labwc - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Go there...
pt: Ir lá...

en: Reconfigure
pt: Reconfigurar

en: Exit
pt: Sair

en: Minimize
pt: Minimizar

en: Maximize
pt: Maximizar

en: Fullscreen
pt: Ecrã inteiro

en: Roll Up/Down
pt: Rolar para cima/baixo

en: Decorations
pt: Decorações

en: Always on Top
pt: Sempre no topo

en: Move Left
pt: Mover para a esquerda

en: Move Right
pt: Mover para a direita

en: Always on Visible Workspace
pt: Sempre visível na área de trabalho

en: Workspace
pt: Área de trabalho

en: Close
pt: Fechar
