labwc - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Reconfigure
hu: Rekonfigurál

en: Exit
hu: Kilépés

en: Minimize
hu: Kis méret

en: Maximize
hu: Teljes méret

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Roll up/down
hu: Felhúz / Legördül

en: Decorations
hu: Dekorációk

en: Always on Top
hu: Mindig felül

en: Move left
hu: Balra dokkol

en: Move right
hu: Jobbra dokkol

en: Always on Visible Workspace
hu: Kitűz

en: Workspace
hu: Munkaasztal

en: Close
hu: Bezárás
