labwc - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Go there...
he: מעבר לשם…

en: Terminal
he: מסוף

en: Reconfigure
he: הגדרה מחדש

en: Exit
he: יציאה

en: Minimize
he: מזעור

en: Maximize
he: הגדלה

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Roll Up/Down
he: גלגול למעלה/למטה

en: Decorations
he: עיטורים

en: Always on Top
he: תמיד עליון

en: Move Left
he: הזזה שמאלה

en: Move Right
he: הזזה ימינה

en: Always on Visible Workspace
he: תמיד בסביבת העבודה הגלויה

en: Workspace
he: סביבת עבודה

en: Close
he: סגירה
