labwc - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Go there...
hu: Ugrás ide...

en: Terminal
hu: Terminál

en: Reconfigure
hu: Újrakonfigurálás

en: Exit
hu: Kilépés

en: Minimize
hu: Minimalizálás

en: Maximize
hu: Maximalizálás

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Roll Up/Down
hu: Felgördítés/Legördítés

en: Decorations
hu: Dekorációk

en: Always on Top
hu: Mindig felül

en: Move Left
hu: Mozgatás balra

en: Move Right
hu: Mozgatás jobbra

en: Always on Visible Workspace
hu: Mindig a látható munkaterületen

en: Workspace
hu: Munkaterület

en: Close
hu: Bezárás
