labwc - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Go there...
ar: اذهب هناك...

en: Reconfigure
ar: إعادة تهيئة

en: Exit
ar: أخرج

en: Minimize
ar: صغّر

en: Maximize
ar: كبّر

en: Fullscreen
ar: ملء الشاشة

en: Roll Up/Down
ar: طي/إلغاء طي

en: Decorations
ar: إخف الإطار

en: Always on Top
ar: دائمًا في القمة

en: Move Left
ar: أنقل يسارا

en: Move Right
ar: أنقل يمينا

en: Always on Visible Workspace
ar: أظهر في مساحات العمل دائما

en: Workspace
ar: مساحة عمل

en: Close
ar: غلق
