burner - en to uk translation catalogue (926 entries)

en: Burner is a application to burn CD/DVD for the GNOME Desktop. It is designed to be as simple as possible and has some unique features to enable users to create their discs easily and quickly.
uk: Burner — програма для записування CD/DVD у стільничному середовищі GNOME. Вона розроблена, щоб бути якнайпростішою, та має кілька особливостей для створення дисків просто й швидко.

en: Burner can create, copy and burn Data and Audio CD/DVDs. It fully supports CD-TEXT, multisession and joliet extensions. You can simply drag and drop files from other local applications or from remote shared drives to easily burn them to a disc.
uk: Burner може створювати, копіювати та записувати музичні CD/DVD або з даними. Повне підтримування CD-TEXT, кілька сеансів і розширення Joliet. Можете перетягувати файли з інших локальних програм або з віддалених ресурсів, щоб легко записувати їх на диск.

en: Disc Burner and Copier
uk: Запис і копіювання дисків

en: Create and copy CDs and DVDs
uk: Запис та копіювання CD чи DVD

en: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;
uk: диск;cdrom;dvd;запис;аудіо;відео;

en: Burner Disc Burner
uk: Програма для запису дисків Burner

en: Open a New Window
uk: Відкрити нове вікно

en: Burn an Image File
uk: Записати файл _образу

en: Burner project file
uk: Файл проекту

en: Should Nautilus extension output debug statements
uk: Чи слід розширенню Nautilus виводити налагоджувальні вирази

en: Should Nautilus extension output debug statements. The value should be set to true if it should.
uk: Чи слід розширенню Nautilus виводити налагоджувальні вирази. Якщо так, потрібно відмітити це поле.

en: The type of checksum used for images
uk: Тип контрольної суми для образів

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
uk: Встановіть 0 для MD5, 1 для SHA1 і 2 для SHA256

en: The type of checksum used for files
uk: Тип контрольної суми для файлів

en: Directory to use for temporary files
uk: Каталог для зберігання тимчасових файлів

en: Contains the path to the directory where burner should store temporary files. If that value is empty, the default directory set for glib will be used.
uk: Містить шлях до каталогу, в якому burner звичайно зберігає тимчасові файли. Якщо це значення не визначено, буде типово використовуватися каталог для GLib.

en: Favourite burn engine
uk: Додаткова програма для запису

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
uk: Містить назви вибраної додаткової програми для запису компакт-дисків. Вона буде використовуватись при можливості.

en: White list of additional plugins to use
uk: «Білий» список додаткових модулів для використання

en: Contains the list of additional plugins Burner will use to burn discs. If set to NULL, Burner will load them all.
uk: Містить список додаткових модулів, які будуть використовуватися для запису дисків. Якщо встановлено у NULL, Burner завантажить всі модулі.

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
uk: Увімкнути ключ «-immed» для cdrecord

en: Whether to use the "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
uk: Чи використовувати ключ «-immed» для cdrecord. Використовуйте (тобто відмічайте) обережно, оскільки це потрібно лише для сумісності з деякими пристроями приводами.

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
uk: Використовувати ключ «-use-the-force-luke=dao» разом з с growisofs

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, burner won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
uk: Використовувати ключ «-use-the-force-luke=dao» для growisofs. Скасування цього параметра може допомогти у роботі з деякими пристроями.

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
uk: Використовується разом з аргументом «-immed» для cdrecord

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
uk: Використовується разом з аргументом «-immed» для cdrecord

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao
uk: Використовувати ключ «--driver generic-mmc-raw» для cdrdao

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, burner will use it; it may be a workaround for some drives/setups.
uk: Використовувати ключ «--driver generic-mmc-raw» для cdrdao. Використання цього ключа дозволяє працювати з деяким пристроєм.

en: The last browsed folder while looking for images to burn
uk: Остання тека, відвідана при пошуку файлів образів для запису

en: Contains the absolute path of the directory that was last browsed for images to burn
uk: Містить абсолютний шлях до останнього каталогу, відвіданого для запису образів

en: Enable file preview
uk: Увімкнути попередній перегляд

en: Whether to display file preview. Set to true to use it.
uk: Показувати зразки файлів. Відмітьте, що використовувати цю можливість.

en: Should burner filter hidden files
uk: Чи слід burner фільтрувати приховані файли

en: Should burner filter hidden files. Set to true, burner will filter hidden files.
uk: Чи слід burner фільтрувати приховані файли. Якщо відмітити, то burner не буде показувати приховані файли.

en: Replace symbolic links by their targets
uk: Замінювати символьні посилання на їх цільові файли чи теки

en: Should burner replace symbolic links by their target files in the project. Set to true, burner will replace symbolic links.
uk: Чи слід Burner замінювати символічні посилання на цільові файли. Якщо відмічено, то Burner буде замінювати посилання на файли.

en: Should burner filter broken symbolic links
uk: Чи слід burner фільтрувати пошкоджені символічні посилання

en: Should burner filter broken symbolic links. Set to true, burner will filter broken symbolic links.
uk: Чи слід burner фільтрувати пошкоджені символічні посилання. Якщо відмітити, то burner не буде показувати некоректні посилання.

en: The priority value for the plugin
uk: Значення пріоритету додатка

en: When several plugins are available for the same task, this value is used to determine which plugin should be given priority. 0 means the plugin's native priority is used. A positive value overrides the plugin's native priority. A negative value disables the plugin.
uk: Коли декілька додатків доступні для однаково завдання, це значення визначає, якому додатку віддається перевага. 0 означає, що звичайний пріоритет додатка. Додатне значення перевищує звичайний пріоритет додатка. Від'ємне значення вимикає додаток.

en: Burning flags to be used
uk: Прапорці запису, які буде використано

en: This value represents the burning flags that were used in such a context the last time.
uk: Це значення показує прапорці запису, які використовувались у подібній ситуації минуло разу.

en: The speed to be used
uk: Швидкості, які буде використано

en: This value represents the speed that was used in such a context the last time.
uk: Це значення показує швидкість, яка використовувалась у подібній ситуації минуло разу.

en: Menu
uk: Меню

en: Cancel ongoing burning
uk: Скасувати запис, що виконується

en: Show _Dialog
uk: Показати _діалог

en: Show dialog
uk: Показати діалог

en: %s, %d%% done, %s remaining
uk: %s, %d%% виконано, %s залишилось

en: %s, %d%% done
uk: %s, %d%% виконано

en: Error while blanking.
uk: Помилка під час очищення.

en: Blank _Again
uk: _Очистити знову

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: The disc was successfully blanked.
uk: Диск успішно очищено.

en: The disc is ready for use.
uk: Диск готовий для використання.

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Blank
uk: _Очистити

en: _Fast blanking
uk: _Швидке очищення

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
uk: Використовувати швидке очищення замість повного та ретельного

en: Disc Blanking
uk: Очищення диска

en: Burning CD/DVD
uk: Запис CD/DVD

en: The drive is busy
uk: Пристрій зайнятий

en: Make sure another application is not using it
uk: Перевірте, що інша програма не використовує диск

en: "%s" cannot be unlocked
uk: Не вдається розблокувати «%s»

en: No burner specified
uk: Не вказано пристрій для запису

en: No source drive specified
uk: Не вказано пристрій-джерело

en: Ongoing copying process
uk: Копіювання диску

en: The drive cannot be locked (%s)
uk: Не вдається заблокувати пристрій (%s)

en: The drive has no rewriting capabilities
uk: У пристрою відсутня можливість перезапису

en: Ongoing blanking process
uk: Очищення диску

en: The drive cannot burn
uk: Пристрій не має функцію запису

en: Ongoing burning process
uk: Запис диска

en: Ongoing checksumming operation
uk: Обчислення контрольної суми

en: Merging data is impossible with this disc
uk: Об'єднання даних на цьому диску неможливе

en: Not enough space available on the disc
uk: Бракує вільного місця на диску.

note: Translators: %s is the name of a missing application
en: %s (application)
uk: %s (програма)

note: Translators: %s is the name of a missing library
en: %s (library)
uk: %s (бібліотека)

note: Translators: %s is the name of a missing GStreamer plugin
en: %s (GStreamer plugin)
uk: %s (модуль GStreamer)

en: There is no track to burn
uk: Немає доріжок для запису

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
uk: Встановіть наступні програми та бібліотеки вручну та спробуйте ще раз:

en: Only one track at a time can be checked
uk: Лише один диск може перевірятися у кожен момент часу

en: No format for the temporary image could be found
uk: Не вдається підібрати формат тимчасового файлу образу

note: Translators: Error message saying no graft point * is specified. A graft point is the path (on the * disc) where a file from any source will be added * ("grafted")
en: An internal error occurred
uk: Виникла внутрішня помилка

en: Burner notification
uk: Сповіщення Burner

note: Translators: This string is used in the title bar %s is the action currently performed
en: %s (%i%% Done)
uk: %s, %i%% виконано

en: Creating Image
uk: Створення образу

en: Burning DVD
uk: Запис DVD

en: Copying DVD
uk: Копіювання DVD

en: Burning CD
uk: Запис CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying CD"));
en: Copying CD
uk: Копіювання CD

en: Burning Disc
uk: Записується диск

en: Copying Disc
uk: Копіювання диску

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Creating image"));
en: Creating image
uk: Створення образу

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of video DVD burning"));
en: Simulation of video DVD burning
uk: Симуляція запису відео DVD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning video DVD"));
en: Burning video DVD
uk: Запис відео DVD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data DVD burning"));
en: Simulation of data DVD burning
uk: Симуляція запису DVD з даними

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data DVD"));
en: Burning data DVD
uk: Запис DVD з даними

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to DVD burning")); header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data DVD copying"));
en: Simulation of data DVD copying
uk: Симуляція копіювання DVD з даними

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to DVD"));
en: Burning image to DVD
uk: Запис образу DVD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying data DVD"));
en: Copying data DVD
uk: Копіювання DVD з даними

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of (S)VCD burning"));
en: Simulation of (S)VCD burning
uk: Симуляція запису (S)VCD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning (S)VCD"));
en: Burning (S)VCD
uk: Запис (S)VCD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of audio CD burning"));
en: Simulation of audio CD burning
uk: Симуляція запису звукового CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning audio CD"));
en: Burning audio CD
uk: Запис звукового CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data CD burning"));
en: Simulation of data CD burning
uk: Симуляція запису CD з даними

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data CD"));
en: Burning data CD
uk: Запис CD з даними

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of CD copying"));
en: Simulation of CD copying
uk: Симуляція копіювання CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to CD burning"));
en: Simulation of image to CD burning
uk: Симуляція запису образу CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to CD"));
en: Burning image to CD
uk: Запис образу CD

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of video disc burning"));
en: Simulation of video disc burning
uk: Симуляція запису відеодиску

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning video disc"));
en: Burning video disc
uk: Запис відеодиска

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of data disc burning"));
en: Simulation of data disc burning
uk: Симуляція запису диска з даними

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning data disc"));
en: Burning data disc
uk: Запис диску з даними

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of disc copying"));
en: Simulation of disc copying
uk: Симуляція копіювання диску

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Copying disc"));
en: Copying disc
uk: Копіювання диску

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Simulation of image to disc burning"));
en: Simulation of image to disc burning
uk: Симуляція запису образу диска

note: header = g_strdup_printf ("<big><b>%s</b></big>", _("Burning image to disc"));
en: Burning image to disc
uk: Запис образу диску

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
uk: Замініть диск диском з можливістю перезапису, що містить дані.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
uk: Замініть диск диском з даними.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
uk: Вставте диск з можливістю перезапису, що містить дані.

en: Please insert a disc holding data.
uk: Вставте диск з даними.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
uk: Замініть диск на записуваний CD, що має не менше %i МБ вільного місця.

en: Please replace the disc with a writable CD.
uk: Замініть диск на CD, з можливістю запису.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
uk: Вставте CD з підтримкою запису, що має не менше %i МБ вільного простору.

en: Please insert a writable CD.
uk: Вставте записуваний CD.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
uk: Замініть диск на DVD з підтримкою запису, що має не менш %i МБ вільного місця.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
uk: Замініть диск на DVD з підтримкою запису.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
uk: Вставте DVD з підтримкою запису, що має не менше %i МБ вільного місця.

en: Please insert a writable DVD.
uk: Вставте DVD з підтримкою запису.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
uk: Замініть диск на CD чи DVD з підтримкою запису, що містить не менше %i МБ вільного місця.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
uk: Замініть диск на CD чи DVD з можливістю запису.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
uk: Вставте CD чи DVD з можливістю запису, що має не менше %i МБ вільного місця.

en: Please insert a writable CD or DVD.
uk: Вставте диск CD чи DVD для запису.

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
uk: На жорсткому диску створено образ диску.
    Запис почнеться одразу після вставки носія для запису.

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
uk: Перевірка цілісності даних почнеться одразу після того, як носій буде вставлено.

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
uk: Вставте диск у пристрій CD/DVD ще раз.

note: Translators: %s is the name of a drive
en: "%s" is busy.
uk: Пристрій «%s» зайнятий.

en: There is no disc in "%s".
uk: У пристрої «%s» відсутній диск.

en: The disc in "%s" is not supported.
uk: Диск у пристрої «%s» не підтримується.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
uk: Диск у пристрої «%s» не підтримує перезапис.

en: The disc in "%s" is empty.
uk: Диск у пристрої «%s» порожній.

en: The disc in "%s" is not writable.
uk: Диск у пристрої «%s» не підтримує запис.

en: Not enough space available on the disc in "%s".
uk: Недостатньо вільного місця на диску у пристрої «%s».

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
uk: Диск у пристрої «%s» має бути перезавантажений.

en: Please eject the disc and reload it.
uk: Витягніть диск та вставте його заново.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
uk: Не вдається створити файл у вказаному каталозі тимчасових файлів

en: The image could not be created at the specified location
uk: Не вдається створити образ диску у заданому каталозі

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
uk: Задати інший каталог для цього сеансу або спробувати ще раз?

en: You may want to free some space on the disc and retry
uk: Звільніть місце на диску та спробувати ще раз

en: _Keep Current Location
uk: З_берегти теперішню адресу

en: _Change Location
uk: _Змінити теку

en: Location for Image File
uk: Каталог для файлу образу

en: Location for Temporary Files
uk: Каталог для тимчасових файлів

en: _Replace Disc
uk: _Змінити диск

en: Do you really want to blank the current disc?
uk: Дійсно очистити поточний диск?

en: The disc in the drive holds data.
uk: Диск у пристрої містить дані.

note: Translators: Blank is a verb here
en: _Blank Disc
uk: О_чистити диск

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
uk: Якщо ви імпортуєте їх, ви зможете бачити та використовувати їх, коли поточні виділені файли будуть записані на диск.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
uk: У іншому випадку, вони будуть невидимими (хоча досі залишаться доступними для читання).

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
uk: Є вже записані на диск файли. Імпортувати їх?

en: _Import
uk: _Імпортувати

en: Only _Append
uk: Лише _додати

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
uk: Існує ймовірність, що CD-RW аудіо диски можуть неправильно відтворюватися на старих програвачах CD, а CD-TEXT не буде записуватися та старих програвачах.

en: Do you want to continue anyway?
uk: Продовжити попри все?

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
uk: Не рекомендовано додавати звукові доріжки на диск.

en: _Continue
uk: Пр_одовжити

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
uk: CD-RW аудіо диски можуть неправильно відтворюватися на старих програвачах.

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
uk: Не рекомендовано записувати звукові доріжки на диск із перезаписом.

note: Translators: %s is the name of a drive
en: Please eject the disc from "%s" manually.
uk: Витягніть диск з "%s" вручну.

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
uk: Неможливо витягнути диск, хоча він має бути вилучений для продовження поточної операції.

en: Do you want to replace the disc and continue?
uk: Перезаписати диск і продовжити?

en: The currently inserted disc could not be blanked.
uk: Вставлений диск неможливо очистити.

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
uk: Продовжити, вимкнувши повну сумісність з Windows?

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
uk: Імена деяких файлів не підходять для CD сумісного з Windows.

en: C_ontinue
uk: Пр_одовжити

en: The simulation was successful.
uk: Симуляція завершилась успішно.

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
uk: Запис диску почнеться через 10 секунд.

en: Burn _Now
uk: Записати _зараз

en: Save Current Session
uk: Зберегти поточний сеанс

en: An unknown error occurred.
uk: Невідома помилка.

en: Error while burning.
uk: Помилка під час запису.

en: _Save Log
uk: З_берегти журнал

en: Video DVD successfully burned
uk: Відео DVD успішно записано

en: (S)VCD successfully burned
uk: (S)VCD успішно записано

en: Audio CD successfully burned
uk: Звуковий компакт-диск успішно записано

en: Image successfully created
uk: Образ успішно створено

en: DVD successfully copied
uk: DVD успішно скопійовано

en: CD successfully copied
uk: CD успішно скопійовано

en: Image of DVD successfully created
uk: Образ DVD успішно створено.

en: Image of CD successfully created
uk: Образ CD успішно створено

en: Image successfully burned to DVD
uk: Образ успішно записано на DVD

en: Image successfully burned to CD
uk: Образ успішно записано на CD

en: Data DVD successfully burned
uk: DVD з даними успішно записано

en: Data CD successfully burned
uk: CD з даними успішно записано

en: Copy #%i has been burned successfully.
uk: Копію #%i успішно записано.

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
uk: Запис іншої копії почнеться одразу, коли буде вставлено новий диск для запису. Якщо не потрібно створювати ще одну копію, натисніть «Скасувати».

en: Create Co_ver
uk: Створити об_кладинку

en: There are some files left to burn
uk: Залишилося записати декілька файлів

en: There are some more videos left to burn
uk: Залишилося записати декілька відео

en: There are some more songs left to burn
uk: Залишилося записати декілька пісень

en: Do you really want to quit?
uk: Дійсно вийти?

en: Interrupting the process may make disc unusable.
uk: Переривання процесу може призвести до псування диску.

en: C_ontinue Burning
uk: _Продовжити запис

en: _Cancel Burning
uk: _Скасувати запис

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
uk: Вставте диск CD чи DVD для запису, якщо не хочете записати образ у файл.

en: Create _Image
uk: Створення _образу

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Copy
uk: _Копіювати

en: Make _Several Copies
uk: Створити _кілька копій

note: Translators: This is a verb, an action gtk_dialog_add_button (GTK_DIALOG (dialog), _("Burn _Several Copies"), GTK_RESPONSE_ACCEPT);
en: _Burn
uk: _Записати

en: Burn _Several Copies
uk: _Запис кількох дисків

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
uk: Бажаєте записати обрані файли на декілька носіїв?

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
uk: Розмір проекту надто великий для цього диску, навіть при використанні запису у режимі overburn.

en: _Burn Several Discs
uk: _Запис декілька дисків

en: Burn the selection of files across several media
uk: Записати обрані файли на декілька дисків

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
uk: Виберіть інший пристрій привод або вставте новий диск.

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
uk: Інформацію про доріжки (виконавець, композитор та таке інше) не буде записано на диск.

en: This is not supported by the current active burning backend.
uk: Ця можливість не підтримується поточною системою запису на диск.

en: Please add files.
uk: Додайте файли до проекту.

en: There are no files to write to disc
uk: Немає файлів для запису на диск

en: Please add songs.
uk: Додайте композиції до проекту.

en: There are no songs to write to disc
uk: Немає пісень для запису на диск

en: Please add videos.
uk: Додайте відео до проекту.

en: There are no videos to write to disc
uk: Немає відео для запису на диск

en: There is no inserted disc to copy.
uk: Носій для копіювання не вставлено.

en: Please select a disc image.
uk: Виберіть образ диску.

en: There is no selected disc image.
uk: Не вибрано файл образу диску.

[ctx: disc]
note: Translators: this is a disc image not a picture Translators: this is a disc image, not a picture
en: Please select another image.
uk: Виберіть інший образ

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
uk: Не є припустимим образом диска чи файлом cue.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
uk: Вставте диск не захищений від копіювання.

en: All required applications and libraries are not installed.
uk: Усі потрібні програми та бібліотеки не встановлено.

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
uk: Замініть диск на підтримуваний CD чи DVD.

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
uk: Записати дані понад встановлену ємкість диску?

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
uk: Розмір проекту надто великий для цього диску, треба вилучити деякі файли з проекту.
    Можливо, використовується компакт диск на 90 або 100 хвилин CD-R(W), який не вдається коректно розпізнати, і він потребує вказування параметра overburn.
    УВАГА: цей режим може призвести до пошкодження диску.

en: _Overburn
uk: _Надлишковий запис

en: Burn beyond the disc's reported capacity
uk: Записати дані понад вказану ємкість диску

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
uk: Пристрій з носієм-джерелом буде використовуватись для запису носія-дублікату.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
uk: По закінченню копіювання поточного носія знадобиться новий записуваний носій.

note: gtk_widget_add_events(priv->mainwin, GDK_BUTTON_PRESS_MASK); g_signal_connect(G_OBJECT(priv->mainwin), "button-press-event", G_CALLBACK (drag_handle), NULL);
en: Image Burning Setup
uk: Налаштування запису образу

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Select a disc to write to"));
en: Select a disc to write to
uk: Виберіть диск для запису

note: gtk_widget_add_events(priv->mainwin, GDK_BUTTON_PRESS_MASK); g_signal_connect(G_OBJECT(priv->mainwin), "button-press-event", G_CALLBACK (drag_handle), NULL);
en: Disc Burning Setup
uk: Параметри запису диска

en: Video Options
uk: Параметри відео

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
uk: Хочете створити диск зі змісту образу або помітити файл образу на диск як звичайний файл?

note: Translators: %s is the name of the image
en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
uk: Виділено лише один файл («%s»). Цей файл є образом диску та його вміст можна записати на диск.

en: Burn as _File
uk: Записати як _файл

en: Burn _Contents…
uk: Записати _вміст…

note: pack everything string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Select a disc image to write"));
en: Select a disc image to write
uk: Виберіть образ диску для запису

en: Copy CD/DVD
uk: Копіювання CD та DVD

en: Select disc to copy
uk: Виберіть диск для копіювання

en: Please install the following manually and try again:
uk: Встановіть наступні програми вручну та спробуйте ще раз:

en: Unknown song
uk: Невідома композиція

note: Reminder: if this string happens to be used * somewhere else in burner we'll need a * context with C_() macro Translators: %s is the name of the artist. * This text is the one written on the cover of a disc. * Before it there is the name of the song. * I had to break it because it is in a GtkTextBuf
en: by %s
uk: виконує %s

en: "%s" cannot be read
uk: Не вдається прочитати «%s»

en: SVCD image
uk: Образи SVCD

en: VCD image
uk: Образи VCD

en: Video DVD image
uk: Образи DVD відео

note: NOTE for translators: the first %s is medium_name ("File * Image") and the second the path for the image file
en: %s: "%s"
uk: %s: «%s»

note: Translators: this string is only used when the user * wants to copy a disc using the same destination and * source drive. It tells him that burner will use as * destination disc a new one (once the source has been * copied) which is to be inserted in the drive currently * holding the source disc
en: New disc in the burner holding the source disc
uk: Новий диск у пристрої з диском-джерелом

note: NOTE for translators, the first %s is the medium name
en: %s: not enough free space
uk: %s: немає вільного простору

note: NOTE for translators: the first %s is the medium name, the second %s * is its available free space. "Free" here is the free space available.
en: %s: %s of free space
uk: %s: вільно %s

note: Translators: the first %s is the path of the directory where burner * will store its temporary files; the second one is the size available
en: %s: %s free
uk: %s: вільно %s

en: Do you really want to choose this location?
uk: Вибрати цю адресу?

en: You do not have the required permission to write at this location
uk: У вас бракує прав для запису у цей каталог

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
uk: Файлова система цього тому не підтримує файли великого розміру (вище 2 ГБ).
    Це може стати проблемою при запису DVD або великих файлів образів.

en: Impossible to retrieve speeds
uk: Не вдається отримати швидкість

en: Maximum speed
uk: Максимальна швидкість

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Burning speed")); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), burner_utils_pack_properties (string, priv->speed, NULL), FALSE, FALSE, 0);
en: Burning speed
uk: Швидкість запису

en: _Simulate before burning
uk: Си_мулювати перед записом

en: Burner will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
uk: Burner почне симуляцію запису, і якщо вона буде успішною, запис почнеться через 10 секунд

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
uk: _Використовувати burnproof (зменшує риск пошкодження диску)

en: Burn the image directly _without saving it to disc
uk: _Записати образ безпосередньо на диск без збереження

en: Leave the disc _open to add other files later
uk: _Залишити диск відкритим для подальшого додавання файлів

en: Allow one to add more data to the disc later
uk: Дозволити подальше додавання даних на диск

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Options")); title = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Options"));
en: Options
uk: Параметри

en: Location for _Temporary Files
uk: Адреса _тимчасових файлів

en: Set the directory where to store temporary files
uk: Вкажіть теку для зберігання тимчасових файлів

note: string = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Temporary files"));
en: Temporary files
uk: Тимчасові файли

en: Hidden file
uk: Прихований файл

en: Unreadable file
uk: Файл  не читається

en: Broken symbolic link
uk: Пошкоджене символічне посилання

en: Recursive symbolic link
uk: Рекурсивне символьне посилання

en: Disc image type:
uk: Тип образу диску:

en: Autodetect
uk: Автоматичне визначення

en: ISO9660 image
uk: Образ ISO9660

en: Readcd/Readom image
uk: Образ Readcd/Readom

en: Cue image
uk: Образ CUE

en: Cdrdao image
uk: Образ Cdrdao

en: Properties of %s
uk: Властивості %s

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
uk: Дійсно зберегти поточне розширення для назви образу диска?

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
uk: Якщо ви збережете його, деякі програми не зможуть правильно розпізнати тип файлу.

en: _Keep Current Extension
uk: З_берегти поточне розширення

en: Change _Extension
uk: З_мінити розширення

en: Configure recording options
uk: Параметри запису

note: Translators: first %02i is hours, the second one is minutes and the * third one is seconds.
en: Total time: %02i:%02i:%02i
uk: Загальний час: %02i:%02i:%02i

en: Average drive speed:
uk: Середня швидкість пристрою:

note: Translators: first %02i is hours, the second one is minutes * and the third one is seconds.
en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
uk: Залишилось: %02i:%02i:%02i

en: %i MiB of %i MiB
uk: %i МБ з %i МБ

en: Estimated drive speed:
uk: Швидкість пристрою:

note: Translators: %s is a path
en: "%s": loading
uk: "%s": завантаження

note: Translators: %s is a path and image refers to a disc image
en: "%s": unknown disc image type
uk: "%s": невідомий тип образу диску

note: NOTE to translators, the first %s is the path of the image * file and the second its size.
en: "%s": %s
uk: «%s» : %s

note: This is hackish and meant to avoid ellipsization to make the * label too small. Translators: this is a disc image
en: Click here to select a disc _image
uk: Натисніть, щоб обрати _образ диску

en: Select Disc Image
uk: Вибір образу диску

en: All files
uk: Усі файли

[ctx: disc]
note: Translators: this a disc image here
en: Image files
uk: Файли образу

en: Image type:
uk: Тип образу:

en: Estimated size: %s
uk: Приблизний розмір: %s

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
uk: Дійсно додати «%s» до виділеного?

en: The children of this directory will have 7 parent directories.
    Burner can create an image of such a file hierarchy and burn it but the disc may not be readable on all operating systems.
    Note: Such a file hierarchy is known to work on Linux.
uk: Підкаталог у цьому каталозі має 7 батьківських каталогів.
    Burner може створювати образ такої файлової системи та записати його, але такий диск може не читатися у деяких операційних системах.
    Відомо лише, що такий носій буде працювати у Linux.

en: Ne_ver Add Such File
uk: _Ніколи не додавати такий файл

en: Al_ways Add Such File
uk: Зав_жди додавати такий файл

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
uk: Додати «%s» та використовувати 3 рівень стандарту ISO9960 для його підтримки?

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
uk: Розмір файла понад 2 ГБ. Стандарт ISO9960 у своїх першій та другий версіях (найбільш поширені) не підтримує такі файли.
    Рекомендовано використовувати стандарт ISO9960 третьої версії, який підтримується більшістю операційних систем, зокрема Linux та всі версії Windows™.
    Винятком є MacOS X, яка не може читати образи, створені відповідно до стандарту ISO9960 третьої версії.

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
uk: Перейменувати файли для сумісності з Windows?

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
uk: наступні імена будуть змінені або урізані до 64 символів.

en: _Disable Full Windows Compatibility
uk: В_имкнути повну сумісність з Microsoft Windows?

en: _Rename for Full Windows Compatibility
uk: _Перейменувати для повної сумісності з Windows

en: Size Estimation
uk: Оцінка розмір

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
uk: Зачекайте закінчення оцінки розміру проекту.

en: All files need to be analysed to complete this operation.
uk: Для завершення цієї операції необхідно проаналізувати всі файли проекту.

en: Check _Again
uk: _Перевірити знову

en: The file integrity check could not be performed.
uk: Не вдається перевірити цілісність файлів.

en: An unknown error occurred
uk: Невідома помилка

en: The file integrity check was performed successfully.
uk: Перевірку цілісності файла успішно виконано.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
uk: На диску немає пошкоджених файлів

en: The following files appear to be corrupted:
uk: Наступні файли виявилися зіпсованими:

en: Corrupted Files
uk: Зіпсовані файли

en: Downloading MD5 file
uk: Завантажується файл контрольної суми MD5

en: "%s" is not a valid URI
uk: URI «%s» некоректний

en: No MD5 file was given.
uk: Файл з контрольною сумою MD5 не вказано.

en: Use an _MD5 file to check the disc
uk: _Використовувати файл контрольної суми MD5 для перевірки

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
uk: Використовувати зовнішній файл MD5, я якому зберігається контрольна сума диска

en: Open an MD5 file
uk: Відкрити файл з контрольною сумою MD5

en: _Check
uk: _Перевірити

en: Disc Checking
uk: Перевірка диска

en: The operation cannot be performed.
uk: Не вдається виконати операцію.

en: The disc is not supported
uk: Диск не підтримується

en: The drive is empty
uk: Відсутній диск у пристрої

note: title_str = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Select a disc"));
en: Select a disc
uk: Виберіть диск

note: title_str = g_strdup_printf ("<b>%s</b>", _("Progress"));
en: Progress
uk: Поступ

en: (loading…)
uk: (завантаження…)

en: Empty
uk: Порожній

en: Disc file
uk: Файл диска

en: %d item | %d items
uk[0]: %d пункт
uk[1]: %d пункти
uk[2]: %d пунктів

en: New folder
uk: Нова тека

en: New folder %i
uk: Нова тека %i

en: Analysing files
uk: Аналіз файлів

en: "%s" is a recursive symbolic link.
uk: «%s» є рекурсивним символічним посиланням.

note: Translators: %s is the path of a drive
en: "%s" cannot be found.
uk: «%s» не знайдено.

en: Retrieving image format and size
uk: Отримую формат та розмір зображення

note: Translators: This is a disc image
en: The format of the disc image could not be identified
uk: Не вдається визначити формат образу диску

en: Please set it manually
uk: Встановіть його вручну

note: Translators: %s is the name of the file that has just been deleted
en: "%s" was removed from the file system.
uk: Файл «%s» вилучено з файлової системи.

en: Directories cannot be added to video or audio discs
uk: На відео та аудіо диски не можна додавати теки.

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
uk: Список прослуховування не можна додавати на відео та аудіо диски.

note: Translators: %s is the name of the file
en: "%s" is not suitable for audio or video media
uk: Тип «%s» не підходить для проекту відео та аудіо диску.

en: Analysing video files
uk: Аналіз відеофайлів

en: Video format:
uk: Формат відео:

en: Format used mostly on the North American continent
uk: Формат, поширений на Північноамериканському континенті

en: Format used mostly in Europe
uk: Формат, поширений у Європі

en: Native _format
uk: _Первинний формат

en: Aspect ratio:
uk: Співвідношення сторін:

note: Video options for (S)VCD
en: VCD type:
uk: Тип VCD:

en: Create an SVCD
uk: Створити SVCD

en: Create a VCD
uk: Створити VCD

en: Directory could not be created (%s)
uk: не вдається створити каталог (%s)

en: Getting size
uk: Отримання розміру

en: Writing
uk: Запис

en: Blanking
uk: Очищення

en: Creating checksum
uk: Створення контрольної суми

en: Copying file
uk: Копіювання файлу

en: Analysing audio files
uk: Аналіз звукових файлів

en: Transcoding song
uk: Перекодування композиції

en: Preparing to write
uk: Підготовка до запису

en: Writing leadin
uk: Запис початкових даних

en: Writing CD-Text information
uk: Запис інформації CD-TEXT

en: Finalizing
uk: Закріплення

en: Writing leadout
uk: Запис завершальних даних

en: Starting to record
uk: Початок запису

en: Success
uk: Виконано

en: Ejecting medium
uk: Витягування носія

en: Display debug statements on stdout for Burner burn library
uk: Виводити налагоджувальну інформацію на стандартний вивід для  бібліотеки Burner

en: Burner media burning library
uk: Бібліотека Burner для роботи з оптичними носіями

en: Display options for Burner-burn library
uk: Показати параметри бібліотеки Burner

note: Translators: %s is the plugin name
en: "%s" did not behave properly
uk: модуль «%s» працює некоректно

note: Translators: the first %s is the size of the free space on the medium * and the second %s is the size of the space required by the data to be * burnt.
en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
uk: Недостатньо вільного місця на диску (%si доступно для %s)

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
uk: Файлова система, обрана для зберігання тимчасового образу, не може зберігати файли розміром понад 2 ГБ.

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
uk: За обраним розташуванням немає достатньо вільного простору для зберігання тимчасового образу диска (потрібно %ld МБ)

en: The size of the volume could not be retrieved
uk: Не вдається створити розмір тому

en: No path was specified for the image output
uk: Не вказано шлях для збереження отриманого образу

note: Translators: %s is the error returned by libburn Translators: the %s is the error message from errno
en: An internal error occurred (%s)
uk: Виникла внутрішня помилка (%s)

en: The file is not stored locally
uk: файл не зберігається у локальній файловій системі

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
uk: Відсутній або пошкоджений каталог VIDEO_TS

en: "%s" could not be found in the path
uk: не вдається знайти «%s» за шляхом пошуку

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
uk: «%s» не знайдено модуль GStreamer

en: The version of "%s" is too old
uk: Версія «%s» надто стара

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
uk: «%s» це символічним посиланням, що вказує на іншу програму

note: Translators: %s is a filename
en: "%s" could not be found
uk: «%s» не знайдено

note: Translators: %s is the name of the burner element
en: Process "%s" ended with an error code (%i)
uk: процес «%s» завершився з кодом помилки (%i)

note: Translators: This is a fake drive, a file, and means that * when we're writing, we're writing to a file and create an * image on the hard drive.
en: Image File
uk: Файл образу

en: Unnamed CD/DVD Drive
uk: Неназваний пристрій CD/DVD

en: Display debug statements on stdout for Burner media library
uk: Виводити налагоджувальну інформацію на стандартний вивід бібліотеки Burner

en: Burner optical media library
uk: Бібліотека Burner для роботи з оптичними носіями

en: Display options for Burner media library
uk: Показати параметри бібліотеки Burner

en: File
uk: Файл

en: DVD+R dual layer
uk: DVD+R DL

en: DVD+RW dual layer
uk: DVD+RW DL

en: DVD-R dual layer
uk: DVD-R DL

en: Blu-ray disc
uk: Диск Blu-ray

en: Writable Blu-ray disc
uk: Диск Blu-ray з можливістю запису

en: Rewritable Blu-ray disc
uk: Диск Blu-ray з можливістю перезапису

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Blank %s in %s
uk: Порожній %s в %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Audio and data %s in %s
uk: Музика та дані %s у %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Audio %s in %s
uk: Музика %s у %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Data %s in %s
uk: Дані %s у %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: %s in %s
uk: %s у %s

note: NOTE for translators, the first %s is the medium name
en: %s: empty
uk: %s: порожній

en: Searching for available discs
uk: Пошук доступних дисків

en: No disc available
uk: Не знайдено дисків

note: Translators: this is hour minute second like '2 h 14 min 25'
en: %s h %s min %s
uk: %s год %s хв %s

note: Translators: this is hour minute like '2 h 14'
en: %s h %s
uk: %s год %s

note: Translators: this is hour like '2 h'
en: %s h
uk: %s год

note: Translators: this is 'hour:minute:second' like '2:14:25'
en: %s:%s:%s
uk: %s: %s: %s

note: Translators: this is 'hour:minute' or 'minute:second'
en: %s:%s
uk: %s: %s

note: Translators: %s is a duration expressed in minutes
en: %s min
uk: %s хв

note: Translators: the first %s is the number of minutes * and the second one is the number of seconds. * The whole string expresses a duration
en: %s:%s min
uk: %s: %s хв

en: The disc mount point could not be retrieved
uk: Не вдається отримати точку монтування диску

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and Blank is an adjective.
en: Blank disc (%s)
uk: Чистий диск (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type.
en: Audio and data disc (%s)
uk: Диск з музикою та даними %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type. NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_ . * The %s is the date
en: Audio disc (%s)
uk: Музичний диск (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type. NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_ otherwise it gets truncated. * The %s is the date
en: Data disc (%s)
uk: Файли (%s)

en: It does not appear to be a valid ISO image
uk: Файл не є припустимим образом диску у форматі ISO

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Size mismatch
uk: Невідповідність розміру

en: Type mismatch
uk: Невідповідність типу

en: Bad argument
uk: Неправильний аргумент

en: Outrange address
uk: Адреса поза межами

en: Invalid address
uk: Неправильна адреса

en: Invalid command
uk: Неприпустима команда

en: Invalid parameter in command
uk: Неприпустимий параметр команди

en: Invalid field in command
uk: Неправильне поле у команді

en: The device timed out
uk: Вичерпано час очікування відповіді пристрою

en: Key not established
uk: Ключ не встановлено

en: Invalid track mode
uk: Неправильний режим доріжки

en: _Hide changes
uk: _Сховати зміни

en: _Show changes
uk: _Показувати зміни

en: The file does not appear to be a playlist
uk: Файл не схожий на файл списку відтворення

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Images
uk: Зображення

en: _Color
uk: _Колір

en: Solid color
uk: Суцільний колір

en: Horizontal gradient
uk: Горизонтальний градієнт

en: Vertical gradient
uk: Вертикальний градієнт

note: second part Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: _Image
uk: _Малюнок

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image path:
uk: Шлях до малюнка:

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Choose an image
uk: Вибір зображення

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image style:
uk: Стиль:

en: Centered
uk: У центрі

en: Tiled
uk: Черепицею

en: Scaled
uk: На всю обкладинку

en: Background Properties
uk: Властивості тла

en: Print
uk: Друк

en: Bac_kground Properties
uk: Властивість _тла

en: Background properties
uk: Властивості тла

en: Align right
uk: Вирівняти праворуч

en: Center
uk: У центрі

en: Align left
uk: Вирівняти ліворуч

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Italic
uk: Курсив

en: Bold
uk: Жирний

en: Font family and size
uk: Гарнітура та розмір шрифту

en: _Text Color
uk: Колір _тексту

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Cover Editor
uk: Редактор обкладинок

en: Set Bac_kground Properties
uk: Встановити властивості _тла

en: SIDES
uk: БОКИ

en: BACK COVER
uk: ЗАДНЯ ОБКЛАДИНКА

en: FRONT COVER
uk: ПЕРЕДНЯ ОБКЛАДИНКА

note: Translators: This is an image, * a picture, not a "Disc Image"
en: The image could not be loaded.
uk: Не вдається завантажити образ.

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
uk: Не вдається обробити «%s» за допомогою GStreamer.

note: Translators: %s is the name of the object (as in * GObject) from the Gstreamer library that could * not be created
en: %s element could not be created
uk: Не вдається створити елемент конвеєра %s

en: Display debug statements on stdout for Burner utilities library
uk: Показувати зневаджувальну інформацію на стандартний вивід бібліотеки засобів Burner

en: Burner utilities library
uk: Бібліотека засобів Burner

en: Display options for Burner-utils library
uk: Показати параметри бібліотеки засобів Burner

en: Pick a Color
uk: Вибір кольору

en: CD/DVD Creator
uk: Створення CD/DVD

en: Create CDs and DVDs
uk: Створення дисків CD чи DVD

en: Medium Icon
uk: Піктограма носія

[ctx: picture]
note: Translators: this is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image files
uk: Файли образу

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: CD/DVD Creator Folder
uk: Каталог для створення CD/DVD

en: Disc Name:
uk: Назва диска:

note: Translators: be careful, anything longer than the English will likely * not fit on small Nautilus windows
en: Drag or copy files below to write them to disc
uk: Перетягніть або скопіюйте файли, щоб записати їх на диск

en: Write to Disc
uk: Записати на диск

en: Write contents to a CD or DVD
uk: Записати вміст на диск CD чи DVD

en: Copy Disc
uk: Копіювати диск

en: _Write to Disc…
uk: _Записати на диск…

en: Write disc image to a CD or DVD
uk: Записати образ диску на CD чи DVD

en: _Copy Disc…
uk: _Копіювати диск…

en: Create a copy of this CD or DVD
uk: Створити копію цього диску на CD чи DVD

en: _Blank Disc…
uk: О_чистити диск…

en: Blank this CD or DVD
uk: Очистити цей диск CD чи DVD

en: _Check Disc…
uk: _Перевірити цілісність диску…

en: Check the data integrity on this CD or DVD
uk: Перевірити цілісність даних цього диску CD чи DVD

en: Data could not be read (%s)
uk: неможливо прочитати дані (%s)

en: Data could not be written (%s)
uk: Не вдається записати дані (%s)

en: Generates .cue files from audio
uk: Створює файли .cue з аудіо-доріжок

en: cdrdao burning suite
uk: програма запису дисків cdrdao

en: Copying audio track
uk: Копіювання звукової доріжки

en: Copying data track
uk: Копіювання доріжки

en: Analysing track %02i
uk: Аналіз звукової доріжки %02i

en: You do not have the required permissions to use this drive
uk: Недостатньо прав для використання цього пристрою

en: Converting toc file
uk: Перетворення файлу .toc

en: Copies, burns and blanks CDs
uk: Копіювання, запис та очищення компакт-дисків

en: Enable the "--driver generic-mmc-raw" flag (see cdrdao manual)
uk: Використовувати ключ «--driver generic-mmc-raw» (дивіться документацію cdrdao)

en: cdrkit burning suite
uk: Комплекс програм для запису дисків cdrkit

en: Last session import failed
uk: Не вдається імпортувати дані останнього сеансу

en: An image could not be created
uk: Не вдається створити образ

en: This version of genisoimage is not supported
uk: Ця версія genisoimage не підтримується

en: Some files have invalid filenames
uk: Деякі файли мають неправильну назву

en: Unknown character encoding
uk: Невідоме кодування символів

en: There is no space left on the device
uk: На пристрої не залишилось вільного місця

en: Creates disc images from a file selection
uk: Створити образи дисків з виділених файлів

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
uk: За обраним розташуванням немає достатньо вільного простору для зберігання образу диска

en: Copies any disc to a disc image
uk: Копіювати будь-який диску у файл образу

en: An error occurred while writing to disc
uk: Під час запису на диск виникла помилка

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
uk: Система надто повільна для запису диску на цій швидкості. Спробуйте меншу швидкість.

note: Translators: %s is the number of the track
en: Writing track %s
uk: Записується доріжка %s

en: Formatting disc
uk: Розмітка диску

en: Writing cue sheet
uk: Запис таблиці cue

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
uk: Диск треба перезавантажити перед записом

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
uk: Запис та копіювання CD чи DVD

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
uk: використовувати ключ «-immed» (дивіться документацію wodim)

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
uk: Мінімальний рівень заповнення буфера пристрою, у відсотках (дивіться документацію wodim):

en: Copying audio track %02d
uk: Копіювання звукової доріжки %02d

en: Preparing to copy audio disc
uk: Підготовка до копіювання аудіо диску

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
uk: Копіювання доріжки з аудіо CD з усією пов'язаною інформацією

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
uk: Запис, очищення та форматування CD, DVD та BD

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
uk: використовувати ключ «-immed» (дивіться документацію cdrecord)

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
uk: мінімальний рівень заповнення буфера пристрою, у відсотках (дивіться документацію cdrecord):

en: cdrtools burning suite
uk: Комплекс програм для запису дисків cdrtools

en: This version of mkisofs is not supported
uk: поточна версія mkisofs не підтримується

en: File "%s" could not be opened (%s)
uk: Не вдається відкрити файл «%s» (%s)

en: Creating checksum for image files
uk: Обчислення контрольної суми для файлу образа

en: No checksum file could be found on the disc
uk: На диску не виявлено файл контрольної суми

en: Checking file integrity
uk: Перевірка цілісності

en: File "%s" could not be opened
uk: Не вдається відкрити файл «%s»

en: Some files may be corrupted on the disc
uk: Деякі файли на диску можуть бути пошкоджені

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: File Checksum
uk: Контрольна сума файлів

en: Checks file integrities on a disc
uk: Дозволяє перевіряти цілісність файлів на диску

en: Hashing algorithm to be used:
uk: Використаний алгоритм хешування:

note: Translators: first %s is the filename, second %s * is the error generated from errno Translators: first %s is the filename, second %s is the error * generated from errno
en: "%s" could not be opened (%s)
uk: Не вдається відкрити «%s» (%s)

en: Creating image checksum
uk: Створення контрольної суми

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: Image Checksum
uk: Контрольна сума образу

en: Checks disc integrity after it is burnt
uk: Дозволяє перевірити цілісність даних на диску після запису

en: Creating file layout
uk: Створюється структура файлу

en: Creates disc images suitable for video DVDs
uk: Створити образ диска зручний для відео DVD

note: Translators: %s is the path to a drive. "regionset %s" * should be left as is just like "DVDCSS_METHOD=title * burner --no-existing-session"
en: Error while retrieving a key used for encryption. You may solve such a problem with one of the following methods: in a terminal either set the proper DVD region code for your CD/DVD player with the "regionset %s" command or run the "DVDCSS_METHOD=title burner --no-existing-session" command
uk: Помилка при отриманні ключа шифрування. Це можна вирішити одним з таких способів: або встановіть у терміналі відповідний код регіону для програвача CD/DVD за допомогою команди "regionset %s", або виконайте команду "DVDCSS_METHOD=title burner --no-existing-session"

en: Retrieving DVD keys
uk: Отримання ключів DVD

en: Video DVD could not be opened
uk: Не вдається відкрити відео DVD

en: Error while reading video DVD (%s)
uk: Помилка читання відео DVD (%s)

en: Copying video DVD
uk: Копіювання відео DVD

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
uk: Копіювання CSS, шифрованих DVD у образ диска

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
uk: Очищення та форматування перезаписуваних DVD та BD

en: Burns and blanks DVDs and BDs
uk: Запис та очищення DVD та BD

en: Allow DAO use
uk: Дозволити використання DAO

en: growisofs burning suite
uk: Комплекс програм для запису дисків growisofs

en: libburn track could not be created
uk: Не вдається створити доріжку у Libburn

en: libburn library could not be initialized
uk: Не вдалося ініціалізувати бібліотеку Libburn

en: The drive address could not be retrieved
uk: Не вдається отримати адресу пристрою

en: Writing track %02i
uk: Записується доріжка %02i

en: libburnia burning suite
uk: Комплекс програм для запису дисків libburnia

en: Volume could not be created
uk: Неможливо створити том

en: libisofs could not be initialized.
uk: Неможливо ініціалізувати бібліотеку Libisofs

en: Read options could not be created
uk: Не вдається створити параметри читання

note: Translators: %s is the path
en: No parent could be found in the tree for the path "%s"
uk: Не вдається знайти батьківський каталог за вказаним шляхом «%s»

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
uk: Libisofs видала помилку при створенні каталогу «%s»

en: libisofs reported an error while adding contents to directory "%s" (%x)
uk: Libisofs видала помилку при додаванні змісту каталогу «%s» (%x)

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
uk: Libisofs видала помилку при додаванні файлу «%s»

en: Copying checksum file
uk: Копіювання файлу контрольної суми

en: Copying files locally
uk: Копіювання файлів на локальну систему

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: File Downloader
uk: Завантаження файлів

en: Allows files not stored locally to be burned
uk: Дозволяє записувати файли, що не зберігаються локально

en: Impossible to retrieve local file path
uk: Не вдається знайти шлях до локального файлу

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
uk: Дозволяє створювати диски CD та DVD за допомогою віртуального каталогу у Nautilus

note: Translators: This message is sent * when burner could not link together * two gstreamer plugins so that one * sends its data to the second for further * processing. This data transmission is * done through a pad. Maybe this is a bit * too technical and should be removed?
en: Impossible to link plugin pads
uk: Не вдається з'єднати компоненти конвеєра

en: Normalizing tracks
uk: Нормалізація доріжок

en: Normalization
uk: Нормалізація

en: Sets consistent sound levels between tracks
uk: Нормалізація дозволяє вказати однаковий рівень гучності для усіх доріжок

note: Translators: %s is the string error from errno
en: Error while padding file (%s)
uk: Помилка при заповненні файлу (%s)

en: Error while getting duration
uk: Помилка при обчисленні тривалості

en: Analysing "%s"
uk: Аналіз «%s»

en: Transcoding "%s"
uk: Перекодування «%s»

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
uk: Vob дозволяє перекодовувати будь-який відеофайл на формат, придатний для відео DVD

en: Converting video file to MPEG2
uk: Перетворення відеофайлу на MPEG2

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
uk: Перетворення будь-якого відеофайла у формат, придатний для відео DVD

en: Creates disc images suitable for SVCDs
uk: Запис образів дисків на CD чи DVD

en: Create a data CD/DVD
uk: Створити CD чи DVD з даними

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
uk: Створити CD чи DVD, що містить різні дані, який може бути прочитаний лише на комп'ютері

note: {N_("Audi_o project"), N_("Create a traditional audio CD"), N_("Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos"), "media-optical-audio-new", BURNER_PROJECT_TYPE_AUDIO},
en: D_ata project
uk: _Диск з даними

note: {N_("_Video project"), N_("Create a video DVD or an SVCD"), N_("Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers"), "media-optical-video-new", BURNER_PROJECT_TYPE_VIDEO}, {N_("Disc _copy"), N_("Create 1:1 copy of a CD/DVD"), N_("Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your h
en: Burn _image
uk: Записати _образ

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
uk: Записати наявний образ CD чи DVD на диск

en: _Project
uk: _Проект

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Tools
uk: _Засоби

en: _Help
uk: _Довідка

en: P_lugins
uk: _Додатки

en: Choose plugins for Burner
uk: Вибрати модулі розширення для Burner

en: E_ject
uk: _Витягнути

en: Eject a disc
uk: _Витягнути диск

en: _Blank…
uk: _Очистити…

en: Blank a disc
uk: Очищення диску

en: _Check Integrity…
uk: Перевірити _цілісність…

en: Check data integrity of disc
uk: Перевірити цілісність даних диску

en: Quit Burner
uk: Залишити Burner

en: _Contents
uk: _Зміст

en: Display help
uk: Показати довідку

en: About
uk: Про програму

en: Disc Burner
uk: Запис дисків

en: Error while loading the project
uk: Помилка при завантаженні проекту

en: Please add files to the project.
uk: Додайте файли у проект.

en: The project is empty
uk: Проект порожній

en: Burner is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Burner  - вільне програмне забезпечення, ви можете розповсюджувати та/або змінювати його на умовах Універсальної Публічної Ліцензії GNU, що опублікована Фондом вільного програмного забезпечення, або версії 2 Ліцензії, або (на ваш розсуд) будь-якої старшої версії.

en: Burner is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Burner розповсюджується зі сподіванням, що програма буде корисною, але без БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть не гарантується ПРИДАТНІСТЬ та ВІДПОВІДНІСТЬ БУДЬ-ЯКИМ ВИМОГАМ. Докладніше про це дивіться GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Burner; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA
uk: Ви мали отримати копію GNU General Public License разом з цією програмою; якщо це не так, напишіть у Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
uk: Програма для запису CD та DVD для середовища GNOME

en: Burner Homepage
uk: Домашня сторінка

en: The project "%s" does not exist
uk: Проект «%s» не існує

en: _Recent Projects
uk: _Недавні проекти

en: Display the projects recently opened
uk: Показати список нещодавно відкритих проектів

en: Open the selected files
uk: Відкрити обрані файли

en: _Edit Information…
uk: Змінити _інформацію…

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
uk: Змінити інформацію про композицію (початок, кінець, автор, тощо.)

en: Remove the selected files from the project
uk: Вилучити вибрані файли з проекту

en: Paste files
uk: Вставити файли

en: Add the files stored in the clipboard
uk: Додати файли з буферу обміну

en: I_nsert a Pause
uk: В_ставити паузу

en: Add a 2 second pause after the track
uk: Додати двох секундну паузу після звукової доріжки

en: _Split Track…
uk: _Розділити доріжку…

en: Split the selected track
uk: Розділити доріжку на фрагменти

en: Pause
uk: Пауза

en: Split
uk: Розділити

en: Track
uk: Доріжка

en: Title
uk: Назва

en: Artist
uk: Виконавець

en: Length
uk: Час

en: The track will be padded at its end.
uk: Доріжка буде доповнена з кінця.

en: The track is shorter than 6 seconds
uk: Доріжка коротша ніж 6 секунд

en: Make sure the appropriate codec is installed
uk: Перевірте, що встановлено відповідний кодек.

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
uk: Дійсно додати відеофайл «%s»?

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
uk: Цей файл містить відео, лише його звукова доріжка може бути записана на диск.

en: _Discard File
uk: _Відкинути файл

en: _Add File
uk: _Додати файл

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
uk: Знайти звукові файли всередині каталогу?

en: Search _Directory
uk: Шукати у _теці

en: "%s" could not be opened.
uk: Не вдається відкрити «%s».

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
uk: Створити аудіо компакт-диск з DTS доріжками?

en: Some of the selected songs are suitable for creating DTS tracks.
    This type of audio CD track provides a higher quality of sound but can only be played by specific digital players.
    Note: if you agree, normalization will not be applied to these tracks.
uk: Деякі з обраних пісень не підходять для створення DTS доріжок.
    Цей тип доріжок аудіо компакт-диску забезпечує кращу якість звуку, але може відтворюватись на спеціальних цифрових програвачах.
    Примітка: якщо ви згодні, нормалізацію не буде застосовано до цих доріжок.

en: Create _Regular Tracks
uk: Створити _звичайні доріжки

en: Click here to burn all songs as regular tracks
uk: Натисніть тут для запису усіх пісень як звичайних доріжок

en: Create _DTS Tracks
uk: Створити доріжки _DTS

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
uk: Натисніть тут для запису усіх пісень як доріжок DTS

en: Select one song only please.
uk: Виберіть лише одну композицію.

en: Impossible to split more than one song at a time
uk: Неможливо розбити більше однієї композиції одночасно

en: Open the specified project
uk: Відкрити вказаний проект

en: PROJECT
uk: ПРОЕКТ

en: Set the drive to be used for burning
uk: Виберіть пристрій для запису

en: DEVICE PATH
uk: ШЛЯХ ДО ПРИСТРОЮ

en: Create an image file instead of burning
uk: Створити файл образу, а не записувати

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
uk: Відкрити проект диску з даними, додаючи URI, вказані у командному рядку

en: Copy a disc
uk: Копіювати диск

en: PATH TO DEVICE
uk: ШЛЯХ ДО ПРИСТРОЮ

en: Cover to use
uk: Обкладинка

en: PATH TO COVER
uk: Шлях до обкладинки

en: URI of an image file to burn (autodetected)
uk: URI до файлу образу, який має бути записаний

en: PATH TO IMAGE
uk: ШЛЯХ ДО ОБРАЗУ

en: Force Burner to display the project selection page
uk: Примусово показати сторінку виділення проекту

en: Open the blank disc dialog
uk: Відкрити діалог очищення диску

en: Open the check disc dialog
uk: Відкрити діалог перевірки диску

en: Burn the contents of the burn:// URI
uk: Записати вміст burn:// URI

en: Start burning immediately.
uk: Почати запис негайно.

en: Don't connect to an already-running instance
uk: Не під'єднуйте до вже запущеного примірника

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
uk: Записати заданий проект та вилучити його.
    Цей параметр корисний при взаємодії з іншою програмою.

en: PATH
uk: ШЛЯХ

note: Translators: the xid is a number identifying each window in the X11 * world (not Windows, MacOS X). The following sentence says that * burner will be set to be always on top of the window identified by * xid. In other words, the window with the given xid will become burner * parent as if burner was 
en: The XID of the parent window
uk: Ідентифікатор XID батьківського вікна

note: Translators: %s is the path of drive
en: "%s" cannot write.
uk: Не вдається прочитати «%s»

en: Wrong command line option.
uk: Використані несумісні параметри командного рядка.

en: Incompatible command line options used.
uk: Використані несумісні параметри командного рядка

en: Only one option can be given at a time
uk: Можна вказувати лише один параметр за раз.

en: R_ename…
uk: Пере_йменувати…

en: Rename the selected file
uk: Перейменувати виділений файл

note: {"NewFolder", "folder-new", N_("New _Folder"), NULL, N_("Create a new empty folder"),
en: New _Folder
uk: Створити _теку

en: Create a new empty folder
uk: Створити нову порожню теку

en: The session could not be imported.
uk: Не вдається імпортувати сеанс.

en: The contents of the project changed since it was saved.
uk: Зміст проекту змінився з моменту його збереження.

en: Discard the current modified project ?
uk: Відхилити поточні зміни у проекті ?

en: _Discard
uk: _Відхилити

en: Discard the current modified project
uk: Відхилити поточні зміни у проекті

en: Continue with the current modified project
uk: Продовжити роботу з поточним зміненим проектом

note: Translators: %s is the name of the image
en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
uk: Виділено лише один файл («%s»). Цей файл є образом диску та його вміст можна записати на диск.

en: Burn as _Data
uk: Записати як _файл

en: Burn as _Image
uk: Записати _образ

en: "%s" cannot be added to the selection.
uk: Не вдається додати «%s».

en: It is a recursive symlink
uk: Є рекурсивним символьним посиланням.

en: It does not exist at the specified location
uk: Він не існує за вказаним місцем

note: Translators: %s is the name of the file
en: Do you want to replace "%s"?
uk: Дійсно хочете замінити «%s»?

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
uk: Файл з цією назвою вже існує у теці.  Заміна перезапише його вміст на диску, який буде записано.

note: Translators: Keep means we're keeping the files that already existed * in the project. * Keep is a verb
en: Always K_eep
uk: Завжди з_берігати

note: Translators: Keep means we're keeping the files that already existed * in the project. * Keep is a verb
en: _Keep
uk: _Зберегти

note: Translators: Replace means we're replacing the file that already * existed in the project with a new one with the same name. * Replace is a verb Translators: this is a verb
en: _Replace
uk: _Замінити

note: Translators: Replace means we're replacing the file that already * existed in the project with a new one with the same name. * Replace is a verb
en: Al_ways Replace
uk: _Завжди замінювати

note: Translators: %s is a string describing the type of medium and the * drive it is in. It's a tooltip.
en: Import %s
uk: Імпортувати %s

note: Translators: %s is the name of the volume to import. It's a menu * entry and toolbar button (text added later).
en: I_mport %s
uk: _Імпортувати %s

note: Translators: This is a verb. It's a toolbar button.
en: I_mport
uk: _Імпортувати

note: Translators: %s is the name of the volume to import
en: Do you want to import the session from "%s"?
uk: Імпортувати сеанс запису з «%s»?

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
uk: Таким чином старі файли з попередніх сеансів запису будуть доступні лише після перезапису.

en: I_mport Session
uk: _Імпортувати сеанс

en: Click here to import its contents
uk: Натисніть, щоб імпортувати його зміст

en: Please wait while the project is loading.
uk: Завантаження проекту, зачекайте.

en: _Cancel Loading
uk: _Скасувати завантаження

en: Cancel loading current project
uk: Скасувати завантаження поточного проекту

en: File Renaming
uk: Перейменування файлу

en: _Rename
uk: Пере_йменувати

en: Renaming mode
uk: Режим перейменування

en: Files
uk: Файли

en: Size
uk: Розмір

en: Description
uk: Опис

en: Space
uk: Заповнення

en: The disc in "%s" cannot be ejected
uk: Не вдається витягнути носій %s

en: _Eject
uk: Вит_ягти

en: Eject Disc
uk: Витягти диск

en: Audio files
uk: Звукові файли

en: Movies
uk: Відеофайли

en: No file filtered
uk: Файли не відфільтровані

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
uk[0]: Сховати список _відфільтрованих файлів (%d файл)
uk[1]: Сховати список _відфільтрованих файлів (%d файли)
uk[2]: Сховати список _відфільтрованих файлів (%d файлів)

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
uk[0]: Показати список _відфільтрованих файлів (%d файл)
uk[1]: Показати список _відфільтрованих файлів (%d файли)
uk[2]: Показати список _відфільтрованих файлів (%d файлів)

note: gtk_widget_add_events(priv->mainwin, GDK_BUTTON_PRESS_MASK); g_signal_connect(G_OBJECT(priv->mainwin), "button-press-event", G_CALLBACK (drag_handle), NULL);
en: Filter Options
uk: Параметри фільтру

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
uk: Виберіть файли, які хочете відновити та натисніть кнопку «Відновити»

en: Type
uk: Тип

en: _Restore
uk: _Відновити

en: Restore the selected files
uk: Відновити обрані файли

en: _Options…
uk: _Параметри…

en: Set the options for file filtering
uk: Вказати параметри фільтрації

note: filter hidden files
en: Filter _hidden files
uk: Фільтрувати _приховані файли

note: replace symlink
en: Re_place symbolic links
uk: Замінити символічні _посилання

note: filter broken symlink button
en: Filter _broken symbolic links
uk: Фільтрувати _деякі символічні посилання

en: P_review
uk: _Попередній перегляд

note: Translators: this is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Display video, audio and image preview
uk: Показувати зразки відео, звуку та зображень

en: _Show Side Panel
uk: _Бічна панель

en: Show a side pane along the project
uk: Показати чи сховати бічну панель

en: _Horizontal Layout
uk: _Горизонтальне розміщення

en: Set a horizontal layout
uk: Встановити горизонтальне розташування

en: _Vertical Layout
uk: _Вертикальне розміщення

en: Set a vertical layout
uk: Встановити вертикальне розташування

en: Click to close the side pane
uk: Натисніть, щоб сховати бокову панель

en: <Keep current values>
uk: <зберегти поточне значення>

en: Remove silences
uk: Вилучити паузи

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
uk: Ця інформація може бути записана на диск з використанням технології CD-TEXT, що дає можливість читати її та показувати на деяких програвачах CD.

en: Song titles
uk: Назви композицій

en: Additional song information
uk: Додаткова інформація про композиції

en: Artist:
uk: Виконавець:

en: Composer:
uk: Композитор:

en: Pause length:
uk: Тривалість паузи:

en: Gives the length of the pause that should follow the track
uk: Вкажіть тривалість паузи, яку буде додано після звукової доріжки

en: Song Information
uk: Інформація про композицію

en: %i × %i pixels
uk: %i × %i пікселів

note: No Preview view
en: No preview
uk: Без перегляду

en: Error parsing playlist "%s".
uk: Помилка при обробці списку програвання «%s».

note: Translators: %d is the number of songs
en: %d song | %d songs
uk[0]: %d пісня
uk[1]: %d пісні
uk[2]: %d пісень

en: Select Playlist
uk: Виберіть список відтворення

en: Playlists
uk: Списки відтворення

en: Number of Songs
uk: Кількість композицій

en: Genre
uk: Жанр

en: Plugin
uk: Модуль

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Copyright %s
uk: Авторські права %s

en: _About
uk: _Про програму

en: C_onfigure
uk: _Налаштувати

en: A_ctivate
uk: _Увімкнути

en: Ac_tivate All
uk: Ув_імкнути усі

en: _Deactivate All
uk: _Вимкнути усі

note: Use the translated name for the plugin.
en: Options for plugin %s
uk: Параметри модуля %s

en: Burner Plugins
uk: Модулі Burner

en: Save current project
uk: Зберегти поточний проект

en: Save _As…
uk: Зберегти _як…

en: Save current project to a different location
uk: Зберегти поточний проект у іншому місці

en: _Add Files
uk: _Додати файли

en: Add files to the project
uk: Додати файли до проекту

en: _Remove Files
uk: В_илучити файли

note: Translators: "empty" is a verb here
en: E_mpty Project
uk: О_чистити проект

en: Remove all files from the project
uk: Вилучити всі файли з проекту

en: _Burn…
uk: _Записати…

en: Burn the disc
uk: Запис диска

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
uk: Щоб додати файли до проекту натисніть «Додати» або перетягніть файли у цю область

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
uk: Для вилучення файлів виділіть їх та натисніть кнопку «Вилучити» або клавішу "Delete"

en: Estimated project size: %s
uk: Оцінюваний розмір проекту: %s

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
uk: Розмір проекту надто великий для цього диску, навіть при записі у режимі overburn.

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
uk: Розмір проекту надто великий для цього диску, треба вилучити деякі файли з проекту.
    Можливо, використовується компакт диск на 90 або 100 хвилин, який не вдається коректно розпізнати. Може знадобитися режим надлишкового запису.
    УВАГА: цей режим може призвести до пошкодження диску.

en: Start to burn the contents of the selection
uk: Почати процес запису обраного вмісту

en: Please add songs to the project.
uk: Додайте композиції у проект.

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
uk: Дійсно створити новий проект та відхилити поточний?

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
uk: Якщо створити новий проект, всі зміни буде втрачено.

en: _Discard Changes
uk: _Відкинути зміни

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
uk: Скасувати виділення файлів та додати їх до нового проекту?

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
uk: Якщо створити новий проект, всі зміни буде втрачено.

en: _Discard File Selection
uk: _Відкинути виділення файлів

en: _Keep File Selection
uk: З_берегти поточне виділення

en: _Discard Project
uk: _Відхилити проект

en: Select Files
uk: Вибрати файли

en: Do you really want to empty the current project?
uk: Дійсно очистити поточний проект?

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
uk: Якщо очистити проект, всі зміни будуть втрачені та всі додані файли буде вилучено з проекту (але вони не будуть вилучені з вашого комп'ютера.

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Add
uk: _Додати

en: _Remove
uk: В_илучити

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Data Disc)
uk: Burner — %s (диск з даними)

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Audio Disc)
uk: Burner — %s (звуковий компакт-диск)

note: Translators: %s is the name of the project
en: Burner — %s (Video Disc)
uk: Burner — %s (відеодиск)

en: Your project has not been saved.
uk: Не вдається зберегти проект.

en: Save the changes of current project before closing?
uk: Зберегти зміни у теперішньому проекті перед закриттям?

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
uk: Якщо ви не збережете, всі зміни будуть втрачені остаточно.

en: Cl_ose Without Saving
uk: _Закрити без збереження

en: Save Current Project
uk: Зберегти поточний проект

en: Save project as a Burner audio project
uk: Зберегти проект Burner для звукового диску

en: Save project as a plain text list
uk: Зберегти текстовий список файлів проекту

en: Save project as a PLS playlist
uk: Зберегти список відтворення у форматі PLS

en: Save project as an M3U playlist
uk: Зберегти список відтворення у форматі M3U

en: Save project as an XSPF playlist
uk: Зберегти список відтворення у форматі XSPF

en: Save project as an iriver playlist
uk: Зберегти список відтворення у форматі iriver

en: _Cover Editor
uk: Редактор о_бкладинок

en: Design and print covers for CDs
uk: Створити та надрукувати обкладинку для CD

en: _New Project
uk: _Створити проект

en: Create a new project
uk: Створити новий проект

en: _Empty Project
uk: О_чистити проект

en: Let you choose your new project
uk: Дозволяє вибрати новий проект

en: New _Audio Project
uk: _Звуковий компакт-диск

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
uk: Створити традиційний звуковий CD, який можна прослухати на комп'ютері чи стереосистемі

en: New _Data Project
uk: _Диск з даними

en: New _Video Project
uk: _Відеодиск

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
uk: Створити відео DVD або SVCD, який можна переглянути у відеопрогравачі

en: Copy _Disc…
uk: _Копіювати диск…

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
uk: Створити точну копію звукового CD, CD або DVD з даними на жорсткому диску або іншому носії

en: _Burn Image…
uk: Записати _образ…

en: _Open…
uk: _Відкрити…

en: Open a project
uk: Відкрити проект

note: Translators: the %s is a string representing the total size * of the file selection
en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
uk[0]: Обрано %d файл (%s)
uk[1]: Обрано %d файли (%s)
uk[2]: Обрано %d файлів (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
uk[0]: Підтримується %d файл (%s)
uk[1]: Підтримується %d файли (%s)
uk[2]: Підтримується %d файлів (%s)

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
uk[0]: %d обраний файл може бути додано (%s)
uk[1]: %d обрані файли може бути додано (%s)
uk[2]: %d обраних файлів може бути додано (%s)

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
uk[0]: Файли не можливо додати (вибрано %i файл)
uk[1]: Файли не можливо додати (вибрано %i файли)
uk[2]: Файли не можливо додати (вибрано %i файлів)

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
uk[0]: Файли не підтримуються (вибрано %i файл)
uk[1]: Файли не підтримуються (вибрано %i файли)
uk[2]: Файли не підтримуються (вибрано %i файлів)

en: No file selected
uk: Файли не вибрані

en: Open Project
uk: Відкрити проект

en: _New
uk: _Створити

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Browse the file system
uk: Огляд файлової системи

en: Display playlists and their contents
uk: Списки відтворення та їх зміст

[ctx: picture]
note: Translators: this is a picture not * a disc image
en: Please select another image.
uk: Виберіть інший образ

note: NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_. * The %s is the date
en: Video disc (%s)
uk: Відеодиск (%s)

en: Error while loading the project.
uk: Помилка при завантаженні проекту.

en: The project could not be opened
uk: Не вдається відкрити проект.

en: The file is empty
uk: Файл порожній

en: It does not seem to be a valid Burner project
uk: Файл не є проектом Burner.

en: Last _Unsaved Project
uk: Останній _незбережений проект

en: Load the last project that was not burned and not saved
uk: Завантажити останній проект, який не був ані записаний на диск, ані збережений

en: No recently used project
uk: Немає недавно відкритих проектів

en: Recent projects:
uk: Недавні проекти:

en: Insert text
uk: Вставити текст

en: Delete text
uk: Вилучити текст

en: Substitute text
uk: Підставити текст

en: Number files according to a pattern
uk: Кількість файлів відповідно до шаблону

en: Insert number sequence at beginning
uk: Додавати номер послідовності на початку

note: Translators: This is a verb. This is completed later
en: Insert
uk: вставити

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the beginning".
en: at the beginning
uk: на початку

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the end".
en: at the end
uk: наприкінці

en: Delete every occurrence of
uk: Вилучити кожен збіг

note: Reminder: if this string happens to be used somewhere else in burner * we'll need a context with C_() macro Translators: this goes with above verb to say "_Replace" [Entry] * "with" [Entry].
en: with
uk: на

en: Rename to
uk: Перейменувати на

en: {number}
uk: {число}

en: No file
uk: Немає файлу

en: Start and stop playing
uk: Почати та зупинити відтворення

en: Title:
uk: Назва:

en: Song start:
uk: Початок пісні:

en: Song end:
uk: Кінець композиції:

en: Track length:
uk: Тривалість доріжки:

en: Song information for track %02i
uk: Інформація про звукову доріжку %02i

en: Do you really want to split the track?
uk: Дійсно розділити доріжку?

en: If you split the track, the size of the new track will be shorter than 6 seconds and will be padded.
uk: Якщо ви розділити доріжку, розмір нової доріжки буде менше 6 секунд та вона буде некоректною.

en: _Split
uk: _Розділити

en: The track wasn't split.
uk: Доріжку не було розбито.

en: No silence could be detected
uk: Не вдається знайти тихі ділянки.

en: An error occurred while detecting silences.
uk: При пошуку тихих ділянок виникла помилка.

en: This will remove all previous results.
uk: Це призведе до вилучення усіх попередніх результатів.

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
uk: Хочете продовжити використання автоматичного розділення доріжок?

en: _Don't split
uk: _Не розділяти

en: Do you really want to empty the slices preview?
uk: Дійсно очистить розділення?

en: Re_move All
uk: В_илучити все

en: Split Track
uk: Розділення доріжки

en: M_ethod:
uk: _Метод:

en: Method to be used to split the track
uk: Метод, який буде використовуватися для розділення доріжки

en: Split track manually
uk: Розділення вручну

en: Split track in parts with a fixed length
uk: Розділення доріжки на частини фіксованої довжини

en: Split track in a fixed number of parts
uk: Розділення доріжки на фіксовану кількість частин

en: Split track for each silence
uk: Розділення доріжки за тихими ділянками

en: _Slice
uk: _Розділити

en: Add a splitting point
uk: Додати точку розділення

note: Translators: this goes with the next (= "seconds")
en: Split this track every
uk: Розділити доріжку через

note: Translators: this goes with the previous (= "Split track every")
en: seconds
uk: секунд

note: Translators: this goes with the next (= "parts")
en: Split this track in
uk: Розділити доріжку на

note: Translators: this goes with the previous (= "Split this track in")
en: parts
uk: частин

en: Slicing Method
uk: Метод розділення

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Mer_ge
uk: О_б'єднати

en: Merge a selected slice with the next selected one
uk: Об'єднати вибрані частини

en: Remove the selected slices
uk: Вилучити вибрані частини

en: Clear the slices preview
uk: Очистити всі частини зі списку

en: _List of slices that are to be created:
uk: _Список частин, які будуть створені:

en: Slices Preview
uk: Перегляд частин

en: Hours
uk: Години

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Seconds
uk: Секунди

en: Frames (1 second = 75 frames)
uk: Кадри (1 секунда = 75 кадрів)

en: Open the selected video
uk: Відкрити обрані відеофайли

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
uk: Змінити інформацію про відеофайл (початок, кінець, автор, ...)

en: Remove the selected videos from the project
uk: Вилучити вибрані відеофайли з проекту

en: Do you want to search for video files inside the directory?
uk: Виконати пошук відеофайлів у каталозі?

en: _Search Directory
uk: _Шукати у каталозі

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
uk: Тип «%s» не підходить для проекту відеодиску.

en: Please only add files with video content
uk: Додавайте лише відеофайли

en: Please type "%s --help" to see all available options
uk: Наберіть «%s --help», щоб побачити всі доступні параметри
