latte-dock - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: &Add Widgets...
ast: &Amestar widgets…

en: Show Widget Explorer
ast: Amuesa l'esplorador de widgets

en: &Layouts
ast: &Distribuciones

en: Switch to another layout
ast: Cambia a otra distribución

[ctx: global settings window]
en: &Configure Latte...
ast: &Configurar Latte…

en: Edit &Layouts...
ast: Editar les &distribuciones
