labwc - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Go there...
ka: გადასვლა...

en: Terminal
ka: ტერმინალი

en: Reconfigure
ka: თავიდან მორგება

en: Exit
ka: გასვლა

en: Minimize
ka: ჩაკეცვა

en: Maximize
ka: გადიდება

en: Fullscreen
ka: მთელ ეკრანზე

en: Roll Up/Down
ka: ახვევა/ჩამოხვევა

en: Decorations
ka: დეკორაციები

en: Always on Top
ka: ყოველთვისყველაზეზემოდან

en: Move Left
ka: მარცხნივ გაწევა

en: Move Right
ka: მარჯვნივ გაწევა

en: Always on Visible Workspace
ka: ყოველთვის ხილულია სამუშაო სივრცეში

en: Workspace
ka: სამუშაო ადგილი

en: Close
ka: დახურვა
