labwc - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Go there...
it: Vai lì...

en: Reconfigure
it: Riconfigura

en: Exit
it: Esci

en: Minimize
it: Minimizza

en: Maximize
it: Massimizza

en: Fullscreen
it: Schermo intero

en: Roll Up/Down
it: Arrotola/srotola

en: Decorations
it: Decorazioni

en: Always on Top
it: Sempre sopra

en: Move Left
it: Sposta a sinistra

en: Move Right
it: Sposta a destra

en: Always on Visible Workspace
it: Sempre sull'area di lavoro visibile

en: Workspace
it: Area di lavoro

en: Close
it: Chiudi
