labwc - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Reconfigure
pa: ਮੁੜ-ਸੰਰਚਨਾ ਕਰੋ

en: Exit
pa: ਬਾਹਰ

en: Minimize
pa: ਘੱਟੋ-ਘੱਟ

en: Maximize
pa: ਵੱਧ ਤੋਂ ਵੱਧ

en: Fullscreen
pa: ਪੂਰੀ ਸਕਰੀਨ

en: Roll up/down
pa: ਉੱਤੇ/ਹੇਠਾਂ ਸਕਰਾਓ

en: Decorations
pa: ਸਜਾਵਟ

en: Always on Top
pa: ਹਮੇਸ਼ਾਂ ਉੱਤੇ ਰੱਖੋ

en: Move left
pa: ਖੱਬੇ ਭੇਜੋ

en: Move right
pa: ਸੱਜੇ ਭੇਜੋ

en: Always on Visible Workspace
pa: ਹਮੇਸ਼ਾਂ ਦਿੱਖ ਵਰਕਸਪੇਸ ਉੱਤੇ

en: Workspace
pa: ਵਰਕਸਪੇਸ

en: Close
pa: ਬੰਦ ਕਰੋ
