kylin-wayland-compositor - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Screenshot
ms: Tangkapan skrin

en: Capture saved to
ms: Tangkapan disimpan sebagai

en: Minimize
ms: Minimumkan

en: Maximize
ms: Maksimumkan

en: Restore
ms: Pulihkan

en: Close
ms: Tutup

en: Move To Desktop
ms: Beralih ke desktop

en: Screen
ms: Skrin

en: _Take Screenshot
ms: Tangkapan skrin (_T)

en: _Desktop
ms: Desktop (_D)

en: _All Desktop
ms: Semua Desktop (_A)

en: Add To _New Desktop
ms: Tambah ke Desktop Baharu (_N)

en: _Move To New Desktop
ms: Beralih ke desktop baharu (_M)

en: Ma_ximize
ms: Maksimumkan (_X)

en: Move To _Screen
ms: Pindah ke Skrin (_S)

en: Mi_nimize
ms: Diminimumkan (_N)

en: _More
ms: Lebih Banyak Tindakan (_M)

en: _Move
ms: Bergerak (_M)

en: _Resize
ms: Ubah saiz (_R)

en: Keep-_Above
ms: Diletakkan di tingkat atas (_A)

en: Keep-_Below
ms: Letakkan di bahagian bawah (_B)

en: _Fullscreen
ms: _Skrin penuh

en: _Close
ms: Tutup(_C)
