labwc - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Reconfigure
uk: Переналаштувати

en: Exit
uk: Вихід

en: Minimize
uk: Згорнути

en: Maximize
uk: Розгорнути

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Roll up/down
uk: Згорнути/розгорнути

en: Decorations
uk: Декорації

en: Always on Top
uk: Завжди зверху

en: Move left
uk: Перемістити ліворуч

en: Move right
uk: Перемістити праворуч

en: Always on Visible Workspace
uk: Завжди на видимому робочому просторі

en: Workspace
uk: Робочий простір

en: Close
uk: Закрити
