labwc - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Reconfigure
et: Seadista uuesti

en: Exit
et: Välju

en: Minimize
et: Vähenda

en: Maximize
et: Suurenda

en: Fullscreen
et: Täisekraanivaade

en: Roll up/down
et: Keri üles/alla

en: Decorations
et: Akende välimus

en: Always on Top
et: Alati kõige peal

en: Move left
et: Tõsta vasakule

en: Move right
et: Tõsta paremale

en: Always on Visible Workspace
et: Alati nähtav töölaual

en: Workspace
et: Töölaud

en: Close
et: Sulge
