labwc - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Reconfigure
pl: Rekonfiguruj

en: Exit
pl: Wyjdź

en: Minimize
pl: Minimalizuj

en: Maximize
pl: Maksymalizuj

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Roll Up/Down
pl: Zwiń w górę/w dół

en: Decorations
pl: Dekoracje

en: Always on Top
pl: Zawsze na wierzchu

en: Move Left
pl: Przenieś w lewo

en: Move Right
pl: Przenieś w prawo

en: Always on Visible Workspace
pl: Zawsze na widocznym obszarze roboczym

en: Workspace
pl: Przestrzeń robocza

en: Close
pl: Zamknij
