labwc - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Go there...
kk: Онда бару...

en: Terminal
kk: Терминал

en: Reconfigure
kk: Қайта баптау

en: Exit
kk: Шығу

en: Minimize
kk: Қайыру

en: Maximize
kk: Жазық қылу

en: Fullscreen
kk: Толық экран

en: Roll Up/Down
kk: Жоғары/Төмен жинау

en: Decorations
kk: Безендірулер

en: Always on Top
kk: Әрқашан жоғарыда

en: Move Left
kk: Солға жылжыту

en: Move Right
kk: Оңға жылжыту

en: Always on Visible Workspace
kk: Әрқашан көрінетін жұмыс орнында

en: Workspace
kk: Жұмыс орны

en: Close
kk: Жабу
