latte-dock - en to az translation catalogue (20 entries)

en: &Add Widgets...
az: Vidjetlər əl&avə edin...

en: Show Widget Explorer
az: Vidjeti Bələdçisini Göstərmək

[ctx: quit application]
en: Quit &Latte
az: &Lattedən Çıxmaq

en: &Layouts
az: Maket&lər

en: Switch to another layout
az: Başqa maketə keçmək

en: &Add Dock/Panel
az: Dok və ya Panel əl&avə edin

en: Add dock or panel based on specific template
az: Verilmiş şablona əsaslanan Dok və Panel əlavə edin

en: Move dock or panel to different layout
az: Dok'u və ya Paneli başqa maketə köçürün

[ctx: global settings window]
en: &Configure Latte...
az: Latteni &Tənzimləmək...

en: &Edit Dock...
az: Dok'a düzəliş &edin...

en: &Edit Panel...
az: Panelə düzəliş &edin...

en: &Duplicate Dock
az: Dok'un &dublikatı

en: &Duplicate Panel
az: Panelin &dublikatı

en: E&xport Dock as Template
az: Dok'u şablon kimi i&xrac edin

en: E&xport Panel as Template
az: Paneli şablon kimi i&xrac edin

en: &Move Dock To Layout
az: Dok'u &maketə köçürün

en: &Move Panel To Layout
az: Paneli &maketə köçürün

en: &Remove Dock
az: Dok'u &silin

en: &Remove Panel
az: Paneli &silin

en: Edit &Layouts...
az: Maket&lərə düzəliş edin...
