labwc - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Go there...
el: Πήγαινε εκεί...

en: Reconfigure
el: Επαναρύθμιση

en: Exit
el: Έξοδος

en: Minimize
el: Ελαχιστοποίηση

en: Maximize
el: Μεγιστοποίηση

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Roll Up/Down
el: Τύλιγμα/Ξετύλιγμα

en: Decorations
el: Διακόσμηση

en: Always on Top
el: Πάντα στο προσκήνιο

en: Move Left
el: Στα αριστερά

en: Move Right
el: Στα δεξιά

en: Always on Visible Workspace
el: Πάντα στην ενεργή επιφάνεια εργασίας

en: Workspace
el: Επιφάνεια εργασίας

en: Close
el: Κλείσιμο
