labwc - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Go there...
hr: Idi tamo …

en: Reconfigure
hr: Konfiguriraj ponovo

en: Exit
hr: Zatvori

en: Minimize
hr: Smanji prozor

en: Maximize
hr: Maks. raširi prozor

en: Fullscreen
hr: Cjeloekranski prikaz

en: Roll Up/Down
hr: Pomiči se prema gore/dolje

en: Decorations
hr: Grafički elementi

en: Always on Top
hr: Uvijek gore

en: Move Left
hr: Pomakni ulijevo

en: Move Right
hr: Pomakni udesno

en: Always on Visible Workspace
hr: Uvijek na vidljivom radnom prostoru

en: Workspace
hr: Radni prostor

en: Close
hr: Zatvori
