labwc - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Reconfigure
gl: Reconfigurar

en: Exit
gl: Saír

en: Minimize
gl: Minimizar

en: Maximize
gl: Maximizar

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Decorations
gl: Decoracións

en: Always on Top
gl: Sempre enriba

en: Move left
gl: Mover á esquerda

en: Move right
gl: Mover á dereita

en: Always on Visible Workspace
gl: Sempre no espazo de traballo visible

en: Workspace
gl: Espazo de traballo

en: Close
gl: Pechar
