labwc - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Reconfigure
pt: Reconfigurar

en: Exit
pt: Sair

en: Minimize
pt: Minimizar

en: Maximize
pt: Maximizar

en: Fullscreen
pt: Tela Cheia

en: Roll up/down
pt: Rolar para cima/baixo

en: Decorations
pt: Decorações

en: Always on Top
pt: Sempre no Topo

en: Move left
pt: Mover para a esquerda

en: Move right
pt: Mover para a direita

en: Always on Visible Workspace
pt: Sempre Visível na Área de Trabalho

en: Workspace
pt: Área de Trabalho

en: Close
pt: Fechar
