latte-dock - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Padding
az: Doldurulma

en: Options
az: Seçimlər

en: Reverse indicator style
az: Tərs indikator üslubu

en: Growing circle animation when clicked
az: Kliklədikdə dairəvi parıltı animasiyası

en: Show indicators for applets
az: Qoşmaların indikatorlarını göstərmək

en: Indicators are shown for applets
az: Qoşmaların indikatorları göstərilir
