labwc - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Reconfigure
sk: Prekonfigurovať

en: Exit
sk: Zavrieť

en: Minimize
sk: Minimalizovať

en: Maximize
sk: Maximalizovať

en: Fullscreen
sk: Na celú obrazovku

en: Roll Up/Down
sk: Zrolovať/rozbaliť

en: Decorations
sk: Dekorácie

en: Always on Top
sk: Vždy navrchu

en: Move Left
sk: Presunúť doľava

en: Move Right
sk: Presunúť doprava

en: Always on Visible Workspace
sk: Vždy na viditeľnom pracovnom priestore

en: Workspace
sk: Pracovný priestor

en: Close
sk: Zavrieť
