labwc - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Go there...
fr: Y aller…

en: Reconfigure
fr: Reconfigurer

en: Exit
fr: Quitter

en: Minimize
fr: Minimiser

en: Maximize
fr: Maximiser

en: Fullscreen
fr: Plein écran

en: Roll Up/Down
fr: Enrouler/Dérouler

en: Decorations
fr: Décorations

en: Always on Top
fr: Toujours au dessus

en: Move Left
fr: Déplacer à gauche

en: Move Right
fr: Déplacer à droite

en: Always on Visible Workspace
fr: Toujours sur le bureau visible

en: Workspace
fr: Bureau

en: Close
fr: Fermer
