labwc - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Go there...
cs: Přejít tam...

en: Terminal
cs: Terminál

en: Reconfigure
cs: Přenastavit

en: Exit
cs: Ukončit

en: Minimize
cs: Minimalizovat

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Fullscreen
cs: Na celou obrazovku

en: Roll Up/Down
cs: Posouvat nahoru/dolů

en: Decorations
cs: Dekorace

en: Always on Top
cs: Vždy nahoře

en: Move Left
cs: Posunout doleva

en: Move Right
cs: Posunout doprava

en: Always on Visible Workspace
cs: Vždy na viditelné Pracovní ploše

en: Workspace
cs: Pracovní plocha

en: Close
cs: Zavřít
