latte-dock - en to az translation catalogue (82 entries)

en: Appearance
az: Xarici görünüş

en: Interaction
az: Qarşılıqlı əlaqə

en: Maximum icon size:
az: Maksimum Nişan Ölçüsü:

en: Enable shadows for icons
az: Nişanın kölgəsini aktiv etmək

en: Show glow around windows points
az: Pəncərə nöqtələri ətrafında işıqlanmanı göstərmək

en: Different color for minimized windows
az: Kiçildilmiş pəncərə üçün müxtəlif rənglər

en: Indicator for active window group
az: Aktiv pəncərə qrupu üçün indikator

en: Animations:
az: Animasiyalar:

en: duration
az: müddət

en: disabled
az: söndürülüb

en: Zoom
az: Miqyas

en: Level:
az: Səviyyə:

en: Show a red line on the limit needed for animations
az: Animasiyalar üçün lazımi həddə qırmızı cizgi göstərmək

en: For the disabled settings you should use the Latte Dock Configuration Window
az: Söndürülmüş ayarlar üçün Latte Dok Tənzimləmə Pəncərəsi istifadə etməlisiniz

en: Cycle through tasks with mouse wheel
az: Siçanın diyircəyi ilə tapşırıqlar arası dairəvi keçid

en: Show window actions in the context menu
az: Kontekst menyuda pəncərə fəaliyyətlərini göstərmək

en: Show progress information for tasks
az: Tapşırıqlarda icra olunan əməlin gedişini göstərmək

en: Middle Click
az: Orta düymə kliki

[ctx: The click action]
en: None
az: Heç nə

en: Close Window or Group
az: Pəncərəni və ya Pəncərələr Qrupunu Bağlamaq

en: New Instance
az: Yeni Tətbiq Nümunəsini Başlatmaq

en: Minimize/Restore Window or Group
az: Pəncərə və ya Pəncərələr Qruplarını Yığmaq/Qaytarmaq

en: Hover
az: Kursorun işarələməsi

[ctx: none action]
en: None
az: Heç nə

en: Preview Windows
az: Pəncərə Miniatürlərini Göstərmək

en: Highlight Windows
az: Pəncərəni Vurğulamaq

en: Preview and Highlight Windows
az: Pəncərəni Vurğulamaq və Önizlənməsi

en: Filters
az: Süzgəclər

en: Show only tasks from the current screen
az: Yalnız cari ekrandan tapşırıqları göstərmək

en: Show only tasks from the current desktop
az: Yalnız cari iş masasından tapşırıqları göstərmək

en: Show only tasks from the current activity
az: Yalnız cari otaqdan tapşırıqları göstərmək

en: Show bar line for tasks
az: Tapşırıqlar üçün sütun panelini göstərmək

en: Use plasma theme panel
az: Plasma mövzusu panelini istifadə etmək

en: Use transparency in the panel
az: Paneldə şəffaflıqdan istifadə etmək

en: Size:
az: Ölçü:

en: Top Separator
az: Üst ayırıcı

en: Left Separator
az: Sol ayırıcı

en: Right Separator
az: Sağ ayırıcı

en: Bottom Separator
az: Alt ayırıcı

en: Places
az: Yerlər

en: Recent Documents
az: Az əvvəlki sənədlər

en: Actions
az: Fəaliyyətlər

[ctx: Play previous track]
en: Previous Track
az: Əvvəlki Trek

[ctx: Pause playback]
en: Pause
az: Fasilə

[ctx: Start playback]
en: Play
az: Başlatmaq

[ctx: Play next track]
en: Next Track
az: Növbəti Trek

[ctx: Stop playback]
en: Stop
az: Dayandırmaq

[ctx: Quit media player app]
en: Quit
az: Çıxmaq

[ctx: Open or bring to the front window of media player app]
en: Restore
az: Bərpa etmək

en: Mute
az: Susdurmaq

en: Start New Instance
az: Yeni nümunəni başlatmaq

en: Move To &Desktop
az: İş &Masasına Köçürmək

en: Move &To Current Desktop
az: &Cari İş Masasına köçürmək

en: &All Desktops
az: &Bütün İş Masaları

en: &New Desktop
az: Ye&ni İş Masası

en: Move To &Activity
az: Bütün Otaqlara Köçürmək

en: Add To Current Activity
az: Cari Otağa Köçürmək

en: All Activities
az: Bütün Otaqlar

en: More Actions
az: Başqa Fəaliyyətlər

en: &Move
az: Köçür&mək

en: Re&size
az: Ölçü&sünü dəyişmək

en: Ma&ximize
az: Bö&yütmək

en: Mi&nimize
az: &Yığmaq

en: Keep &Above Others
az: Digərilərinin üzərində tutm&aq

en: Keep &Below Others
az: Digərilərinin ar&xasında tutmaq

en: &Fullscreen
az: &Tam ekran

en: &Shade
az: &Başlığa endirmək

en: Allow this program to be grouped
az: Bu proqramın qruplaşmasına icazə vermək

en: &Pin Launcher
az: Başladıcını Sa&ncaqlamaq

en: On All Activities
az: Bütün Otaqlarda

en: On The Current Activity
az: Cari Otaqda

en: Unpin Launcher
az: Başladıcını Sərbəst Buraxmaq

[ctx: add separator]
en: Add %1
az: %1 əlavə edin

[ctx: remove separator]
en: Remove %1
az: %1 silin

en: Window
az: Pəncərə

en: &Close
az: &Bağlamaq

en: Tasks Area
az: Tapşırıqlar Sahəsi

[ctx: Comma-separated list of desktops]
en: On %1
az: %1 -də(da)

[ctx: Which virtual desktop a window is currently on]
en: Available on all activities
az: Bütün otaqlarda mövcuddur

[ctx: Activities a window is currently on (apart from the current one)]
en: Also available on %1
az: Həmçinin %1-də(da) mövcuddur

[ctx: Which activities a window is currently on]
en: Available on %1
az: %1-də(da) mövcuddur

en: On %1
az: %1 -də(da)
