latexila master - en to lt translation catalogue (600 entries)

note: (itstool) path: tool/label
en: View PDF
lt: Rodyti PDF

note: (itstool) path: tool/description
en: View the PDF file
lt: Rodyti PDF failą

note: (itstool) path: tool/label
en: View DVI
lt: Rodyti DVI

note: (itstool) path: tool/description
en: View the DVI file
lt: Rodyti DVI failą

note: (itstool) path: tool/label
en: View PS
lt: Rodyti PS

note: (itstool) path: tool/description
en: View the PostScript file
lt: Rodyti PostScript failą

note: (itstool) path: tool/description
en: Create a PDF file from LaTeX sources with the "pdflatex" command
lt: Sukurti PDF failą iš LaTeX teksto su komanda „pdflatex“

note: (itstool) path: tool/description
en: Create a DVI file from LaTeX sources with the "latex" command
lt: Sukurti DVI failą iš LaTeX teksto su komanda „latex“

note: (itstool) path: tool/description
en: Run BibTeX (bibliography)
lt: Vykdyti BibTeX (bibliografija)

note: (itstool) path: tool/description
en: Run MakeIndex
lt: Vykdyti MakeIndex

note: (itstool) path: tool/description
en: Convert the DVI document to the PDF format
lt: Konvertuoti DVI dokumentą į PDF formatą

note: (itstool) path: tool/description
en: Convert the DVI document to the PostScript format
lt: Konvertuoti DVI dokumentą į PistScript formatą

note: (itstool) path: tool/description
en: Convert the PostScript document to the PDF format
lt: Konvertuoti PostScript dokumentą į PDF formatą

en: LaTeXila is an integrated LaTeX environment for the GNOME desktop. The idea of LaTeXila is to always deal directly with the LaTeX code, while simplifying as most as possible the writing of this LaTeX code.
lt: LaTeXila yra integruota LaTeX aplinka GNOME darbalaukiui. LaTeXila siekia tiesiosiai dirbti su LaTeX kodu, tuo pat metu kiek galima supaprastinant LaTeX kodo rašymą.

en: To help the writing of the LaTeX markup, auto-completion is available as well as menus and toolbars with the principal commands.
lt: LaTeX ženklinimo rašymo palengvinimui yra auto-užbaigimas bei meniu ir įrankinės su pagrindinėmis komandomis.

en: New documents are created from templates. There are buttons to compile, convert and view a document in one click. And projects containing several .tex files are managed easily.
lt: Nauji dokumentai yra kuriami pagal šablonus. Yra mygtukai kompiliavimui, konvertavimui ir dokumento peržiūrai vienu paspaudimu. Projektai iš keleto .tex failų yra lengvai tvarkomi.

en: A side panel contains three components: the document structure to easily navigate in it; lists of symbols to insert them in a document; and an integrated file browser.
lt: Šoninis skydelis turi tris komponentus: dokumento struktūra lengvai navigacijai jame; simbolių sąrašas įterpimui į dokumentą; integruota failų naršyklė.

en: LaTeXila has also other features like the spell checking, or the forward and backward search to switch between the .tex and the PDF.
lt: LaTeXila taip pat turi kitų savybių, tokių kaip rašybos tikrinimas bei paieška pirmyn ir atgal persijungimui tarp .tex ir PDF.

en: Completion of LaTeX commands
lt: LaTeX komandų užbaigimas

en: Generating the PDF file
lt: Generuojamas PDF failas

en: Document structure in the side panel
lt: Dokumento struktūra šoniniame polangyje

en: Integrated LaTeX Environment
lt: Integruota LaTeX aplinka

en: Edit LaTeX documents
lt: Redaguoti LaTeX dokumentus

en: text;tex;latex;editor;documents;
lt: tekstas;tex;latex;redaktorius;dokumentai;

en: Open a New Window
lt: Atverti naują langą

en: Open a New Document
lt: Atverti naują dokumentą

en: Use Default Font
lt: Naudoti numatytąjį šriftą

en: Whether to use the system's default fixed width font for editing text instead of a font specific to LaTeXila. If this option is turned off, then the font named in the "Editor Font" option will be used instead of the system font.
lt: Ar naudoti sistemos numatytąjį fiksuoto pločio šriftą teksto redagavimui vietoj atskiro LaTeXila šrifto. Jei šis parametras yra išjungtas, tuomet vietoj sisteminio šrifto bus naudojamas šriftas, nurodytas parametre „Redaktoriaus šriftas“.

en: Editor Font
lt: Redaktoriaus šriftas

en: A custom font that will be used for the editing area. This will only take effect if the "Use Default Font" option is turned off.
lt: Pasirinktinis šriftas, kuris bus naudojamas redagavimui. Turi prasmę tik jei parametras „Naudoti numatytąjį šriftą“ yra išjungtas.

en: Style Scheme
lt: Stiliaus schema

en: The ID of a GtkSourceView Style Scheme used to color the text.
lt: GtkSourceView stiliaus schemos ID, naudojamas teksto spalvinimui.

en: Create Backup Copies
lt: Kurti atsargines kopijas

en: Whether LaTeXila should create backup copies for the files it saves.
lt: Ar LaTeXila turėtų kurti atsargines kopijas įrašomiems failams.

en: Autosave
lt: Automatinis įrašymas

en: Whether LaTeXila should automatically save modified files after a time interval. You can set the time interval with the "Autosave Interval" option.
lt: Ar LaTeXila turėtų periodiškai automatiškai įrašyti pakeistus failus. Laiko intervalą galite nurodyti parametru „Automatinio įrašymo intervalas“.

en: Autosave Interval
lt: Automatinio įrašymo intervalas

en: Number of minutes after which LaTeXila will automatically save modified files. This will only take effect if the "Autosave" option is turned on.
lt: Minučių skaičius, po kurio LaTeXila automatiškai įrašys pakeistus failus. Turi prasmę tik jei parametras „Automatiškai įrašyti“ yra įjungtas.

en: Reopen files on startup
lt: Paleidžiant atverti failus

en: Whether LaTeXila should reopen the files that was opened the last time.
lt: Ar LaTeXila turėtų atverti failus, kurie buvo atverti praeitą kartą.

en: Tab Size
lt: Tab dydis

en: Specifies the number of spaces that should be displayed instead of Tab characters.
lt: Nurodo tarpų skaičių, kuris turėtų būti rodomas vietoj Tab simbolių.

en: Insert spaces
lt: Įterpti tarpus

en: Whether LaTeXila should insert spaces instead of tabs.
lt: Ar LaTeXila turėtų įterpti tarpus vietoj tabuliacijos.

en: Forget lack of tabulations
lt: Pamiršti tabuliacijos trūkumą

en: Forget you are not using tabulations.
lt: Pamiršti, jei nenaudojate tabuliacijos.

en: Display Line Numbers
lt: Rodyti eilučių numerius

en: Whether LaTeXila should display line numbers in the editing area.
lt: Ar LaTeXila turėtų rodyti eilučių numerius redagavimo vietoje.

en: Highlight Current Line
lt: Paryškinti dabartinę eilutę

en: Whether LaTeXila should highlight the current line.
lt: Ar LaTeXila turėtų paryškinti dabartinę eilutę.

en: Highlight Matching Brackets
lt: Paryškinti porinius skliaustus

en: Whether LaTeXila should highlight matching brackets.
lt: Ar LaTeXila turėtų paryškinti porinius skliaustus.

en: Highlight Misspelled Words
lt: Paryškinti neteisingai parašytus žodžius

en: Whether misspelled words are highlighted by default.
lt: Ar numatytai paryškinami blogai parašyti žodžiai.

en: Spell Checking Language
lt: Rašybos tikrinimo kalba

en: The default language used for the spell checking. Set to the empty string to take the best language available based on the environment.
lt: Numatytoji kalba rašybos tikrinimui. Nustatyti į tuščia simbolių eilutę geriausios kalbos pasirinkimui pagal aplinką.

en: Main toolbar is visible
lt: Pagrindinė įrankinė yra matoma

en: Whether the main toolbar (file open, close, build, ...) should be visible.
lt: Ar pagrindinė įrankinė (failo atvėrimas, užvėrimas, kūrimas, ...) turėtų būti matoma.

en: Edit toolbar is visible
lt: Redagavimo įrankinė yra matoma

en: Whether the edit toolbar (bold, italic, character sizes, ...) should be visible.
lt: Ar redagavimo įrankinė (pusjuodis, kursyvas, simbolių dydžiai, ...) turėtų būti matomi.

en: Side panel is Visible
lt: Šoninis polangis yra matomas

en: Whether the side panel at the left of editing windows should be visible.
lt: Ar šoninis polangis redagavimo langų kairėje turi būti matomas.

en: Bottom panel is Visible
lt: Apatinis polangis yra matomas

en: Whether the bottom panel containing the build view should be visible.
lt: Ar apatinis polangis su kūrimo vaizdu turi būti matomas.

en: Side panel component
lt: Šoninio polangio komponentas

en: Side panel's active component. 0: Symbols. 1: File browser. 2: Structure.
lt: Šoninio polangio aktyvusis komponentas. 0: simboliai, 1: failų naršyklė, 2: struktūra.

en: Show build output warnings
lt: Rodyti kūrimo išvesties įspėjimus

en: Show build output badboxes
lt: Rodyti kūrimo išvesties blogus elementus

en: Interactive completion
lt: Interaktyvus užbaigimas

en: Automatically show LaTeX commands proposals
lt: Automatiškai rodyti LaTeX komandų siūlymus

en: Minimum number of characters for interactive completion
lt: Mažiausias simbolių skaičius interaktyviam užbaigimui

en: Minimum number of characters after "\" for the interactive completion of LaTeX commands
lt: Mažiausias simbolių skaičius po „\“ interaktyviam LaTeX komandų užbaigimui

en: No confirmation when cleaning-up
lt: Neklausti patvirtinimo išvalant

en: Automatic clean-up
lt: Automatinis išvalymas

en: Automatically clean-up files after close. no-confirm-clean must be true.
lt: Automatiškai išvalyti failus po užvėrimo. no-confirm-clean turi būti teigiamas.

en: File extensions for the clean-up
lt: Failų plėtiniai išvalymui

en: The list of file extensions for the clean-up, separated by spaces
lt: Failų plėtinių sąrašas išvalymui, skiriama tarpais

en: Enabled default build tools
lt: Įjungti numatytieji kūrimo įrankiai

en: The list of the default build tools that are enabled
lt: Numatytųjų įjungtų kūrimo įrankių sąrašas

en: Disabled default build tools
lt: Išjungti numatytieji kūrimo įrankiai

en: The list of the default build tools that are disabled
lt: Numatytųjų išjungtų kūrimo įrankių sąrašas

en: Current directory
lt: Dabartinis aplankas

en: URI of the file browser current directory
lt: Failų naršyklės dabartinio aplanko URI

en: Show build files
lt: Rodyti kūrimo failus

en: Show files with an extension present in preferences.latex.clean-extensions.
lt: Rodyti failus su plėtiniu iš preferences.latex.clean-extensions.

en: Show hidden files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: Show files beginning with a dot.
lt: Rodyti failus, prasidedančius tašku.

note: (itstool) path: template/babel This must be translated by a usepackage LaTeX command.
en: 
    % babel package or equivalent
lt: 
    % babel paketas ar jo atitikmuo

note: (itstool) path: template/translatableChunk
en: 
    \documentclass[a4paper,11pt]{letter}
    \usepackage[T1]{fontenc}
    \usepackage[utf8]{inputenc}
    \usepackage{lmodern}
    
    \address{Your name\\Your address\\Your phone number}
    \signature{Your name}
    
    \begin{document}
    
    \begin{letter}{Destination\\Address of the destination\\Phone number of the destination}
    
    \opening{Dear Sir,}
    
    % corps of the letter
    
    \closing{Yours sincerely,}
    
    %\cc{Other destination}
    %\ps{PS: PostScriptum}
    %\encl{Enclosures}
    
    \end{letter}
    \end{document}
lt: 
    \documentclass[a4paper,11pt]{letter}
    \usepackage[T1]{fontenc}
    \usepackage[utf8]{inputenc}
    \usepackage{lmodern}
    
    \address{Jūsų vardas\\Jūsų adresas\\Jūsų telefono numeris}
    \signature{Jūsų vardas}
    
    \begin{document}
    
    \begin{letter}{Paskirtis\\Paskirties adresas\\Paskirties telefono numeris}
    
    \opening{Gerbiamasis,}
    
    % laiško tekstas
    
    \closing{Pagarbiai,}
    
    %\cc{Kita paskirtis}
    %\ps{PS: PostScriptum}
    %\encl{Enclosures}
    
    \end{letter}
    \end{document}

en: Hide panel
lt: Slėpti polangį

en: Personal Build Tool
lt: Asmeninis kūrimo įrankis

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Apply
lt: _Pritaikyti

en: Default Build Tool (read-only)
lt: Numatytasis kūrimo įrankis (tik skaitymui)

note: icon-name label
en: Execute
lt: Vykdyti

en: Convert
lt: Konvertuoti

note: FIXME don't use Stock
en: View File
lt: Rodyti failą

note: In all cases, the text must be selectable, but there is no property for that. So set as editable, but in read-only mode the edited text isn't changed (see below).
en: Commands
lt: Komandos

en: Post Processor
lt: Baigiamasis apdorojimas

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Move down
lt: Nuleisti žemyn

en: Label
lt: Etiketė

en: You can select this arrow and copy/paste it!
lt: Galite pasirinkti šią rodyklę ir ją kopijuoti!

en: Description
lt: Aprašymas

en: File extensions for which the build tool can be executed.
lt: Failų plėtiniai, kuriems galima vykdyti kūrimo įrankį.

en: The extensions are separated by spaces.
lt: Plėtiniai yra skiriami tarpais.

en: If it is empty, all extensions are allowed.
lt: Jei tuščia, leidžiami visi plėtiniai.

en: Extensions
lt: Plėtiniai

en: Icon
lt: Piktograma

note: Placeholders
en: Placeholders:
lt: Vietaženkliai:

en: The active document's filename.
lt: Aktyvaus dokumento failo pavadinimas.

en: If the active document belongs to a project, the main file is chosen.
lt: Jei aktyvus dokumentas yra projekto dalis, pasirenkamas pagrindinis failas.

en: The active document's filename without its extension.
lt: Aktyvaus dokumento failo pavadinimas be plėtinio.

en: Jobs
lt: Darbai

en: List of files to open after executing the build jobs.
lt: Failų sąrašas atidarymui po kūrimo darbų vykdymo.

en: The files are separated by spaces.
lt: Failai skiriami tarpais.

en: You should use the placeholders to specify the files.
lt: Turėtumėt naudoti vietaženklius failams nurodyti.

en: Files to open
lt: Atveriami failai

en: Build Tools
lt: Kūrimo įrankiai

en: Default Build Tools
lt: Numatytieji kūrimo įrankiai

en: Personal Build Tools
lt: Asmeniniai kūrimo įrankiai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: View the properties (read-only)
lt: Rodyti savybes (tik skaitymui)

en: Edit the properties
lt: Keisti savybes

en: Create a copy
lt: Sukurti kopiją

en: %s [copy]
lt: %s [kopija]

en: Do you really want to delete the build tool "%s"?
lt: Ar tikrai norite ištrinti kūrimo įrankį „%s“?

en: _Delete
lt: _Trinti

en: Do you really want to delete these files?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šiuos failus?

note: secondary label
en: Select the files you want to delete:
lt: Pasirinkite failus, kuriuos norite ištrinti:

en: No build file to clean up.
lt: Nėra kūrimo failo išvalymui.

en: No matching proposal
lt: Nėra atitinkančio siūlymo

note: Translators: "Ln" is an abbreviation for "Line", Col is an abbreviation for "Column". Please, use abbreviations if possible.
en: Ln %d, Col %d
lt: Eil %d, Stlp %d

en: Close _without Saving
lt: Užverti _neįrašant

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: There are %d documents with unsaved changes. Save changes before closing?
lt: Yra %d dokumentų su neįrašytais pakeitimais. Įrašyti pakeitimus prieš užveriant?

en: Select the documents you want to save:
lt: Pasirinkite dokumentus, kuriuos norite įrašyti:

en: If you don't save, all your changes will be permanently lost.
lt: Jei neįrašysite, visi jūsų pakeitimai bus negrįžtamai prarasti.

en: The structure item already contains a sub-paragraph.
lt: Struktūros elementas jau turi po-paragrafą.

en: Close document
lt: Užverti dokumentą

note: main file
en: Main File
lt: Pagrindinis failas

en: Main File:
lt: Pagrindinis failas:

en: Activate '%s'
lt: Aktyvinti „%s“

en: The file %s changed on disk.
lt: Failas %s pakeistas diske.

en: Do you want to drop your changes and reload the file?
lt: Ar norite atsisakyti savo pakeitimų ir iš naujo įkelti failą?

en: Do you want to reload the file?
lt: Ar norite iš naujo įkelti failą?

en: _Reload
lt: Įkelti iš _naujo

en: Impossible to load the file '%s'.
lt: Neįmanoma iš naujo įkelti failo „%s“.

en: The file %s has been modified since reading it.
lt: Failas %s buvo pakeistas nuo jo perskaitymo.

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
lt: Jei jį įrašysite, visi išoriniai pakeitimai gali būti prarasti. Vis tiek įrašyti?

en: _Save Anyway
lt: Vistiek į_rašyti

en: _Don't Save
lt: _Neįrašyti

en: Impossible to save the file.
lt: Neįmanoma įrašyti failo.

en: Error trying to convert the document to UTF-8
lt: Klaida bandant konvertuoti dokumentą į UTF-8

en: Untitled Document
lt: Nepavadintas dokumentas

en: The file has a temporary location. The data can be lost after rebooting your computer.
lt: Failas turi laikinąją vietą. Duomenys gali būti prarasti iš naujo paleidus kompiuterį.

en: Do you want to save the file in a safer place?
lt: Ar norite įrašyti failą į saugesnę vietą?

en: Save _As
lt: Įrašyti _taip

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: No dictionaries available for the spell checking.
lt: Nėra žodynų rašybos tikrinimui.

note: Help
en: _Help
lt: _Žinynas

en: _OK
lt: _Gerai

en: Go to the home directory
lt: Eiti į namų aplanką

en: Go to the parent directory
lt: Eiti į tėvinį aplanką

en: Go to the active document directory
lt: Eiti į aktyvaus dokumento aplanką

en: Open in a file manager
lt: Atverti failų tvarkytuvę

en: Open the current directory in a file manager
lt: Atverti dabartinį aplanką failų tvarkytuvėje

en: Open in a terminal
lt: Atverti terminale

en: Open the current directory in a terminal
lt: Atverti dabartinį aplanką terminale

en: File System
lt: Failų sistema

note: File browser
en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: Show the application's version
lt: Rodyti programos versiją

en: Create new document
lt: Sukurti naują dokumentą

en: Create a new top-level window in an existing instance of LaTeXila
lt: Sukurti naują aukščiausio lygio langą veikiančioje LaTeXila

en: LaTeXila is an Integrated LaTeX Environment for the GNOME Desktop
lt: LaTeXila yra integruota LaTeX aplinka GNOME darbalaukiui

en: About LaTeXila
lt: Apie LaTeXila

note: LaTeX: Sectioning
en: _Sectioning
lt: _Skiltys

en: Part
lt: Dalis

en: Chapter
lt: Skyrius

en: Section
lt: Skiltis

en: Sub-section
lt: Po-skiltis

en: Sub-sub-section
lt: Po-po-skiltis

en: Paragraph
lt: Pastraipa

en: Sub-paragraph
lt: Po-pastraipa

note: LaTeX: References
en: _References
lt: _Rodyklė

en: Reference to a label
lt: Rodyklė į etiketę

en: Page reference to a label
lt: Puslapio rodyklė į etiketę

en: Add a word to the index
lt: Pridėti žodį į indeksą

en: Footnote
lt: Išnaša

en: Reference to a bibliography item
lt: Rodyklė į bibliografijos elementą

en: Center - \begin{center}
lt: Centruota - \begin{center}

en: Align Left - \begin{flushleft}
lt: Kairė lygiuotė - \begin{flushleft}

en: Align Right - \begin{flushright}
lt: Dešinė lygiuotė - \begin{flushright}

en: Figure - \begin{figure}
lt: Paveikslėlis - \begin{figure}

en: Table - \begin{table}
lt: Lentelė - \begin{table}

en: Quote - \begin{quote}
lt: Kabutė - \begin{quote}

en: Quotation - \begin{quotation}
lt: Citata - \begin{quotation}

en: Verse - \begin{verse}
lt: Strofa - \begin{verse}

en: Verbatim - \begin{verbatim}
lt: Tiesioginis - \begin{verbatim}

en: Minipage - \begin{minipage}
lt: Mini-puslapis - \begin{minipage}

en: Title page - \begin{titlepage}
lt: Titulinis puslapis - \begin{titlepage}

note: LaTeX: list environments
en: _List Environments
lt: Iš_vardinti aplinkos kintamuosius

en: Bulleted List - \begin{itemize}
lt: Punktų sąrašas - \begin{itemize}

en: Enumeration - \begin{enumerate}
lt: Išvardinimas - \begin{enumerate}

en: Description - \begin{description}
lt: Aprašymas - \begin{description}

en: Custom list - \begin{list}
lt: Pasirinktinis sąrašas - \begin{list}

en: List item - \item
lt: Sąrašo elementas - \item

note: LaTeX: character sizes
en: _Characters Sizes
lt: _Simbolių dydžiai

note: LaTeX: font styles
en: _Font Styles
lt: Šri_ftų stiliai

en: Bold - \textbf
lt: Pusjuodis - \textbf

en: Italic - \textit
lt: Kursyvas - \textit

en: Typewriter - \texttt
lt: Spausdinimo mašinėlės - \texttt

en: Slanted - \textsl
lt: Nuožulnus - \textsl

en: Small Capitals - \textsc
lt: Mažos didžiosios - \textsc

en: Sans Serif - \textsf
lt: Be užraitų - \textsf

en: Emphasized - \emph
lt: Akcentuotas - \emph

en: Underline - \underline
lt: Pabrauktas - \underline

en: _Font Family
lt: Šri_ftų šeima

en: Sans Serif - \sffamily
lt: Be užraitų - \sffamily

en: Monospace - \ttfamily
lt: Lygiapločiai - \ttfamily

en: F_ont Series
lt: Š_riftų sekos

en: Medium - \mdseries
lt: Vidutiniai - \mdseries

en: Bold - \bfseries
lt: Pusjuodžiai - \bfseries

en: Fo_nt Shape
lt: Šr_ifto forma

en: Upright - \upshape
lt: Vertikalus - \upshape

en: Italic - \itshape
lt: Kursyvas - \itshape

en: Slanted - \slshape
lt: Nuožulnus - \slshape

en: Small Capitals - \scshape
lt: Mažos didžiosios - \scshape

note: LaTeX: Tabular
en: _Tabular
lt: _Tabuliacinis

en: Tabbing - \begin{tabbing}
lt: Tabuliacija - \begin{tabbing}

en: Tabular - \begin{tabular}
lt: Tabuliacinis - \begin{tabular}

en: Multicolumn - \multicolumn
lt: Daugelio stulpelių - \multicolumn

en: Horizontal line - \hline
lt: Horizontali linija - \hline

en: Vertical line - \vline
lt: Vertikali linija - \vline

en: Horizontal line (columns specified) - \cline
lt: Horizontali linija (nurodyti stulpeliai) - \cline

en: Frame - \begin{frame}
lt: Rėmelis - \begin{frame}

en: Block - \begin{block}
lt: Blokas - \begin{block}

en: Two columns - \begin{columns}
lt: Du stulpeliai - \begin{columns}

note: LaTeX: Spacing
en: _Spacing
lt: _Tarpai

en: New _Line
lt: Nauja ei_lutė

en: New Line - \\
lt: Nauja eilutė - \\

en: New page - \newpage
lt: Naujas puslapis - \newpage

en: Line break - \linebreak
lt: Eilutės laužtė - \linebreak

en: Page break - \pagebreak
lt: Puslapio laužtė - \pagebreak

en: Big skip - \bigskip
lt: Didelis tarpas - \bigskip

en: Medium skip - \medskip
lt: Vidutinis tarpas - \medskip

en: Horizontal space - \hspace
lt: Horizontalus tarpas - \hspace

en: Vertical space - \vspace
lt: Vertikalus tarpas - \vspace

en: No paragraph indentation - \noindent
lt: Nėra pastraipos įtraukos - \noindent

note: LaTeX: International accents
en: International _Accents
lt: _Diakritiniai ženklai

en: Acute accent - \'
lt: Dešininis kirtis - \'

en: Grave accent - \`
lt: Kairinis kirtis - \`

en: Circumflex accent - \^
lt: Stogelis - \^

en: Trema - \"
lt: Dvitaškis diakritas - \"

en: Tilde - \~
lt: Riestinis kirtis - \~

en: Macron - \=
lt: Brūkšnys - \=

en: Dot above - \.
lt: Taškas viršuje - \.

en: Caron - \v
lt: Varnelė - \v

en: Breve - \u
lt: Lankelis - \u

en: Double acute accent - \H
lt: Dvigubas dešininis kirtis - \H

en: Cedilla - \c
lt: Nosinė atgal - \c

en: Ogonek - \k
lt: Nosinė pirmyn - \k

en: Dot below - \d
lt: Taškas apačioje - \d

en: Macron below - \b
lt: Brūkšnys apačioje - \b

en: Ring - \r
lt: Žiedas - \r

en: Tie - \t
lt: Apjungimas - \t

note: LaTeX: Others
en: _Misc
lt: Į_vairūs

en: Document class - \documentclass
lt: Dokumento klasė - \documentclass

en: Use package - \usepackage
lt: Naudoti paketą - \usepackage

en: _AMS packages
lt: _AMS paketai

en: AMS packages
lt: AMS paketai

en: Author - \author
lt: Autorius - \author

en: Title - \title
lt: Pavadinimas - \title

en: Content of the document - \begin{document}
lt: Dokumento turinys - \begin{document}

en: Make title - \maketitle
lt: Sukurti pavadinimą - \maketitle

en: Table of contents - \tableofcontents
lt: Turinys - \tableofcontents

en: Abstract - \begin{abstract}
lt: Įžanga - \begin{abstract}

en: Include an image (graphicx package) - \includegraphics
lt: Įterpti paveikslėlį (graphicx paketas) - \includegraphics

en: Include a file - \input
lt: Įterpti failą - \input

note: Math
en: _Math
lt: _Matematika

note: Math Environments
en: _Math Environments
lt: _Matematikos aplinkos

en: _Mathematical Environment - $...$
lt: _Matematinė aplinka - $...$

en: Mathematical Environment - $...$
lt: Matematinė aplinka - $...$

en: _Centered Formula - \[...\]
lt: _Centruota formlė - \[...\]

en: Centered Formula - \[...\]
lt: Centruota formlė - \[...\]

en: _Numbered Equation - \begin{equation}
lt: _Numeruota lygtis - \begin{equation}

en: Numbered Equation - \begin{equation}
lt: Numeruota lygtis - \begin{equation}

en: _Array of Equations - \begin{align*}
lt: _Lygčių sistema - \begin{align*}

en: Array of Equations - \begin{align*}
lt: Lygčių sistema - \begin{align*}

en: Numbered Array of _Equations - \begin{align}
lt: Num_eruota lygčių sistema - \begin{align}

en: Numbered Array of Equations - \begin{align}
lt: Numeruota lygčių sistema - \begin{align}

en: _Superscript - ^{}
lt: _Viršutinis indeksas - ^{}

en: Superscript - ^{}
lt: Viršutinis indeksas - ^{}

en: Su_bscript - __{}
lt: _Apatinis indeksas - __{}

en: Subscript - _{}
lt: Apatinis indeksas - __{}

en: _Fraction - \frac{}{}
lt: _Trupmena - \frac{}{}

en: Fraction - \frac{}{}
lt: Trupmena - \frac{}{}

en: Square _Root - \sqrt{}
lt: _Kvadratinė šaknis - \sqrt{}

en: Square Root - \sqrt{}
lt: Kvadratinė šaknis - \sqrt{}

en: _N-th Root - \sqrt[]{}
lt: _N-tojo laipsnio šaknis - \sqrt[]{}

en: N-th Root - \sqrt[]{}
lt: N-tojo laipsnio šaknis - \sqrt[]{}

note: Math functions
en: Math _Functions
lt: Matematikos _funkcijos

note: Math Font Styles
en: Math Font _Styles
lt: Matematikos šriftų _stiliai

en: Italic - \mathit
lt: Kursyvas - \mathit

en: Bold - \mathbf
lt: Pusjuodis - \mathbf

en: Sans Serif - \mathsf
lt: Be užraitų - \mathsf

en: Typewriter - \mathtt
lt: Spausdinimo mašinėlės - \mathtt

en: Calligraphic - \mathcal
lt: Kaligrafinis - \mathcal

en: Blackboard (uppercase only)  - \mathbb (amsfonts package)
lt: Lentos (tik didžiosiomis)  - \mathbb (amsfonts paketas)

en: Euler Fraktur - \mathfrak (amsfonts package)
lt: Euler Fraktur - \mathfrak (amsfonts paketas)

note: Math Accents
en: Math _Accents
lt: Matematikos _diakritiniai ženklai

note: Math Spaces
en: Math _Spaces
lt: Matematikos _tarpai

en: _Small
lt: _Mažas

en: Small - \,
lt: Mažas - \,

en: _Medium
lt: _Vidutinis

en: Medium - \:
lt: Vidutinis - \:

en: _Large
lt: _Didelis

en: Large - \;
lt: Didelis - \;

note: Math: Left Delimiters
en: _Left Delimiters
lt: _Kairieji riboženkliai

en: left (
lt: kairysis (

en: left [
lt: kairysis [

en: left {
lt: kairysis {

en: left <
lt: kairysis <

en: left )
lt: kairysis )

en: left ]
lt: kairysis ]

en: left  }
lt: kairysis }

en: left >
lt: kairysis >

en: left .
lt: kairysis .

note: Math: Right Delimiters
en: Right _Delimiters
lt: Dešinieji _riboženkliai

en: right )
lt: dešinysis )

en: right ]
lt: dešinysis ]

en: right  }
lt: dešinysis }

en: right >
lt: dešinysis >

en: right (
lt: dešinysis (

en: right [
lt: dešinysis [

en: right {
lt: dešinysis {

en: right <
lt: dešinysis <

en: right .
lt: dešinysis .

note: menus under toolitems
en: Sectioning
lt: Skiltys

en: Characters Sizes
lt: Simbolių dydžiai

en: References
lt: Rodyklės

en: Presentation Environments
lt: Pateikčių aplinkos

en: Math Environments
lt: Matematikos aplinkos

en: %s doesn't seem to be installed.
lt: Atrodo %s neįdiegtas.

en: The file '%s' doesn't exist.
lt: Failo „%s“ nėra.

en: Failed to open '%s':
lt: Nepavyko atverti „%s“:

en: Open %s
lt: Atverti %s

en: Impossible to do the forward search.
lt: Neįmanoma atlikti paieškos pirmyn.

en: Can not communicate with evince.
lt: Nepavyksta komunikuoti su evince.

en: The file "%s" doesn't exist.
lt: Failo „%s“ nėra.

en: The PDF file doesn't exist.
lt: PDF failo nėra.

en: The document is not saved.
lt: Dokumentas neįrašytas.

en: Empty
lt: Tuščias

en: Article
lt: Straipsnis

en: Report
lt: Ataskaita

en: Book
lt: Knyga

en: Letter
lt: Laiškas

en: Presentation
lt: Pateiktis

en: Default Templates
lt: Numatytieji šablonai

en: Personal Templates
lt: Asmeniniai šablonai

en: New File...
lt: Naujas failas...

en: _New
lt: _Naujas

en: New Template...
lt: Naujas šablonas...

en: Crea_te
lt: Sukur_ti

en: Name of the new template
lt: Naujo šablono pavadinimas

en: Choose an icon
lt: Pasirinkite piktogramą

en: Impossible to create the personal template.
lt: Neįmanoma sukurti asmeninio šablono.

en: Do you really want to delete the template “%s”?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šabloną „%s“?

en: Error when deleting the template “%s”.
lt: Klaida trinant šabloną „%s“.

en: Error when moving the template.
lt: Klaida perkeliant šabloną.

en: Delete
lt: Trinti

en: Manage Personal Templates
lt: Tvarkyti asmeninius šablonus

en: _Build
lt: _Kurti

en: Cleanup Build _Files
lt: Išvalyti kūrimo _failus

en: Clean-up build files (*.aux, *.log, *.out, *.toc, etc)
lt: Išvalyti kūrimo failus (*.aux, *.log, *.out, *.toc, ir t.t.)

en: _Stop Execution
lt: _Stabdyti vykdymą

en: Stop Execution
lt: Stabdyti vykdymą

en: View _Log
lt: Rodyti žurna_lą

en: View Log
lt: Rodyti žurnalą

en: _Manage Build Tools
lt: _Tvarkyti kūrimo įrankius

en: Manage Build Tools
lt: Tvarkyti kūrimo įrankius

en: Show _Details
lt: Rodyti _išsamiau

en: Show Details
lt: Rodyti išsamiau

en: Show _Warnings
lt: Rodyti įspė_jimus

en: Show Warnings
lt: Rodyti įspėjimus

en: Show _Bad Boxes
lt: Rodyti _blogas dalis

en: Show Bad Boxes
lt: Rodyti blogas dalis

en: _Documents
lt: _Dokumentai

en: _Save All
lt: Į_rašyti visus

en: Save all open files
lt: Įrašyti visus atvertus failus

en: _Close All
lt: _Užverti visus

en: Close all open files
lt: Užverti visus atvertus failus

en: _Previous Document
lt: _Ankstesnis dokumentas

en: Activate previous document
lt: Aktyvuoti ankstesnį dokumentą

en: _Next Document
lt: _Kitas dokumentas

en: Activate next document
lt: Aktyvuoti kitą dokumentą

en: _Move to New Window
lt: _Perkelti į naują langą

en: Move the current document to a new window
lt: Perkelti dabartinį dokumentą į naują langą

en: _Edit
lt: _Keisti

en: _Undo
lt: _Atšaukti

en: Undo the last action
lt: Atšaukti paskutinį veiksmą

en: _Redo
lt: _Pakartoti

en: Redo the last undone action
lt: Pakartoti paskutinį veiksmą

en: Cu_t
lt: _Iškirpti

en: Cut the selection
lt: Iškirpti žymėjimą

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: Copy the selection
lt: Kopijuoti žymėjimą

note: No shortcut here because if the shortcut is null, Ctrl+V is used for _all_ the window. In this case Ctrl+V in the search text entry would be broken (the text is pasted in the document instead of the entry). Anyway if we press Ctrl+V when the cursor is in the document, no problem.
en: _Paste
lt: Į_dėti

en: Paste the clipboard
lt: Įdėti iškarpinės turinį

en: Delete the selected text
lt: Ištrinti pažymėtą tekstą

en: Select _All
lt: Pažymėti _viską

en: Select the entire document
lt: Pažymėti visą dokumentą

en: _Indent
lt: į_traukti

en: Indent the selected lines
lt: Įtraukti pažymėtas eilutes

en: _Unindent
lt: _Atitraukti

en: Unindent the selected lines
lt: Atitraukti pažymėtas eilutes

en: _Comment
lt: _Komentaras

en: Comment the selected lines (add the character "%")
lt: Komentuoti pažymėtas eilutes (pridėti simbolį „%“)

en: _Uncomment
lt: Atkoment_uoti

en: Uncomment the selected lines (remove the character "%")
lt: Atkomentuoti pažymėtas eilutes (pašalinti „%“ simbolį)

en: _Completion
lt: _Užbaigimas

en: Complete the LaTeX command
lt: Užbaigti LaTeX komandą

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: Configure the application
lt: Konfigūruoti programą

en: _File
lt: _Failas

en: New file
lt: Naujas failas

en: New _Window
lt: Naujas _langas

en: Create a new window
lt: Sukurti naują langą

en: _Open
lt: _Atverti

en: Open a file
lt: Atverti failą

en: Save the current file
lt: Įrašyti dabartinį failą

en: Save the current file with a different name
lt: Įrašyti dabartinį failą kitu pavadinimu

en: Create _Template From Document...
lt: Sukurti ša_bloną pagal dokumentą...

en: Create a new template from the current document
lt: Sukurti naują šabloną pagal dabartinį dokumentą

en: _Manage Personal Templates...
lt: _Tvarkyti asmeninius šablonus...

en: Manage personal templates
lt: Tvarkyti asmeninius šablonus

en: _Close
lt: _Užverti

en: Close the current file
lt: Užverti dabartinį failą

note: recent documents
en: Open _Recent
lt: Atverti _neseniai naudotus

en: Open recently used files
lt: Atverti neseniai naudotus failus

en: Open a recently used file
lt: Atverti neseniai naudotą failą

en: Open Files
lt: Atverti failus

note: Filter: by default show only .tex and .bib files
en: All LaTeX Files
lt: Visi LaTeX failai

note: All files filter
en: All Files
lt: Visi failai

en: S_tructure
lt: S_truktūra

en: Cut the selected structure item
lt: Iškirpti pažymėtą struktūros elementą

en: Copy the selected structure item
lt: Kopijuoti pažymėtą struktūros elementą

en: Delete the selected structure item
lt: Ištrinti pažymėtą struktūros elementą

en: _Select
lt: Paž_ymėti

en: Select the contents of the selected structure item
lt: Pažymėti pasirinkto struktūros elemento turinį

en: Comment the selected structure item
lt: Komentuoti pasirinktą struktūros elementą

en: Shift _Left
lt: Pastumti _kairėn

en: Shift the selected structure item to the left (e.g. section → chapter)
lt: Pastumti pasirinktą struktūros elementą kairėn (pvz. skiltis → skyrius)

en: Shift _Right
lt: Pastumti _dešinėn

en: Shift the selected structure item to the right (e.g. chapter → section)
lt: Pastumti pasirinktą struktūros elementą dešinėn (pvz. skyrius → skiltis)

en: _Open File
lt: _Atverti failą

en: Open the file referenced by the selected structure item
lt: Atverti struktūros elemento nurodomą failą

en: _Tools
lt: Į_rankiai

en: _Check Spelling…
lt: _Rašybos tikrinimas…

en: Check the spelling of the current document
lt: Tikrinti rašybą dabartiniame dokumente

en: _Set Language…
lt: _Nustatyti kalbą…

en: Set the language used for the spell checking for the current document
lt: Nustatyti rašybos tikrinimo kalbą dabartiniam dokumentui

en: _Highlight Misspelled Words
lt: _Paryškinti neteisingai parašytus žodžius

en: Highlight misspelled words in the current document
lt: Paryškinti neteisingai parašytus žodžius dabartiniame dokumente

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: Quit the program
lt: Išeiti iš programos

note: View
en: _View
lt: _Rodyti

en: Zoom _In
lt: _Pritraukti

en: Enlarge the font
lt: Padidinti šriftą

en: Zoom _Out
lt: _Atitolinti

en: Shrink the font
lt: Sumažinti šriftą

en: _Reset Zoom
lt: At_statyti mastelį

en: Reset the size of the font
lt: Atstatyti šrifto dydį

note: Search
en: _Search
lt: _Ieškoti

en: _Find
lt: _Rasti

en: Search for text
lt: Ieškoti teksto

en: Find and _Replace
lt: Rasti ir _pakeisti

en: Search for and replace text
lt: Ieškoti ir pakeisti tekstą

en: _Go to Line...
lt: _Eiti į eilutę...

en: Go to a specific line
lt: Pereiti į tam tikrą eilutę

en: _Search Forward
lt: _Ieškoti pirmyn

en: Jump to the associated position in the PDF file
lt: Peršokti į susijusią vietą PDF faile

note: Projects
en: _Projects
lt: _Projektai

en: _New Project
lt: _Naujas projektas

en: Create a new project
lt: Sukurti naują projektą

en: _Configure Current Project
lt: _Konfigūruoti dabartinį projektą

en: Change the main file of the current project
lt: Keisti dabartinio projekto pagrindinį failą

en: _Manage Projects
lt: _Tvarkyti projektus

en: Manage Projects
lt: Tvarkyti projektus

en: _Contents
lt: _Turinys

en: Open the LaTeXila documentation
lt: Atverti LaTeXila dokumentaciją

en: _LaTeX Reference
lt: _LaTeX žinynas

en: The Kile LaTeX Reference
lt: Kile LaTeX žinynas

en: _About
lt: _Apie

en: _Main Toolbar
lt: _Pagrindinė įrankinė

en: Show or hide the main toolbar
lt: Rodyti arba slėpti pagrindinę įrankinę

note: Translators: "Edit" here is an adjective.
en: _Edit Toolbar
lt: R_edagavimo įrankinė

en: Show or hide the edit toolbar
lt: Rodyti arba slėpti redagavimo įrankinę

en: _Side panel
lt: Š_oninis polangis

en: Show or hide the side panel
lt: Rodyti arba slėpti šoninį polangį

en: _Bottom panel
lt: _Apatinis skydelis

en: Show or hide the bottom panel
lt: Rodyti arba slėpti apatinį skydelį

note: Symbols
en: Symbols
lt: Simboliai

en: Structure
lt: Struktūra

en: This file (%s) is already opened in another LaTeXila window.
lt: Failas (%s) jau atvertas kitame LaTeXila lange.

en: LaTeXila opened this instance of the file in a non-editable way. Do you want to edit it anyway?
lt: LaTeXila atvėrė šį failą ne redagavimui. Ar vistiek norite jį redaguoti?

en: Edit Anyway
lt: Vistiek redaguoti

en: Don't Edit
lt: Neredaguoti

en: Save changes to document "%s" before closing?
lt: Įrašyti dokumento „%s“ pakeitimus prieš užveriant?

en: Read-Only
lt: Tik skaitymui

en: Save File
lt: Įrašyti failą

en: Preferences
lt: Nuostatos

note: reset all button
en: _Reset All
lt: _Atstatyti visus

en: Reset all preferences
lt: Atstatyti visas nuostatas

en: Do you really want to reset all preferences?
lt: Ar tikrai norite atstatyti visas nuostatas?

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių

en: character | characters
lt[0]: simbolis
lt[1]: simboliai
lt[2]: simbolių

en: Use the system fixed width font (%s)
lt: Naudoti sistemos fiksuoto pločio šriftą (%s)

en: New Project
lt: Naujas projektas

note: directory
en: Directory
lt: Aplankas

en: There is a conflict with the project "%s".
lt: Yra konfliktas su projektu „%s“.

en: Configure Project
lt: Konfigūruoti projektą

en: Location of the project
lt: Projekto vieta

en: _Properties
lt: _Savybės

en: _Clear All
lt: Iš_valyti viską

en: Do you really want to delete the project "%s"?
lt: Ar tikrai norite ištrinti projektą „%s“?

en: Do you really want to clear all projects?
lt: Ar tikrai norite išvalyti visus projektus?

en: Clear _All
lt: Išvalyti _viską

en: The Main File is not in the directory.
lt: Pagrindinis failas nėra aplankas.

en: Go to Line:
lt: Pereiti į eilutę:

en: Line you want to move the cursor to
lt: Eilutė į kurią norite perkelti žymiklį

en: Replace with
lt: Kuo pakeisti

en: Replace
lt: Pakeisti

note: replace all: image + label
en: Replace All
lt: Pakeisti visus

en: All
lt: Visi

en: Search for
lt: Ko ieškoti

en: Case sensitive
lt: Skirti raidžių registrą

en: Entire words only
lt: Tik visus žodžius

en: Not found
lt: Nerasta

note: Translators: the first %d is the position of the current search occurrence, * and the second %d is the total number of search occurrences.
en: Match %d of %d
lt: Atitikmuo %d iš %d

note: Translators: %d is the total number of search occurrences.
en: %d match | %d matches
lt[0]: %d atitikmuo
lt[1]: %d atitikmenys
lt[2]: %d atitikmenų

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Collapse All
lt: Suskleisti visus

en: Show labels
lt: Rodyti etiketes

en: Show included files
lt: Rodyti įterptus failus

en: Show tables
lt: Rodyti lenteles

en: Show figures and images
lt: Rodyti diagramas ir paveikslėlius

note: Translators: do not translate the words TODO and FIXME. They are special comments that can be inserted in LaTeX documents.
en: Show TODOs and FIXMEs
lt: Rodyti neatlikimus ir taisymus

en: Structure action error: %s
lt: Struktūros veiksmo klaida: %s

en: The structure data seems outdated. Please refresh the structure.
lt: Struktūros duomenys atrodo yra pasenę. Atnaujinkite struktūrą.

note: Translators: it's a verb
en: cut
lt: iškirpti

note: Translators: it's a verb
en: copy
lt: kopijuoti

en: delete
lt: trinti

en: select
lt: žymėti

note: Translators: it's a verb
en: comment
lt: komentuoti

note: Translators: it's a verb
en: shift left
lt: pastumti kairėn

note: Translators: it's a verb
en: shift right
lt: pastumti dešinėn

en: open file
lt: atverti failą

en: Table
lt: Lentelė

note: Translators: "Figure" here means a diagram (\begin{figure}...\end{figure})
en: Figure
lt: Diagrama

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: File included
lt: Įterptas failas

en: Greek
lt: Graikiška

en: Arrows
lt: Rodyklės

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Operators
lt: Operatoriai

en: Delimiters
lt: Riboženkliai

en: Misc math
lt: Įvairi matematika

en: Misc text
lt: Įvairus tekstas

en: Most Used
lt: Dažniausiai naudojami

en: _Clear
lt: Iš_valyti

en: Clear most used symbols
lt: Išvalyti dažniausiai naudojamus simbolius

en: _New Window
lt: _Naujas langas

en: Display line numbers
lt: Rodyti eilučių numerius

en: Tab width:
lt: Tabuliacijos plotis:

en: Insert spaces instead of tabs
lt: Įterpti tarpus vietoj tabuliacijos simbolių

en: Forget you are not using tabulations
lt: Pamiršti, kad nenaudojama tabuliacija

en: Highlight current line
lt: Paryškinti redaguojamą eilutę

en: Highlight matching brackets
lt: Paryškinti porinius skliaustus

en: Create a backup copy of files before saving
lt: Sukurti atsarginę failų kopiją prieš įrašant

en: Autosave files every
lt: Automatiškai įrašyti failus kas

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Font
lt: Šriftas

en: _Use the system fixed width font (%s)
lt: Na_udoti sistemos fiksuoto pločio šriftą (%s)

en: Editor _font:
lt: Redaktoriaus šri_ftas:

en: Pick the editor font
lt: Pasirinkite redaktoriaus šriftą

en: Color Scheme
lt: Spalvų schema

en: Font & Colors
lt: Šriftai ir spalvos

en: Interactive completion after
lt: Interaktyvus užbaigimas po

en: Number of characters after &apos;\&apos;
lt: Simbolių skaičius po &apos;\&apos;

en: Number of characters after '\'
lt: Simbolių skaičius po „\“

en: File Clean-Up
lt: Failų išvalymas

en: Automatically clean-up files after close
lt: Automatiškai išvalyti failus po užvėrimo

en: The spell checking settings can also be changed on a file-by-file basis via the Tools menu.
lt: Rašybos tikrinimo nustatymus taip pat galima keisti kiekvienam failui per įrankių meniu.

en: Default Spell Checking Settings
lt: Numatytieji rašybos tikrinimo nustatymai

en: Language:
lt: Kalba:

en: Highlight misspelled words
lt: Paryškinti blogai parašytus žodžius

en: Other
lt: Kita
