labwc - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Go there...
sv: Gå dit...

en: Reconfigure
sv: Konfigurera om

en: Exit
sv: Avsluta

en: Minimize
sv: Minimera

en: Maximize
sv: Maximera

en: Fullscreen
sv: Fullskärm

en: Roll Up/Down
sv: Rulla upp/ned

en: Decorations
sv: Dekorationer

en: Always on Top
sv: Alltid överst

en: Move Left
sv: Flytta till vänster

en: Move Right
sv: Flytta till höger

en: Always on Visible Workspace
sv: Alltid på aktiv arbetsyta

en: Workspace
sv: Arbetsyta

en: Close
sv: Stäng
