latte-dock - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Justify Splitter
az: Ayırıcını Düzləndirmək

en: Configure applet
az: Qoşmanı tənzimləmək

en: Enable painting  for this applet
az: Vidjetin rənglənməsini aktiv etmək

en: Disable parabolic effect for this applet
az: Bu qoşma üçün parabolik effekti söndürmək

en: Remove applet
az: Qoşmanı silmək
