the project selection page
sl_SI: Vsili prikaz strani izbire projektov

en: Open the blank disc dialog
sl_SI: Odpri pogovorno okno praznjenja diska

en: Open the check disc dialog
sl_SI: Odpri pogovorno okno preverjanja vsebine diska

en: Burn the contents of the burn:// URI
sl_SI: Zapiši vsebino naslova burn:// URI

en: Start burning immediately.
sl_SI: Takoj začni z zapisovanjem.

en: Don't connect to an already-running instance
sl_SI: Ne poveži se z že začetim primerkom

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
sl_SI: Zapiši projekt in nato odstrani vse njegove datoteke.
    Možnost je uporabna pri združevanju delovanja z drugimi programi.

en: PATH
sl_SI: POT

note: Translators: the xid is a number identifying each window in the X11 * world (not Windows, MacOS X). The following sentence says that * burner will be set to be always on top of the window identified by * xid. In other words, the window with the given xid will become burner * parent as if burner was 
en: The XID of the parent window
sl_SI: XID nadrejenega okna

note: Translators: %s is the path of drive
en: "%s" cannot write.
sl_SI: "%s" ni mogoče zapisat.i

en: Wrong command line option.
sl_SI: Napačna možnost ukazne vrstice.

en: Incompatible command line options used.
sl_SI: V ukazni vrstici so bile uporabljene nezdružljive možnosti.

en: Only one option can be given at a time
sl_SI: Sočasno je lahko podana Le ena možnost.

en: R_ename…
sl_SI: _Preimenuj ...

en: Rename the selected file
sl_SI: Preimenuje izbrano datoteko

note: {"NewFolder", "folder-new", N_("New _Folder"), NULL, N_("Create a new empty folder"),
en: New _Folder
sl_SI: Nova _mapa

en: Create a new empty folder
sl_SI: Ustvari novo prazno mapo

en: The session could not be imported.
sl_SI: Seje ni mogoče uvoziti.

en: The contents of the project changed since it was saved.
sl_SI: Vsebina projekta je bila spremenjena po zadnjem shranjevanju.

en: Discard the current modified project ?
sl_SI: Ali želite opustiti trenutno spremenjen projekt?

en: _Discard
sl_SI: _Zavrzi

en: Discard the current modified project
sl_SI: Prezri trenutno spremenjen projekt

en: Continue with the current modified project
sl_SI: Nadaljuj z delom na trenutno dejavnem projektu

note: Translators: %s is the name of the image
en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
sl_SI: Na voljo je le ena izbrana datoteka ("%s"). Ta datoteka je odtis diska, njegovo vsebino pa je mogoče zapisati.

en: Burn as _Data
sl_SI: Zapiši kot _podatke

en: Burn as _Image
sl_SI: Zapiši kot _odtis

en: "%s" cannot be added to the selection.
sl_SI: "%s" ni mogoče dodati k izboru.

en: It is a recursive symlink
sl_SI: To je rekurzivna simbolna povezava

en: It does not exist at the specified location
sl_SI: Ne obstaja na izbranem mestu.

note: Translators: %s is the name of the file
en: Do you want to replace "%s"?
sl_SI: Ali zares želite zamenjati "%s"?

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
sl_SI: Datoteka s tem imenom že obstaja v mapi. Z zamenjavo bo prepisana vsebina pripravljena za zapisovanje.

note: Translators: Keep means we're keeping the files that already existed * in the project. * Keep is a verb
en: Always K_eep
sl_SI: Vedno _ohrani

note: Translators: Keep means we're keeping the files that already existed * in the project. * Keep is a verb
en: _Keep
sl_SI: _Ohrani

note: Translators: Replace means we're replacing the file that already * existed in the project with a new one with the same name. * Replace is a verb Translators: this is a verb
en: _Replace
sl_SI: _Zamenjaj

note: Translators: Replace means we're replacing the file that already * existed in the project with a new one with the same name. * Replace is a verb
en: Al_ways Replace
sl_SI: _Vedno zamenjaj

note: Translators: %s is a string describing the type of medium and the * drive it is in. It's a tooltip.
en: Import %s
sl_SI: Uvozi %s

note: Translators: %s is the name of the volume to import. It's a menu * entry and toolbar button (text added later).
en: I_mport %s
sl_SI: U_vozi %s

note: Translators: This is a verb. It's a toolbar button.
en: I_mport
sl_SI: _Uvozi

note: Translators: %s is the name of the volume to import
en: Do you want to import the session from "%s"?
sl_SI: Ali želite uvoziti sejo iz "%s"?

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
sl_SI: Na ta način bo starejše datoteke prejšnjih sej še vedno mogoče uporabiti po zapisovanju.

en: I_mport Session
sl_SI: _Uvozi sejo

en: Click here to import its contents
sl_SI: Kliknite tukaj za uvoz vsebine

en: Please wait while the project is loading.
sl_SI: Počakajte dokler se projekt nalaga.

en: _Cancel Loading
sl_SI: _Prekliči nalaganje

en: Cancel loading current project
sl_SI: Prekliči nalaganje trenutnega projekta

en: File Renaming
sl_SI: Preimenovanje datotek

en: _Rename
sl_SI: _Preimenuj

en: Renaming mode
sl_SI: Način preimenovanja

en: Files
sl_SI: Datoteke

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Description
sl_SI: Opis

en: Space
sl_SI: Prostor

en: The disc in "%s" cannot be ejected
sl_SI: Diska v "%s" ni mogoče izvreči

en: _Eject
sl_SI: _Izvrzi

en: Eject Disc
sl_SI: Izvrzi disk

en: Audio files
sl_SI: Zvočne datoteke

en: Movies
sl_SI: Filmi

en: No file filtered
sl_SI: Ni filtriranih datotek

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
sl_SI[0]: Skrij _filtriran seznam datotek (%d datotek)
sl_SI[1]: Skrij _filtriran seznam datotek (%d datoteka)
sl_SI[2]: Skrij _filtriran seznam datotek (%d datoteki)
sl_SI[3]: Skrij _filtriran seznam datotek (%d datoteke)

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
sl_SI[0]: Pokaži _filtriran seznam datotek (%d datotek)
sl_SI[1]: Pokaži _filtriran seznam datotek (%d datoteka)
sl_SI[2]: Pokaži _filtriran seznam datotek (%d datoteki)
sl_SI[3]: Pokaži _filtriran seznam datotek (%d datoteke)

note: gtk_widget_add_events(priv->mainwin, GDK_BUTTON_PRESS_MASK); g_signal_connect(G_OBJECT(priv->mainwin), "button-press-event", G_CALLBACK (drag_handle), NULL);
en: Filter Options
sl_SI: Možnosti filtriranja

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
sl_SI: Izberite datoteke, ki jih želite obnoviti in kliknite na gumb "Obnovi".

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: _Restore
sl_SI: _Povrni

en: Restore the selected files
sl_SI: povrni izbrane datoteke

en: _Options…
sl_SI: _Možnosti ...

en: Set the options for file filtering
sl_SI: Določitev možnosti za filtriranje datotek

note: filter hidden files
en: Filter _hidden files
sl_SI: Filtriraj _skrite datoteke

note: replace symlink
en: Re_place symbolic links
sl_SI: _Zamenjaj simbolne povezave

note: filter broken symlink button
en: Filter _broken symbolic links
sl_SI: Filtriraj _pokvarjene simbolne povezave

en: P_review
sl_SI: P_redogled

note: Translators: this is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Display video, audio and image preview
sl_SI: Pokaži predogled videa, zvoka in slik

en: _Show Side Panel
sl_SI: _Pokaži stranski pladenj

en: Show a side pane along the project
sl_SI: Pokaži stranski pladenj ob projektu

en: _Horizontal Layout
sl_SI: _Vodoravni razpored

en: Set a horizontal layout
sl_SI: Določitev vodoravne razporeditve

en: _Vertical Layout
sl_SI: _Navpični razpored

en: Set a vertical layout
sl_SI: Določitev navpične razporeditve

en: Click to close the side pane
sl_SI: Kliknite za zapiranje stranskega pladnja

en: <Keep current values>
sl_SI: <Ohrani trenutne vrednosti>

en: Remove silences
sl_SI: Odstrani tišino

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
sl_SI: Podrobnosti bodo zapisane z uporabo tehnologije CD besedila. Nekateri zvočni CD predvajalniki lahko besedilo preberejo in prikažejo.

en: Song titles
sl_SI: Naslovi skladb

en: Additional song information
sl_SI: Dodatne podrobnosti skladbe

en: Artist:
sl_SI: Izvajalec:

en: Composer:
sl_SI: Skladatelj:

en: Pause length:
sl_SI: Dolžina premora:

en: Gives the length of the pause that should follow the track
sl_SI: Določi dolžino premora, ki naj sledi skladbi

en: Song Information
sl_SI: Podrobnosti skladbe

en: %i × %i pixels
sl_SI: %i × %i točk

note: No Preview view
en: No preview
sl_SI: Brez _predogleda

en: Error parsing playlist "%s".
sl_SI: Napaka med razčlenjevanjem seznama predvajanja "%s".

note: Translators: %d is the number of songs
en: %d song | %d songs
sl_SI[0]: %d pesmi
sl_SI[1]: %d pesem
sl_SI[2]: %d pesmi
sl_SI[3]: %d pesmi

en: Select Playlist
sl_SI: Izbor seznama predvajanja

en: Playlists
sl_SI: Seznami predvajanja

en: Number of Songs
sl_SI: Število skladb

en: Genre
sl_SI: Zvrst

en: Plugin
sl_SI: Vstavek

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Copyright %s
sl_SI: Avtorske pravice %s

en: _About
sl_SI: _O programu

en: C_onfigure
sl_SI: _Nastavitve

en: A_ctivate
sl_SI: _Priklopi

en: Ac_tivate All
sl_SI: Pokaži _vse

en: _Deactivate All
sl_SI: _Skrij vse

note: Use the translated name for the plugin.
en: Options for plugin %s
sl_SI: Možnosti za vstavek %s

en: Burner Plugins
sl_SI: Vstavki Burner

en: Save current project
sl_SI: Shrani trenutni projekt

en: Save _As…
sl_SI: Shrani _kot ...

en: Save current project to a different location
sl_SI: Shrani trenutni projekt na drugo mesto

en: _Add Files
sl_SI: _Dodaj datoteke

en: Add files to the project
sl_SI: Dodaj datoteke projektu

en: _Remove Files
sl_SI: _Odstrani datoteke

note: Translators: "empty" is a verb here
en: E_mpty Project
sl_SI: _Izprazni projekt

en: Remove all files from the project
sl_SI: Odstrani vse datoteke iz projekta

en: _Burn…
sl_SI: _Zapiši ...

en: Burn the disc
sl_SI: Zapiši disk

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
sl_SI: Za dodajanje datotek k projektu je treba klikniti gumb "Dodaj" ali pa potegniti datoteke na to mesto.

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
sl_SI: Za odstranitev datotek jih je treba izbrati, nato pa klikniti na gumb "Odstrani" ali pa pritisniti tipko izbriši.

en: Estimated project size: %s
sl_SI: Ocenjena velikost projekta: %s

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
sl_SI: Velikost projekta je prevelika za disk tudi, če je vključena možnost zapisovanja preko nazivne vrednosti.

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
sl_SI: Velikost projekta je večja od nazivne vrednosti diska, zato je treba odstraniti nekaj datotek iz projekta.
    Možnost lahko uporabite, kadar imate na voljo 90 ali 100 minutni CD-R(W), ki ga predvajalniki ne prepoznajo.
    OPOMBA: Neustrezna uporaba lahko vodi do napak pri zapisovanju.

en: Start to burn the contents of the selection
sl_SI: Začne zapisovanje vsebine izbire

en: Please add songs to the project.
sl_SI: Dodajte skladbe k projektu.

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
sl_SI: Ali zares želite ustvariti nov projekt in počistiti nastavitve trenutnega?

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
sl_SI: Z ustvarjanjem novega projekta bodo vse trenutne spremembe izgubljene.

en: _Discard Changes
sl_SI: _Prezri spremembe

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
sl_SI: Ali želite počistiti izbor datotek ali pa jih želite dodati v novi projekt?

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
sl_SI: Z ustvarjanjem novega projekta bo izbor datotek počiščen.

en: _Discard File Selection
sl_SI: _Počisti izbor datotek

en: _Keep File Selection
sl_SI: _Ohrani izbor datotek

en: _Discard Project
sl_SI: _Zavrzi projekt

en: Select Files
sl_SI: Izbor datotek

en: Do you really want to empty the current project?
sl_SI: Ali zares želite izprazniti vsebino trenutnega projekta?

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
sl_SI: S praznjenjem projekta bodo odstranjene vse datoteke, ki so že dodane. Datoteke ne bodo zbrisane iz njihovih lastnih mest ampak le iz seznama.

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

en: _Remove
sl_SI: _Odstrani

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Data Disc)
sl_SI: Burner — %s (podatkovni disk)

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Audio Disc)
sl_SI: Burner — %s (zvočni disk)

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Video Disc)
sl_SI: Burner — %s (video disk)

en: Your project has not been saved.
sl_SI: Projekt ni bil shranjen.

en: Save the changes of current project before closing?
sl_SI: Ali želite shraniti spremembe projekta pred zapiranjem?

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
sl_SI: V primeru, da sprememb ne shranite, bodo te trajno izgubljene.

en: Cl_ose Without Saving
sl_SI: _Zapri brez shranjevanja

en: Save Current Project
sl_SI: Shrani trenutni projekt

en: Save project as a Burner audio project
sl_SI: Shrani kot zvočni projekt Burner

en: Save project as a plain text list
sl_SI: Shrani projekt kot običajni besedilni seznam

en: Save project as a PLS playlist
sl_SI: Shrani projekt kot PLS seznam predvajanja

en: Save project as an M3U playlist
sl_SI: Shrani projekt kot M3U seznam predvajanja

en: Save project as an XSPF playlist
sl_SI: Shrani projekt kot XSPF seznam predvajanja

en: Save project as an iriver playlist
sl_SI: Shrani projekt kot iriver seznam predvajanja

en: _Cover Editor
sl_SI: _Urejevalnik ovitkov

en: Design and print covers for CDs
sl_SI: Oblikovanje in tiskanje ovitkov za CD-je

en: _New Project
sl_SI: _Nov projekt

en: Create a new project
sl_SI: Ustvari nov projekt

en: _Empty Project
sl_SI: _Izprazni projekt

en: Let you choose your new project
sl_SI: Izberite vaš nov projekt

en: New _Audio Project
sl_SI: Nov _zvočni projekt

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
sl_SI: Ustvarite običajni zvočni CD, ki ga je mogoče predvajati v računalnikih in stereo predvajalnikih

en: New _Data Project
sl_SI: Nov _podatkovni projekt

en: New _Video Project
sl_SI: Nov _video projekt

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
sl_SI: Ustvari video DVD ali SVCD, ki ga je mogoče predvajati na TV sprejemnikih

en: Copy _Disc…
sl_SI: _Kopiraj disk ...

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
sl_SI: Ustvarite 1:1 kopijo zvočnega ali podatkovnega nosilca CD na trdem disku ali na drugem nosilcu CD.

en: _Burn Image…
sl_SI: _Zapiši odtis ...

en: _Open…
sl_SI: _Odpri ...

en: Open a project
sl_SI: Odpri projekt

note: Translators: the %s is a string representing the total size * of the file selection
en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
sl_SI[0]: %d izbranih datotek (%s)
sl_SI[1]: %d izbrana datoteka (%s)
sl_SI[2]: %d izbrani datoteki (%s)
sl_SI[3]: %d izbrane datoteke (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
sl_SI[0]: Podprtih je %d datotek (%s)
sl_SI[1]: Podprta je %d datoteka (%s)
sl_SI[2]: Podprti sta %d datoteki (%s)
sl_SI[3]: Podprte so %d datoteke (%s)

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
sl_SI[0]: Dodanih je lahko %d izbranih datotek (%s)
sl_SI[1]: Dodana je lahko %d izbrana datoteka (%s)
sl_SI[2]: Dodani sta lahko %d izbrani datoteki (%s)
sl_SI[3]: Dodane so lahko %d izbrane datoteke (%s)

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
sl_SI[0]: Ni mogoče dodati datotek (%i izbranih)
sl_SI[1]: Ni mogoče dodati datotek (%i izbrana)
sl_SI[2]: Ni mogoče dodati datotek (%i izbrani)
sl_SI[3]: Ni mogoče dodati datotek (%i izbrane)

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
sl_SI[0]: Ni podprtih datotek (%i izbranih)
sl_SI[1]: Ni podprtih datotek (%i izbrana)
sl_SI[2]: Ni podprtih datotek (%i izbrani)
sl_SI[3]: Ni podprtih datotek (%i izbrane)

en: No file selected
sl_SI: Ni izbrane datoteke

en: Open Project
sl_SI: Odpri projekt

en: _New
sl_SI: _Novo

en: _Open
sl_SI: _Odpri

en: Browse the file system
sl_SI: Brskanje po datotečnem sistemu

en: Display playlists and their contents
sl_SI: Pokaže sezname predvajanja in njihovo vsebino

[ctx: picture]
note: Translators: this is a picture not * a disc image
en: Please select another image.
sl_SI: Izberite drugo sliko.

note: NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_. * The %s is the date
en: Video disc (%s)
sl_SI: Video CD (%s)

en: Error while loading the project.
sl_SI: Napaka med nalaganjem projekta.

en: The project could not be opened
sl_SI: Projekta ni mogoče odpreti.

en: The file is empty
sl_SI: Datoteka je prazna.

en: It does not seem to be a valid Burner project
sl_SI: Ni videti kot veljaven projekt programa Burner.

en: Last _Unsaved Project
sl_SI: Zadnji _odprt projekt

en: Load the last project that was not burned and not saved
sl_SI: Nalaganje zadnjega projekta, ki ni bil niti zapisan niti shranjen

en: No recently used project
sl_SI:  Ni nedavnih projektov

en: Recent projects:
sl_SI: Nedavni projekti:

en: Insert text
sl_SI: Vstavi besedilo

en: Delete text
sl_SI: Izbriši besedilo

en: Substitute text
sl_SI: Zamenjaj besedilo

en: Number files according to a pattern
sl_SI: Število datotek glede na vzorec

en: Insert number sequence at beginning
sl_SI: na začetku vstavi številčno zaporedje

note: Translators: This is a verb. This is completed later
en: Insert
sl_SI: Vstavi

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the beginning".
en: at the beginning
sl_SI: na začetku

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the end".
en: at the end
sl_SI: na koncu

en: Delete every occurrence of
sl_SI: Izbriši vse pojavitve

note: Reminder: if this string happens to be used somewhere else in burner * we'll need a context with C_() macro Translators: this goes with above verb to say "_Replace" [Entry] * "with" [Entry].
en: with
sl_SI: z

en: Rename to
sl_SI: Preimenuj v

en: {number}
sl_SI: {število}

en: No file
sl_SI: Ni datoteke

en: Start and stop playing
sl_SI: Zagon in prekinitev predvajanja

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: Song start:
sl_SI: Začetek skladbe:

en: Song end:
sl_SI: Konec skladbe:

en: Track length:
sl_SI: Dolžina sledi:

en: Song information for track %02i
sl_SI: Podrobnosti skladbe za sled %02i

en: Do you really want to split the track?
sl_SI: Ali zares želite razdeliti sled?

en: If you split the track, the size of the new track will be shorter than 6 seconds and will be padded.
sl_SI: V primeru, da razdelite sled, bo velikost nove sledi krajša od 6 sekund, zato bo vsiljeno podložena.

en: _Split
sl_SI: _Razdeli

en: The track wasn't split.
sl_SI: Sled ni bila razdeljena.

en: No silence could be detected
sl_SI: Ni mogoče zaznati tišine

en: An error occurred while detecting silences.
sl_SI: Prišlo je do napake med zaznavanjem tišine.

en: This will remove all previous results.
sl_SI: Možnost odstrani vse predhodne zadetke.

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
sl_SI: Ali res želite nadaljevati s samodejnim razdeljevanjem sledi?

en: _Don't split
sl_SI: _Ne razdeli

en: Do you really want to empty the slices preview?
sl_SI: Ali res želite izprazniti predogled razdeljenih delov sledi?

en: Re_move All
sl_SI: Od_strani vse

en: Split Track
sl_SI: Razdeli sled

en: M_ethod:
sl_SI: _Način:

en: Method to be used to split the track
sl_SI: Določen način delitve sledi

en: Split track manually
sl_SI: Razdeli sled po meri

en: Split track in parts with a fixed length
sl_SI: Razdeli sled na dele z določeno dolžino

en: Split track in a fixed number of parts
sl_SI: Razdeli sled na določeno število delov

en: Split track for each silence
sl_SI: Razdeli sled za vsako tišino

en: _Slice
sl_SI: _Razdeli

en: Add a splitting point
sl_SI: Dodaj točko razdeljevanja

note: Translators: this goes with the next (= "seconds")
en: Split this track every
sl_SI: Razdeli sled vsakih

note: Translators: this goes with the previous (= "Split track every")
en: seconds
sl_SI: sekund

note: Translators: this goes with the next (= "parts")
en: Split this track in
sl_SI: Razdeli sled na

note: Translators: this goes with the previous (= "Split this track in")
en: parts
sl_SI: delov

en: Slicing Method
sl_SI: Način razdeljevanja

en: Start
sl_SI: Začetek

en: End
sl_SI: Konec

en: Mer_ge
sl_SI: _Združi

en: Merge a selected slice with the next selected one
sl_SI: Združi izbrani del z naslednjim izbranim delom

en: Remove the selected slices
sl_SI: Odstrani izbrano razdelitev

en: Clear the slices preview
sl_SI: Počisti predogled razdelitve

en: _List of slices that are to be created:
sl_SI: _Seznam delov, ki bodo ustvarjeni:

en: Slices Preview
sl_SI: Predogled razdelitve

en: Hours
sl_SI: Ure

en: Minutes
sl_SI: Minute

en: Seconds
sl_SI: Sekunde

en: Frames (1 second = 75 frames)
sl_SI: Okvirji (1 sekunda = 75 okvirjev)

en: Open the selected video
sl_SI: Odpri izbrani posnetek

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
sl_SI: Uredi podrobnosti posnetka (začetek, konec, avtor, ...)

en: Remove the selected videos from the project
sl_SI: Odstrani izbrane posnetke iz projekta

en: Do you want to search for video files inside the directory?
sl_SI: Ali želite preiskati mapo za video datoteke?

en: _Search Directory
sl_SI: _Preišči mape

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
sl_SI: "%s" nima ustrezne vrste za video projekt.

en: Please only add files with video content
sl_SI: Dodajte le datoteke z video vsebino

en: Please type "%s --help" to see all available options
sl_SI: Vtipkajte "%s --help" za izpis razpoložljivih možnosti
