latte-dock - en to ca translation catalogue (24 entries)

[ctx: indicator style]
en: Style
ca: Estil

[ctx: line indicator]
en: Line
ca: Línia

en: Show a line indicator for active items
ca: Mostra una línia indicadora per als elements actius

[ctx: dots indicator]
en: Dots
ca: Punts

en: Show a dot indicator for active items
ca: Mostra un punt indicador per als elements actius

en: Size
ca: Mida

en: Position
ca: Posició

en: Padding
ca: Farciment

en: Corner Margin
ca: Marge de les cantonades

en: Glow
ca: Lluïssor

en: Enable/disable indicator glow
ca: Activa/desactiva la llum de l'indicador

[ctx: glow only to active task/applet indicators]
en: On Active
ca: En els actius

en: Add glow only to active task/applet indicator
ca: Afegeix lluïssor només a l'indicador de la miniaplicació activa

[ctx: glow to all task/applet indicators]
en: All
ca: Tots

en: Add glow to all task/applet indicators
ca: Afegeix lluïssor a tots els indicadors de tasca/miniaplicació

en: Opacity
ca: Opacitat

en: Tasks
ca: Tasques

en: Different color for minimized windows
ca: Color diferent per a les finestres minimitzades

en: Show an extra dot for grouped windows when active
ca: Mostra un punt extra per a les finestres agrupades quan estan actives

en: Grouped windows show both a line and a dot when one of them is active and the Line Active Indicator is enabled
ca: Les finestres agrupades mostren una línia i un punt quan una d'elles està activa i l'indicador de línia activa està activat

en: Options
ca: Opcions

en: Show indicators for applets
ca: Mostra els indicadors per a les miniaplicacions

en: Indicators are shown for applets
ca: Els indicadors seran mostrats per a les miniaplicacions

en: Reverse indicator style
ca: Estil invers de l'indicador
