labwc - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Reconfigure
nl: Opnieuw instellen

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Fullscreen
nl: Schermvullende weergave

en: Roll up/down
nl: Op-/Afrollen

en: Decorations
nl: Decoraties

en: Always on Top
nl: Altijd bovenaan

en: Move left
nl: Naar links verplaatsen

en: Move right
nl: Naar rechts verplaatsen

en: Always on Visible Workspace
nl: Altijd op zichtbaar werkblad

en: Workspace
nl: Werkblad

en: Close
nl: Sluiten
