kylin-wayland-compositor - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Screenshot
ug: كەسمە سۉرۅت

en: Capture saved to
ug: تۇتۇلۇپ ساقلانغان

en: Minimize
ug: كىشرەيتۋ

en: Maximize
ug: ۇلكەيتۋ

en: Restore
ug: قالپىنا كەلتىرىلگەن

en: Close
ug: ياپ

en: Desktop
ug: ۇستەل بەتى

en: Move To Desktop
ug: ئۈستەلگە يۆتكەش

en: Screen
ug: ەكٸران

en: _Take Screenshot
ug: كەسمە رەسىم ( _T )

en: _Desktop
ug: ئۈستەل ( _D )

en: _All Desktop
ug: بارلىق ئۈستەل ( _A )

en: Add To _New Desktop
ug: يېڭى ئۈستەل ( _N ) قوشۇلدى ( _N )

en: _Move To New Desktop
ug: يېڭى ئۈستەلگە يۆتكەلدى ( _M )

en: Ma_ximize
ug: ئەڭ چوڭلاشتۇرۇش ( _X )

en: Move To _Screen
ug: ئېكرانغا يۆتكەلدى ( _S )

en: Mi_nimize
ug: ئەڭ كىچىكلەش ( _N )

en: _More
ug: تېخىمۇ كۆپ مەشغۇلات ( _M )

en: _Move
ug: كۆچمە ( _M )

en: _Resize
ug: چوڭ - كىچىكلىكىنى تەڭشەش ( _R )

en: Keep-_Above
ug: يۇقىرى قەۋەتكە قويۇلغان ( _A )

en: Keep-_Below
ug: تۆۋەن قەۋەتكە قويۇلغان ( _B )

en: _Fullscreen
ug: پۇتٸن ەكٸران(_F)

en: _Close
ug: تاقاۋ(_C)
