labwc - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Go there...
ms: Pergi sana...

en: Reconfigure
ms: Konfigurasi Semula

en: Exit
ms: Keluar

en: Minimize
ms: Minimumkan

en: Maximize
ms: Maksimumkan

en: Fullscreen
ms: Skrin Penuh

en: Roll Up/Down
ms: Gulung ke Atas/Bawah

en: Decorations
ms: Hiasan

en: Always on Top
ms: Sentiasa di Atas

en: Move Left
ms: Pindah Kiri

en: Move Right
ms: Pindah Kanan

en: Always on Visible Workspace
ms: Sentiasa Kelihatan di Ruang Kerja

en: Workspace
ms: Ruang Kerja

en: Close
ms: Tutup
